Jump to content

Поп-фолк скандали (май, 2022)


Препоръчани коментари

преди 24 минути, Covidche каза:

Я, коя песен била направила 17 млн! Тя взе, че се оказа стабилен хит.

 

A, що бе? Тук я определиха като флоп още в началото... нищо, че продължава да взривява клубовете с приеми и да прави стабилни гледания. Ама то нали Преслава залязва за стотен път... или поне на някои така им се иска. Драги ми, няма да е скоро 😘 

 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 3
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Covidche каза:

 

И въпреки всичко това (което е истина), Преслава продължава да вълнува хората и да е връх в тази музика. И "В твоето легло" изобщо не е за подценяване. Ще направи до 1 година 13-14 милиона. Истина е обаче, че идва една идея по-слаба като успех от "Беден в сърцето", което според мен се дължи на факта, че песента излезна в изключително неподходящ период + всичко, което ти изброи. 

"Проклета кучка" така ме наричаш... ❤️ 

 

  • Like 2
  • Haha 1
  • Love 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Hurricane каза:

И въпреки всичко това (което е истина), Преслава продължава да вълнува хората и да е връх в тази музика. И "В твоето легло" изобщо не е за подценяване. Ще направи до 1 година 13-14 милиона. Истина е обаче, че идва една идея по-слаба като успех от "Беден в сърцето", което според мен се дължи на факта, че песента излезна в изключително неподходящ период + всичко, което ти изброи. 

"Проклета кучка" така ме наричаш... ❤️ 

 

И според мен причината песента да е с едва 10М за година е, това че излезе в супер неподходящото време. За 1 месец и половина направи 6М, а след това за 11 месеца едва 4М. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , DanielPiliov каза:

Нов съм тук и разглеждайки различни теми и коментари имам един въпрос. Какъв е този огромен хейт върху Преслава в последно време?

Не е само в последно време. Хейтенето на Преслава е едно от любимите и традиционни занимания във форума. 

  • Like 3
  • Love 2
  • Ooo 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Covidche каза:

Я, коя песен била направила 17 млн! Тя взе, че се оказа стабилен хит.

 

На която още миналата година направиха кавър в Сърбия, даже по разни радия я въртяха. Много хубава песен, на мен ми харесва и още я слушам. 

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ах тази Цветелина Янева! Първо съсипа кариерата и живота на Андреа, сега с Преслава се хванала. Добре че Галс й е приятелка!

Когато купуваше награди давайки ненормални проценти от участия и реалита и се излагаше наред с побоища и наркотици къде бяха моралните й фенове. Сега й се връща с флопове като Горчиви истини и Шушанита. 

Има брутални песни и кариера, като оставим това че е мързел за някои неща като клипове и арт, но като човек е страшно лицемерно дъно, прикривайки го с харизма и наивност.

  • Like 1
  • Dislike 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Willy каза:

Ах тази Цветелина Янева! Първо съсипа кариерата и живота на Андреа, сега с Преслава се хванала. Добре че Галс й е приятелка!

Когато купуваше награди давайки ненормални проценти от участия и реалита и се излагаше наред с побоища и наркотици къде бяха моралните й фенове. Сега й се връща с флопове като Горчиви истини и Шушанита. 

Има брутални песни и кариера, като оставим това че е мързел за някои неща като клипове и арт, но като човек е страшно лицемерно дъно, прикривайки го с харизма и наивност.

Хич не и се отдава прикриването напоследък на Лиси.

Но нека се поздравим с хитова песен на актуална певица, стига сме вадили някви такива от нафталина!

 

  • Like 1
  • Love 1
  • Hug 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Willy каза:

Ах тази Цветелина Янева! Първо съсипа кариерата и живота на Андреа, сега с Преслава се хванала. Добре че Галс й е приятелка!

Когато купуваше награди давайки ненормални проценти от участия и реалита и се излагаше наред с побоища и наркотици къде бяха моралните й фенове. Сега й се връща с флопове като Горчиви истини и Шушанита. 

Има брутални песни и кариера, като оставим това че е мързел за някои неща като клипове и арт, но като човек е страшно лицемерно дъно, прикривайки го с харизма и наивност.

И ти си пи кафето сутринта с нея и я познаваш, да. Това да си ФЕН на някого, не означава, че ПОЗНАВАШ човека и че сте близки. Това, че си правиш заключения лично, не означава че този човек е такъв. Това не знам защо е толкова трудно да се приеме от всички. Не визирам само за Преслава, същото е и за Галена. 
Не знам колко ограничен човек трябва да си, за да обсъждаш лични качества на непознати хора

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Covidche каза:

@Emanuela.Carey

Кери, не ми реагирай, гледайки невменяемо. Твоята невменяемост си е за теб, дръж си я!

Сега специално ще търся твои постове да реагирам 👄

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Гальо каза:

И ти си пи кафето сутринта с нея и я познаваш, да. Това да си ФЕН на някого, не означава, че ПОЗНАВАШ човека и че сте близки. Това, че си правиш заключения лично, не означава че този човек е такъв. Това не знам защо е толкова трудно да се приеме от всички. Не визирам само за Преслава, същото е и за Галена. 
Не знам колко ограничен човек трябва да си, за да обсъждаш лични качества на непознати хора

Трябва да си пием кафето ли за да имам мнение за нея. Не малко пъти се е излагала и подигравайки се с хора и ситуации с които хич не трябва. Айде моля Ви се не на мене тия...

  • Like 2
  • Dislike 4
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, Willy каза:

Ах тази Цветелина Янева! Първо съсипа кариерата и живота на Андреа, сега с Преслава се хванала. Добре че Галс й е приятелка!

