Jump to content



Поп-фолк скандали (октомври, 2021)


Препоръчани коментари

преди 1 минута, Blueberry каза:

О, под едната статия, че е починал видях коментар от жена с икона на снимката “Ваксиниран ли е бил?”. 🤢

Долна проста пасмина сме българите и това си е.

  • Like 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 1 минута, Blueberry каза:

О, под едната статия, че е починал видях коментар от жена с икона на снимката “Ваксиниран ли е бил?”. 🤢

аз видях "България убива нашите деца". Курви кто Джорджия пък виждат друго. Всеки проектира това, което го интересува, но никой не се интересува от самото момче :(

  • Like 3
  • Sad 5

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Досъдебно производство за склоняване към самоубийство е образувано за смъртта на Денис Теофиков, разкриха от столична полиция. Оттам допълниха, че разследват всички версии и точната причина за смъртта ще е ясна след направената аутопсия, която ще покаже имало ли е алкохол и наркотични субстанции в кръвта му.

От известно време фолк изпълнителят е бил в емоционален срив, дистанцирал се от много хора и спрял да поддържа социалните мрежи. Вероятно само той е знаел какво е вътре в душата му. Голяма част от времето си той прекарва с Алекса, като привличането им бързо преминава в силна бурна любов.

За това свидетелстват и татуировките, които си правят - всеки изрисувал на свой пръст първата буква от името на другия.

В същия ден на 24.10.2021 г. съседа от трети етаж на сградата Калоян Тодоров подава сигнал сутринта, че в апартамента на 7-мия етаж има младежи, които са пуснали силна музика и крещят. 

„Тук всеки ден идва полиция. Аз и жена ми както и други съседи сме, подавали множество сигнали в полицията за въпросния апартамент", каза Тодоров, цитиран от News24sofia.eu.

Момиче, което живее в съседния блок пък твърди, че е видяло приятелката на 21-годишния изпълнител Денис Теофиков – Алекса Ангелова да влиза в блока малко след 17 ч. предишния ден. Тя била в компанията на две момичета.

„Аз лично видях гаджето на Денис да идва с още две момичета. Бяха много близки. Алекса беше известно време пред блока и след това Денис отвори вратата и тя влезе„, разказва момичето.

След подаването на сигнала за нарушаването на нощната тишина, на място идват полицаи, които предупреждават младежите да спрат музиката и да спазват обществения ред.

Какво се е случило след това ще изясни разследването на трагичния инцидент.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, zai4eto82 каза:

Ами това

 

247955422_4780494165302610_2046437178584031243_n.jpg

Не че нещо, ма звучи съмнително. 

Къде са били майката и бащата 4 години, ако толкоз го е тормозел? Още повече музиканти, бащата специално е известен музикан, не е като да няма възможности да разтрогнат някви договори. Майката също е певица. Знаят как седят нещата в тоя бизнес. 

Далеч съм мисълта да защитавам или упреквам който и да било, стига с тая излишна спекула. 

  • Like 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, zai4eto82 каза:

Ами това

 

247955422_4780494165302610_2046437178584031243_n.jpg

Както казаах, всеки търси вина някъде когато нещо подобно се случи. Пашев не е бил там, не е бутнал Денис. Не го оправдавам ни най - малко. Но помислите малко, криза е, сигурно са имали финансови проблеми. Може и да е имало по - остър тон и дори обиди. Но това не е довело до фаталния край. Нека мислим критично, жената е загубила детето си. Когато загубиш някого, целия свят ти е виновен. И в крайна сметка и другите го казаха, защо не са се намесили ако не са били доволни от отношението? Защо не са казали нищо? 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама това не е майка му, а онази силиконова кукла пиарка, айде стига вече.

Показателно е обаче каква звезда беше, вече трети ден не спира да се дъвче и да се бълват статии. Колко тъжно наистина, какъв страхотен изпълнител изгубихме.

  • Like 3
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, zai4eto82 каза:

Извън всички сторита и статии, нещата за Пашев са верни. 

То това е ясно. По-интересното, ако можем да вярваме на статията от по-горе, че са отворили отново производството за склоняване към самоубийство. Хм...

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Senhor каза:

То това е ясно. По-интересното, ако можем да вярваме на статията от по-горе, че са отворили отново производството за склоняване към самоубийство. Хм...

няма друг вариант освен самоубийсто. на 21г МЪЖ да падне от балкона ?просто абсурдно.

не е 5 годишно дете

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, FikLena каза:

няма друг вариант освен самоубийсто. на 21г МЪЖ да падне от балкона ?просто абсурдно.

не е 5 годишно дете

Нито ще е първия, нито ще е последния. Буквално за секунда да изгубиш баланс и да кажем, си седнал на парапета, и си дотам. Аз например често се облягам на парапети, когато съм на тераси и пуша, което сега осъзнавам, че може да е наистина опасно за живота.

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Senhor каза:

Нито ще е първия, нито ще е последния. Буквално за секунда да изгубиш баланс и да кажем, си седнал на парапета, и си дотам. Аз например често се облягам на парапети, когато съм на тераси и пуша, което сега осъзнавам, че може да е наистина опасно за живота.

Само дето въпросният парапет е много висок.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Що изключваме варианта да е поседнал на парапета - нещо да го е стреснало или някой да го е бутнал. Или да е бил пиян или надрусан. Или просто да е загубил равновесие? Или комбинация от изброените.

 

Чия е идеята за клипа на КАто за последно?

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Денис:

Седя си вкъщи, от скука вече пия

и си представям лятото как ще се разбия,

веднъж да мине втората вълна (четвъртата вълна),

заминавам за Дубай с моята жена. 

:cry::cry::cry::cry::crying_anim02::crying_anim02::crying_anim02::crying_anim02::crying_anim02:

 

 

  • Sad 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , FikLena каза:

няма друг вариант освен самоубийсто. на 21г МЪЖ да падне от балкона ?просто абсурдно.

не е 5 годишно дете

Съществуват ужасни невъзможни на пръв поглед възможности без намесата на друг човек и без да иска да се самоубие - да е паднал. Нека оставим контролните органи да си свършат работата, а не да си играем на следователи с догадки, възникнали в нашето съзнание. :) 

  • Like 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , Olay каза:

О, аз като прочетох, че го е направил защото изпитвал нетърпимо силна болка в ръката от ваксината, беше момента когато спрях да чета коментари в социалните медии за случилото се.

Не е смешно, но... *смеещ се емотикон*
Българите сме с изключително развинтено съзнание и сме готови от 9 кладенеца да извадим вода, разчовърквайки всякакви невъзможни теории, само и само да подкрепим това, в което сляпо вярваме. Ама наука, ама доказателства - нъц.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...