Jump to content



Поп-фолк скандали (април, 2022)


Препоръчани коментари

Правила:

1. В темата се пише само за поп фолк и всичко около жанра. 

  • Спамът, флуудът, двойните постове, саморекламата и прекомерните залитания от основната тема са забранени.
  • Не са позволени коментари, съдържащи само емоджита, клипове и снимки без контекст.  
  • Не е позволено постването на повече от едно видео от видеоплатформи в един пост. Ако има нужда от повече, да бъдат вмъкнати като линк.
  • Коментари, които затрудняват нормалното браузване (разглеждане) на страницата - ще бъдат скривани.

2. Не се допуска създаването и използването на псевдоними на фенове или фен маси, както и свързването на фенство с личен живот. 
3. Забранени са индиректни обиди към потребители, посредством текстове/заглавия на песни и др. добре познати похвати. 
4. Освободеният език към публични личности и продуценти е допустим, когато не са засегнати техни деца, роднини и близки хора, които не са в публичната сфера.
5. Споделянето на линкове за изтегляне към незаконно изтекла музика в темата е забранено без изричното разрешение на администратор. 

Екипът си запазва правото да крие или мести коментари, които не отговарят на горепосочените правила, а системните и повторните нарушители ще бъдат наказвани. 

Само модератори могат да създават тази тема и задължително трябва да посочат Време на заключване.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,4k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Отдавна не бях разгръщал ТВ рейтингите. Започнали са да добавят по детайлна информация към бюлетините.

Ето кои са най-гледаните музикални канали към февруари 2022:
1. Планета Фолк (0,35)
2. Планета ТВ (0,33)
3. City TV (0,26)
4. Фен ТВ (0,13)
5. Фолклор ТВ (0,11)
6. The Voice (0,08)
7.  Balkanika (0.06)
8.  BG Music Channel (0,03)

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, SG каза:

Всъщност е най-силната премиера в нейния канал. Вероятно щеше да е с много повече ако положението с Youtube не беше толкова зле, интерес си има.

Дори и Доника и Десита имаха повече в нов канал. Името и ретрото й може още да върви откъм интерес, но на нови хитове от 2017 не е конкурентноспособна, да не се лъжем.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, SG каза:

Всъщност е най-силната премиера в нейния канал. Вероятно щеше да е с много повече ако положението с Youtube не беше толкова зле, интерес си има.

Определено интерес към Деса вече няма...

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Willy каза:

Дори и Доника и Десита имаха повече в нов канал. Името и ретрото й може още да върви откъм интерес, но на нови хитове от 2017 не е конкурентноспособна, да не се лъжем.

преди 13 минути, hohster каза:

Определено интерес към Деса вече няма...

Зависи от коя гледна точка гледаме. Отдавна не е имала тотален смаш, но след раждането има няколко прилични хита, които показват интерес на публиката към нея.

То всъщност към колко имена въобще остана някакъв голям интерес? Българската музика е в разруха.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 56 минути, Gerganafen каза:

Кокошарникът си разчиства склада от картички на напуснали певачки - 2 лв. парчето :D

 

 

Абе те да не ме ядосват и да върнат старите албуми отбратно в платените платформи,. Не да ми продават картички и боклуци!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-накрая са направили нещо, свързано с отдавна напусналите фирмата?😆 А можеха премерно преди едни 10+ години да послушат Рени и да ги поканят тия звезди на някой от концертите, нещата днес можеше да не са толкова зле за фирмата.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, SG каза:

Най-накрая са направили нещо, свързано с отдавна напусналите фирмата?😆 А можеха премерно преди едни 10+ години да послушат Рени и да ги поканят тия звезди на някой от концертите, нещата днес можеше да не са толкова зле за фирмата.


