Jump to content



Поп-фолк скандали (октомври, 2021)


Препоръчани коментари

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

Какво мислиш за този недооценен трак, мило?

 

Макар че не е адресиран към мен въпросът - тотален хит, който за времето си (понеже Ютюб не беше развит тогава) доби сериозна популярност във Вибокс7 (тогава беше водеща мрежа за видеосподеляне). Една от малкото песни, които даже без официален видеоклип, а само с кадри от промоцията станаха хитове. Липсват ми славните години, когато Теда беше на върха, липсва ми работата ѝ с Кости, дано се събуди от зимния сън след "Егоист".

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 3 минути, Alessa каза:

Макар че не е адресиран към мен въпросът - тотален хит, който за времето си (понеже Ютюб не беше развит тогава) доби сериозна популярност във Вибокс7 (тогава беше водеща мрежа за видеосподеляне). Една от малкото песни, които даже без официален видеоклип, а само с кадри от промоцията станаха хитове. Липсват ми славните години, когато Теда беше на върха, липсва ми работата ѝ с Кости, дано се събуди от зимния сън след "Егоист".

Хитовете не спират да спохождат Андреа, as they should 

 

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, zai4eto82 каза:

Доста неща за Пашев ще излязат вярни и Коце ги знае. 

Знае ги, а не спира да работи с него. Що за подлога е твоят любимец?

  • Like 6
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 2008 до 2013 година беше ненадмината в жанра, нямаше слаба песен - нито попфолк, нито такава, предназначена за чужбина. Интересното и отличителното е, че нейните песни винаги звучат актуално, даже 10-13 години по-късно. Клиповете ѝ след 2010 година са просто трепач, въобще Андреа е име, оставило трайни следи в попфолка и подпомогнало неговото развитие. ❤️

Поздрав с любимия ми хит от кралицата:

 

  • Haha 1
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, RumyanaFen каза:

Любима!❤️

Хит,бе,миличък. Малко хора всъщност знаят, че Румяна е душевният спътник на Андреа и са кармично обречени да имат хит след хит и те да се помнят вечно.

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Това прочетохте ли го? В друга статия пише и за Камелия.

https://lifeonline.bg/bg/pogrebvat_denis_teofikov_v_petyk_lobnoto_mu_mqsto_osymna_obsipano_s_cvetq__snimki

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Alessa каза:

От 2008 до 2013 година беше ненадмината в жанра, нямаше слаба песен - нито попфолк, нито такава, предназначена за чужбина. Интересното и отличителното е, че нейните песни винаги звучат актуално, даже 10-13 години по-късно. Клиповете ѝ след 2010 година са просто трепач, въобще Андреа е име, оставило трайни следи в попфолка и подпомогнало неговото развитие. ❤️

Поздрав с любимия ми хит от кралицата:

 

Тази си беше бая слабичка за нейното ниво :( 

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

Тази си беше бая слабичка за нейното ниво :( 

буквално "тук до мен" > "любовник"

  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , asylum каза:

Баба Мюзик не беше ли мангалски канал, създаден преди години? Дали изобщо е узаконен като фирма? Не вервам. 

Ако се загледам в инфото под клипа

image.png.b5e770b2acedce486519a320937fecf2.png

Явно в някой момент може и да са го направили фирма, или поне за ютубата се пишат като такава ...

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, AndreaForever каза:

Хит,бе,миличък. Малко хора всъщност знаят, че Румяна е душевният спътник на Андреа и са кармично обречени да имат хит след хит и те да се помнят вечно.

Румяна беше страхотен човек и певица! Ако беше жива сигурно и днес щеше да е масова любимка.

 

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Andrew Cunanan. каза:

Тази си беше бая слабичка за нейното ниво :( 

И все пак се въртеше в дискотеките. Да, не е тотален хит като "Най-добрата", "Секс за ден", "Мен си търсил", "Неблагодарен", "Хайде, опа" и още много други, но беше по-голям хит от всички настоящи псевдохитачки, дето се появяват от 1-2 години насам. Еххх, спомени...

 

Що се отнася до Галин - абсолютна фурнаджийска лопата е според мен. Първо лаеше против ваксини, локдауни, мерки, сега е шумен привърженик на масовата ваксинация. Накъдето повее вятърът - натам и той. Човек без собствено мнение за мен, увличащ се по силните на деня и по тенденции. Ако види в някой човек, обстоятелство или публикация шанс за пиар, ще го направи без съмнение. Но не мога да отрека, че преди правеше хитове, беше актуално име заедно с Фики. Освен това откри Десита, Лидия и Симона, които, макар и не най-добри певици с най-големите хитове, са водещи сред новото поколение изпълнители в попфолка. Но това не променя мнението ми, че с непостоянното си мнение и лошото отношение към някои бивши изпълнители на Пайнер (като Андреа, мхм) си вкарва автоголове и хората вече не проявяват такъв интерес към него като изпълнител, а повече като инфлуенсър / мениджър / обществена фигура. 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Kitty каза:

Това прочетохте ли го? В друга статия пише и за Камелия.

https://lifeonline.bg/bg/pogrebvat_denis_teofikov_v_petyk_lobnoto_mu_mqsto_osymna_obsipano_s_cvetq__snimki

Нищо в тоя разказ не говори за самоубийство. Аз ако ще се самоубивам няма да го направя по време на купон, където може някой да ме види и да ме дръпне. Предполагам, че до 1-2 седмици ще има становище на полицията.

