Jump to content



Поп фолк скандали (Юни, 2021)


Препоръчани коментари

Един от най-тъпите формати е това. И никога не се обсъжда музиката и изпълнението, това жури говори само празни и общи приказки.

Голям кяр Камелия ли ще е, Галена ли. Втората ще разхожда и показва скъпотии.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Дано Ванчето се яви и в Гласът като жест към приятелката си Галена!

Ваня Великова & Galena

Великова - одобрена от Галена

Лидия - одобрена от Преслава

Това са новите лидерки, сори нот сори!

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава много се е развалила. Гледам я какви кючеци хвърля и съм в потрес.

Външният вид е ужасен. Как може да имаш толкова харизма и такива разпознаваеми черти на лицето и сама да се закопаеш? 

Според вас дали наистина се харесва как изглежда след операцията. Тя твърди, че много се харесва, но според мен не говори истината.

Песните също не са много ок. Има хитове, но всичко е много еднакво. Не знам точно коя година какви песни е пускала, но балада или някаква по-смислена бавна песен не е имала от много време.

А какво беше преди 10-15 години. Ех ... 

Като момиче беше много свястна, притеснителна, срамежлива, свита. Сега е друг човек направо. Пълна деградация като човек.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Hurricane каза:

Някой може ли да ми обясни каква е драмата със Сашка Ангелчето и Преслава? Доколкото знам преди са били дупе и гащи. Някой знае ли каква е причината да пръснат панаира? Какво е направила Пресис пак?

В смисъл, питаш директно кой е предложил Галена на мястото на Камелия?

Мелето ще се побърка като разбере..... :3:

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Ivan_Kozarev каза:

Преслава много се е развалила. Гледам я какви кючеци хвърля и съм в потрес.

Външният вид е ужасен. Как може да имаш толкова харизма и такива разпознаваеми черти на лицето и сама да се закопаеш? 

Според вас дали наистина се харесва как изглежда след операцията. Тя твърди, че много се харесва, но според мен не говори истината.

Песните също не са много ок. Има хитове, но всичко е много еднакво. Не знам точно коя година какви песни е пускала, но балада или някаква по-смислена бавна песен не е имала от много време.

А какво беше преди 10-15 години. Ех ... 

Като момиче беше много свястна, притеснителна, срамежлива, свита. Сега е друг човек направо. Пълна деградация като човек.

А баба Въче какво мисли по въпроса? 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, THE IIconic каза:

А баба Въче какво мисли по въпроса? 

Тя не ползва интернет и не вижда цялата тази помия :D 

Но и преди бях казал, че изобщо не харесва новия и външен вид.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, meleto каза:

Ами виж какво пиша аз. Виж таргет групата. Вече казах, че НОВА надделява за 18-49.

Ти хубаво си написал ама не отразяваш хич, че и в тази група бТВ надделява до един момент. А и честно казано не виждам защо таргета под 18 да бъде вземан толкова предвид, когато 18-49 е икономически активната група, към която се стремят всички.

  • Like 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, omline каза:

Ти хубаво си написал ама не отразяваш хич, че и в тази група бТВ надделява до един момент. А и честно казано не виждам защо таргета под 18 да бъде вземан толкова предвид, когато 18-49 е икономически активната група, към която се стремят всички.

18-49 си гледат преди всичко телефона, а не телевизия. От 50+ имат повече полза...

Трите национални телевизии няма да ги погледна докато не бъдат изчегъртани всички мисирки на Тиквата и Пеевски. Това е тяхното е нечувана гавра с българите. Аз съм видял тоталитаризма с очите си от 1980 до 1990 и съвсем открито мога да заявя, че дори тогава не е се е агитирало така брутално за БКП както сега за този нещастник от Банкя и свинята на Цура Янева.  

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, foxy_vd каза:

18-49 си гледат преди всичко телефона, а не телевизия. От 50+ имат повече полза...

Трите национални телевизии няма да ги погледна докато не бъдат изчегъртани всички мисирки на Тиквата и Пеевски. Това е тяхното е нечувана гавра с българите. Аз съм видял тоталитаризма с очите си от 1980 до 1990 и съвсем открито мога да заявя, че дори тогава не е се е агитирало така брутално за БКП както сега за този нещастник от Банкя и свинята на Цура Янева.  