Пайнер дълго време се управляваше като култ, който е музикална компания само на повърхността. На напусналите се гледаше като на отцепили се от сестринството, и правеха всичко възможно да ги саботират и изолират. Доста късно осъзнаха, че в музикалния бизнес няма място за лоялност, и са загубили хиляди левове и дивиденти, като не са изцеждали бек каталозите им. В последствие се отказаха да трият клипове, стартираха ретро канал в YouTube, пуснаха албуми на бивши изпълнители в стрийминг платформите, но правоносителите се разправиха с тях и идеята пропадна. Прави впечатление също, че разрешават на все повече изпълнители да си правят собствени Ютуб канали, и да си избират метод на дистрибуция. А най-новото е, че не вече спират песните на напусналите от ефир. Клиповете на Фики например още си вървят.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Пайнер просто имат(ха) късмета най-големите имена да са в фирмата, иначе винаги са крачки назад от другите. С ютуб почнаха чак 2013, другите музикални платформи чак 2019 и така...

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Gerganafen каза:

Кокошарникът си разчиства склада от картички на напуснали певачки - 2 лв. парчето :D

 

 

Спомням си вички снимки. Деса е много красива на тях. Глория само е сменила роклите, позата е една и съща - нервно с ръце на кръста 😁

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Fast каза:


Пайнер дълго време се управляваше като култ, който е музикална компания само на повърхността. На напусналите се гледаше като на отцепили се от сестринството, и правеха всичко възможно да ги саботират и изолират. Доста късно осъзнаха, че в музикалния бизнес няма място за лоялност, и са загубили хиляди левове и дивиденти, като не са изцеждали бек каталозите им. В последствие се отказаха да трият клипове, стартираха ретро канал в YouTube, пуснаха албуми на бивши изпълнители в стрийминг платформите, но правоносителите се разправиха с тях и идеята пропадна. Прави впечатление също, че разрешават на все повече изпълнители да си правят собствени Ютуб канали, и да си избират метод на дистрибуция. А най-новото е, че не вече спират песните на напусналите от ефир. Клиповете на Фики например още си вървят.

Може би се схванаха някои работи, но твърде късно. А не когато напусналите изпълнители ги казваха и се водиха ' пропаднали и завистливи'. Затова не мисля, че е добре винаги да се гледа само как изглеждат нещата на момента. Мащабния дългосрочен план е далеч по-качествен, защото времето неведнъж е показвало, че си отсява каквото трябва и дава необходимите уроци.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , RumyanaFen каза:

Абе те да не ме ядосват и да върнат старите албуми отбратно в платените платформи,. Не да ми продават картички и боклуци!

А ако ни бяха просветлили кой е битака, можеше да се снабдиш със албуми по 30 стотинки парчето! 

Молим се на иконите да ни бъдат разяснени подробности. 

 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Lelqtian каза:

А ако ни бяха просветлили кой е битака, можеше да се снабдиш със албуми по 30 стотинки парчето! 

Молим се на иконите да ни бъдат разяснени подробности. 

 

 

FD45C3A7-949F-45FB-AEF5-2207C74CD7B7.png

  • Love 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 часа , RumyanaFen каза:

Абе те да не ме ядосват и да върнат старите албуми отбратно в платените платформи,. Не да ми продават картички и боклуци!

Албумите, които не са бъкани с кавъри, са си там.

Инициативата с продаване на реликвите от мазетата в Димитровград е хубава, можеха да се сетят преди 10 години. Но те както винаги и за нови технологии, и за възстановки на ретро узряват с темпа на бавноразвиващи. А можеше да са институция...

Но това, че преиздават на CDR и ги продават на цени, все едно са матрични - ай мерси, вече доста пъти имам срив на звука точно със CDR. С трици маймуни ще ми ловят, ей затова са на тоя хал. Преиздайте на нормален качествен носител, като виждате, че има интерес.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Fast каза:

Между другото, някои от старите албуми на Мария и Райна са останали с по 3-4 песни. :helpsmilie:

За сметка на това пък на Глория са си там. Да са правили авторски песни, не са за жалене. На Райна обожавам "Агресия" и "Гасне пламък", на Деса - "Мистерия" и на Емилия - "Нежни устни", но те имат по 3-4 авторски песни вътре. И понеже навремето не са плащали... да си платят сега.

Аз затова си имам дисковете - като ми е зор, пускам си нещо, или в ютуб.

Преслава също е с доста авторски песни без в първия, там са си албумите.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...