Jump to content

Поп фолк скандали (Юни, 2021)


Препоръчани коментари

преди 2 часа , asylum каза:

1:37 

 


Някой да каже на Преслава да не се усмихва толкова широко или поне да си затваря устата или прикрива зъбите, ако въобще параметрите на лицето й го позволяват. Грозна картинка е, наистина, а каква хубава усмивка имаше.... 

 

Спокойно ма ни хапи, то само си играи:

image.png.aabac03a7bf93d05496a1279da1718f7.pngimage.png.ce381a3dc3c7ff1de5f5491063c610db.png

  • Haha 8
20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, Hurricane каза:

“Да вдигнем много шум” кавър ли е и тя или си е авторска на Ганев? 

Кавър на албанска песен е. Албанската беше голям хит и по дискотеките я въртяха често. И още я пускат де. То затова на Деси и Фики нямаше голям успех

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще е интересно. Може и да го гледам тоя сезон.

Това очаквахте ли го или идва като гръм от ясно небе? Глория и Преслава ми се бяха мяркали из медиите като заместници на Камелия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Blueberry каза:

Ще е интересно. Може и да го гледам тоя сезон.

Това очаквахте ли го или идва като гръм от ясно небе? Глория и Преслава ми се бяха мяркали из медиите като заместници на Камелия.

Някой го беше споделил в форума още преди повече от месец, но нямаше официално инфо.

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Blueberry каза:

Ще е интересно. Може и да го гледам тоя сезон.

Това очаквахте ли го или идва като гръм от ясно небе? Глория и Преслава ми се бяха мяркали из медиите като заместници на Камелия.

Ако следш редовно Рамания, няма нещо, което би могло да те изненада. Всичко се знае предварително. 😂

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Предварително само се предполагаше. Според мен е Галена, защото се дистанцира от Пайнер. Никой не иска да преговаря с Митака. Поредно доказателство, че с монопола му отдавна е свършено. 

Иначе, ето така се прави преди БТВ да го обяви: 

Screenshot_20210614-171335_Facebook.jpg

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Willy каза:

Време беше! Това си е признание за Галена. Аз обаче се чудя как така тя се е съгласила да участва в подобен формат. Ще има доста неловки моменти особено с колеги-ментори като Иван Лечев и Любо Киров.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Hurricane каза:

Време беше! Това си е признание за Галена. Аз обаче се чудя как така тя се е съгласила да участва в подобен формат. Ще има доста неловки моменти особено с колеги-ментори като Иван Лечев и Любо Киров.

Определено имаше нужда от нови и свежи лица. Според мен и Дара, и Галена, са напълно подходящи за подобен формат. Иначе не смятам, че биха стояли неловко, дори обратното. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Никога не ме е кефило това предаване, една идея по-скучно от другите е.

Дано Галка намери подходящ човек с амбиция и харизма, защото от Гласът всички минават и заминават след като приключи формата. 

  • Like 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Hurricane каза:

Време беше! Това си е признание за Галена. Аз обаче се чудя как така тя се е съгласила да участва в подобен формат. Ще има доста неловки моменти особено с колеги-ментори като Иван Лечев и Любо Киров.

Може да спре малко с участията и да си отпочине, щото сигурно ще вземе същите пари за няколко часа снимки на ден, за които така трябва да обикаля из държавата нощна смяна. 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

Може да спре малко с участията и да си отпочине, щото сигурно ще вземе същите пари за няколко часа снимки на ден, за които така трябва да обикаля из държавата нощна смяна. 

То снимките на Гласът май са започнали, а тя още си ходи по-участия? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

Може да спре малко с участията и да си отпочине, щото сигурно ще вземе същите пари за няколко часа снимки на ден, за които така трябва да обикаля из държавата нощна смяна. 

Тя така или иначе има участия от четвъртък до събота, другите не приема. Парите са важни, разбира се, но удоволствието, което й доставя, също е по-голямо. Тя по принцип може да си позволи да няма участия като цяло, но защо да спира или мотивът й да бъдат парите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, BobiTo каза:

То снимките на Гласът май са започнали, а тя още си ходи по-участия? 

Намалила ги е явно, миналата седмица имаше само в четвъртък и петък, а другата седмица пак тези два дни. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Едва ли са започнали, след като чак днес обявяват менторите. Първо, че щеше отдавна да изтече информация, второ, че менторите са основният метод за привличане на участници.

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Danger. каза:

Намалила ги е явно, миналата седмица имаше само в четвъртък и петък, а другата седмица пак тези два дни. 

Тя си ходи винаги само 3 дни в седмицата, иначе май не са започнали снимки, щом още може да се запишеш за участие.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, чушка. каза:

Тя така или иначе има участия от четвъртък до събота, другите не приема. Парите са важни, разбира се, но удоволствието, което й доставя, също е по-голямо. Тя по принцип може да си позволи да няма участия като цяло, но защо да спира или мотивът й да бъдат парите.

Според мен тук най-важното е престижът! Това да оценяваш други таланти (някои дори по-талантливи от самия теб) си е повод за гордост. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, DenFevgo каза:

На мен ми е по-интересно как изобщо още съществува това предаване, след като реално е родило само една "звезда" - Роксана. 

Абсолютно! Ама то не случайно рейтингът на БТВ в последните години е много по-нисък от този на НОВА.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

В социалните мрежи хората направиха Дара на гъз, че ще участва. Доста хейт отнася. :1000(29):

От bTV определиха Галена като “звездата на българската попфолк сцена” :sneaky2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...