Само очерниха Пашев май.

  • Like 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

Румяна беше страхотен човек и певица! Ако беше жива сигурно и днес щеше да е масова любимка.

 

Смъртната врагиня на Гло. Лично харесвам Глория темброво повече от Румяна, но само времето би показало какво щеше да се случи с двете и коя щеше повече да изпъкне.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази въпросната съседка какви несвързани работи говори? Хем за съседа й, хем за Денис? Какво общо има, че Г.И. бил взимал наркотици със това дали Денис е имал депресия. Аман от злобари, в България масово е пълно само с такива.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Blueberry каза:

Нищо в тоя разказ не говори за самоубийство. Аз ако ще се самоубивам няма да го направя по време на купон, където може някой да ме види и да ме дръпне. Предполагам, че до 1-2 седмици ще има становище на полицията.

Само очерниха Пашев май.

За да е инцидент..................Трябва да е взел сериозно количество наркотик, което така да му е повлияло, че да се качи на парапета. Другия вариант е да е станал скандал на терасата и той да е бил бутнат умишлено. Но нещастен инцидент - изключено. Имам предвид подхлъзване и нещо такова. При този голям парапет  трябва или да се е покатерил или някой да го е блъснал много силно.

За съжаление има наркотици, които влияят много силно на хората и им създават лъжливи усещания и илюзии. Например, че могат да летят. И да поискат да полетят. Ако е бил без надзор...................

Зайка да пита Коцето какви усещания изпитва един наркоман, когато взима наркотици.

То май и силните болкоуспокояващи, които ти бият след операция, си се водят наркотици. Не знам на мен какво ми дадоха след втората операция, но имах кошмари и не можех да спя. Доста страшни кошмари. Будувах по цяла вечер и заспивах изтощена чак на сутринта. Сънувах страшни бели зловещи лица на черен фон. А даже не съм фенка на хоръра и не гледам такива филми.

Хич не ги разбирам наркоманите, честно. Как могат да взимат неща, които им влияят зле?🙄

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, Kitty каза:

Това прочетохте ли го? В друга статия пише и за Камелия.

https://lifeonline.bg/bg/pogrebvat_denis_teofikov_v_petyk_lobnoto_mu_mqsto_osymna_obsipano_s_cvetq__snimki

Напълно правдоподобно звучи, а и Елза винаги стига до истината. 

Движил е с кофти хора. Паднал е - можело е някой друг да падне. Крехки сме, животът е несигурен. 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, zai4eto82 каза:

Направо на съд Пашев и в затвора, и да затварят Даймънд!

:1000(29):

Те дори убиеца на Милен Цветков не го вкараха в затвора. 

  • Sad 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Кити, сама го каза - наркотиците имат пристрастяващ ефект и просто се превръщат в необходимост за употребяващите ги. По никакъв начин не ги оправдавам, но понякога човек не от хубаво започва да търси бягство от реалността - дали чрез алкохол, дали чрез хапчета, дали чрез наркотици. Всичко това става, защото в България няма практика да се търсят психолози и психиатри. Разбира се, че има и друг процент, които се пристрастяват, защото просто са искали да опитат, да са в крак с модата и т.н. Допускам, че ако е взимал забранени субстанции, Денис е имал своите причини за това - дали проблеми и неуредици с продуцента, дали лични проблеми, дали непонасяне на славата с всичките ѝ позитиви и негативи. Някъде е попаднал в дупка, от която за съжаление не е могъл да излезе. Но той определено изглеждаше като момче, за което най-важни са музиката, песните, поне когато дебютираше. 

Не желая да влизам в ролята на съдник и да отправям обвинения към когото и да било, най-малкото защото нямам каквито и да било доказателства, а и по принцип не ми харесва идеята да хвърлям кал по някого. Единственото, което можем да изказваме хората, които не сме запознати и въведени в прекалено личните детайли, са хипотези. Най-важното, което може да се извлече като поука, е, че ако човек не се чувства добре психически, трябва да потърси незабавна помощ при специалист, а не да потулва проблемите си. Дано не се стига до повече такива трагедии! Тежко е, когато млади, кадърни, можещи хора си отиват прекалено рано. 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...