Jump to content



Поп фолк скандали (Юни, 2021)


Препоръчани коментари

преди 1 минута, BobiTo каза:

Някой може ли да ми обясни какво точно прави Боцко, освен песните на Меди и Деси примерно? Та те имат пълна свобода, каквато никой в Пайнер не е виждал, не бих се учудил Галена да иде в Хит Микс също.

Боцко ако ставаше за нещo, нямаше сам да си докара края през 2016. Ама, май е по-яко така като имат пълната свобода. Анич защо не работеше много с него?

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, WindWalkerMonk каза:

Ма то феновете...

Купиха ги директно от АлиЕкспрес!

не е случайно, че тази песен има вокали на р*мски

  • Haha 3
  • Love 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

Боцко ако ставаше за нещo, нямаше сам да си докара края през 2016. Ама, май е по-яко така като имат пълната свобода. Анич защо не работеше много с него?

Не знам, тя от него има само "Да ти викна ли такси" и "Твоя съм" май, сигурно след като й свалиха песента, заради крадените вокали, тотално е спряла работа с него. Анелия в този период работеше главно с Пашев.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Един от най-харесваните коментари под клипа: Меди и Галена са решили това лято само тях да ги въртят по дискотеките.
 
Как е 17-тото място, харесва ли ви, а? 
 
  • Like 1
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Hurricane каза:

Деса я изядохте, ама щот е Меди и щот предната му песен беше с Галош, ще го защитавате само за да не кажат хората, че и “Скандал” е с купени гледания. Но вече е доказано! Бай, бай :) 

На Деси идваха 2к лайкове за минути на 9-ти час, имаше над 35% от чужбина(Индия) итн...
Скандал нямаше нищо подобно, даже гледанията от бг са като на всички други. Гърми си здраво, до 35ти ден беше #1 в тренда. Пак ли ще я дъвчем тази тема? Твоите доказателства че са купени какви са?

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, BobiTo каза:

Не знам, тя от него има само "Да ти викна ли такси" и "Твоя съм" май, сигурно след като й свалиха песента, заради крадените вокали, тотално е спряла работа с него. Анелия в този период работеше главно с Пашев.

Не знам защо си мислех, че и Твоя съм е от Пашев. Даже помня че си помислих нещо от сорта "и този краде, няма един читав". Това ми е любимата песен на Ана.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

На Деси идваха 2к лайкове за минути на 9-ти час, имаше над 35% от чужбина(Индия) итн...
Скандал нямаше нищо подобно, даже гледанията от бг са като на всички други. Гърми си здраво, до 35ти ден беше #1 в тренда. Пак ли ще я дъвчем тази тема? Твоите доказателства че са купени какви са?

А защо така рязко изчезна и от общия трендинг, и от този за музика? Много странно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

Не знам защо си мислех, че и Твоя съм е от Пашев. Даже помня че си помислих нещо от сорта "и този краде, няма един читав". Това ми е любимата песен на Ана.

А, да, от Пашев е, нещо съм се заблудил. Значи Анелия има от Боцко само "Таксито".

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

На Деси идваха 2к лайкове за минути на 9-ти час, имаше над 35% от чужбина(Индия) итн...
Скандал нямаше нищо подобно, даже гледанията от бг са като на всички други. Гърми си здраво, до 35ти ден беше #1 в тренда. Пак ли ще я дъвчем тази тема? Твоите доказателства че са купени какви са?

“Скандал” може и да няма купени гледания, но още при “Дивана” имаше доказателства за такива, което означава, че при “Не, мерси” и “Да си тук” също може да е използвал тази практика, а и не се знае вече какви пакети има. Най-вероятно има опция за гледания само от България. Меди много се излага! Има таланта, има си хитовете, има и амбицията, но да купува... това вече е дъното. До 2 години и той е издишал... Споко!

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, BobiTo каза:

А защо така рязко изчезна и от общия трендинг, и от този за музика? Много странно.

Мина повече от месец. То и Автомата, Аномалия и други правят по 100к, достатъчни за топ 5 позиции, но им мина времето в тренда.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Hurricane каза:

“Скандал” може и да няма купени гледания, но още при “Дивана” имаше доказателства за такива, което означава, че при “Не, мерси” и “Да си тук” също може да е използвал тази практика, а и не се знае вече какви пакети има. Най-вероятно има опция за гледания само от България. Меди много се излага! Има таланта, има си хитовете, има и амбицията, но да купува... това вече е дъното. До 2 години и той е издишал... Споко!

