Jump to content



Поп-фолк скандали (април, 2022)


Препоръчани коментари

  • Отговори 1,4k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 2 минути, stereoto_ каза:

Ко? Няма й помен от оригиналната версия и оригиналното пеене.

Ти слушал ли си я в последно време какви напъни правеше на старите си песни? 😁

Със сигурност сега беше доста по-добре. На мен ми хареса. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Stela каза:

Ония двамата обаче бичиха плейбека.. много грозно тя на живо, те на запис.

На мен тази вечер всички ми се струват на живо, но не е изключено за някои от гост звездите да е направен компромис. :D

При Дес поне беше ясно, че е на живо. Харесаха ми и двамата със Сано, но според мен той трябваше да имитира нея, Азис сме го гледали 100 пъти вече.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Stela каза:

Прекрасна е! Тук също:

hqdefault.jpg.1c22b2ff10023d28d715e7fad73a80b2.jpg

Тая песен още помня като я слушах на касетофона :D Много яка! Визията й и също като момичетата на Виктория Сикретс :)

  • Love 1

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Гло е добре точно парчетата от 90те да й се имитират, защото именно онази обикновена и симпатична Глория се хареса на народа, а песните си струва да бъдат припомнени. 

Не знам за чалгата тази вечер, но Крисия беше Най. Може би поп-естрадния жанр й пасва най-много.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

"Жадувам" е смотана песен, можеха да имитират Деса с някой от дуетите с Руслан. За мен са култови. "Не сме безгрешни" - на вид Есил я бяха докарали доста. Има доста готини фолк песни, които не са включвани, въртят предимно едни и същи образи. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Stela каза:

Тя има подобен клип:

 

И кой точно разбра за съществуването на тая песен? В чалгата отпишат ли те веднъж като вървежен и си бита карта вовеки, каквото и да направиш. По това време масата вече я беше пенсионирала така или иначе. На същото дередже са 90% от първото и второто, че и третото поколение чалга певици - Глория, Ивана, Райна, Андреа, Джена и още много каквото и да направят оттук нататък, ако ще и в Космоса да пратят песен - няма да си върнат никога позициите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен сега е моментът за завръщания. Масова българска музика няма, не и като онази от преди. С подходяща концепция почти всяка от любимите ни ретро баби би могла да се превърне в Шер от периода на Believe. Но там е и проблема- силна концепция в музиката също вече почти няма.

Към Капките- и Анелия се представи добре, силно шоу тази вечер като цяло.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Десислава си изпя частта безупречно и скоро не беше изглеждала толкова добре физически! Песента и клипът са просто изпреварили времето си. Когато колегите им са се чекнали по дивани и в скъпи коли Десислава и Азис пуснаха Жадувам. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Азис поначало беше нещо крайно уникално по онова време. А като Дес го запозна със своите открояващи се не-чалга влечения... нямаше как да не сътворят нещо толкова силно.

Днес и двамата са на средно като за тях ниво, а могат много повече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , HIStory каза:

И кой точно разбра за съществуването на тая песен? В чалгата отпишат ли те веднъж като вървежен и си бита карта вовеки, каквото и да направиш. По това време масата вече я беше пенсионирала така или иначе. На същото дередже са 90% от първото и второто, че и третото поколение чалга певици - Глория, Ивана, Райна, Андреа, Джена и още много каквото и да направят оттук нататък, ако ще и в Космоса да пратят песен - няма да си върнат никога позициите.

Това е друга тема. Песента и клипа са страхотни като за Глория. Мен ме е яд, че останаха неоценени. Спомням си, че когато излезе имаше доста положителни мнения. 

Че Глория и компания са отписани е ясно, но това не е причина да  не отбележим когато са пуснали нещо, което си струва. Това в България е много лоша черта и доста проекти останаха незабелязани по тази причина. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , SG каза:

На Гло е добре точно парчетата от 90те да й се имитират, защото именно онази обикновена и симпатична Глория се хареса на народа, а песните си струва да бъдат припомнени. 

Не знам за чалгата тази вечер, но Крисия беше Най. Може би поп-естрадния жанр й пасва най-много.

