Jump to content



Поп-фолк скандали (април, 2022)


Препоръчани коментари

  • Отговори 1,4k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 15 часа , Gentleman. каза:

C851433C-BB69-4CC8-BD33-A27FCE52608A.jpeg

Голям купон са си спретнали, било е много яко! Меди и Доника също са били част от компанията на Софка, Деси и Камелия (+ Цветин и Сашка Ангелчето).

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Andrew Cunanan. каза:

Истината е, че поне по времето на социализма е имало някакъв контрол и критерии по които дадена личност е била допускана до ефир, а сега всеки катил с интернет като горепосочения пишман певец Тото може да направи изявление и да демонстрира тъпотията си посевместно. Само едно не разбирам защо вие, феновете на Глора, скачате като ожилени от оса от мнението на някакъв сопол с незначително съществуване. Видяхме му в брадъра поведение - като му се кажеше дума напреки, в разрез с мнението му, или беше провокиран - скачаше на бой, а много голям защитник на жените се пишеше. Просто Тото е представителната извадка за типичен комплексар, живеещ да пъче пилешки гърдички и да принизява другите. Не знам защо такъв интелектуално и поведенчески обоснован цървул е възприеман от децата като идол. Той, Папи Транс и Дилдона са олицетворение на лошия генетичен материал и клоаката на българското общество, облечена в "маркови" парцали трета употреба и представена ни като елит.
Мислех, че след "Чужди усмивки", защото аз друга негова песен не съм чувал, се е скрил в някой ъгъл да си стиска малката чурка - белким порасне с някой сантиметър, а той....

Тото не ме учудва, реакцията на Кали ме изненада неприятно. Пак казвам, има нещо лично там. Когато говори за хонорара си от онова време вечно изтъква колко по-висок е бил (уж) от този на Глория. Веднъж не се съпостави с Камелия, Румяна, Софка или друга актуална по това време.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Willy каза:

Може някой път да имитират и грамотността на Глория!

Да ги научи тъкмо къде се слагат запетайките 😂

За грамотност може да хванат и Теди А. и Емрах.. Та те счупиха всички речници и правопис в сторитата си. Може и Тонката да заколи някое агне на сцената и да направят имитация на ритуала на ходжата. 😁

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Just_Me каза:

Голям купон са си спретнали, било е много яко! Меди и Доника също са били част от компанията на Софка, Деси и Камелия (+ Цветин и Сашка Ангелчето).

И Емилия е била. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Andrew Cunanan. каза:

Абе, аз съм набор 97 и си спомням как "Присъда" и "Не сме безгрешни" тресяха държавата през 2004-та и как "Град на греха", "Влюбена в живота" и "Ако те няма" се спукваха от ротация по Планета три лета подред. Ако алцхаймерът и деменцията са го ударили толкова скоро - то проблемът не е в Глория, а в него.

Та и аз съм почти набора на Тото, но й знам всичко хитово на Гло. Но някои сме си закърмени с чалга и винаги сме се интересували, затова и си спомняме какво са въртяли по Планета. :D Обикалянето ни по форумите също е фактор, защото тук примерно е едно от малкото останали места, на които някой изобщо се сеща за Глория.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, HIStory каза:

Тото не ме учудва, реакцията на Кали ме изненада неприятно. Пак казвам, има нещо лично там. Когато говори за хонорара си от онова време вечно изтъква колко по-висок е бил (уж) от този на Глория. Веднъж не се съпостави с Камелия, Румяна, Софка или друга актуална по това време.

Кали е просто една философстваща хигиенистка. Има много добри изказвания по някои теми, има и пълни малоумия, доста трудно в един човек се побира такава огромна гама от вариации. Иначе и към Камелия не е постъпвала много етично през годините, например като зае след Вихра предаването "Споделено с...", което си беше правено за и от Камелия в продължение на година и половина преди да ѝ прекратят договора без никакво обяснение.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Кали е мега противна, особено в последно време. Скоро плю жестоко  по жанра сякаш никога до този момент не е печелила пари от него. Забравя, че благодарение на фолка я знаем, че съществува. Толкова е жалка с тези грозни коментари, че няма къде повече. Пълна смешка е станала. 

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, SG каза:

Та и аз съм почти набора на Тото, но й знам всичко хитово на Гло. Но някои сме си закърмени с чалга и винаги сме се интересували, затова и си спомняме какво са въртяли по Планета. :D Обикалянето ни по форумите също е фактор, защото тук примерно е едно от малкото останали места, на които някой изобщо се сеща за Глория.

Не може да не е чувал поне "Не сме безгрешни", която сумарно има с 6 милиона преглеждания повече от "Чужди усмивки". А ако не е - да се е поинтересувал, когато въпросната песен се въртеше през 5 минути по Планета, която беше 4-тата най-гледана телевизия тогава, той е бил на 13 години. Много удобно оправдание на неговото невежество и липса на заинтересованост, но е първи в създаването на генерализации за неща, които нито го касаят, нито отговорят на истината.

Сигурно "Благодаря" е продал повече от цялата му дискография сумарно. :1000:

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Stela каза:

Кали е мега противна, особено в последно време. Скоро плю жестоко  по жанра сякаш никога до този момент не е печелила пари от него. Забравя, че благодарение на фолка я знаем, че съществува. Толкова е жалка с тези грозни коментари, че няма къде повече. Пълна смешка е станала. 

