Jump to content



Поп-фолк скандали (октомври, 2021)


Препоръчани коментари

  • Отговори 1,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Със сигурност има нещо гнило и заплетено в целия случай, но мисля, че не е наша работа да се ровим. Има си полиция, разследващи около случая - надявам се адекватно да се извършат огледите и съответно обявят крайните заключения. Но каквото и да е станало - Денис може ли да бъде върнат? Не може, за съжаление. Дано поне след тази трагедия закостенелите мозъци, твърдящи, че психичните проблеми са лигавения, осъзнаят колко са грешали и как нито едно неразположение - било то психично или физическо, не бива да се неглижира. Никой не се замисля, но реално вече всеки втори страда или е страдал някога от паник атаки и начални фази на депресия, но малцина са тези, потърсили психологическа или психиатрична помощ. Защо? Защото всичко, касаещо психиката, все още е табуирано в нашата мила страна. Ходенето на психолог все още се свързва с ненормалност и лудост, докато на Запад е нещо напълно нормално да отидеш на психолог, даже за профилактичен преглед (както тук ходим на офталмолози, кардиолози и т.н.). Истината е, че сме много назад в грижата за душевното си здраве, особено в неспокойни и несигурни времена, в каквито живеем. По повод на горната снимка на Денис от дискотека - невинаги може да се определи какво става в душата на човек само по изражението. Някои хора доста добре се прикриват - показват на света широки усмивки, докато вътрешно са на ръба на психическото оцеляване. Разговори трябват, внимание, изчистване на негативното отношение, циркулиращо и до днес, когато се заговори за посещение при психолог.

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Danger. каза:

Точно на предния ден (часове) преди случката Денис е бил в Плаза, сега видях албума. Според вас на тази снимка прилича ли ви на човек, който на следващият ден ще направи самоубийство? 

Нещо ми стана съмнително.

482AE37D-0F75-4B53-BF2E-20A8C0342B3E.jpeg

Има десетки известни личности, които часове преди да посегнат на живота си са изглеждали щастливи. Не е нищо ново. Това да си в депресия не означава непременно, че ще си заключен вкъщи нон-стоп и ще изглеждаш нещастно.

  • Like 8
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , alisali1234 каза:

Какво става бе, Ангел, Денис със самобийство, Орнела починала, чакаме Сашка (то даже е гнусно да кажеш "чакаме", ама ако е така...)...

Черни облаци над фолка, вярно..

Орнела е жива и здрава.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , alisali1234 каза:

Какво става бе, Ангел, Денис със самобийство, Орнела починала, чакаме Сашка (то даже е гнусно да кажеш "чакаме", ама ако е така...)...

Черни облаци над фолка, вярно..

Ангел починa от Covid

  • Like 3
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Alessa каза:

Със сигурност има нещо гнило и заплетено в целия случай, но мисля, че не е наша работа да се ровим. Има си полиция, разследващи около случая - надявам се адекватно да се извършат огледите и съответно обявят крайните заключения. Но каквото и да е станало - Денис може ли да бъде върнат? Не може, за съжаление. Дано поне след тази трагедия закостенелите мозъци, твърдящи, че психичните проблеми са лигавения, осъзнаят колко са грешали и как нито едно неразположение - било то психично или физическо, не бива да се неглижира. Никой не се замисля, но реално вече всеки втори страда или е страдал някога от паник атаки и начални фази на депресия, но малцина са тези, потърсили психологическа или психиатрична помощ. Защо? Защото всичко, касаещо психиката, все още е табуирано в нашата мила страна. Ходенето на психолог все още се свързва с ненормалност и лудост, докато на Запад е нещо напълно нормално да отидеш на психолог, даже за профилактичен преглед (както тук ходим на офталмолози, кардиолози и т.н.). Истината е, че сме много назад в грижата за душевното си здраве, особено в неспокойни и несигурни времена, в каквито живеем. По повод на горната снимка на Денис от дискотека - невинаги може да се определи какво става в душата на човек само по изражението. Някои хора доста добре се прикриват - показват на света широки усмивки, докато вътрешно са на ръба на психическото оцеляване. Разговори трябват, внимание, изчистване на негативното отношение, циркулиращо и до днес, когато се заговори за посещение при психолог.

Добре дошла, миличка!

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, asylum каза:

Нафталин. 

Ти си нафталин.😡 Ресторантът си изглежда страхотно, само цените му са твърде високи.

Аз много съжалявам, че не съм имала възможност да посетя ресторанта по времето, когато любимите ми изпълнителки правеха страхотни песни, бяха естествени и красиви и на върха на славата си. Яд ме е, че не съм била там на участие на Анелия например.  Както и че не видях ресторанта, преди да направят някои промени в него. Ако помните моя разказ за посещението ми там.........Въртях се като пумпал и разглеждах. Дано поне да са оправили ония датчици в тоалетната.

 

Лелее, сега видях мястото, където е станало. Ужас! Или се е самоубил, или някой го е бутнал, но инцидент - не, невъзможно! Не и от такъв висок парапет на терасата.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Andrew Cunanan. каза:

Добре дошла, миличка!

