Jump to content

Чат мания (Юни/Юли/Август, 2021)


Препоръчани коментари

преди 12 минути, devotioner каза:

Има ли футболни фенове тук да направим тема за Евро 2020? @Willy, тръпнем ли за дебюта утре?

Аз мисля, че този път имаме перфектен отбор, който е сложен и може да добута до семи файнъл! 

  • Haha 1
  • Love 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, devotioner каза:

Има ли футболни фенове тук да направим тема за Евро 2020? @Willy, тръпнем ли за дебюта утре?

За фенове на футбол надали,но фенове на футболисти е пълно.:naked:

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Колко якооо, пуснаха Рики с новата му песен по City TV пак :P

 

 

 

 

QUE RICO FUERA ON CITY TV -2ND TIME- 12.06.2021.jpg-2.jpg

Даже има предизвикателство Que Rico Fuera в Тик Ток от Рики и Палома в неговия Тик Ток:

 

https://www.tiktok.com/@ricky__martin/video/6973018843958562053?lang=en&is_copy_url=1&is_from_webapp=v1

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И за оня разбирача дето съм го игнорирала и си мисли,че всичко знае и че косата ми е изтощена и съм го игнорирала ще му кажа,че косата ми няма как да е изтощена като се поддържа с много скъпи продукти през цялото време и отделно ходя от време на време и за терапия на косата. Слама е може би неговата коса, не и моята. Отделно на снимките изобщо не можеш да видиш как е на живо косата ми. Като си харесва изкуствени мумии с изкуствени носове, аз не съм като тях зорлян да се развалям. Даже един ме кани на яхта, въпроса е да приема аз и дали ще приема. Много е заблуден е тоя Иконик отностно мен. Седнал да ми пише глупости за косата ми дето е нито фризьор и не знае нищо. Ай, сиктир. 

  • Like 2
  • Haha 6
  • Wow 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, zai4eto82 каза:

И за оня еазбирача дето съм го игнорирала и си мисли,че всичко знае и че косата ми е изтощена и съм го игнорирала ще му кажа,че косата ми няма как да е изтощена като се поддържа с много скъпи продукти през цялото време и отделно ходя от време на време и за терапия на косата. Слама е може би неговата коса, не и моята. Отделно на снимките изобщо не можеш да видиш как е на живо косата ми. Като си харесва изкуствени мумии с изкуствени носове, аз не съм като тях зорлян да се развалям. Даже един ме кани на яхта, въпроса е да приема аз и дали ще приема. Много е заблуден е тоя Иконик отностно мен. Седнал да ми пише глупости за косата ми дето е нито фризьор и не знае нищо. Ай, сиктир. 

Кажи кой вторник ша ходиш на яхта, за косата разбрахме.

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 52 минути, zai4eto82 каза:

И за оня разбирача дето съм го игнорирала и си мисли,че всичко знае и че косата ми е изтощена и съм го игнорирала ще му кажа,че косата ми няма как да е изтощена като се поддържа с много скъпи продукти през цялото време и отделно ходя от време на време и за терапия на косата. Слама е може би неговата коса, не и моята. Отделно на снимките изобщо не можеш да видиш как е на живо косата ми. Като си харесва изкуствени мумии с изкуствени носове, аз не съм като тях зорлян да се развалям. Даже един ме кани на яхта, въпроса е да приема аз и дали ще приема. Много е заблуден е тоя Иконик отностно мен. Седнал да ми пише глупости за косата ми дето е нито фризьор и не знае нищо. Ай, сиктир. 

Вземи се острижи 0 номер, белким порасне нещо читаво, че се личи колко е суха и изтощена. Като керпич е! 

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Just_Me каза:

Тъкмо ми беше някво смотано, но си знаех, че Зайка ще ми оправи настроението с някой мини-роман-атака срещу нечие изказване 🤣 #ЗайкаПрезидент

#ЗайкаНаЯхта

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деса наистина не прилича на нищо в последната година. Да се вземе в ръце вече, публична личност е все пак. 