На Гюрга беше редно да имитират най-големия и хит, но уви, явно никой от екипа не страда от остеопороза 

 

  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, Illyria каза:

Познахте ли кака ви Теда Александрова да пее Реката на Глория през 2008 г. когато е била на 17 г.?

https://www.vbox7.com/play:b25e36b0 

Ти кьорав ли си? Каква Теди, какви 5 лева? Пий си хапчетата! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 11.04.2022 г. от 11:55, HIStory каза:

Гледах я, към края Тото чул-недочул  пита "Как Глория може да има уж голяма кариера и да не знам един нейн хит" и Кали не реагира особено колегиално, напротив.  Също преди това не пропусна да отбележи, без никой да я е питал, че през 90-те хонорара й бил двоен или троен на този на Глория (което често повтаря, макар да ми е много съмнително). Прозира лично отношение, не знам на каква база, но хич не е ок.

Истината е, че поне по времето на социализма е имало някакъв контрол и критерии по които дадена личност е била допускана до ефир, а сега всеки катил с интернет като горепосочения пишман певец Тото може да направи изявление и да демонстрира тъпотията си посевместно. Само едно не разбирам защо вие, феновете на Глора, скачате като ожилени от оса от мнението на някакъв сопол с незначително съществуване. Видяхме му в брадъра поведение - като му се кажеше дума напреки, в разрез с мнението му, или беше провокиран - скачаше на бой, а много голям защитник на жените се пишеше. Просто Тото е представителната извадка за типичен комплексар, живеещ да пъче пилешки гърдички и да принизява другите. Не знам защо такъв интелектуално и поведенчески обоснован цървул е възприеман от децата като идол. Той, Папи Транс и Дилдона са олицетворение на лошия генетичен материал и клоаката на българското общество, облечена в "маркови" парцали трета употреба и представена ни като елит.
Мислех, че след "Чужди усмивки", защото аз друга негова песен не съм чувал, се е скрил в някой ъгъл да си стиска малката чурка - белким порасне с някой сантиметър, а той....

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 часа , SG каза:

За това говорим феновете на други певачки, когато понякога обсъждаме колко е зле за Глория да не е дори и близо до актуална в последните 10-15 години. В държава като нашата на даден етап е лесно да те отпишат, когато и ти самия не си се опитвал качествено да си в играта. И тук в случая говорим за Тото, който е набор 91 и със сигурност е чувал хитовете на Глория като малък, но нищо не му се е запечатало в дългосрочен план- а какво да кажем за поколенията след него?

Води се срамно звезда от едно време да се мъчи да е актуална, но е нужно само да видим какво поне получават тези, които го правят. Тази година много от тийновете набор 2004 ще отидат за първи път на дискотека и ще слушат ретро хитовете и някои от по-новите песни на Десислава и Камелия. Може да попаднат и на някое участие на ДС и да се посмеят как се мята на Токсичен и Мъже милиарди или си ляга върху плюшени мечки, но това ще им се стори забавно в cringe ера като настоящата. С други думи- след години дори и тия хлапета няма да кажат 'Какви са тия певици, не ги знам'.

Абе, аз съм набор 97 и си спомням как "Присъда" и "Не сме безгрешни" тресяха държавата през 2004-та и как "Град на греха", "Влюбена в живота" и "Ако те няма" се спукваха от ротация по Планета три лета подред. Ако алцхаймерът и деменцията са го ударили толкова скоро - то проблемът не е в Глория, а в него.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 часа , stereoto_ каза:

Ко? Няма й помен от оригиналната версия и оригиналното пеене.

Ръмжа като гладна мечка и даваше вид на такава, след толкова години няма да се научи как да се облича и че конската опашка стои добре само на хора, които са слабо скулесто лице, а при такива с големи бузи като нея сега - комично.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 часа , Lelqtian каза:

На Гюрга беше редно да имитират най-големия и хит, но уви, явно никой от екипа не страда от остеопороза 

 

 

преди 13 часа , Lelqtian каза:

На Гюрга беше редно да имитират най-големия и хит, но уви, явно никой от екипа не страда от остеопороза 

 

В последния месец вече веднъж получихме имитация, даже придружаваща шЪмар:
_123983454_willsmithslap.jpg

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...