Jump to content

Поп фолк скандали (Юни, 2021)


Препоръчани коментари

преди 2 минути, foxy_vd каза:

Не трябва да пишеш такива неща във вечерта, когато си разбрал, че Галена ще е жури в "Гласът на България". Всякакъв цирк може да е, но и Преслава бе жури в същия формат. Тогава друго говорехте и съвсем преднамерено се бъзикахте с "галенините". Но ето, мина достатъчно време и реда на Галена дойде. Участието в това риалити няма да има кой знае какво значение за кариерата на Галена, но ще и оправи вечно накърненото его, че е все пренебрегвана. Ако бяха оставили Михаела Филева, Галена щеше да е като боксова круша. Но сега тази чест се пада на Дарина. 

Аз не съм от нечий лагер в чалгата, че да ме атакуваш с Преслава. Познавам я от 30 години и я харесвах преди, но напоследък разочарова с песни, поведение и визия. И все пак - тя беше жури преди 10 години почти. Тогава предаването се гледаше много повече от сега и имаше някаква тежест.

Между другото не знам Галена какво жури ще е след като грачи и пее фалшиво. Какво ще съветва и оценява хората как пеят като сигурно над половината кандидати ще пеят по-добре от нея.

  • Like 3
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

@foxy_vd

преди 6 минути, foxy_vd каза:

 

Фоксе добре е да знаеш, че на челото ми не пише "изповедалня". Разбира се никой не те спира, ако получиш спонтанен факс като този, да си го пуснеш, ама не допринасяш с някаква добавена стойност за дискусията ....нали отделен е въпросът, че мястото му е съвсем в друга тема.

  • Haha 1
  • Dislike 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, meleto каза:

В проучването на Маркет Линкс хората можеха да избират. Бяха оставили опция да изберат конкретни членове от последното жури, както и да попълниш желани изпълнители (нови). Познай кого са избрали...

Нито съм го видял, нито съм го чул това проучване, а щом е на герберските пе*али от агенцийката на бившата ми министърка направо спирам да говоря. И да, консултирали са се с Кама за чалга-столчето. Един бивш "кралски" поданик в медиите и настоящ "галенин", на който всъщност за да направи пари и кариера му помогна изключитерно и само Камелия още през далечната 2007 година, пръв се изхвърли в сайта си, че е уволнена с мейл и аз пуснах тук линка. Това е типичното ни българско слагачество, но пък дори да разбере Галена няма да го отрази. И тя вече разчисти плявата около себе си и разбра ползите от това. 

Но това са битовизми. Нека бъдем широко скроени и да пожелаем успех на Галена в "Гласът на България"! Ще има нужда от него, защото Кама отиде там с почти 10 години в телевизията, а Галена тепърва ще и покажат какво е Кю.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, foxy_vd каза:

Нито съм го видял, нито съм го чул това проучване, а щом е на герберските пе*али от агенцийката на бившата ми министърка направо спирам да говоря. И да, консултирали са се с Кама за чалга-столчето. Един бивш "кралски" поданик в медиите и настоящ "галенин", а всъщност за да направи пари и кариера му помогна изключитерно и само Камелия още през далечната 2007 година пръв се изхвърли в сайта си, че е уволнена мейл. Това е типичното ни българско слагачество, но пък дори да разбере Галена няма да го отрази. И тя вече разчисти плявата около себе си и разбра ползите от това. 

Но това са битовизми. Нека бъдем широко скроени и да пожелаем успех на Галена в "Гласът на България"! Ще има нужда от него, защото Кама отиде там с почти 10 години в телевизията, а Галена тепърва ще и покажат какво е Кю.

То хубаво, но БТВ работят с Маркет Линкс. Всичките им проучвания са на тази агенция. Пък да не говорим, че и предните пъти, когато Кама беше избрана за жури, отново беше плод на подобна социологическа извадка. Тогава дори се похвали хубаво. Но явно сега не ти харесва резултатът :D

А и да твърдиш, че екипът на БТВ го вълнува мнението на Камелия... Ъ-ъ-ъ... меко казано звучи смехотворно. Може да са я питали, ама това далеч не значи, че изборът е щото тя е казала.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Трябваше Глория да е жури. Поне в пеенето е бетон.

