Jump to content



Поп-фолк скандали (октомври, 2021)


Препоръчани коментари

преди 55 минути, Willy каза:

 

ОБАЧЕ пиарката на FantasyMedia пусна нова бомба в коментарите под поста на Ванеса и това е че била любовница на Пашев.

Ванеса be like: Долна лъжа и инсинуация!!! С Пашев правим само и единствено първичен животински секс, а не любов!
Malkata.jpg

  • Haha 5
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 2 минути, Andrew Cunanan. каза:

Ванеса be like: Долна лъжа и инсинуация!!! С Пашев правим само и единствено първичен животински секс, а не любов!
Malkata.jpg

"Правя му и Deepthroat, че той милия все е изнервен и се отпуска така, по някога включва и съдружниците му да правим генг бенг dp" :D

  • Haha 2

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, FolkEmpire каза:

Да не са му хакнали профила.

Или Пашката е пратил мутри с IT да му бият шамари и да стои докато му пише IT-то от тела.

Във всяко едно успяло звено има някой спонсор от високите етажи, може Дидо да спонсорира Diamond. Да не говорим, че имат и друга фирма Baba Music, където продуцират и Наско Ментака

Баба Мюзик не беше ли мангалски канал, създаден преди години? Дали изобщо е узаконен като фирма? Не вервам. 

  • Wow 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, asylum каза:

Баба Мюзик не беше ли мангалски канал, създаден преди години? Дали изобщо е узаконен като фирма? Не вервам. 

Яворчо го продуцира (съдружника на Пашката) :)

https://www.facebook.com/yavor.yovkov

  • Like 2

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, presi_fen! каза:

Боже мой и Орнела е починала днес 🤭🤭

Ебаваш ли се? С тези усмивки накрая не знам как да го тълкувам...

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Гальо каза:

Пиарката на Емрах, Илиян качва доста скандални неща. Някакво момиче, което било написало “Аномалия”, накрая я изпяли Малката и Робов 😵💫
22593483-2-BA8-49-C2-B3-E0-78-BE19-DF714

0-F8-D6-A8-D-51-C0-4-AD8-9-CF1-ABB56-F2-
4729271-F-4-AC0-4-B18-B834-C4-B56-D45728
91-CEC9-D2-2-D1-B-41-E3-A6-DB-809-CF67-C

Това момиче и този чат са за полицията и съда!

А, бе, деца, като започвате работа, винаги първо много внимавате за какво работно място кандидатствате!  Ето, сега има интернет. Пишете в търсачката името на дадена фирма например, и четете всичко - статии, отзиви, теми и мнения в различни форуми. И ако някъде негативните мнения са повече от отрицателните, трябва да ви светне червената лампчка за опасност, че там не трябва да се кандидатства. Днес има огромен избор от фирми и работни места. Дори да трябва да се преместите другаде и това да е свързано със разходи, пак е по - добре от това да сте роби!

И задължително, първия си трудов договор не го подписвайте никога сами! Никога!  Има много непочтени работодатели, които се възползват от все още наивните по детски младежи! Първият трудов договор задължително трябва да го прочетете целия и да го подпишете само в присъствието на поне един родител и адвокат. Ако такова нещо стане практика, доста работодатели ще се замислят, когато наемат младежи.

Тук, в този чат буквално става дума за грубо нарушение на Конституцията и трудовите права, както и за робия! Пет - десетминунтите закъснения не са престъпление, доста хора закъсняват на работа. Това е нещо, с което работодателите, особено в голям град, трябва да са наясно, тъй като телепортация не съществува. Да вдигаш скандал , да заплашваш или да уволниш служител, само защото не живее близо до работното си място, е подсъдно и такъв човек може да бъде съден.

А второто.....................вече съм без думи....................как така един работодател ще ти забранява правото на личен живот? Това вече си е грубо нарушение на Конституцията и е доста подсъдно! Никой, ама абсолютно никой работодател няма право да се меси по никакъв начин в личния живот на служителите си, а те по закон имат право на такъв! Ако някой работодател в прав текст ви забрани да имате връзки, брак, деца - направо ги докладвайте в полицията и ги съдете!

Само чрез полиция и съд работодателите в България могат да бъдат задължени да спазват законите и правата на работниците/служителите си. Робството във всичките си видове е забранено и подсъдно.

Много ми е тъжно, Денис май няма завършено средно образование. А точно там и тогава преподават на учениците за техните бъдещи права като работници или служители, ние поне имахме такъв предмет - ЗБУТ (зравословни и безопасни условия на труд).

