Jump to content

Чат мания (Юни/Юли/Август, 2021)


Препоръчани коментари

преди 9 минути, foxy_vd каза:

В Националната баскетболна асоциация, която е един от най-големите бизнеси в щатите над 90% от баскетболистите са чернилки. И това е още от основаването и през 1945 година. Треньори, мениджъри, финансисти, повечето са черни. Най-големите легенди на играта също са черни. В бейзбола и и хокея белите имат предимство, но в американския футбол, който е най-големия спортен бизнес в света чернилките също са доминантни и това е само заради спортните им качества. И това без закони, без протекционизъм и без специално законодателство.

В тази връзка и във връзка с горния ми пост добавям, че точно такъв закон би накарал много аутсайдери да се представят за малцинствен фактор и да се обявят за представители на общност с нетрадиционна сексуална ориентация. В смисъл, законово се стимулира вербалната педерастия.

Сакън! Веднага 50 процента от чернилките в спорта да бъдат заменени с бели! И да се провери кой с каква сексуална ориентация е, съобразно което да бъдат уволнени и назначени кадри! 

  • Haha 5

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, asylum каза:

Изключително злобни са българските жени - изнервени, контролиращи, неуверени в себе си. Все повече губят женствеността си и с това отблъскват сериозно. 

 

Много правилно наблюдение!

Теденцията ще бъде само в тази посока. 

До всички гей и би мъже: ПРЕДУПРЕДЕНИ СТЕ

  • Thanks 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 58 минути, foxy_vd каза:

Много далеч стигнаха в претенциите. В Америка примерно вече приеха малоумен закон, в който на висши мениджърски позиции задължително трябва да има квота за чернилки, латиноси и меки китки. Това е безумие! Значи, собственика на голям бизнес не трябва както в предните примерно 20 века индустрия да избира кадърните за да му върви бизнеса, а трябва да се съобразява с цвят на кожата, малцинствени групи и хора с различна сексуална ориентация.

Само си го представете на интервю за позицията. Собственика трябва да избере 5 лица и си пише на лист: - 1 черен, 1 латинос, 1 китаец, 1 арабин, 1 хомо. А да, трябва да са 2 жени, 2 мъже, 1 по средата! Ама ще ревнат засегнати, че ги дискриминира. И започва да преценява. Не се фиксира в качества и умения, а гледа вторични полови белези, цвят на кожата и опитва да открие третия пол. Малоумно е, ама наистина! 

Ами да ти кажа звучи съвсем логично и адекватно. Чернокожите и до днес не са сред най-предпочитаните на високи позиции, има открита дискриминация срещу тях. Има политици, които заявяват, че биха дали интервюта пред журналисти, които са чернокожи, например. Години наред са били подлагани на репресии, бити, унижавани и унизявани. Ако няма подобна норма, то няма и да има промяна. 

Същото се отнася и за останалите групи от хора. Когато има неравнопоставеност, а съдят за теб спрямо други белези, а не човешки и интелектуално, приемането на такива закони е неизбежно.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, чушка. каза:

Ами да ти кажа звучи съвсем логично и адекватно. Чернокожите и до днес не са сред най-предпочитаните на високи позиции, има открита дискриминация срещу тях. Има политици, които заявяват, че биха дали интервюта пред журналисти, които са чернокожи, например. Години наред са били подлагани на репресии, бити, унижавани и унизявани. Ако няма подобна норма, то няма и да има промяна. 

Същото се отнася и за останалите групи от хора. Когато има неравнопоставеност, а съдят за теб спрямо други белези, а не човешки и интелектуално, приемането на такива закони е неизбежно.

Какви закони ще прокараме срещу мръсните злоби, миличък?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Chuchuliga каза:

Какви закони ще прокараме срещу мръсните злоби, миличък?

Ами в България нещата със сигурност по естествен начин, няма да се променят. Тук хората са с изключително закостеняло и консервативно мислене. С оглед вчерашният прайд, почти не срещнах някой подкрепящ коментар, всичко се изливаше под формата на хейт, без да си дават сметка, че става въпрос за човешки същества, а не торба с картофи. 

 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Проблемът е, че опитите за липса на дискриминация всъщност се превръщат в дискриминация срещу белите. 