Можеше да съживи кариерата си от прах и нафталин /всъщност с такава мизерна аудитория на предаването - едва ли/. :D 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, meleto каза:

В проучването на Маркет Линкс хората можеха да избират. Бяха оставили опция да изберат конкретни членове от последното жури, както и да попълниш желани изпълнители (нови). Познай кого са избрали... 

 

Ама къде се провеждат тези проучвания? Колко хора участват? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Ivan_Kozarev каза:

Между другото не знам Галена какво жури ще е след като грачи и пее фалшиво. Какво ще съветва и оценява хората как пеят като сигурно над половината кандидати ще пеят по-добре от нея.

И къде са им кариерите на всички тези по-пеещи участници? Има много други работи от музикалната индустрия, на които може да ги научи, за да го превърнат в бизнес и сериозна кариера.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Hurricane каза:

Ама къде се провеждат тези проучвания? Колко хора участват? 

Зависи. Имат директни анкети в сайта им, както и интервю (телефон или на живо). Така или иначе тия изследвания би следвало да са направени като извадка, представителна за страната. Обикновено е около 1000-1007 (нечетно обикновено). Социологията е наука. А конкретно това проучване беше финансирано от БТВ. Тоест за тях е важно да имат реални резултати, що се отнася до тяхна продукция.

Сега, политическите им изследвания може, и по всяка вероятност, ги преиначават, според който плати, но вътрешни въпроси, касаещи БТВ, едва ли. 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Ivan_Kozarev каза:

Аз не съм от нечий лагер в чалгата, че да ме атакуваш с Преслава. Познавам я от 30 години и я харесвах преди, но напоследък разочарова с песни, поведение и визия. И все пак - тя беше жури преди 10 години почти. Тогава предаването се гледаше много повече от сега и имаше някаква тежест.

Между другото не знам Галена какво жури ще е след като грачи и пее фалшиво. Какво ще съветва и оценява хората как пеят като сигурно над половината кандидати ще пеят по-добре от нея.

Много вярно! Преслава беше част от журито още преди има-няма 10 години, когато Галена тепърва почваше да бръмчи по дискотеките и въобще не си беше помисляла за такова предаване. 
 

Относно гласовите ѝ възможности си напълно прав. Голям смях и подигравки ще падат, защото първо, тя ще е неспособна да покаже дадени орнаментики/техники/извивки и т.н. на талантите в отбора ѝ и второ, тя знае точно пет музикални термина на кръст. 
 

Все пак успех! 

  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, meleto каза:

То хубаво, но БТВ работят с Маркет Линкс. Всичките им проучвания са на тази агенция. Пък да не говорим, че и предните пъти, когато Кама беше избрана за жури, отново беше плод на подобна социологическа извадка. Тогава дори се похвали хубаво. Но явно сега не ти харесва резултатът :D

А и да твърдиш, че екипът на БТВ го вълнува мнението на Камелия... Ъ-ъ-ъ... меко казано звучи смехотворно. Може да са я питали, ама това далеч не значи, че изборът е щото тя е казала.

Кой е казал, че не ме интересува извадката? Казах, че не съм чул за това проучване и не съм забравил, че съм казал как Кама е избрана точно по същия начин откакто БТВ продуцират сами реалитито. Казал съм също така, че след третата година Кама е изчерпана за "Глъсът на България". Казал съм и че миналата година бе напълно излишно да участва. Ако бе жури и тази година щеше да търпи брутални негативи, които се появиха и миналата година.

ОК и ти като онзи по-горе нещо искаш да ми кажеш, като мислиш че ще ти се получи. Та ти си от най-големите хейтъри на Галена още от време оно. С нея ли мислиш, че нещо ще ме впечатлиш? И за да не останеш с впечатлението, че нещо страхотно се е случило, като това Кама да бъде позорно изхвърлена хронологията.

Един "галенин" пише в сайте си, че Кама е уволнена с мейл - резултатът е покана за гостуване в БТВ през април. Вървят слухове през май, че ще се обявява ново жури и Кама е аут - резултатът е гостуване при Цитиридис. Два месеца, две гостувания, едното музикално, другото политическо, БТВ не са идиоти, знаят как да си пазят кадрите.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, foxy_vd каза:

Един "галенин" пише в сайте си, че Кама е уволнена с мейл - резултатът е покана за гостуване в БТВ през април. Вървят слухове през май, че ще се обявява ново жури и Кама е аут - резултатът е гостуване при Цитиридис. Два месеца, две гостувания, едното музикално, другото политическо, БТВ не са идиоти, знаят как да си пазят кадрите.

