Jump to content

Поп-фолк скандали (май, 2022)


Препоръчани коментари

преди 23 часа , xroflx9 каза:

Кики гледания ли пазарува? 650к за 2 дена при положение че е толкова втръснал???

 

Колкото и да не съм фен на Фикрет, ако купи гледанията не мисля че ще стигне до trending in Bulgaria, защото до колкото ми е известно в България няма “streaming farms”.
Според мен ромското общество в България си е доста силно като стане дума за YouTube.

Аз напоследък следя само Top 50 Bulgaria в Spotify ако искам да видя кои песни трендват, защото там надуването на цифри все още не е практика тук. Подводница например не е излизала от Топ 50 цели 5 месеца, а в YouTube е слаба гледаемост.

 

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, SG каза:

От 4 чалга звезди в Капките- нито един на финал. Маги надмина себе си в това да използва чалгата за рейтинг, а накрая да отсвири всички.🙄

Коя е 4тата 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, THE IIconic каза:

Той е актьор 

И певец е, но просто вече не се занимава с чалга. За сметка на това притежава поне 5-6 емблематични мега хита от ретрото.

Класика!❤️

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , FolkEmpire каза:

Тая извади пачките и я пускат по Планетите :D

image.png.37bac9d92dfb0390ce2e063d392dd6c5.pngimage.png.f3114d5f32f6c5ee8d67404a79f0a12b.png

Коя е тая? А за Планета Кокошарник мизата със сигурност вече е в пачки, в тоя разграден двор кой вече не въртят ... Но пък ме присети и е време за златен хит от фондовете ;) 

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, SG каза:

От 4 чалга звезди в Капките- нито един на финал. Маги надмина себе си в това да използва чалгата за рейтинг, а накрая да отсвири всички.🙄

Напълно е известно на всички, че Маги и Нова ТВ като цяло мразят чалгата. Но това не им пречи сезонно да изтискват чалга изпълнители по предаванията си за рейтинг.

Честно казано не знам кой уважаващ себе си артист би се съгласил да участва в Като Две Капки Вода. Предаването се изтърка, рециклират едни и същи образи, журито скучно и всички забравят за сезона в момента, в който приключи.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Emanuela.Carey каза:

Напълно е известно на всички, че Маги и Нова ТВ като цяло мразят чалгата. Но това не им пречи сезонно да изтискват чалга изпълнители по предаванията си за рейтинг.

Честно казано не знам кой уважаващ себе си артист би се съгласил да участва в Като Две Капки Вода. Предаването се изтърка, рециклират едни и същи образи, журито скучно и всички забравят за сезона в момента, в който приключи.

За жалост е тотално изтъркано, наистина. И вече твърде много прозира колко е нагласено всичко, а в първите сезони не беше така.

 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия хиляда пъти каза, че й било в плюс, че завършила училището в Котел, а така насра песента, че учителките й си скубят косите сигурно.

Иначе Маги е свръх противен, популяризирал е чрез видеата си куп чалга песни, а сега ги бил мразел. Това не знам как да го наречеш.... звучи гнусно за един уважаващ себе си и труда си човек.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, pacho каза:

Анелия хиляда пъти каза, че й било в плюс, че завършила училището в Котел, а така насра песента, че учителките й си скубят косите сигурно.

Иначе Маги е свръх противен, популяризирал е чрез видеата си куп чалга песни, а сега ги бил мразел. Това не знам как да го наречеш.... звучи гнусно за един уважаващ себе си и труда си човек.

То да беше само миналото на Маги. Целите си сезони ги изнася в един огромен процент на гърба на чалгата. Кой знае колко пари е грабнал от безсмислени SMS-и за Алисия, Анелия, Есил, Руслан. Към средата на сезона пък в почти всеки епизод ставаше чалга купон и рейтинга е бил тотален. А накрая...

Не знам какво да кажа за Анелия. Добра е във фолклора попринцип, но според мен в случая я издъни това, че се мъчеше да е съвсем като Стефка Съботинова и фолклорните певици, а явно няма потенциала чак за този похват. Искаше й се да има своя миг като Десислава отново с Притури се или Преслава с Дельо Хайдутин, ама...