Дивана няма как да я коментирам, защото не съм я следял, но Не, мерси си беше сензация, особено при по-малките фенове.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

Мина повече от месец. То и Автомата, Аномалия и други правят по 100к, достатъчни за топ 5 позиции, но им мина времето в тренда.

Мисълта ми е, че много рязко изчезнаха. Примерно "Котка" падаше плавно надолу и изчезна, а те от първо място, направо извън тренда.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, BobiTo каза:

Мисълта ми е, че много рязко изчезнаха. Примерно "Котка" падаше плавно надолу и изчезна, а те от първо място, направо извън тренда.

През цялото време беше от първо, на второ, преди Точно в 3 да се загуби от тренда. Последната седмица падаше на второ, трето и четвърто, след което изчезна като мина месец откакто е в тренда. Щото нали чак след 4-5 дни от премиерата беше вкарана в музикалният тренд.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, BobiTo каза:

Мисълта ми е, че много рязко изчезнаха. Примерно "Котка" падаше плавно надолу и изчезна, а те от първо място, направо извън тренда.

Плавно надолу падала.....хахахаха. Твойта котка персийка се размаза като след падане от 8-мия етаж. То бива падение, ама като анелиното не сме виждали друго. След мега празната дискотека е ясно, че Ана твърдо вече е изпята песен. 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, plambata каза:

Плавно надолу падала.....хахахаха. Твойта котка персийка се размаза като след падане от 8-мия етаж. То бива падение, ама като анелиното не сме виждали друго. След мега празната дискотека е ясно, че Ана твърдо вече е изпята песен. 

Върви да опаковаш вафли "Боровец" и не ме занимавай с себе си. 

@Willy Галя смени ли си името по-лична карта на Галена?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, BobiTo каза:

Върви да опаковаш вафли "Боровец" и не ме занимавай с себе си. 

@Willy Галя смени ли си името по-лична карта на Галена?

Не искам фафла. Искам да съм коткъъъъъ. 

Много дълбоки рани в пресовите и анелиевия напоследък. И най-хубавото е, че идват от едно и също място - Смядово. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Специално за @plambata статистика на “Рана” и “В твоето легло” за първия 1 час.

РАНА:

-Гледания-55К

-Харесвания-6,1К

-Нехаресвания-56

-Коментари-523

-Споделяния-1,7К


В ТВОЕТО ЛЕГЛО:

-Гледания-31К

-Харесвания-6К

-Нехаресвания-41

-Коментари-649

-Споделяния-1,8К

ПП: Сам си прави изводите ;) 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, plambata каза:

Не искам фафла. Искам да съм коткъъъъъ. 

Много дълбоки рани в пресовите и анелиевия напоследък. И най-хубавото е, че идват от едно и също място - Смядово. 

 

Много злоба има на този свят. Само ще кажа 

 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Hurricane каза:

Специално за @plambata статистика на “Рана” и “В твоето легло” за първия 1 час.

РАНА:

-Гледания-55К

-Харесвания-6,1К

-Нехаресвания-56

-Коментари-523

-Споделяния-1,7К


В ТВОЕТО ЛЕГЛО:

-Гледания-31К

-Харесвания-6К

-Нехаресвания-41

-Коментари-649

-Споделяния-1,8К

ПП: Сам си прави изводите ;) 

 

 

хахахахаха....ОчевАдно е, че гледанията при Преса са били забили. 31к гледания няма как да има при 6к лайкове и ти много добре го знаеш. 

Пропусна да споменеш в коментарите на Петрана броиш ли и фалшивите?

  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

@Hurricane, още една разлика има между "Рана" и "В твоето легло". Първата няма да е на почетното 17-то място по гледания в 47-мия си ден. Ако искаш можем да се обзаложим за каквото кажеш. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, plambata каза:

хахахахаха....ОчевАдно е, че гледанията при Преса са били забили. 31к гледания няма как да има при 6к лайкове и ти много добре го знаеш. 

Пропусна да споменеш в коментарите на Петрана броиш ли и фалшивите?

Не бяха забили! “Фалшивите” дойдоха след 1 час, както при всяка нова песен. Айде, марш сега и следващият път да си запушваш по-хубаво ушите, като чуеш песен на Преслава в дискотека! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, plambata каза:

@Hurricane, още една разлика има между "Рана" и "В твоето легло". Първата няма да е на почетното 17-то място по гледания в 47-мия си ден. Ако искаш можем да се обзаложим за каквото кажеш. 

То, ако Меди продължава с купените гледания, както досега, това е повече от ясно ;) 

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...