Jump to content



Поп-фолк скандали (април, 2022)


Препоръчани коментари

  • Отговори 1,4k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 2 минути, FolkEmpire каза:

Едно Йони дето нищо не знае за чалгата ама е решил да бърка в дълбокото и да се прави на разбирачКА брадатка :D

И има чурка, която във втърдено състояние, е с големината на едната фаланга на  кутрето ми.

  • Thanks 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

Тресе я климактериумът.

Жената не иска вече да я наричат долна чалгаджийка. Не иска и да пее старите си песни. Само ако някой и плати 1 млн. евро... 😂

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Stela каза:

Жената не иска вече да я наричат долна чалгаджийка. Не иска и да пее старите си песни. Само ако някой и плати 1 млн. евро... 😂

Долна лицемерка е, май това е най-големият ѝ проблем. Говори кой дирел хит, а тя правеше същото. 

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Stela каза:

Тото е следващия от рап жанра, който ще пропее чалга. 😁😁😁

И Кали ще му връчва мотиката надявам се? Или има тапия за тракторист или нещо? Не виждам защо Кали ще му взима интервю иначе освен да запълнва работните места в селско стопанските си начинания ... 

 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Stela каза:

Жената не иска вече да я наричат долна чалгаджийка. Не иска и да пее старите си песни. Само ако някой и плати 1 млн. евро... 😂

Да не е получила и тя пенсия като Таня ни Боева въпреки сходната липсата на заслуги? Иначе щом е казала, веднага я забравяме, а песните някоя нахална като Лиси ще ги гепят веднага, щом няма претенции. 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Кали да се прекръсти на Глория и да претендира, че онази от Две могили не съществува, само така макар и под знака на присмех би изплувала кариерката ѝ.

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Lelqtian каза:

Да не е получила и тя пенсия като Таня ни Боева въпреки сходната липсата на заслуги? Иначе щом е казала, веднага я забравяме, а песните някоя нахална като Лиси ще ги гепят веднага, щом няма претенции. 

Танчето Боева е класи над феКали.

  • Like 5
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Andrew Cunanan. каза:

Кали да се прекръсти на Глория и да претендира, че онази от Две могили не съществува, само така макар и под знака на присмех би изплувала кариерката ѝ.

Плана е много по-хитър - отдавна подозирам че е чиста завист за дипломата на трактористка и това иска да свие, нали и двете са Галини уж оригинално. 

Реално според средностатистическия български гражданин разлика между баба ни и Кали има точно никаква, ако ще стават Тройници да се ориентират към нещо по-вървежно и двете. Примерно Татяна или Яница. 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Andrew Cunanan. каза:

 Само едно не разбирам защо вие, феновете на Глора, скачате като ожилени от оса от мнението на някакъв сопол с незначително съществуване. 

Точно заради това се скача, че един сопол си позволява да коментира нещо, за което дори не е запознат.

Само го виж колко е тъп - казва "аз не следя жанра, ама...." и изцепва най-невероятната глупост.

Ами, аман от такива глупаци като него в ефира. Неслучайно си е забранил коментарите в тубата. Абе като не разбираш къде се буташ между шамарите. Да ме прощава, ама за мъж на 30+ е бая глуповат. Не щото е изръсил глупост за певица, а заради начина му на разсъждения и първичната му глупост.

Е, натам отиват нещата, крайно неграмотни "капацитети" да се изказват неподготвени в ефира.... то не е само той. А Кали - нека да си направи последните отчаяни опити и тя. Милата скоро не е изкоментирала някоя колежка остро. 

Глория нека "няма" хитове, а този никога не би имал уважението на колегите си с тоя селски манталитет.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, pacho каза:

Точно заради това се скача, че един сопол си позволява да коментира нещо, за което дори не е запознат.

Само го виж колко е тъп - казва "аз не следя жанра, ама...." и изцепва най-невероятната глупост.

Ами, аман от такива глупаци като него в ефира. Неслучайно си е забранил коментарите в тубата. Абе като не разбираш къде се буташ между шамарите. Да ме прощава, ама за мъж на 30+ е бая глуповат. Не щото е изръсил глупост за певица, а заради начина му на разсъждения и първичната му глупост.

Е, натам отиват нещата, крайно неграмотни "капацитети" да се изказват неподготвени в ефира.... то не е само той. А Кали - нека да си направи последните отчаяни опити и тя. Милата скоро не е изкоментирала някоя колежка остро. 

Глория нека "няма" хитове, а този никога не би имал уважението на колегите си с тоя селски манталитет.

Пачо, ти си поне с няколко години по-голям от мен, а аз ще навърша 25 след 5 месеца. Би трябвало да си свикнал, че в нашата мила държавица всякакви тъпунгери се правят на разбиращи по целия набор от възможни теми и аспекти на социалния, политически и икономически живот у нас. Аджеба, като по-мъдър от мен ми кажи - струва ли си за всеки един поотделно да хабиш време и енергия и да генерираш отрицателна емоция? Нима това ще ги промени? - Силно се съмнявам. Глория си има нейната кариера с успехите и неуспехите и няма кой да ѝ я вземе, независимо дали на някой простак му се нрави това или не.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Lelqtian каза:

А какво е това Тото всъщност и защо се занимавате с отношението му към баба ни Гюрга?  

Тото 2 - YouTube

преди 1 час, Lelqtian каза:

Сефте.

 

Това на стопкадъра Леля Божка кафегледачката от Орландовци ли е?

преди 1 час, Lelqtian каза:

Плана е много по-хитър - отдавна подозирам че е чиста завист за дипломата на трактористка и това иска да свие, нали и двете са Галини уж оригинално. 

 

 

  • Haha 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, Andrew Cunanan. каза:

Пачо, ти си поне с няколко години по-голям от мен, а аз ще навърша 25 след 5 месеца. Би трябвало да си свикнал, че в нашата мила държавица всякакви тъпунгери се правят на разбиращи по целия набор от възможни теми и аспекти на социалния, политически и икономически живот у нас. Аджеба, като по-мъдър от мен ми кажи - струва ли си за всеки един поотделно да хабиш време и енергия и да генерираш отрицателна емоция? Нима това ще ги промени? - Силно се съмнявам. Глория си има нейната кариера с успехите и неуспехите и няма кой да ѝ я вземе, независимо дали на някой простак му се нрави това или не.

Не, не си струва, не си мисли, че хабя енергия за тоя цървул.

Просто вече писва, че не е един, не са двама, не са трима. Във всяка сфера у нас, било то политика, изкуство, медии и т.н., има такива индивиди, които нито са на мястото си, нито са в правото си и цялото това невежо множество действа упадъчно. Не е морално, не е колегиално, не е възпитаващо. 

Почти съм сигурен, че ако това се бе случило в чужбина, Глория щеше вече да го е подвела под съдебна отговорност за уронване на статус и заслуги. Вадят се класации на официални медии, вадят се тиражи на албуми, разни документи и договори и тоя паляк ще има да плаща!

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...