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Емилия и Денис Теофиков спечелиха първата тримесечна класация

    Първата тримесечна класация „Попфолк хит 2022“ приключи

    Факт са резултатите от първата тримесечна класация на Signal.bg за попфолк музика. Близо 30 песни участваха в „Попфолк хит – 1 тримесечие“. Най-добрите парчета оформят топ 10, а първите 5 песни продължават в годишната класация „Попфолк хит 2022“.
     

    ТОП 10:

    01. Емилия и Денис Теофиков – Пак ще се броиш
    02. Преслава – От утре
    03. Деси Слава – Мъже милиарди
    04. Камелия – Двама непознати

    05. Алисия х Лео – Ти си ми живота


    06. Галин – Да си ми ти
    07. Цветелина Янева x Меди – Филм за нас
    08. Емануела – Подводница
    09. Лидия – Чисти сметки
    10. Меди x Габриела – Женен

    Любимите ми 4 песни на първите места! ❤️ Пак ще се броиш е спечелила и за клипове! ❤️ 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сигнал отдавна не са имали толкова адекватно изглеждаща класация, като изключим че мястото на песента на Десс е по-скоро в следващата.

Леле, само аз ли чак сега обръщам внимание, че Даймънд са започнали да издават продукция!? И те ли се разкараха от канала на Планета?😆

 

  • Like 1
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , SG каза:

Сигнал отдавна не са имали толкова адекватно изглеждаща класация, като изключим че мястото на песента на Десс е по-скоро в следващата.

Леле, само аз ли чак сега обръщам внимание, че Даймънд са започнали да издават продукция!? И те ли се разкараха от канала на Планета?😆

 

Е на Камелия и Деса са тотални флопове. Ти си ми живота също беше хитче за 3 дни.

Реално:

1. Пак ще се броиш

2. 69

3. От утре

4. Подводница

5. Филм за нас

  • Like 1
  • Haha 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

Е на Камелия и Деса са тотални флопове. Ти си ми живота също беше хитче за 3 дни.

Реално:

1. Пак ще се броиш

2. 69

3. От утре

4. Подводница

5. Филм за нас

И мен ме учуди мястото на "Ти си ми живота", може би са добре подредени с изключение на това, че и "Подводница" трябваше да е на мястото на "Ти си ми живота" например! 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, Willy каза:

Е на Камелия и Деса са тотални флопове. Ти си ми живота също беше хитче за 3 дни.

Реално:

1. Пак ще се броиш

2. 69

3. От утре

4. Подводница

5. Филм за нас

Песента на Десислава не е флоп. На Камелия- за жалост да, но с новата поне навакса.

Между другото, от днес Камс се присъединява към Дес и Софка като единствените певици от 90-те, които са влизали в класацията на Spotify. Каква изненада, че пак са си те трите хаха :D

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой е писал коментар "тази пу*ка няма как да я забравиш и навсякъде ще те преследва тя" и мисля, че това е върха на човечеството. От тук повече няма накъде!

 

  • Like 1
  • Haha 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , SG каза:

Сигнал отдавна не са имали толкова адекватно изглеждаща класация, като изключим че мястото на песента на Десс е по-скоро в следващата.

 

Адекватна класация, в която единствения хит тази година го няма изобщо? 

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, Lelqtian каза:

Адекватна класация, в която единствения хит тази година го няма изобщо? 

 

Е, за Ванчето и останалите като нея винаги сме си говорили, че са в друга класация. Нямат нужда да се борят с простосмъртните и да се сливат с масовката, да наливат като луди в скъпа продукция или пък да дават още по-безумни пари в купен трафик, който да заблуждава само временно.

И в този ред на мисли гледам, че Софка също е издала нова песен, в която не е вложила кой знае колко средства, пък се е получило нещо силно. Нищо чудно, че накрая именно тя пълни Арената и е втората с най-продаван концерт след Лили Иванова. :)

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

"И ми харесва да са уСУМАтявам" ммм да броиш кинтИтИ на Тати ли бре Фикре :D

Много смешно ми става винаги когато се опитва да звучи начетен, но се чува турския/цигленския му екцент в говора му :D

 

  • Haha 1

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...