Jump to content



Чат мания (Юни/Юли/Август, 2021)


Препоръчани коментари

Днес моят Ники ме взе след работа. Направил си прическа като на Коце както ми беше казал, че щял да си направи. Много се подмладил и готин. А пък той искаше да гледа мач на таблица. Викам му няма да гледаш мач, мен ще гледаш. А пък аз си бях научила, че ще бъда с него днес. А пък аз наум ли си нещо, никой не може да ме откаже. И каквото исках стана отпада в колата. Тъй, че съм доволна. Утре ще дават пък Коце в "На кафе". 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, zai4eto82 каза:

Днес моят Ники ме взе след работа. Направил си прическа като на Коце както ми беше казал, че щял да си направи. Много се подмладил и готин. А пък той искаше да гледа мач на таблица. Викам му няма да гледаш мач, мен ще гледаш. А пък аз си бях научила, че ще бъда с него днес. А пък аз наум ли си нещо, никой не може да ме откаже. И каквото исках стана отпада в колата. Тъй, че съм доволна. Утре ще дават пък Коце в "На кафе". 

Това онзи женения ли? Твой, ама друг път. 😁😁

  • Haha 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, BobiTo каза:

Това онзи женения ли? Твой, ама друг път. 😁😁

Поне като е женен, да беше колегата Ники. @zai4eto82 Кога ша идеш до Инканто ли беше да го видиш и да му пратиш много поздрави? 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, Lelqtian каза:

Поне като е женен, да беше колегата Ники. @zai4eto82 Кога ша идеш до Инканто ли беше да го видиш и да му пратиш много поздрави? 

А, това друг Ники ли е, то в на Зайка живота само Никита. Ники колегата, Ники любовника, Ники пицара, Ники студена кухня. 

  • Like 1
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , BobiTo каза:

А, това друг Ники ли е, то в на Зайка живота само Никита. Ники колегата, Ники любовника, Ники пицара, Ники студена кухня. 

няма Ники пицар, нито Ники студена кухня. 

Знаят кокй да пуснат City TV в рубриката им за събуждане. В 9:18 Рики с новата. А в 8;10 Коце с Проблем по Фен. :P

Добре започна деня въпреки дъжда. 

Сега си пускам "Истинска любов" от Voyo. :P

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , zai4eto82 каза:

няма Ники пицар, нито Ники студена кухня. 

Знаят кокй да пуснат City TV в рубриката им за събуждане. В 9:18 Рики с новата. А в 8;10 Коце с Проблем по Фен. :P

Добре започна деня въпреки дъжда. 

Сега си пускам "Истинска любов" от Voyo. :P

куриерчето и комшийчето как се казват? 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Кога ще направим плаж. Брат ми едва миналата седмица направи първа баня и в същия ден ьаваля по обяд. То всеки ден вали. Да живееш на морето и да можеш да отидеш на плаж. 

И в момента вали. Купих си нови сандалети, не мога да ги сложа. 

  • Wow 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, zai4eto82 каза:

Когато е красиво, е красиво. ❤️ 

203456157_879190586141861_3923701441906192566_n.jpg

E4JTYKTVIAIgLau.jpg

202014431_767587310579080_9045682318356889314_n.jpg

202211730_338524560964916_375842014175279347_n.jpg

202232259_390858348970686_4988466917958973545_n.jpg

203227929_338512857632753_4243622594399579009_n.jpg

Любовта е красива във всичките си аспекти, стига да имаш точният човек и Твоята половинка която да обичаш! Когато сте щастливи, заедно всичко е по-красиво! Хубави снимки! Наистина няма по-хубаво от това всяка вечер да заспиваш гушнат до половинката си и да се събуждате заедно, да живеете заедно.... Важно е хората да се обичат, защото без любов..... нищо не е същото.

  • Like 1
  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , DevilWish каза:

Любовта е красива във всичките си аспекти, стига да имаш точният човек и Твоята половинка която да обичаш! Когато сте щастливи, заедно всичко е по-красиво! Хубави снимки! Наистина няма по-хубаво от това всяка вечер да заспиваш гушнат до половинката си и да се събуждате заедно, да живеете заедно.... Важно е хората да се обичат, защото без любов..... нищо не е същото.

Добре, Наталия Симеонова.

  • Haha 6
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, чушка. каза:

Добре, Наталия Симеонова.

 Наталия Симеонова: Любовта наистина е призвана да спаси света

 

Благодаря ти за сравнението с Феята на любовта! :D 

  • Haha 4
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много тъжно днес с Деси Бакърджиева в "Събуди се",:

Сгодява се за ученическата си любов няколко дена след като се виждат, а преди това няколко пъти се събирали и разделяли, защото той бил в чужбина, той се разболява от Ковид в Германия тежко и умира, а тя ражда дъщеря му в седмия месец , а той не доживява да види раждането на дъщеря си 🙁
Дори и не е успяла да го изпрати в последния му път, защото е починал в Германия. Не й върви на тази актриса. И с бащата на първото дете разделена, сега и с бащата на второто тоя път заради вируса. 🙁
 
И не се наваля. 

 

 

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , BobiTo каза:

Ааааа, с главни актьорски състват Таня Узунува, Ники Мартин и Рики Мартин, така кажи!

Ама как ги е наредила… Рики, Ники, Коки…😄

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
  • pechenko unlocked and locked this Тема
  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...