Искаш ли да върнем лентата назад последните 4 години - защото тогава по нищо не личаха тези твои страсти?

  • Dislike 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, omline каза:

Искаш ли да върнем лентата назад последните 4 години - защото тогава по нищо не личаха тези твои страсти?

Няма проблем, но ти не си способен да спориш с мен. Просто се правиш на гъзе пред малките тук, за да си придадеш важност, която никога не си имал, нямаш в момента и в обозримо бъдеще няма как да имаш. Освен това си герберче, което ми е чело поста в политическата тема и те е срам да пишеш там, затова ме цитираш тук. Прозрачен си, напълно! :g2:

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, foxy_vd каза:

Няма проблем, но ти не си способен да спориш с мен. Просто се правиш на гъзе пред малките тук, за да си придадеш важност, която никога не си имал, нямаш в момента и в обозримо бъдеще няма как да имаш. Освен това си герберче, което ми е чело поста в политическата тема и те е срам да пишеш там, затова ме цитираш тук. Прозрачен си, напълно! :g2:

Та какво по-точно да опонирам на тази тъпотия, която си написал? :D

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, foxy_vd каза:

В смисъл, питаш директно кой е предложил Галена на мястото на Камелия?

Мелето ще се побърка като разбере..... :3:

Въобще не питам във връзка с Гласът. Просто знам, че е имало някаква драма там. Ако има някой по-запознат, да разкаже.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, omline каза:

Та какво по-точно да опонирам на тази тъпотия, която си написал? :D

И аз не знам за какво се бориш, но видно вървиш след мен и опитваш нещо да питаш, но не знаеш какво. А аз даже полагам усилие да анализирам или да си спомня с какво толкова съм наранил крехката ти душица, та си такъв досадник. И понеже имам малко време ще опитам да поразсъждавам каква точно тема свързана с мен те вълнува.

1. Камелия - ами всичко което съм написал за нея при влизането си в тези форуми през 2004 година се оказа напълно вярно, обосновано, предвидимо и реализирано. Ама не си я харесвал и те дразнят унищожителните ми постове? - през кора ми е. Ама държиш линия, че нещо там не ставала? - прав ти път, всеки може да е заблуден по свой начин. Хейтиш всеки пост свързан с нея? - ама ти затвори устата с цифри свързани с албуми, продажби, концерти, турнета и като водеща в 4 предавания по 3 национални телевизии, а днес излезе блестящо от формата "Гласът на България" със знаково послание в социалните мрежи.

2. Политика - ами сациалдемократ съм. Избирам преди всичко партии в лявото пространство, защото в третата Българска държава те са направили най-много и най-знакови неща за хората. Десните си гледат само бизнеса и не им пука за хората. Ако някой от местните ще ходи на избори да гласува за партии с идеология Демократимна България и БСП. Всичко останало е вятър и мъгла, която не носи отговорност, а е там за да кешира.

3. Няма трето, или ако има се сещам само за BMW. Това е профила, няма друго....

 

преди 22 минути, Hurricane каза:

Въобще не питам във връзка с Гласът. Просто знам, че е имало някаква драма там. Ако има някой по-запознат, да разкаже.

ОК, ще ти разкажа подробно. Познавам Сашка от 2008 година. Дойде с Камелия като нейна сътрудничка на панаира във Видин, когато Камелия имаше участие тук. Ще ти пусна и снимки. Беше зарибена от Преслава като всички на 20-25 тогава. Заради това я бъзиках здраво. Сашка ходеше на всички фенклубове на Преслава и дори бе нещо като техен организатор. Бяха и блокирали един профил на Преса във Фейса и Сашка го оправи. Помогна да верифицира и официалната страница. И всичко това до един момент в който на Преса и било нещо криво и я разкарала. Да ти кажа, кофти и беше. Не я бъзиках след това, но и казах, че Галена се развива по-добре, казваха и го и Цветко и Камелия. То и не беше трудно да се предвиди.