Не е нормално чернокожа актриса да играе Ан Болейн в историческа драма за Хенри Осми. 

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , foxy_vd каза:

Няма да стане, на Балканите няма как. Ще ме прощават, ама този път номера няма да мине. Гледам ги над 30 години как леко и подмолно с подставени хора в медиите обработват обществото, но го правят по най-неправилният начин - като жертви. Българинът мълчи, мълчи, мълчи и като му се качат на главата става, псува веднъж и клетникът знае, че е свършил.

Справка - Бойко Методиев Борисов!

Фокси президент! Естествено, че на Балканите няма как да стане. За огромно наше щастие! Днес на мача с Англия Хърватска отказаха да коленичат и да подкрепят поредната измислена анти-расизъм кауза. Балканите явно останахме последния остров на нормалност в цяла Европа.

Поздрав с един "дискриминиран" ром хомосексуалист. Нищо, че може би е най-голямата звезда у нас. Това няма значение, важното е, че е дискриминиран. :D

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, plambata каза:

Балканите явно останахме последния остров на нормалност в цяла Европа.

 

Ами не е нормално да мразиш, изливаш своята неудовлетвореност от живота към други групи хора, които реално не ти вредят по никакъв начин. 

Всички по закон сме равни, с еднакви права, а реално не се признават много от тях, които имат хетеросексуалните. Това е нарушение на човешките права.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, чушка. каза:

Ами не е нормално да мразиш, изливаш своята неудовлетвореност от живота към други групи хора, които реално не ти вредят по никакъв начин. 

Никой никого не мрази, Това е само в главите на уж репресираните. Нито ЛГБТ мразя по дифолт, нито турците, нито който и да било друг. Когато обаче започнат да ми обясняват колко са пренебрегнати, започват да ме дразнят, факт. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, plambata каза:

Никой никого не мрази, Това е само в главите на уж репресираните. Нито ЛГБТ мразя по дифолт, нито турците, нито който и да било друг. Когато обаче започнат да ми обясняват колко са пренебрегнати, започват да ме дразнят, факт. 

Ами реално са. Има куп права, които не им се признават и се борят за това, което следва да имат.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, DenFevgo каза:

Проблемът е, че опитите за липса на дискриминация всъщност се превръщат в дискриминация срещу белите. 

Не е нормално чернокожа актриса да играе Ан Болейн в историческа драма за Хенри Осми. 

Това е фалшива дилема. Социалното включване на една група не означава дискриминиране на друга.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, plambata каза:

Никой никого не мрази, Това е само в главите на уж репресираните. Нито ЛГБТ мразя по дифолт, нито турците, нито който и да било друг. Когато обаче започнат да ми обясняват колко са пренебрегнати, започват да ме дразнят, факт. 

Ти за целия народ ли се взе? Защо си мислиш, че всички са като теб? Никой никого не мразил, дрън-дрън, чи пляс. :be:

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Chuchuliga каза:

Ти за целия народ ли се взе? Защо си мислиш, че всички са като теб? Никой никого не мразил, дрън-дрън, чи пляс. :be:

Неслучайно дадох примера с Азо. През няколко години периодично той дава интервюта колко е дискриминиран. Мислиш ли, че е? Не си знае парите, докарани му именно от лошия български народ, ама иначе дискриминиран. Ай сиктир.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, plambata каза:

Неслучайно дадох примера с Азо. През няколко години периодично той дава интервюта колко е дискриминиран. Мислиш ли, че е? Не си знае парите, докарани му именно от лошия български народ, ама иначе дискриминиран. Ай сиктир.

Не е, защото е известен и звезда. Ако беше чичо Васил, работещ някъде си и някой случайно подминаващ, ако го види, щеше да избълва злоба. Това и лицемерие, а не приемане.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, plambata каза:

Неслучайно дадох примера с Азо. През няколко години периодично той дава интервюта колко е дискриминиран. Мислиш ли, че е? Не си знае парите, докарани му именно от лошия български народ, ама иначе дискриминиран. Ай сиктир.