Когато купуваше награди давайки ненормални проценти от участия и реалита и се излагаше наред с побоища и наркотици къде бяха моралните й фенове. Сега й се връща с флопове като Горчиви истини и Шушанита. 

Има брутални песни и кариера, като оставим това че е мързел за някои неща като клипове и арт, но като човек е страшно лицемерно дъно, прикривайки го с харизма и наивност.

Познаваш ли я, че да я описваш като “страшно лицемерно дъно”?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, Willy каза:

Ах тази Цветелина Янева! Първо съсипа кариерата и живота на Андреа, сега с Преслава се хванала. Добре че Галс й е приятелка!

Когато купуваше награди давайки ненормални проценти от участия и реалита и се излагаше наред с побоища и наркотици къде бяха моралните й фенове. Сега й се връща с флопове като Горчиви истини и Шушанита. 

Има брутални песни и кариера, като оставим това че е мързел за някои неща като клипове и арт, но като човек е страшно лицемерно дъно, прикривайки го с харизма и наивност.

Нелепо е да говориш за излагациите на Преслава, когато си фен на Галена! Единственият флоп на Преслава за последните 5 години е "Горчиви истини". Прес отдавна направи "Шушана" хит, но не я отчитам като нейна песен. Дори машъпите смятам за "по-нейни" от въпросната версия на "Шушана", която дори и ТВ версия няма. 

  • Like 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Hurricane каза:

Нелепо е да говориш за излагациите на Преслава, когато си фен на Галена! Единственият флоп на Преслава за последните 5 години е "Горчиви истини". Прес отдавна направи "Шушана" хит, но не я отчитам като нейна песен. Дори машъпите смятам за "по-нейни" от въпросната версия на "Шушана", която дори и ТВ версия няма. 

Говориш за "нелепо" и пишеш, че Преслава направила Шушана хит, докато в изпълнение на Наско Ментата има сигурно вече 40М+ 

btw като искате машъп да се брои към песните на Преслава, тогава си признавайте и Шушанитите... или правим селекция само на успешните?!

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , z_o_ каза:

Скоро на пазара Пайнер хит сезони пролет 2022

Снимка на Музикален магазин "Планета"- Варна.

От изброените само на Емануелс двете, Палома, Биляниш, донякъде и на Райна и Борката ми харесват. Вече няма смисъл от тези компилации.

Двете императрици Нова Биляна и Паломка красят предна и задна обложка - одобрявам! :heart: Обаче защо мъжът с белия костюм е И на тази обложка? Кой го бута тоя, та го слагат отпред на всяка компилация?!

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Gerganafen каза:

Обаче защо мъжът с белия костюм е И на тази обложка? Кой го бута тоя, та го слагат отпред на всяка компилация?!

Това е българският James Charles! ❤️

image.png.b7866c42ad99fcc2f6e793a0b659e27b.png

  • Haha 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

Говориш за "нелепо" и пишеш, че Преслава направила Шушана хит, докато в изпълнение на Наско Ментата има сигурно вече 40М+ 

btw като искате машъп да се брои към песните на Преслава, тогава си признавайте и Шушанитите... или правим селекция само на успешните?!

Да, направи я. Защо да не е така? Тя и Наско направиха тази песен толкова популярна. Да, Наско може да е допринесъл за успеха на песента малко повече, но е факт, че и версията на Преслава гръмна достатъчно. 

Относно машъпите, брой каквото искаш. Официалните ѝ песни са хитове от-до, като изключим "Горчиви истини". 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Gerganafen каза:

Двете императрици Нова Биляна и Паломка красят предна и задна обложка - одобрявам! :heart: Обаче защо мъжът с белия костюм е И на тази обложка? Кой го бута тоя, та го слагат отпред на всяка компилация?!

Вместо да се принесняваш за Емануела, ходи в Кауфланд да смениш Гергана на касата 💋 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Emanuela.Carey каза:

Вместо да се принесняваш за Емануела, ходи в Кауфланд да смениш Гергана на касата 💋 

Не е в Кауфланд, мило. Като ще ме затапваш, поне си проверявай информацията, че иначе създаваш впечатление за умствен багаж колкото този на Емануил.:Vishenka_05:

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Emanuela.Carey каза:

Вместо да се принесняваш за Емануела, ходи в Кауфланд да смениш Гергана на касата 💋 

Оф, Гергана по-добре да стане и просякиня, вместо фашистка като Емануелция с пу*ин в последно време.😭

 

  • Like 2
  • Love 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Gerganafen каза:

Не е в Кауфланд, мило. Като ще ме затапваш, поне си проверявай информацията, че иначе създаваш впечатление за умствен багаж колкото този на Емануил.:Vishenka_05:

А вместо вречатление Гергана създава баници на топлата витрина YASS QUEEN 👸

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Emanuela.Carey каза:

А вместо вречатление Гергана създава баници на топлата витрина YASS QUEEN 👸

И защо това да е нещо лошо, или пък срамно, не мога да разбера? Гергана изкара 15 години кариера, първите от които беше сензация, топ име с мега хитове, участвало на турнета, рекламирало куп продукти и т.н. За съжаление самостоятелните песни, които пусна през 2018 не постигнаха желания успех и жената се оттегли с достойнство. Не тръгна да се чуди чий да го налапа за й осигури ВИП чалга пакет "Оцко+Кости+Пашев+Ганев+топ клипове", а си хвана почтена работа. Това е нейният избор. Виждаме, че дори за инфлуенцърка няма желание, явно славата е затворена страница за нея. Със сигурност по-достоен начин да продължи живота си, от драпащо-ковренския.

  • Like 6
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...