Дараков не е "галенин", бая се мъкне и по участия на Преслава и тн 😃 Явно търси някво внимание 🤷‍♀️

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, foxy_vd каза:

Кой е казал, че не ме интересува извадката? Казах, че не съм чул за това проучване и не съм забравил, че съм казал как Кама е избрана точно по същия начин откакто БТВ продуцират сами реалитито. Казал съм също така, че след третата година Кама е изчерпана за "Глъсът на България". Казал съм и че миналата година бе напълно излишно да участва. Ако бе жури и тази година щеше да търпи брутални негативи, които се появиха и миналата година.

ОК и ти като онзи по-горе нещо искаш да ми кажеш, като мислиш че ще ти се получи. Та ти си от най-големите хейтъри на Галена още от време оно. С нея ли мислиш, че нещо ще ме впечатлиш? И за да не останеш с впечатлението, че нещо страхотно се е случило, като това Кама да бъде позорно изхвърлена хронологията.

Един "галенин" пише в сайте си, че Кама е уволнена с мейл - резултатът е покана за гостуване в БТВ през април. Вървят слухове през май, че ще се обявява ново жури и Кама е аут - резултатът е гостуване при Цитиридис. Два месеца, две гостувания, едното музикално, другото политическо, БТВ не са идиоти, знаят как да си пазят кадрите.

Според мен Кама извлече само позитиви във всичките си участия във формата. Според мен ГБ е изчерпан. Никъде не съм казал, че чипровската е изгонена, а че всеобщото мнение е, че трябва да я сменят и изборът е... Галена. А ти твърдиш, че едва ли не Камелия била назовала името на заместничката й и от БТВ веднага са се обадили на Галена, което не е вярно.

Проучването беше след изборите. Най-вероятно са водени разговори с Галена и през това време са държали Кама като някакъв вариант. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Комерсиалната музика,към която ще се стремят вероятно 98% от участниците в това предаване е най-вече бизнес. Следователно певици със скромни гласови възможности като Галя,Кама или Андреа,които са успели благодарение на амбиция,хъс,усет към хитове и най-вече с бизнес поглед над нещата са най-добрия избор.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Just_Me каза:

Дараков не е "галенин", бая се мъкне и по участия на Преслава и тн 😃 Явно търси някво внимание 🤷‍♀️

Абе той и кучето на Глория разхождаше сутрин по плажа в Сл. бряг, когато бе "кралски". Има усет да се лепи за комерсиалното. В последните години бе като ваденка залепен за Галена. Няма да се учудя, ако Галка го е поразкарала и да се лепне за Преса. Ама никак няма да се учадя. :1000(29):

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Музиката отдавна не е изкуство, а чист бизнес, както и много други неща. Ако си слаб психически, нямаш добър екип зад себе си, просто излиташ толкова бързо, че не знаеш след това какво да правиш сам. Гласови данни сами по себе си, никога не са достатъчни, ако притежаваш само това. Толкова е комплексно, че ако притежаваш само глас, от теб ще стане точно едно - НИЩО. Нужни са по- адекватни и познаващи именно шоу-бизнесът и са били от ниското до към върха, за да има какво да ти даде. 

Почти съм сигурен, че ако Галена нацели някой харизматичен, би му съдействала за по-нататъшното развитие.

 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, чушка. каза:

Почти съм сигурен, че ако Галена нацели някой харизматичен, би му съдействала за по-нататъшното развитие.

Аз пък съм почти сигурен, че ако нацели някой харизматичен, той ще избере Любо Киров при първа възможност. :D

@foxy_vd За протокола - горното няма нищо общо с теб. :D

  • Dislike 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 часа , meleto каза:

В проучването на Маркет Линкс хората можеха да избират. Бяха оставили опция да изберат конкретни членове от последното жури, както и да попълниш желани изпълнители (нови). Познай кого са избрали... 