В един момент започна да прави участия и да работи със сърби. Кой я прати при Весна Змиянац съм разказвал доста. Но, момичето е оправно, успя да създаде контакти, а удара и бе един панаир тук, когато нашия клет и даде шанс, а тя доведе почти най-великия - Синан Сакич. Не знам дали знаете, но за Видин освен Шабан и Синан друго не съществува, ама съвсем. Та от този момент вече се знаеше, че върши работа. Залепи се някак за Галена, вече ходят доста често заедно по участия. Сашка я представи на Миле Китич, Сашка и реди доста участия, а когато дойде миналото лято за участие тук при нас дори взе хонорара на Галена от собственика на клуба. Това последното е най-сериозна форма на доверие. Ето това е кратката история на отношенията и с Преслава и Галена.  

  • Like 1
  • Thanks 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво се надъхвате с това Гласът на България? Голяма скука и тъпня. 

Даже Мюзик Айдъл на времето беше по-интересно. Там поне имаше разни куриози като "Кен Лий" :D  От Гласът на България само Роксана стана известна. Според мен щеше да си стане известна и без да е участвала в това предаване.

Гледаше се първата 1-2 години. И не за друго, а защото започна някъде към 2011 г., когато още нямаше Капките и другите формати. Когато се появиха - Гласът директно замина в кофата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, foxy_vd каза:

В смисъл, питаш директно кой е предложил Галена на мястото на Камелия?

Мелето ще се побърка като разбере..... :3:

В проучването на Маркет Линкс хората можеха да избират. Бяха оставили опция да изберат конкретни членове от последното жури, както и да попълниш желани изпълнители (нови). Познай кого са избрали... 

преди 1 час, omline каза:

Ти хубаво си написал ама не отразяваш хич, че и в тази група бТВ надделява до един момент. А и честно казано не виждам защо таргета под 18 да бъде вземан толкова предвид, когато 18-49 е икономически активната група, към която се стремят всички.

Аз не взимам толкова 4+ колкото 50+. Ако пуснеш реклами на БТВ ще видиш в пъти повече реклами на лекарства. При Нова преобладават реклами за мами и млади хора. Ако забележиш, БТВ има по-добро финансово положение и изкарани пари от реклами. Те ако не бяха ОК с резултатите нямаше да залагат на турски сериали. Подценяваш бабите дето купуват всевъзможни лекарства, приспособления за старост (наколенки, загряващи джаджи и кой знае какво още) и тн. Хич не са за подценяване. 

При НОВА е малко по-различно. Те държат ВБОКС7, където основната аудитория е младежка. Различни цели имат двете телевизии. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Ivan_Kozarev каза:

Какво се надъхвате с това Гласът на България? Голяма скука и тъпня. 

Даже Мюзик Айдъл на времето беше по-интересно. Там поне имаше разни куриози като "Кен Лий" :D  От Гласът на България само Роксана стана известна. Според мен щеше да си стане известна и без да е участвала в това предаване.

Гледаше се първата 1-2 години. И не за друго, а защото започна някъде към 2011 г., когато още нямаше Капките и другите формати. Когато се появиха - Гласът директно замина в кофата.

Баба Въче как коментира участието на Нучка и втория сезон? 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Ivan_Kozarev каза:

Какво се надъхвате с това Гласът на България? Голяма скука и тъпня. 

Даже Мюзик Айдъл на времето беше по-интересно. Там поне имаше разни куриози като "Кен Лий" :D  От Гласът на България само Роксана стана известна. Според мен щеше да си стане известна и без да е участвала в това предаване.

Гледаше се първата 1-2 години. И не за друго, а защото започна някъде към 2011 г., когато още нямаше Капките и другите формати. Когато се появиха - Гласът директно замина в кофата.

Не трябва да пишеш такива неща във вечерта, когато си разбрал, че Галена ще е жури в "Гласът на България". Всякакъв цирк може да е, но и Преслава бе жури в същия формат. Тогава друго говорехте и съвсем преднамерено се бъзикахте с "галенините". Но ето, мина достатъчно време и реда на Галена дойде. Участието в това риалити няма да има кой знае какво значение за кариерата на Галена, но ще и оправи вечно накърненото его, че е все пренебрегвана. Ако бяха оставили Михаела Филева, Галена щеше да е като боксова круша. Но сега тази чест се пада на Дарина. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, THE IIconic каза:

Баба Въче как коментира участието на Нучка и втория сезон? 

Не съм я питал. Не помня отдавна беше.

Някъде тогава почина дядото и тя не пускаше телевизор половин година :D 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...