Иначе какво стана с прословутия парад - разрешиха ли им на ЛГБТ да осиновяват деца като събраха толова народ? :D Или, както обикновено, освен стотици караници в социалните мрежи, друга файда нямаше? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, plambata каза:

Деса наистина не прилича на нищо в последната година. Да се вземе в ръце вече, публична личност е все пак. 

Иначе какво стана с прословутия парад - разрешиха ли им на ЛГБТ да осиновяват деца като събраха толова народ? :D Или, както обикновено, освен стотици караници в социалните мрежи, друга файда нямаше? 

Ще го разрешат, просто още не сме узряли като нация за нещо подобно.  Всичко, което се случва в развитите страни, ще се случи и тук, трябва време.

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, чушка. каза:

Ще го разрешат, просто още не сме узряли като нация за нещо подобно.  Всичко, което се случва в развитите страни, ще се случи и тук, трябва време.

Няма да стане, на Балканите няма как. Ще ме прощават, ама този път номера няма да мине. Гледам ги над 30 години как леко и подмолно с подставени хора в медиите обработват обществото, но го правят по най-неправилният начин - като жертви. Българинът мълчи, мълчи, мълчи и като му се качат на главата става, псува веднъж и клетникът знае, че е свършил.

Справка - Бойко Методиев Борисов!

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 45 минути, чушка. каза:

Ще го разрешат, просто още не сме узряли като нация за нещо подобно.  Всичко, което се случва в развитите страни, ще се случи и тук, трябва време.

 

Честно, не виждам как може да се случи, при положение че дори millenial-ите ни са до голяма степен социално консервативни. Обработват децата от детската градина, а избягалите от матрицата рано или късно се местят някъде другаде, защото осъзнават каква селения е тук. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Fast каза:

Честно, не виждам как може да се случи, при положение че дори millenial-ите ни са до голяма степен социално консервативни. Обработват децата от детската градина, а избягалите от матрицата рано или късно се местят някъде другаде, защото осъзнават каква селения е тук. 

Според мен проблемът идва от злобата на жените. Мъжете сякаш вече приемат тези неща по-спокойно. Да не говорим, че според някаква анонимна анкета от преди години около 25% от мъжете в България са имали сескуален контакт под някаква форма с човек от същия пол. Сложете и тези, които са нямали, но им се е искало...

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Chuchuliga каза:

Според мен проблемът идва от злобата на жените. Мъжете сякаш вече приемат тези неща по-спокойно. Да не говорим, че според някаква анонимна анкета от преди години около 25% от мъжете в България са имали сескуален контакт под някаква форма с човек от същия пол. Сложете и тези, които са нямали, но им се е искало...

Съгласен съм, че жените са тези, които са по-против. Просто като се увеличава бройката на гейовете и съответно тези, които могат да ги издържат се намаля. :D

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, чушка. каза:

Съгласен съм, че жените са тези, които са по-против. Просто като се увеличава бройката на гейовете и съответни тези, които могат да издържат са намаля. :D

Не е само до финансово издържане. Огледай се по улиците и виж как обикалят като мечки стръвници на лов, колко се изнервени. Те са недоебани!

  • Like 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Много далеч стигнаха в претенциите. В Америка примерно вече приеха малоумен закон, в който на висши мениджърски позиции задължително трябва да има квота за чернилки, латиноси и меки китки. Това е безумие! Значи, собственика на голям бизнес не трябва както в предните примерно 20 века индустрия да избира кадърните за да му върви бизнеса, а трябва да се съобразява с цвят на кожата, малцинствени групи и хора с различна сексуална ориентация.

Само си го представете на интервю за позицията. Собственика трябва да избере 5 лица и си пише на лист: - 1 черен, 1 латинос, 1 китаец, 1 арабин, 1 хомо. А да, трябва да са 2 жени, 2 мъже, 1 по средата! Ама ще ревнат засегнати, че ги дискриминира. И започва да преценява. Не се фиксира в качества и умения, а гледа вторични полови белези, цвят на кожата и опитва да открие третия пол. Малоумно е, ама наистина! 