Тоя скъсаняк дали има 5 лева да си избърше гъза? Взеха му апартамент, проси да му плащат участия и хонорари от шоута на ръка... Виж му нивото на продукцията. Мислиш ли, че не иска да прави клипове като Галена или някоя друга? Просто няма пари и се прави на социален и непукист, но всъщност е комплексиран скъсаняк. 

  • Like 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)
преди 3 минути, plambata каза:

Неслучайно дадох примера с Азо. През няколко години периодично той дава интервюта колко е дискриминиран. Мислиш ли, че е? Не си знае парите, докарани му именно от лошия български народ, ама иначе дискриминиран. Ай сиктир.

Като кон с капаци си. Азис да не е всички гейове в държавата бе? Имал късмет един шут да забогатее с циркове и ти го даваш за пример сякаш всички са така. Знаеш ли колко млади момчета са подтиснати и живеят в страх и нещастие заради битуващата тиха и нерядко силна омраза срещу обратните? На работните места знаеш ли за какво подливане на вода става въпрос, за какви погледи и подмятания, за какъв психически тормоз. Като не знаеш, просто млъкни!

Редактирано от Chuchuliga
  • Like 4
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Дискриминация има, има към всичко и всички. Към цвят, религия, сексуална ориентация, дори към държавата от която идваш. В България смело мога да кажа, че в някои сектори като модата, ИТ, бизнес, HR, администрация, маркетинг, ака. по - образованите НЯМА дискриминация към хомосексуалистите в голяма степен. 

За да не е спам, ще дам пример и с чалгата. Тя също е дискриминарана като музика. Т.е. ако човек иска да не те приеме, ще си намери причина. Но това, което се говори не е вярно. Напротив, в момента се взима по квота, а не по качества, което вече не е ОК. Защо трябва да взема бяла жена пред бял мъж, ако той е по - добър кадър. Защо трябва да избера да пратя Галена пред Азис например някъде, само защото шансовете й са по - големи като жена, или обратното него пред нея и нейния по - добър проект, само защото той е от третия пол или ще се прави на такъв.

Да не говорим, че от прекалената защита тези закони почват да се абюзват. Все черните са дискриминитани, все тях трябва да ги номинираме за Оскари, а те никога не номинират бели в техните си награди. Защо трябва да има певец и певица, за да може всеки да вземе, а не най - добрия както беше в първите на планета. 

Света се е побъркал на тема толерантност и скоро тази бомба ще гръмне, защото хората са потиснати и набират агресия. Не казвам да ги убиват, напротив, казвам да не се прекалява и да получават нещо по - лесно само защото са черни, обратни, араби и т.н. 

  • Like 6
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , foxy_vd каза:

Много далеч стигнаха в претенциите. В Америка примерно вече приеха малоумен закон, в който на висши мениджърски позиции задължително трябва да има квота за чернилки, латиноси и меки китки. Това е безумие! Значи, собственика на голям бизнес не трябва както в предните примерно 20 века индустрия да избира кадърните за да му върви бизнеса, а трябва да се съобразява с цвят на кожата, малцинствени групи и хора с различна сексуална ориентация.

Само си го представете на интервю за позицията. Собственика трябва да избере 5 лица и си пише на лист: - 1 черен, 1 латинос, 1 китаец, 1 арабин, 1 хомо. А да, трябва да са 2 жени, 2 мъже, 1 по средата! Ама ще ревнат засегнати, че ги дискриминира. И започва да преценява. Не се фиксира в качества и умения, а гледа вторични полови белези, цвят на кожата и опитва да открие третия пол. Малоумно е, ама наистина! 

Къде си ги чел пак тези фантасмагории? Аз съм в чужбина от години и хора се наемат въз основа на качествата си, а не сексуалност или цвят на кожата. 
Това, че за теб да си пребиеш жената е по-нормално, от това гей двойка да се разхожда за ръце по улицата е именно защо прайдовете се правят. 

  • Like 8
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, Chuchuliga каза:

Като кон с капаци си. Азис да не е всички гейове в държавата бе? Имал късмет един шут да забогатее с циркове и ти го даваш за пример сякаш всички са така. Знаеш ли колко млади момчета са подтиснати и живеят в страх и нещастие заради битуващата тиха и нерядко силна омраза срещу обратните? На работните места знаеш ли за какво подливане на вода става въпрос, за какви погледи и подмятания, за какъв психически тормоз. Като не знаеш, просто млъкни!