Аз не взимам толкова 4+ колкото 50+. Ако пуснеш реклами на БТВ ще видиш в пъти повече реклами на лекарства. При Нова преобладават реклами за мами и млади хора. Ако забележиш, БТВ има по-добро финансово положение и изкарани пари от реклами. Те ако не бяха ОК с резултатите нямаше да залагат на турски сериали. Подценяваш бабите дето купуват всевъзможни лекарства, приспособления за старост (наколенки, загряващи джаджи и кой знае какво още) и тн. Хич не са за подценяване. 

При НОВА е малко по-различно. Те държат ВБОКС7, където основната аудитория е младежка. Различни цели имат двете телевизии. 

Аз не виждам особена разлика в рекламодателите на двете телевизии, но само ще отбележа че Нова и прилежащите й канали бяха купени от Гела за 185 млн. и след по-малко от 2 години ги препродаде за 300 млн. Дали в бТВ са безразлични към този факт? Не мисля. Щяха ли иначе да посегнат към стожера на рейтинга си - Камелия? :D

Да, Фоксе, това вече е към теб. ;) Чакай да те тагна, че току виж си ме подминал.  @foxy_vd

  • Haha 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Гласът на България беше изчерпан още в първия си сезон. 

Освен Рокса, лично аз не се сещам за нито един друг участник, дето да е добил някаква популярност колкото да не питаме кой е пък тоя? 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, omline каза:

Аз не виждам особена разлика в рекламодателите на двете телевизии, но само ще отбележа че Нова и прилежащите й канали бяха купени от Гела за 185 млн. и след по-малко от 2 години ги препродаде за 300 млн. Дали в бТВ са безразлични към този факт - не мисля? Щяха ли иначе да посегнат към стожера на рейтинга си - Камелия? :D

Да, Фоксе, това вече е към теб. ;)

Съвсем безразлични са към тоя факт, при условие че по горе същото време също смениха собствеността в сделка за милиард и кусур долара, включваща канали в още цифра близки до нашта околии. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 52 минути, чушка. каза:

Музиката отдавна не е изкуство, а чист бизнес, както и много други неща. Ако си слаб психически, нямаш добър екип зад себе си, просто излиташ толкова бързо, че не знаеш след това какво да правиш сам. Гласови данни сами по себе си, никога не са достатъчни, ако притежаваш само това. Толкова е комплексно, че ако притежаваш само глас, от теб ще стане точно едно - НИЩО. Нужни са по- адекватни и познаващи именно шоу-бизнесът и са били от ниското до към върха, за да има какво да ти даде. 

Почти съм сигурен, че ако Галена нацели някой харизматичен, би му съдействала за по-нататъшното развитие.

 

Говориш глупости. Нали самото име на това предаване е "Гласът ..." - това се търси тук - глас, талант. За друг тип телевизионни сензации има други предавания.

И това, че не е нужен само глас за да успееш също са пълни простотии. С какво според теб Глория, Преслава, Десислава, Нелина и др. пробиха в началото на кариерите си? Нито имаха луксозна визия, нито скъпи клипове - нищо. Обличаха се с дрехи от пазара и клиповете им бяха като снимани с телефон. И не мисля, че от тези певици е станало едно НИЩО, напротив.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Kriminal каза:

НЕ ГО СПИРАМ ХАРЕМА НА ВАНЧЕТО РАЗБИРАСЕ ВЕЛИКОВА!!!!!!! Абсолютен ТОП секси хит!

С риск да разочаровам, ще кажа, че с тоя проект Ванчето заприлича на останалите. Дано отново ни предложи як гърмеж в нейния си стил! 

  • Wow 1
  • Angry 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , foxy_vd каза:

18-49 си гледат преди всичко телефона, а не телевизия. От 50+ имат повече полза...

Трите национални телевизии няма да ги погледна докато не бъдат изчегъртани всички мисирки на Тиквата и Пеевски. Това е тяхното е нечувана гавра с българите. Аз съм видял тоталитаризма с очите си от 1980 до 1990 и съвсем открито мога да заявя, че дори тогава не е се е агитирало така брутално за БКП както сега за този нещастник от Банкя и свинята на Цура Янева.  

50+ не са толкова интересни за рекламодателите именно поради тая причини - ясно е че гледат телевизия и могат да бъдат достигнати с реклами по кажи речи сяко време на денонощието. Именно щото 18-49 си зяпат другите екрани са по-интересни когато решат да фърлят едно очо на телевизора. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...