  • Like 7
  • Dislike 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, Chuchuliga каза:

Според мен проблемът идва от злобата на жените. Мъжете сякаш вече приемат тези неща по-спокойно. Да не говорим, че според някаква анонимна анкета от преди години около 25% от мъжете в България са имали сескуален контакт под някаква форма с човек от същия пол. Сложете и тези, които са нямали, но им се е искало...

Всъщност жените са едни от най-големите LGBT ally-та. Проблем са тези, които са купили антифеминизма. Понякога им се чудя, нищо ли не научават от чалгата?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, foxy_vd каза:

Много далеч стигнаха в претенциите. В Америка примерно вече приеха малоумен закон, в който на висши мениджърски позиции задължително трябва да има квота за чернилки, латиноси и меки китки. Това е безумие! Значи, собственика на голям бизнес не трябва както в предните примерно 20 века индустрия да избира кадърните за да му върви бизнеса, а трябва да се съобразява с цвят на кожата, малцинствени групи и хора с различна сексуална ориентация.

Само си го представете на интервю за позицията. Собственика трябва да избере 5 лица и си пише на лист: - 1 черен, 1 латинос, 1 китаец, 1 арабин, 1 хомо. А да, трябва да са 2 жени, 2 мъже, 1 по средата! Ама ще ревнат засегнати, че ги дискриминира. И започва да преценява. Не се фиксира в качества и умения, а гледа вторични полови белези, цвят на кожата и опитва да открие третия пол. Малоумно е, ама наистина! 

Ако няма такъв закон, собствениците никога няма да изберат "чернилки, латиноси и меки китки" пред бял, хетеро, мъж. Нищо че имат същите, ако не и по-добри качества.

Последното дори няма да го коментирам, защото тези група са МИЛИОНИ и искаш да кажеш, че сред тях няма хора с умения ли?

 

  • Like 4
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)
преди 3 минути, Fast каза:

Всъщност жените са едни от най-големите LGBT ally-та. Проблем са тези, които са купили антифеминизма. Понякога им се чудя, нищо ли не научават от чалгата?

 

Кои жени защитават гей правата? Тези, които мислят с мозъка си, а не с половите си органи. Не са много!

И повярвай ми дори и интелигентна жена, ако мъжът й започне да си пада по нейния най-добър приятел гей, ще излобее в хомофобски аспект.

Редактирано от Chuchuliga
  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, чушка. каза:

Съгласен съм, че жените са тези, които са по-против. Просто като се увеличава бройката на гейовете и съответно тези, които могат да ги издържат се намаля. :D

Създава се такова впечатление, защото все повече мъже се чувстват комфортно да излязат от клозета, и не разиграват сценки пред семействата си.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Willy каза:

Ако няма такъв закон, собствениците никога няма да изберат "чернилки, латиноси и меки китки" пред бял, хетеро, мъж. Нищо че имат същите, ако не и по-добри качества.

В Националната баскетболна асоциация, която е един от най-големите бизнеси в щатите над 90% от баскетболистите са чернилки. И това е още от основаването и през 1945 година. Треньори, мениджъри, финансисти, повечето са черни. Най-големите легенди на играта също са черни. В бейзбола и и хокея белите имат предимство, но в американския футбол, който е най-големия спортен бизнес в света чернилките също са доминантни и това е само заради спортните им качества. И това без закони, без протекционизъм и без специално законодателство.

В тази връзка и във връзка с горния ми пост добавям, че точно такъв закон би накарал много аутсайдери да се представят за малцинствен фактор и да се обявят за представители на общност с нетрадиционна сексуална ориентация. В смисъл, законово се стимулира вербалната педерастия.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Chuchuliga каза:

Според мен проблемът идва от злобата на жените. Мъжете сякаш вече приемат тези неща по-спокойно. Да не говорим, че според някаква анонимна анкета от преди години около 25% от мъжете в България са имали сескуален контакт под някаква форма с човек от същия пол. Сложете и тези, които са нямали, но им се е искало...

Изключително злобни са българските жени - изнервени, контролиращи, неуверени в себе си. Все повече губят женствеността си и с това отблъскват сериозно. 

Мая Нури си го е казал/a!

 

  • Like 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
  • pechenko unlocked and locked this Тема
  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...