Деца, преди да започнете да работите, първо се информирайте за вашите права, запомнете ги и се научете да не се страхувате и да сигнализирате за всякакви нередности! Само така ще предотвратим още случаи като тези на Денис!

Тъжно ми е, че родителите му са се предоверили. Явно Денис не е подписвал договора сам. За съжаление, точно в музикалните среди има голямо предоверяване и много предателства.

А обидата за метенето на улиците е............ Без коментар. Тоя толкова и разбира от музика. Всяка друга мизикална компания би приела някой талант, или пък оркестър/ група. Пашев явно здравата си е повярвал.

На жена в зряла възраст и със голям житейски опит няма как да и се прави на тежкар. Отделно тя е доста умна и известна, има и пари и би могла много лесно да го съди.

Даже Митко Димитров не е бил чак толкова малоумен, че да се меси в личния живот на певиците си.

А малоумните приказки на Пашев, че, ако си щастлив в личен план, музиката ти куца, не е вярна. Точно в най - щастливите си периоди доста изпълнители направиха най - известните си хитове и им вървеше кариерата - Анелия, Емилия, Мария, Райна, Деси Слава и много други.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Willy каза:

На колко години е била?

Към 40 предполагам, дебютира 2000-2002 някъде. Мир на праха й, има само два албума, но няколко златни хита.

  • Sad 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, THE IIconic каза:

Има ли значение? Много любопитен народ сте! 

Няма значение, но и няма нищо лошо във въпросът ми. Точно в твоите последни постове имаше лицемерие и противоречие, така че спри да се заяждаш.

Да почива в мир!

  • Like 5
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, THE IIconic каза:

Има ли значение? Много любопитен народ сте! 

И много комплексиран, като влезеш в тоя клюкарник фейсшит, и ти става ясно сред колко долно племе си се родил... Никаква капка на съчуствие нямаме...

Vanadai Lanankov
Навремето въртяха колана сега тях ги върти...
1
 
 
  • Харесване
     
  •  · 
    Отговор
  •  · 8 мин
  • Like 7

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много жалко и за Орнела, да почива в мир. Макар и за 2 години кариера и 2 албума остави няколко емблематични хита.

https://www.youtube.com/watch?v=SEHqPixSu-w

https://www.youtube.com/watch?v=Fxaulbe60k0

  • Like 1
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

При Сашка за съжаление е много късно. Мозъчните тумори убиват. За съжаление при нея късно са го хванали, защото лекарите по принцип го раздават твърде дзен положително, вместо първо да помислят за възможни по - сериозни симптоми. Самата аз съм жив пример.В момента имам проблеми с червата и газове, даже качих килограми, но ми беше така зле, че докато не ме видяха на видеозон, не се успокоих. След две операции от сплетени черва и преживяна бъбречна криза е нормално да си имам едно наум. Пък нека съм................... както там беше думата..............

  • Sad 1
  • Angry 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Kitty каза:

При Сашка за съжаление е много късно. Мозъчните тумори убиват. За съжаление при нея късно са го хванали, защото лекарите по принцип го раздават твърде дзен положително, вместо първо да помислят за възможни по - сериозни симптоми. Самата аз съм жив пример.В момента имам проблеми с червата и газове, даже качих килограми, но ми беше така зле, че докато не ме видяха на видеозон, не се успокоих. След две операции от сплетени черва и преживяна бъбречна криза е нормално да си имам едно наум. Пък нека съм................... както там беше думата..............

Тумор ли имаш и ти? Не?! Как успя и от толкова черно нещо за друг човек да го обърнеш пак на себе си. Сравни тумор с газове, бог да пази...

  • Like 3
  • Haha 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Kitty каза:

При Сашка за съжаление е много късно. Мозъчните тумори убиват. За съжаление при нея късно са го хванали, защото лекарите по принцип го раздават твърде дзен положително, вместо първо да помислят за възможни по - сериозни симптоми. Самата аз съм жив пример.В момента имам проблеми с червата и газове, даже качих килограми, но ми беше така зле, че докато не ме видяха на видеозон, не се успокоих. След две операции от сплетени черва и преживяна бъбречна криза е нормално да си имам едно наум. Пък нека съм................... както там беше думата..............

Гледай си работата ако обичаш и не сери навсякъде негативизъм!

Кофти за Орнелна, беше много слушана едно време по всякакви детски партита. Да почива в мир, дано не е страдала нещо.

 

 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...