Jump to content

Поп фолк скандали (Юни, 2021)


Препоръчани коментари

преди 5 минути, Hurricane каза:

Може да е всякаква, но беше на всяко второ стори в рамките на броени часове. Да не говорим как и самата “Не идвай” придоби още повече популярност след нейното изпълнение. 
Преслава е направила над 5,5М, а самата Йоана 5,1М, което е достатъчно показателно за успеха на песента и приноса на Йоана.

Помниш ли как Преслава веднага побърза да се възползва :ae:

 

1D2C3B94-BB96-4C05-B356-9B3E6F6F87AE.jpeg

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Hurricane каза:

Може да е всякаква, но беше на всяко второ стори в рамките на броени часове. Да не говорим как и самата “Не идвай” придоби още повече популярност след нейното изпълнение. 
Преслава е направила над 5,5М, а самата Йоана 5,1М, което е достатъчно показателно за успеха на песента и приноса на Йоана.

Тая пък песен "Не идвай" коя е? Не съм я чувал до сега! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, omline каза:

Всъщност е самата истина - сега напоследък не съм ги следил, но от миналата пролет и НОВА мина към агенцията на БТВ и лъснаха като коледна елха разликите в интереса към двете телевизии. И резултатът не беше в полза на БТВ - информацията дори дойде от самите тях, когато се оказа, че са "много разтревожени за рекламния пазар" в България. Капките бяха удавили тогава всичките им формати. Ще ти намеря статията от сайта на бТВ по-късно да не съм голословен.

Ниелсен, които са проНОВА признават доминацията на БТВ. Не харесвам БТВ, но това са реалностите. ГАРБ едва ли са дали повече на НОВА. Като две капки вода е повече от БГ търси талант само в 18-49. 

Иначе Камелия беше зле преди да менторства ГБ. Реално 2017 г успя да направи пробив с нова песен. 

преди 25 минути, Hurricane каза:

Къде ги гледаш тези статистики? Може и така да, но последно нещо друго някъде мярках

https://www.nielsen-admosphere.bg/files/2021/06/Nielsen-Admosphere-Bulletin-April-2021.pdf

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Много флопове този сезон - Яница, Джордан, Теофиков, Емануела, Десислава, Галин, Алисия... и сигурно пропускам още.

Глупаво беше да пуснат всички песни в рамките на 2-3 седмици.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, meleto каза:

Много флопове този сезон - Яница, Джордан, Теофиков, Емануела, Десислава, Галин, Алисия... и сигурно пропускам още.

Глупаво беше да пуснат всички песни в рамките на 2-3 седмици.

Ама виж Бобито как ти е дал лайк на поста само, защото си пропуснал името на Анелия. 

:roll1: 

  • Haha 2
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Danger. каза:

Ама виж Бобито как ти е дал лайк на поста само, защото си пропуснал името на Анелия. 

:roll1: 

Че тя какво е пуснала?

Ле-ле... това тотално забравих, че е излизало...:D Котка

  • Haha 5
  • Angry 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, BobiTo каза:

Утре ще има битка, Счети срещу дуетната половинка на Галена, кой ли ще победи? 

 

Лесно е. Емилия не очаквам да пусне нещо добро. И тя като Андреа се отплесна и загуби нюх. 

Меди е в пика на кариерата си. Въобще не са конкурентни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, THE IIconic каза:

Не, нямам спомен честно. Песента на Биляна ли е? 

Ако беше на Биба, щяхме всички да я знаем! 

преди 30 минути, Jouey каза:

Тази песен все пак ще види бял свят. :( 

https://www.instagram.com/p/CQG1raFsUn6/?utm_medium=copy_link

Каква е тази песен? Всичко от Яница е добро дошло, ако ще да е лайно. 

преди 4 минути, BobiTo каза:

Имам усещане, че хитът на лятото отново ще е при Софка, тя се амбицира от успеха на "Проблем". 

 

И графикът й с участия е пълен. Тук дъвчем Кама, но Софка е най-успешната от дъртите! 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Danger. каза:

Ама виж Бобито как ти е дал лайк на поста само, защото си пропуснал името на Анелия. 

:roll1: 

За да флопнеш, трябва първо да има интерес и очаквания от теб. Анелия в момента не задоволява тези категории. Така че, не е флоп, а поредната слаба песен.

  • Dislike 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми обясни каква е драмата със Сашка Ангелчето и Преслава? Доколкото знам преди са били дупе и гащи. Някой знае ли каква е причината да пръснат панаира? Какво е направила Пресис пак? 

 

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...