Jump to content



Поп-фолк скандали (октомври, 2021)


Препоръчани коментари

преди 3 минути, чушка. каза:

Това не променя нищо. Успелият човек има доблестта да каже на някого "браво", без значение какво изпитва спрямо него.

Теб пък кой те пита, поклонник на Смядовската циганка! 

 

  • Like 1
  • Confused 1
  • Dislike 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 1 минута, ANGEL каза:

Междудругото не искам да съм лош пророк, но съдейки по целия цирк и пр който се случва, най-големия цирк те първа предстои с цялата паплач, която ще се изсипе на поклонението. Не знам драпащите за слава как ще издържат да не пуснат някое стори от злощастното събитие, което ще е топа на простотията и низоста на някои хора, особено към близките и семейството в този момент. 

Това е свързано с промяната във времената и технологиите. И на погребението на Румяна се изсипаха всичките й колежки и ревяха и ги снимаха от вестници и телевизии. Сега просто ще видим скорострелно от други "медии". 

  • Like 3
  • Sad 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, THE IIconic каза:

Теб пък кой те пита, поклонник на Смядовската циганка! 

 

Не е нужно някой да бъде попитан, за да изрази мнение във форум за коментари и дискусии. 

 

  • Love 4

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, asylum каза:

Както аз не понасям Преслава, но признавам хитове като "Нежен рекет", "Имаш ме" и "Аматьорка"! ❤️ 

Не харесваш този химн?!

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, asylum каза:

Не го знам.

Не искам да го знам.

Мразя всички, които го знаят.

❤️

"Мрази ме, приятелко, уби ме, зная я и си я тананикам..."

 

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Пасти да яде преди Туцето!

 

Когато се чудиш как да му кажеш„ че спиш с компанията му и цялата му рода и затова просто му изпяваш песен.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Борислав Соколов-Бони се извини за новината за смъртта на фолк певицата Орнела

Попфолк певицата Орнела е жива и здрава

Информацията за смъртта на попфолк певицата Орела се оказа фалшива. Съобщението бе публикувано от топ гримьора Борислав Соколов – Мис Бони, който преди това сподели в социалните мрежи „трагичната вест“.

 

Според информацията за кончината на някогашната фолк звезда, чието рождено име е Теодора, тя е имала усложнения от прекаран коронавирус.

Публикацията бързо стигна до мнозина фенове и обиколи доста електронни медии, но се оказа фалшива.

„Слава Богу, ОРНЕЛА е жива и здрава!“ – алармира по-късно гримьорът и обясни на живо пред последователите си:

„Говорих чрез видео разговор с нея, така че е жива и здрава. Извиних й се за поста си, страшно много я обичам. Нейното състояние е перфектно. За съжаление интернет пространството показа своите номера. Искрено се извинявам на Орнела, на нейното семейство и фенове. Почувствах се като изкормен, защото я обичам и че съм част от една лъжа“.

Много се радвам, че всичко това е лъжа и Орнела е жива и здрава! :) 

  • Like 1
  • Love 3
  • Angry 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, DevilWish каза:

Борислав Соколов-Бони се извини за новината за смъртта на фолк певицата Орнела

Попфолк певицата Орнела е жива и здрава

Информацията за смъртта на попфолк певицата Орела се оказа фалшива. Съобщението бе публикувано от топ гримьора Борислав Соколов – Мис Бони, който преди това сподели в социалните мрежи „трагичната вест“.

 

Според информацията за кончината на някогашната фолк звезда, чието рождено име е Теодора, тя е имала усложнения от прекаран коронавирус.

Публикацията бързо стигна до мнозина фенове и обиколи доста електронни медии, но се оказа фалшива.

„Слава Богу, ОРНЕЛА е жива и здрава!“ – алармира по-късно гримьорът и обясни на живо пред последователите си:

„Говорих чрез видео разговор с нея, така че е жива и здрава. Извиних й се за поста си, страшно много я обичам. Нейното състояние е перфектно. За съжаление интернет пространството показа своите номера. Искрено се извинявам на Орнела, на нейното семейство и фенове. Почувствах се като изкормен, защото я обичам и че съм част от една лъжа“.

Много се радвам, че всичко това е лъжа и Орнела е жива и здрава! :) 

Много ме зарадва и мен, снощи си чета тука, и тамън да сложа джезвето да изпия кафето по неин повод, и гледам не било вярно. 

Скоро не ми се беше услаждало така кафе. 

 

  • Like 1
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Lelqtian каза:

Много ме зарадва и мен, снощи си чета тука, и тамън да сложа джезвето да изпия кафето по неин повод, и гледам не било вярно. 

Скоро не ми се беше услаждало така кафе. 

 

Обожавам кафе! Това е любимата ми напитка! Дълго и горчиво по възможност! ❤️ 
Страхотна песен! Една от най-добрите на Орнела. :) Като го прочетох и на мен ми дойдоха в повече тези новини. Точно се прибрах и влизам в Сигнал и веднага ми изкочи тази новина! Изкефих се много честно казано! :) Ама да не прибързват така с такива новини! 

  • Love 3
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поговорката "всяко чудо за три дни" се доказва. Днес няма особено много статии за Денис. Гледанията също тръгнаха надолу.

https://popnable.com/bulgaria/charts/top-100-songs/2021-10-27

  • Angry 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Много жалко за Денис наистина, твърде млад си отиде. :( Да почива в мир!

Обаче имам чувството, че Даймънд ще си замине заедно с него. Гледам Пашев е впрегнал подчинените да замазват положението с идентични хвалебствени слова, но кел файда. Едва ли отношението на феновете към лейбъла вече ще е същото. Грахич май излезе най-умна в крайна сметка, явно неслучайно си би камшика толкова скоро.

  • Like 5
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, THE IIconic каза:

Нали не можеше да го понасяш! 😂😂😂

И все още не го 💋 просто ми харесват някакви негови неща, не съм хейтърка 😃 Да си тук и Рана ремикс са топ!

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ме беше яд за Грахич като се махна след само 2 песни, всичко беше измислено толкова добре с Не се отказват и премиерите след това. Но сега осъзнавам, че в било наложително. Good for her. “Пак ще го направя” си остава бруталка.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Blueberry каза:

Грахла не я понасям, ама тая песен до ден днешен я слушам все едно сега е излязла.

Точно я слушах и аз преди малко! :D 

  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, meleto каза:

Поговорката "всяко чудо за три дни" се доказва. Днес няма особено много статии за Денис. Гледанията също тръгнаха надолу.

https://popnable.com/bulgaria/charts/top-100-songs/2021-10-27

Гледам, че от три дни спамиш с едно и също. Последното нещо което един човек ще мисли сега са точно гледанията му ;) 

  • Like 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...