Jump to content



Чат мания (Юни/Юли/Август, 2021)


Препоръчани коментари

Току що, meleto каза:

@VulkoIsTheBest Знаеш ли кое е тъжното? Мислех да те оставя независимо дали ще натрупаш бонус точки, но както винаги се о*ра. Сърди се на себе си. 

Знам.

Не ми пука.

Хора - неблагодарници и отрицатели на истината. Ти си същия като тях.

  • Sad 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, WindWalkerMonk каза:

добре де, не знам защо, но от цялото БГ Черноморие се чувствам най - добре в Созопол. Просто е много по- добре от всички други.

Ненавиждам Созопол! Обичам Несебър и Поморие - от Южното. 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, WindWalkerMonk каза:

добре де, не знам защо, но от цялото БГ Черноморие се чувствам най - добре в Созопол. Просто е много по- добре от всички други.

В Несебър е истината! Пълно е с жребци пък в Созопол... 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, WindWalkerMonk каза:

Що?

Винаги и гмеж по главните улици, треска ме антропофобията. И плажовете не ме кефят грам. Старият град е хубав само. 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, asylum каза:

Винаги и гмеж по главните улици, треска ме антропофобията. И плажовете не ме кефят грам. Старият град е хубав само. 

А това да. Тая година Несебър тогава. Да видим кво що.

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , WindWalkerMonk каза:

добре де, не знам защо, но от цялото БГ Черноморие се чувствам най - добре в Созопол. Просто е много по- добре от всички други.

Аз най-добре се чувствам в Шкорпиловци.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, чушка. каза:

Аз най-добре се чувствам в Шкорпиловци.

Заклевам се, щях да напиша, че то и Шкорпиловци си има фенове, та да не се взима под внимание плюнката ми по Созопол! 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, asylum каза:

Заклевам се, щях да напиша, че то и Шкорпиловци си има фенове, та да не се взима под внимание плюнката ми по Созопол! 

Като бях на 3-4 години ходих на лагер с деца, миналата година обикалях цялото черноморие и мога да ти кажа, че не го казвам с бъзик, смисъл спокойно е и релакс. Не е като Съни бийч, лудница и всички от София да са се преселили там за лятото. Зависи какво търсиш. Има готино местенце Тюленово. Черноморец, Синеморец също са приятни. Харесвам и Дружба (Константин и Елена), има много приятни плажове. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, чушка. каза:

Като бях на 3-4 години ходих на лагер с деца, миналата година обикалях цялото черноморие и мога да ти кажа, че не го казвам с бъзик, смисъл спокойно е и релакс. Не е като Съни бийч, лудница и всички от София да са се преселили там за лятото. Зависи какво търсиш. Има готино местенце Тюленово. Черноморец, Синеморец също са приятни. Харесвам и Дружба (Константин и Елена), има много приятни плажове. 

Бе, супер си е! Плажната ивица била супер добра там. Знам няколко големи фирми, които предлагат на служителите си летни почивки там, като придобивка. Звучи соц, ама си е окей. На север било мед, трябва да обиколя Северното в тоя живот. 

Аз най мразя Созопол, Китен, Приморско и Слънчака. 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Бе, супер си е! Плажната ивица била супер добра там. Знам няколко големи фирми, които предлагат на служителите си летни почивки там, като придобивка. Звучи соц, ама си е окей. На север било мед, трябва да обиколя Северното в тоя живот. 

Баща ми навремето работеше във фирма, която предлага на своите служители и семействата им почивка там, прекарвахме около 20 дни, което беше супер. С други мои роднини, които работят на държавни служби, още толкова. И по цели лета бях по морето. :waltz:

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, чушка. каза:

Баща ми навремето работеше във фирма, която предлага на своите служители и семействата им почивка там, прекарвахме около 20 дни, което беше супер. С други мои роднини, които работят на държавни служби, още толкова. И по цели лета бях по морето. :waltz:

 

  • Like 2
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, zai4eto82 каза:

Как е възможно на 3 юни входа на Коце в Пловдив да е 5 лв, а в Бургас да е най-скъпо:

 

192301657_1247086562379320_3313560109586116764_n.jpg

Не се оплаквай! Ти си играеш с пари. Бълха те ухапала

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Бургас излязоха много алчни собствениците по дискотеките- 20 лв вход надуват. А изпълнителите независимо от входа са на един и същ хонорар. Но това е много нагло от страна на собствениците. Не може в хубави дискотеки в други градове вход 5-10 лв, а в Бургас дето няма дискотеки и има само две вече и не са свестни да ми надуват вход 20 лв. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, zai4eto82 каза:

Бургас излязоха много алчни собствениците по дискотеките- 20 лв вход надуват. А изпълнителите независимо от входа са на един и същ хонорар. Но това е много нагло от страна на собствениците. Не може в хубави дискотеки в други градове вход 5-10 лв, а в Бургас дето няма дискотеки и има само две вече и не са свестни да ми надуват вход 20 лв. 

В Бургас имало само една поп-фолк дискотека, в която канят изпълнители. Еми нормално е да правят каквото си искат и да слагат 20 лева вход - нарича се "монопол", кака.

  • Like 3
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Just_Me каза:

В Бургас имало само една поп-фолк дискотека, в която канят изпълнители. Еми нормално е да правят каквото си искат и да слагат 20 лева вход - нарича се "монопол", кака.

Две са- зимната Планета Пайнер Бургас, която преди беше Плей и тая на плажа дето е и тя си беше Плей, но сега е Планета Пайнер. Изобщо само си сменят табелите. Тя е като хамбар тая Планета Пайнер на плажа. Не си заслйужава и 5 лв вход даже. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, zai4eto82 каза:

Две са- зимната Планета Пайнер Бургас, която преди беше Плей и тая на плажа дето е и тя си беше Плей, но сега е Планета Пайнер. Изобщо само си сменят табелите. Тя е като хамбар тая Планета Пайнер на плажа. Не си заслйужава и 5 лв вход даже. 

Това е една и съща дискотека - лятна и зимна версия ;) На едното място като работи - на другото е затворено.

Едни приятели бяха миналото лято на диското на плажа - казаха че е голяма дупка. Жалко че в Бургас ви куца нощният живот, за разлика от Варна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
  • pechenko unlocked and locked this Тема
  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...