Jump to content



Поп-фолк скандали (април, 2022)


Препоръчани коментари

преди 24 минути, Danger. каза:

Яд ме е за Симона колко добре тръгна с първите две самостоятелни песни и я набутаха в два кирливи дуета за две седмици, които са пълни флопове. 

Симона си е супер, кво и търсиш кусури на момичето? Коя друга има такъв самостоятелен хит! 

 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,4k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 8 часа , Danger. каза:

Яд ме е за Симона колко добре тръгна с първите две самостоятелни песни и я набутаха в два кирливи дуета за две седмици, които са пълни флопове. 

Мен ме е яд как супер простият Гъбин я превърна в китайско копие на Лидия. Загуби всякаква индивидуалност. Добре си беше с червената коса, защо й трябваше да се изрусява? На някои кадри от втория дует с Адам е !:1 с Лидия. Бъзиците, че Алфа е фирма за Тройници са напълно оправдани.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не спира да ме изненадва

 

Андреа на почивка в слънчева Доминикана – Andrea official Website (andreasite.eu)

 

Какво щяхме да правим ако не знаехме, че е била на почивка в Доминикана?! 😭

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Covidche каза:

 

Аз съм я чул само веднъж, Константин убива всичко в песента. Как върви на база първи 2 дни, като флопче ли?

Ще падне с 100к втория ден. 300К в събота и втори ден, в комбинация на Преслава и Константин, с тренд, показване и всичко - според мен е леко слабо. Очаквам повече да пада в следващите дни. Незапеваема песен...

  • Like 1
  • Thanks 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Willy каза:

Саша Рико ми е Преслава!

https://www.facebook.com/100044280707164/posts/541473970671955/

Кръстоска между Ивана и Петя :D

  

преди 1 час, RumyanaFen каза:

 

Педи-репортерчето на Пеевски лъска :D

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, Covidche каза:

Да, двете силни имена в комбинация сякаш ще допринесат за леко по-дълъг период на curiosity views, колкото повече хора да си кажат "Бла, не става". И съботата ще им помогне много, ама другата седмица нищо чудно да се бият с Емилия и Денис за номер 1.

Другата седмица излиза Галена, едва ли, но така или иначе Меди май ги бие сам с Марията.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деса ще е при Говньо, тоя дето монтира продължава да опъва картината все едно е снимано с кино камера и да не оправя aspect ratio-то и изглеждат като солети :D

image.png

  • Haha 1

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Недооценени хитове.:confused:

"Чисто зло" >>>>>>>>>>>> "Сладкото зло"

Иначе положението в канала на Кокошарника е плачевно откакто масово почнаха да си качват в собствени канали. Последният клип с над милион гледания е "69" на Емрах.:dontgetit: Сега още повече ще западнат, освен ако Паломка не е наснимала по един клип-бижу за всеки месец от бременността. :heart: 

  • Like 2
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Интересно се получи как двете Императрици Яница и Палома ше станат майки едновременно. ❤️ Само се надявам да раждат в различни болници, че персоналът да не ги обърка коя коя е с тия идентични фейсове със сочни устни, и да им разменят бебетата. :o Лека им бременност! Вече съм спокоен за бъдещето на чалгата. Щерката на Прес ще се нуждае от конкуренция!

  • Like 2
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, Gerganafen каза:

Интересно се получи как двете Императрици Яница и Палома ше станат майки едновременно. ❤️ Само се надявам да раждат в различни болници, че персоналът да не ги обърка коя коя е с тия идентични фейсове със сочни устни, и да им разменят бебетата. :o Лека им бременност! Вече съм спокоен за бъдещето на чалгата. Щерката на Прес ще се нуждае от конкуренция!

Mother of the Year!

 

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, lucellent каза:

И мен ме зариби! А не очаквах, първия път като я чух си казах "я, още едно ганево копие..." 

Аз съм на любовна вълна и ме зариби още от първото слушане и не разбирам защо отнесе хейт тук.. уникална музика, изпяване и текста е добър 

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...