Jump to content

Поп фолк скандали (Юни, 2021)


Препоръчани коментари

И Камелия имаше много хейт, но бързо я приеха, след като самата тя се отричаше и срамуваше от чалгата. Аз за първи път бях останал с лошо мнение за нея точно от това предаване.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, BobiTo каза:

Утре в 11:00, Счети пуска "Турболенция", настройхме ли алармите?

Сериозно ли в 11, тая наистина се помисли за американка.

  • Like 4
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Danger. каза:

В социалните мрежи хората направиха Дара на гъз, че ще участва. Доста хейт отнася. :1000(29):

От bTV определиха Галена като “звездата на българската попфолк сцена” :sneaky2:

Присмял се хърбел на щърбел. За Галена коментарите не са много по-позитивни. Но е факт, че Дара няма място в шоуто! 
 

ПП: Как да не я определят, като Преслава им заби нож в гърба?! Първо, с видеото за фейк новините им, и второ, с това, което ще се случи наесен :) 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Hurricane каза:

Присмял се хърбел на щърбел. За Галена коментарите не са много по-позитивни. Но е факт, че Дара няма място в шоуто! 
 

ПП: Как да не я определят, като Преслава им заби нож в гърба?! Първо, с видеото за фейк новините им, и второ, с това, което ще се случи наесен :) 

Какви фейк новини е имало и какво ще се случи наесен?

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Hurricane каза:

с това, което ще се случи наесен :) 

Преси ще участва в "Маскирания певец" ли? Да й направят маска със стария нос, тази година тя може да е "Баба Яга". ❤️❤️❤️ (и миналата можеше де.)

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Willy каза:

И Камелия имаше много хейт, но бързо я приеха, след като самата тя се отричаше и срамуваше от чалгата. Аз за първи път бях останал с лошо мнение за нея точно от това предаване.

Нито я приеха Камелия, нито пък тя се е срамувала от чалгата. Самата чалга е неизбежната необходимост, която носи рейтинг и до там. От БТВ очевидно планираха и реализираха така формата, че да няма чалга в него... накрая. Същото ще стане и с Галена. Просто такива са продуцентите. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, foxy_vd каза:

Нито я приеха Камелия, нито пък тя се е срамувала от чалгата. Самата чалга е неизбежната необходимост, която носи рейтинг и до там. От БТВ очевидно планираха и реализираха така формата, че да няма чалга в него... накрая. Същото ще стане и с Галена. Просто такива са продуцентите. 

Кристина Дончева влезе с "Хабиби" и стигна до полуфинал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Willy каза:

Какви фейк новини е имало и какво ще се случи наесен?

https://dariknews.bg/novini/liubopitno/preslava-se-podigra-s-izcepkata-na-kanna-racheva-po-btv-video-2235077 

Преслава беше направила и видео за тази изцепка, но явно го е изтрила. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Willy каза:

Сериозно ли в 11, тая наистина се помисли за американка.


Че какво му е на часът? 

Току що, Hurricane каза:

Ясно е, че всичко са взимали от Уики...

Да не пусне албум тая седмица? Ще е яко. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

В новината за предаването пише, че Галя има 6 албума - сториха ми се много и отидох у википедия да проверя

image.png.74ed99d60032adcb9d4ceb4b9929bfed.png

Кога е излязъл албума "100 живота", проспал съм го. 

 

преди 1 минута, Hurricane каза:

Да не говорим за Йоанна Сашова, която разтресе държавата с “Не идвай”.

И на полуфинала с "100 живота".

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Willy каза:

Горката Камелия, не я искат вече зрителите. БТВ платиха на Маркет Линкс да направят социологическо проучване кои да са менторите. Ами... Галена със сигурност е много по-скъпа от Камелия. Явно втората допоследно се е надявала. Сега ми е интересно как ще й върви кариерата без национален ефир.