 

Много ти благодаря, мили! Уникалният първи хит на кралицата. ❤️ 

Редактирано от Alessa
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Kitty каза:

Ти си нафталин.😡 Ресторантът си изглежда страхотно, само цените му са твърде високи.

Аз много съжалявам, че не съм имала възможност да посетя ресторанта по времето, когато любимите ми изпълнителки правеха страхотни песни, бяха естествени и красиви и на върха на славата си. Яд ме е, че не съм била там на участие на Анелия например.  Както и че не видях ресторанта, преди да направят някои промени в него. Ако помните моя разказ за посещението ми там.........Въртях се като пумпал и разглеждах. Дано поне да са оправили ония датчици в тоалетната.

 

Лелее, сега видях мястото, където е станало. Ужас! Или се е самоубил, или някой го е бутнал, но инцидент - не, невъзможно! Не и от такъв висок парапет на терасата.

Ужасно ретро и отживяло е. Нужен е пълен ремонт и обновяване. 

  • Like 2
  • Love 1
  • Angry 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Ужасно ретро и отживяло е. Нужен е пълен ремонт и обновяване. 

Направо да го съборят с един багер и готово.

  • Like 3
  • Haha 1
  • Love 1
  • Angry 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Да бе, да го превърнат в нещо много грозно и еднорогско например, как пък не!

Някой бил ли е в хотела към ресторанта? Мен много ме е яд, че не можахме да си позволим да отседнем там. Много ми се ходеше и в лоби бара.😢😭

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Kitty каза:

Да бе, да го превърнат в нещо много грозно и еднорогско например, как пък не!

Някой бил ли е в хотела към ресторанта? Мен много ме е яд, че не можахме да си позволим да отседнем там. Много ми се ходеше и в лоби бара.😢😭

Да, стаите са ужасни. 

  • Like 2
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Senhor каза:

Е, тя си е останала някъде в 2006, предполагам за нея си е от модерно по-модерно.

През 2006 всичко беше по-хубаво - и аз бих останала там! И не плащах сметки!

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Kitty каза:

Да бе, да го превърнат в нещо много грозно и еднорогско например, как пък не!

Някой бил ли е в хотела към ресторанта? Мен много ме е яд, че не можахме да си позволим да отседнем там. Много ми се ходеше и в лоби бара.😢😭

може да го префасонират в гей публичен дом и да поканят Андрейчето да рикриейтне това шоу на откриването:

 

  • Haha 3
  • Love 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, Danger. каза:

Точно на предния ден (часове) преди случката Денис е бил в Плаза, сега видях албума. Според вас на тази снимка прилича ли ви на човек, който на следващият ден ще направи самоубийство? 

Нещо ми стана съмнително.

482AE37D-0F75-4B53-BF2E-20A8C0342B3E.jpeg

Маска за пред хората..  а вътрешно само той си е знаел какво му е. Както и за приятелката ми.. от детската градина я познавах, най-близката ми, предния ден бяхме по кафетата, 2 дена по-рано абитуриентски бал.. усмихната, вика, пя... после разбрах ужасяващи неща дето и са се случили в семейството, но не е споделила с никой. За това винаги бъдете насреща за приятелите си, когато искат да споделят нещо. За вас може да е маловажно, да ви изглежда глупост, но за човека отсреща да му се струва най-важното за момента и да има нужда да го изслушат и разберат. 

  • Like 5
  • Sad 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Alessa каза:

Много ти благодаря, мили! Уникалният първи хит на кралицата. ❤️ 

Добър вечер само и единствено на феновете на Теодора Руменова Андреева!

Редактирано от AndreaForever
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Arwity каза:

Маска за пред хората..  а вътрешно само той си е знаел какво му е. Както и за приятелката ми.. от детската градина я познавах, най-близката ми, предния ден бяхме по кафетата, 2 дена по-рано абитуриентски бал.. усмихната, вика, пя... после разбрах ужасяващи неща дето и са се случили в семейството, но не е споделила с никой. За това винаги бъдете насреща за приятелите си, когато искат да споделят нещо. За вас може да е маловажно, да ви изглежда глупост, но за човека отсреща да му се струва най-важното за момента и да има нужда да го изслушат и разберат. 

Бъди силна! Ако искаш да споделиш нещо, винаги съм на среща.:1000(18):
Тежко ти е и отново преживяваш кошмара от трагичната й загуба без време. Мир на праха ѝ! Вярвам, че двамата с Денис са на едно по-добро място.

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, AndreaForever каза:

Добър вечер само и единствено на феновете на Теодора Руменова Андреева!

Какво мислиш за този недооценен трак, мило?

 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Andrew Cunanan. каза:

Какво мислиш за този недооценен трак, мило?

 

Типичен хит в стилистиката на единствената и неповторима Андреа. "Любовник" очертава лирико-романтичната композиционна рамка,характерна за творчеството на Андреа. 

Редактирано от AndreaForever
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...