Ти откъде знаеш, нали си жена. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, plambata каза:

Ти откъде знаеш, нали си жена. :D

Лесбийка от мъжкараните, дето играят футбол съм. И на работа, като ходя, една хетеро група ми подвиква "О, Иване, днеска пак ли ще пикаеш седнал?"

 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, GSA каза:

Къде си ги чел пак тези фантасмагории? Аз съм в чужбина от години и хора се наемат въз основа на качествата си, а не сексуалност или цвят на кожата. 
Това, че за теб да си пребиеш жената е по-нормално, от това гей двойка да се разхожда за ръце по улицата е именно защо прайдовете се правят. 

Принципно не ме вълнува в каква чужбина си, за да ми обясняваш битието и страданието на нас в България. Гледам и аз какво става с лидерът на свободния свят и как някакви шамани му превзеха Капитолия и разрушиха кабинета на главният идеолог - баба Нанси Пелоси. Чета и как целия бизнес се изнася от Калифорния, точно заради педерастките поправки и свръхтолерирането на малцинства всякакви, точно както е с циганите при нас. И къде отива бизнеса? - в Тексас, разбира се. Там негрите са дефицит, а латиносите слушат, щото белите са наложили ред.

И как разбра, че пребивам жена си? Съдиш по упадъчна народопсихология, налагана от така наречените различни? Жените днес не стоят при някой, който ги налага. Отдавна са еманципирани и си бият камшика на секундата, а моята стои при мен от 1994 година. Вероятно нито ние българите сме такива чобани, нито педалите ни са такива метросексуални дупета, за каквито много държат да ни се представят. Ама в медиите са първи, за да наложат своята гледна точка репресирайки мнозинството.

  • Like 3
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , DenFevgo каза:

Проблемът е, че опитите за липса на дискриминация всъщност се превръщат в дискриминация срещу белите. 

Не е нормално чернокожа актриса да играе Ан Болейн в историческа драма за Хенри Осми. 

Искам филм със чернокожа актриса дето да играе Ане Франк!

 

  • Haha 4

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, foxy_vd каза:

Принципно не ме вълнува в каква чужбина си, за да ми обясняваш битието и страданието на нас в България. Гледам и аз какво става с лидерът на свободния свят и как някакви шамани му превзеха Капитолия и разрушиха кабинета на главният идеолог - баба Нанси Пелоси. Чета и как целия бизнес се изнася от Калифорния, точно заради педерастките поправки и свръхтолерирането на малцинства всякакви, точно както е с циганите при нас. И къде отива бизнеса? - в Тексас, разбира се. Там негрите са дефицит, а латиносите слушат, щото белите са наложили ред.

И как разбра, че пребивам жена си? Съдиш по упадъчна народопсихология, налагана от така наречените различни? Жените днес не стоят при някой, който ги налага. Отдавна са еманципирани и си бият камшика на секундата, а моята стои при мен от 1994 година. Вероятно нито ние българите сме такива чобани, нито педалите ни са такива метросексуални дупета, за каквито много държат да ни се представят. Ама в медиите са първи, за да наложат своята гледна точка репресирайки мнозинството.

Хич не ме вълнува ти пък къде си, а битието и страданието ще ти ги обяснявам нагледно, защото ти не си имал каквито и да било трудности и неволи, каквито съм имал аз и семейстовото ми заради моята сексуалност. 

Четеш разни неща, които са написани ей така - за какво ни обясняваш на нас това и онова за Америка, след като не си там и едва ли някога си бил? Когато ти станеш жертва на на тази свърхтолерантност в Калифорния, за която се плюнчиш, тогава ела да ни обясниш от първо лице. Така - прочетох това, там не върви никак. 

И аз прочетох, че до Декември 2021 всички ваксинирани ще са измрели да знаеш. 

И да - следя новините в България и както всички виждаме, почти всеки ден излиза нов случай на домашно насилие или смърт след подобен род взаимоотношения. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
  • pechenko unlocked and locked this Тема
  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...