Срещу термина "върти опашка" в тълковния речник трябва да сложат нейна снимка. Изключително грозно впечатление ми направиха словоизлиянията ѝ за Денис по всички възможни телевизии и това адвокатстване и менторстване от нейна страна - един успешен в сферата си човек би могъл да си позволи, макар ако притежава интелигентност не би го направил в ефир, но тя... която най-много е успяла да стигне до едно посредствено ниво. Не, мерси.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Andrew Cunanan. каза:

Не може да не е чувал поне "Не сме безгрешни", която сумарно има с 6 милиона преглеждания от "Чужди усмивки". А ако не е - да се е поинтересувал, когато въпросната песен се въртеше през 5 минути по Планета, която беше 4-тата най-гледана телевизия тогава, той е бил на 13 години. Много удобно оправдание на неговото невежество и липса на заинтересованост, но е първи в създаването на генерализации за неща, които нито го касаят, нито отговорят на истината.

Сигурно "Благодаря" е продал повече от цялата му дискография сумарно. :1000:

Глория и тези песни се знаеха от малки и големи, дори и от хора, които не слушат фолк музика. Изказването му е меко казано комплексирано и смешно. Но и Кали ако беше колегиална щеше да му затвори устата и да го сложи където му е мястото. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Stela каза:

Глория и тези песни се знаеха от малки и големи, дори и от хора, които не слушат фолк музика. Изказването му е меко казано комплексирано и смешно. Но и Кали ако беше колегиална щеше да му затвори устата и да го сложи където му е мястото. 

Самият факт, че с първите два албума е продала милион и сто хиляди, е достатъчно показателен.
А Кали е селска завистлива пръчка. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, FolkEmpire каза:

8:05 "Търся онова, което е за смачкване на две..." (топки) :D

 

Да дереш с позлатената вилица по дъното на металната купа го правят само лаиците в кухнята.

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Andrew Cunanan. каза:

Самият факт, че с първите два албума е продала милион и сто хиляди, е достатъчно показателен.
А Кали е селска завистлива пръчка. 

Кали я отписаха в чалгата и затова реши да сменя стила и толкова грозно да плюе жанра. Ако все още някой я броеше за слива нямаше да се махне никога.

  • Like 3
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Andrew Cunanan. каза:

Да дереш с позлатената вилица по дъното на металната купа го правят само лаиците в кухнята.

Оххх, адски е досадно да се влачат навсякъде нон-стоп двете... Скачени съдове. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Andrew Cunanan. каза:

Не може да не е чувал поне "Не сме безгрешни", която сумарно има с 6 милиона преглеждания от "Чужди усмивки". А ако не е - да се е поинтересувал, когато въпросната песен се въртеше през 5 минути по Планета, която беше 4-тата най-гледана телевизия тогава, той е бил на 13 години. Много удобно оправдание на неговото невежество и липса на заинтересованост, но е първи в създаването на генерализации за неща, които нито го касаят, нито отговорят на истината.

Сигурно "Благодаря" е продал повече от цялата му дискография сумарно. :1000:

Тото има дискография за продажба? 😆

"Не сме безгрешни" със сигурност я знае, но вероятно не знае, че е на Глория. Също както гигантски процент от хората са запознати с "Ледена кралица", но си мислят че е на Азис. Много кофти зацикляне се получи при Глория като име. В последно време забелязвам, че доста от златните й хитове си покачват гледанията, но съм убеден, че на повечето хора просто им тръгват след други подобни и почти никой не отразява самата Глория.

Тъкмо си говорим за Кралицата и тя междувременно решава да размаха с жезъла и да ни поднесе нов благороднически скандал... невероятна е!

output-onlinejpgtools.jpg.a5534c228f85960c0bae2ac1194b22ab.jpg

  • Like 2
  • Haha 2
  • Wow 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, SG каза:

Та и аз съм почти набора на Тото, но й знам всичко хитово на Гло. Но някои сме си закърмени с чалга и винаги сме се интересували, затова и си спомняме какво са въртяли по Планета. :D Обикалянето ни по форумите също е фактор, защото тук примерно е едно от малкото останали места, на които някой изобщо се сеща за Глория.

А какво е това Тото всъщност и защо се занимавате с отношението му към баба ни Гюрга?  

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Lelqtian каза:

А какво е това Тото всъщност и защо се занимавате с отношението му към баба ни Гюрга?  

Едно Йони дето нищо не знае за чалгата ама е решил да бърка в дълбокото и да се прави на разбирачКА брадаткаimage.png.e19c08ded6c90fa3467ddc815a875f17.png :D

  • Haha 4

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, SG каза:

Тото има дискография за продажба? 😆

"Не сме безгрешни" със сигурност я знае, но вероятно не знае, че е на Глория. Също както гигантски процент от хората са запознати с "Ледена кралица", но си мислят че е на Азис. Много кофти зацикляне се получи при Глория като име. В последно време забелязвам, че доста от златните й хитове си покачват гледанията, но съм убеден, че на повечето хора просто им тръгват след други подобни и почти никой не отразява самата Глория.

Тъкмо си говорим за Кралицата и тя междувременно решава да размаха с жезъла и да ни поднесе нов благороднически скандал... невероятна е!

output-onlinejpgtools.jpg.a5534c228f85960c0bae2ac1194b22ab.jpg

Нищи ли сме детаилно 100 пъти кариерните й проблеми и вече просто няма смисъл, но, да - в доста голяма степен в нея има вина да я възприемат по този начин. Свръх егоцентризмът и неходенето по масовки и турнета води именно до това - тотална забрава на образа и дейността му.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Lelqtian каза:

А какво е това Тото всъщност и защо се занимавате с отношението му към баба ни Гюрга?  

Тото е следващия от рап жанра, който ще пропее чалга. 😁😁😁

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...