Jump to content

Поп фолк скандали (Юни, 2021)


Препоръчани коментари

Новият клип на Е, ми ли я? модерна версия на този класик хит. Само че тогава сателитите и телефоните още не бяха измислени и Галс лично разнасяше вируса на музиката!🥰

 

  • Haha 5
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Willy каза:

Има, рано е. Пайнер така прецакваха премиерните гледания на трите 20+ милионни хита на Галена от 2015, качвайки ги в 2-3 сутринта.

Голям праз. Хитът си е хит. Мислиш, че някой ще гледа Преса или Галя по-малко в дългосрочен план заради някакъв премиерен час??

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

Голям праз. Хитът си е хит. Мислиш, че някой ще гледа Преса или Галя по-малко в дългосрочен план заради някакъв премиерен час??

Знам че няма значение в дългосрочен план, просто говорех защо първоначалният интерес е слаб.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

Знам че няма значение в дългосрочен план, просто говорех защо първоначалният интерес е слаб.

Първоначалният интерес няма значение. И Скандал тръгна зле, но после се разви добре - това е важното. 

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Willy каза:

Новият клип на Е, ми ли я? модерна версия на този класик хит. Само че тогава сателитите и телефоните още не бяха измислени и Галс лично разнасяше вируса на музиката!🥰

 

 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Jouey каза:

 

Виж, бях забравил за този клип, един от любимите ми и като малко дете с нетърпение чаках да я пуснат по планета.😍

  • Love 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Willy каза:

Виж, бях забравил за този клип, един от любимите ми и като малко дете с нетърпение чаках да я пуснат по планета.😍

Малко ми дожаля за детството ти. :)

  • Haha 6
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, asylum каза:

Лъхаше яко евтинджос от тоя клип на Райнето. Добре, че после започна да прави хубави клипове. Но пък на нехитови песни. :D 

Е нормално да лъха на евтино, при положение, че е майтапчийски клип. Но не мога да се съглася, че Райна нямала хубави клипове през онзи период.

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, Willy каза:

Има, рано е. Пайнер така прецакваха премиерните гледания на трите 20+ милионни хита на Галена от 2015, качвайки ги в 2-3 сутринта.

Сакън да не пусне по яка песен от смядовица

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, asylum каза:

Лъхаше яко евтинджос от тоя клип на Райнето. Добре, че после започна да прави хубави клипове. Но пък на нехитови песни. :D 

2005 е май хд

преди 21 минути, omline каза:

Малко ми дожаля за детството ти. :)

Wait till u find колко съм се радвал на кючеците на Малина!!

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Hurricane каза:

Как ще коментирате купените гледания на Меди? Вече за 5-та поредна песен използва тази практика...

 

72AFF9EA-C44D-49E3-91BA-88C0283AAB11.jpeg

Разбира се че купува, свикнахме вече

  • Like 5
  • Dislike 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да бе, със сигурност е купил някакви си въшливи 3000 гледания. Що се излагате?

Куплетите на Медката са страшни, припевът можеше и малко по-ударен. Но по-важното е, че лош коментар не виждам в YouTube. Извоюва си го момчето лидерското място в чалгата, нека му се радва. 

  • Like 1
  • Dislike 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Hurricane каза:

Как ще коментирате купените гледания на Меди? Вече за 5-та поредна песен използва тази практика...

 

72AFF9EA-C44D-49E3-91BA-88C0283AAB11.jpeg

5-та поредна? Не се излагай! Ако има нещо нередно, то много лесно ще се види, примери бол, а последно деса.

  • Dislike 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, plambata каза:

Да бе, със сигурност е купил някакви си въшливи 3000 гледания. Що се излагате?

Куплетите на Медката са страшни, припевът можеше и малко по-ударен. Но по-важното е, че лош коментар не виждам в YouTube. Извоюва си го момчето лидерското място в чалгата, нека му се радва. 

Ти си марсианец явно! 

  • Love 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми обясни какво точно прави Боцко, освен песните на Меди и Деси примерно? Та те имат пълна свобода, каквато никой в Пайнер не е виждал, не бих се учудил Галена да иде в Хит Микс също.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Willy каза:

5-та поредна? Не се излагай! Ако има нещо нередно, то много лесно ще се види, примери бол, а последно деса.

Деса я изядохте, ама щот е Меди и щот предната му песен беше с Галош, ще го защитавате само за да не кажат хората, че и “Скандал” е с купени гледания. Но вече е доказано! Бай, бай :) 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Пресовите яко са набрали на Меди заради топ проектите с Галче...хахаха... Газ пикаят с тяхното 17-то място в дневния Popnable. 17-то, пичове, седемнадесето! С мазен комерс! Осъзнавате какво значи това, нали? Вашата е извън борда. 

  • Dislike 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...