Jump to content



Поп-фолк скандали (април, 2022)


Препоръчани коментари

От 7.04.2022 г. от 20:20, Willy каза:

Не се ли усещат какви бози имат преди да ги пуснат. Нищо хитово последната седмица.

Криско и Тита някой да им каже че не се харесват песни и визии които буквално звучат и изглеждат като извадени от 95та, а модерни като Пак и ВНЛ, с напомняне на ретрото.

"Банкетната ти клапа искам я отворена" 😂😂😂😂 

Кой ги пише тези текстове?? 🤭

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,4k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 3 часа , SG каза:

В световната музика е различно- има повече уважение, а и по-голям обхват. В БГ от музикалните ни имена изобщо най-наложени са останали само Лили Иванова и още няколко естрадни, чат-пат и някоя фолклорна певица. А от изпълнителите на демокрацията реално погледнато само Азис е такава звезда дето да сме сигурни, че дори без да прави нищо ще се помни и след 50 години. Слави също, но той е в друга графа вече. Като се тегли чертата накрая, кой ще има по-голям шанс да остане във времето- тези, които се опитват да са вървежни и да запознават и новите поколения със себе си или... Глория, която, от над десетилетие седи сърдита отстрани и, както и ти каза, не е направила нищо кой знае какво освен един към днешна дата отдавна отминал концерт?

Btw говоря ги тези неща тъкмо когато Дес май уцели хит, какъвто не е имала след раждането, освен може би Токсичен. Хареса се на доста хора, въртят я по дискотеките и този път първият 1 милион стрийма го направихме за около 10 дни, като съберем цифрите от различните платформи. Със сигурност сред тази публика има и такива, които не са били родени, когато Дес е издавала някои от най-големите си хитове... затова и смисълът да продължава да предлага модерна продукция, пък ако ще и не толкова подходяща за нея, отново е налице.

Ти как си представяш Глория да пее песни като Мъже милиарди или Смени паролата си, примерно? Ще изглежда по-жалка и отчаяна и от сега. Предпочитам да си прави песни тип Прегърни ме, пък нека за масата са клишета и неслушаеми.  Това, което върви в момента просто не е за нея и би й стояло нелепо, особено на 50+. Нека е забравена, но да не става жалка като други, така поне предишното й "Аз" не девалвира. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , WindWalkerMonk каза:

Ами да си ги пее. Тя пее новите си хитове. Глория има хитове, айде сега не е чувал "Не сме безгрешни", стига глупости. Той такъв хит няма. Кали му каза хит, това, че той се направи на луд е негов проблем. Макар да каза доста тъп нейн хит, си е популярна песен. 

Пей С Мен - Кастинг: Участници Пеят Песентa На Глория-Ако Бях Се Родила Река - Vbox7

Ето, че песента се знае и се пее. Но тя пее това:

Веднъж на концерт не изпя песента си с 10 милиона сумарно:

Как искаш да си държи хитовете? Кажи ми колко пъти на общ концерт чу 4-4-2, Луда по теб, и колко пъти "Крепост"?

Крепост не мисля, че е тип песен, която да може да вдигне хората и да им се забие в главите. Харесвам я, но е по-трудна за възприемане от големите чалга хитове - нито текста е особено запеваем и лесно смилаем, нито мелодията. Дълги години проблем й бяха текстовете според мен, късно се сети за Мариета, на която дължат кариерите си и Ивана, и Преслава. А примера на Кали с Реката беше по-скоро подигравка - да беше казала Не сме безгрешни, Циганско сърце, Приятелката даже. Кой изобщо извън феновете на Глория помни, че някога е имала такава песен? Аз лично не съм я слишал от години, не ми е минавало през акъла да си я пусна, какъв хит е?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, Stela каза:

В първия момент реших, че пускат дует ... 😁

Димана определено липсва. Какво стана с нея? И тя ли си отвори заведение или е касиерка някъде? Тя ли беше станала гримьорка.. нещо такова ми се върти като спомен. 

Гримьорка + дава уроци по пеене, последно това знам за нея 😅

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, HIStory каза:

Ти как си представяш Глория да пее песни като Мъже милиарди или Смени паролата си, примерно? Ще изглежда по-жалка и отчаяна и от сега. Предпочитам да си прави песни тип Прегърни ме, пък нека за масата са клишета и неслушаеми.  Това, което върви в момента просто не е за нея и би й стояло нелепо, особено на 50+. Нека е забравена, но да не става жалка като други, така поне предишното й "Аз" не девалвира. 