преди 1 час, Hurricane каза:

Време беше! Това си е признание за Галена. Аз обаче се чудя как така тя се е съгласила да участва в подобен формат. Ще има доста неловки моменти особено с колеги-ментори като Иван Лечев и Любо Киров.

Що не? Менторите там се покриват един друг. И изцепките стават забавни. Представям си Галена как репетира речите си пред огледалото. :D 

преди 29 минути, Hurricane каза:

Абсолютно! Ама то не случайно рейтингът на БТВ в последните години е много по-нисък от този на НОВА.

Това не е вярно. БТВ е най-гледаната телевизия в сегмент 4+. Разликата е между 4-5%. Нова е по-гледана само в таргет групата 18-49 години. Там е долу-горе 2-3% превес на Нова. Същото важи и за каналите от двете групи. 

Планета пък се появява в топ 20 на най-гледаните канали само в 18-49. А Седем Осми в 4+.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Hurricane каза:

Да не говорим за Йоанна Сашова, която разтресе държавата с “Не идвай”.

Разтресла е тя с воя на умрало куче! Не я понасям тая набожната. 

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Danger. каза:

Никога не ме е кефило това предаване, една идея по-скучно от другите е.

Дано Галка намери подходящ човек с амбиция и харизма, защото от Гласът всички минават и заминават след като приключи формата. 

Ако има някой оригинален участник, ще направи дует после с него. Не като Кама ада обещава и да се отмята.

Дали Донка ще участва? :D 

преди 1 час, чушка. каза:

Определено имаше нужда от нови и свежи лица. Според мен и Дара, и Галена, са напълно подходящи за подобен формат. Иначе не смятам, че биха стояли неловко, дори обратното. 

Нужни са лица като Галя и Дара за привличане на младата аудитория. Представи си колко скучно и пенсионерско би било, ако журират само разани като Лечев и Киров.

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, meleto каза:

Камелия. Явно втората допоследно се е надявала. Сега ми е интересно как ще й върви кариерата без национален ефир.

 

Както и преди - участия си имаше и преди това. Продължаава адаа им гостува в предааваанията. 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, meleto каза:

Това не е вярно. БТВ е най-гледаната телевизия в сегмент 4+. Разликата е между 4-5%. Нова е по-гледана само в таргет групата 18-49 години. Там е долу-горе 2-3% превес на Нова. Същото важи и за каналите от двете групи. 

Всъщност е самата истина - сега напоследък не съм ги следил, но от миналата пролет и НОВА мина към агенцията на БТВ и лъснаха като коледна елха разликите в интереса към двете телевизии. И резултатът не беше в полза на БТВ - информацията дори дойде от самите тях, когато се оказа, че са "много разтревожени за рекламния пазар" в България. Капките бяха удавили тогава всичките им формати. Ще ти намеря статията от сайта на бТВ по-късно да не съм голословен.

  • Like 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, THE IIconic каза:

Разтресла е тя с воя на умрало куче! Не я понасям тая набожната. 

Може да е всякаква, но беше на всяко второ стори в рамките на броени часове. Да не говорим как и самата “Не идвай” придоби още повече популярност след нейното изпълнение. 
Преслава е направила над 5,5М, а самата Йоана 5,1М, което е достатъчно показателно за успеха на песента и приноса на Йоана.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, meleto каза:

Това не е вярно. БТВ е най-гледаната телевизия в сегмент 4+. Разликата е между 4-5%. Нова е по-гледана само в таргет групата 18-49 години. Там е долу-горе 2-3% превес на Нова. Същото важи и за каналите от двете групи. 

Планета пък се появява в топ 20 на най-гледаните канали само в 18-49. А Седем Осми в 4+.

Къде ги гледаш тези статистики? Може и така да, но последно нещо друго някъде мярках

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дара не ми изглежда много подходяща за такъв формат, но нещо ме кара да си мисля, че ще надмине очакванията. Галена, ако премери какво поведение да представи, може да натрупа много точки пред масовия зрител.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...