При Гло зациклянето датира много преди на мода да станат нахаканите песни за бившия и клиповете как кифлата го мачка. Ако още някъде 2008 беше експериментирала със звученето, с визията и беше влагала повече в клипове, нещата днес можеше да стоят другояче. В същата година Дес и Камс примерно имаха проекти като Фалшива кожа и Черен сняг- не станаха големи хитове, но им помогнаха да държат високо ниво в жанра. 

Към днешната дата (ако преди това не беше изпуснала напълно нишката на актуалността, де) на Глория щеше да й върви някоя песен като Името ти, След 1000 жени, дори по-комерсиална като Токсичен, а в клипът не е нужно да е черна вдовица, а просто лентата да струва повече от 5 лева- примерно нещо като В друг живот, Болката ти любима, Хотел на греха и т.н. Нали, в случая изреждам проекти на нейни peer-ки, иначе има и още куп примери.

Ей тая комбинация песен-видео примерно щеше да й пасне от-до, даже някои от нейните маниери е усвоила Галс. :D

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, SG каза:

Ей тая комбинация песен-видео примерно щеше да й пасне от-до, даже някои от нейните маниери е усвоила Галс. :D

 

Тя има подобен клип:

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Stela каза:

След рекламите Есил като Глория. Интересно ми е дали ще копира муцуните на Кралица Гло. 👸

Сигурно ще имитират видеото от 2015-та година, а не от концерта на Нов фолк, където я изпяха за пръв път. Там, 2015, няма много муцки.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Stela каза:

Тя има подобен клип:

 

Абе има си, добро ниво е, ама пак не е съвсем това дето се очакваше от нея по онова време... Може би ако бяха само сцените в шахматната стая...

преди 2 минути, Stela каза:

След рекламите Есил като Глория. Интересно ми е дали ще копира муцуните на Кралица Гло. 👸

Все пак Есил сама си го е избрала този образ, защото с Гло в някои отношения са 1:1. :D Ще й се получи според мен, но няма да я качи високо в класацията, защото ще е все едно си е тя в своя си жанр.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, FolkEmpire каза:

Гъзис защо не са го гримирали като едно време или той не е искал :D

Той няма много общо с тогавашния си вид. Сега не е дебел и толкова мазен. 😁

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, FolkEmpire каза:

Гъзис защо не са го гримирали като едно време или той не е искал :D

Гост звездите не ги гласят да са като преди. И по-добре да не си правят такава гавра с Деси Слава. :D

Есил, очаквано, беше добре. Гласа ми дойде някак по-дебел от на Гло. Все едно Есил Дюран имитира Глория с гласа на Ивана. :D

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Stela каза:

Той няма много общо с тогавашния си вид. Сега не е дебел и толкова мазен. 😁

Гримьорите можеха да му помогнат с малко маска и атрибути ама явно е трябвало Халвата да кихне още няколко бона за това преживяване за 4 минути на ромския славей :D

Ася бие яко на траверс, Боби пухчо и Каки педи никога не съм ги виждал тогава :D

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, FolkEmpire каза:

Гримьорите можеха да му помогнат с малко маска и атрибути ама явно е трябвало Халвата да кихне още няколко бона за това преживяване за 4 минути на ромския славей :D

Ася бие яко на траверс, Боби пухчо и Каки педи никога не съм ги виждал тогава :D

Аз сега се замислих, да се беше паднал образ на Глория от зората на фолка... щеше да видиш дали ще отиде 😆

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Мариана изненадващо добре имитира гласа на Анелия. 

А Алисия я бяха гримирали да изглежда като 50-годишна Алисия, а не като 20-годишна Надя. 😆 Но много добре пя пак, браво.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, SG каза:

Мариана изненадващо добре имитира гласа на Анелия. 

А Алисия я бяха гримирали да изглежда като 50-годишна Алисия, а не като 20-годишна Надя. 😆 Но много добре пя пак, браво.

Ония двамата обаче бичиха плейбека.. много грозно тя на живо, те на запис.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Stela каза:

Аз сега се замислих, да се беше паднал образ на Глория от зората на фолка... щеше да видиш дали ще отиде 😆

Аз точно с нея визия се влюбих в нея тогава :)

ODgtMzM0NS5qcGVn.jpeg

  • Love 3

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...