Jump to content



Поп фолк скандали (Юни, 2021)


Препоръчани коментари

преди 21 минути, adorable каза:

1. Емилия не е лоша. Много често споделя стари снимки, сеща се за колеги и моменти от едно време. Това с парадирането и парите го приемам като някакъв вид защитна реакция и точно затова ми е странно от какво се отбранява. Тя от едно време се притеснява, още докато беше бременна - да не я забравят, да не изпусне влака, все да е актуална. Да се отпусне малко.

2. Аз говоря за клиповете, не толкова за песните. Уточних преди няколко дни, че съм си купил и последния неин албум, както и останалите имам (вероятно заради това Печенко се скъсва да ми дава минуси, дето пък от него изобщо не съм го очаквал). В музикален план се старае, но по отношение на визиите и клиповете виждам една надпревара с нея самата дори. Мисля, че това време отмина. В което се надцакваха и състезаваха. Не е интересно вече. Искам наистина да видя, че имат топки да вложат и в нещо различно от клип и парцали.

3. Защото когато плуват в пари - в повечето случаи неизкарани от музика, не може да се говори с тях, почват да подбират с кого да работят и какво ли не, а като бъдат зарязани или претърпят неуспех (Дай Боже на никого да не се случва, но живот), тръгват по предавания да реват. И в двата случая - щастие и нещастие, не е редно да се демонстрират публично. В единия случай се хвалиш, в другия просиш съжаление. Прави каквото правиш - пей, твори, и другото си го запази за себе си.

Абсолютно съгласен с всяка една от точките. Аз няма да спра да чакам един ден да дойде времето на текстове и песни като в съседна Гърция, дори и страните от бивша Югославия, въпреки че и там станаха по-модерни, текстовете им са на светлинни години от нашите, но България си е такава, все е между световете - запада и Балканите. Но не е ok да лепваме тикет надменен и не знам какъв лош човек, ако си е позволил 10 хиляди евро за обувки, не може все да се говори за дарения и благотворителност, всяка страна си има шоубизнес и съответно изхвърляния. Даряват, пеят благотворително, даже специално тя през годините в какви ли инициативи не е взела участие, раздава рокли, дискове, обича си родния дом и град толкова много и се гордее, не е ok да ги съдим, ако си вземат някакви топ парцалки, то е и на настроения. Понякога и на мен ми писва да спестявам за някога си и пръскам някаква сума за нещо, дето ми акхат после родата до един, но за мен си е било цяло щастие в тои момент, след това следва етап, в който вещите не ме засягат и така. Но стига съм чел... Много роман стана. Няма да си променим народопсихологията, просто защото една голяма част наистина живеят на ръба на оцеляването, а обикновено точно те са потребители и на тази музика... Получава се сблъсък и биват плюти на макс.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Born to Die каза:

Абсолютно съгласен с всяка една от точките. Аз няма да спра да чакам един ден да дойде времето на текстове и песни като в съседна Гърция, дори и страните от бивша Югославия, въпреки че и там станаха по-модерни, текстовете им са на светлинни години от нашите, но България си е такава, все е между световете - запада и Балканите. Но не е ok да лепваме тикет надменен и не знам какъв лош човек, ако си е позволил 10 хиляди евро за обувки, не може все да се говори за дарения и благотворителност, всяка страна си има шоубизнес и съответно изхвърляния. Даряват, пеят благотворително, даже специално тя през годините в какви ли инициативи не е взела участие, раздава рокли, дискове, обича си родния дом и град толкова много и се гордее, не е ok да ги съдим, ако си вземат някакви топ парцалки, то е и на настроения. Понякога и на мен ми писва да спестявам за някога си и пръскам някаква сума за нещо, дето ми акхат после родата до един, но за мен си е било цяло щастие в тои момент, след това следва етап, в който вещите не ме засягат и така. Но стига съм чел... Много роман стана. Няма да си променим народопсихологията, просто защото една голяма част наистина живеят на ръба на оцеляването, а обикновено точно те са потребители и на тази музика... Получава се сблъсък и биват плюти на макс.

Точно щото и аз съм имал и съм пръскал - еми по-щастлив не съм станал, ами по-скоро съм запълвал някакви липси. То си е някакъв период, който минава - да си начешеш крастата, да си докажеш нещо или на някого... После гледаш въпросната дреха и осъзнаваш, че нямаш никакво отношение към нея вече. Затова казвам, че е редно да вложат и в нещо, което ще се запомни и ще остане. Щото много добре знам кои са марките и магазините и че дори в един средноскъп за България марков магазин като там Трендбокса срещу НДК, там три парцала да си купиш - за тия пари може и да си платиш наема в НДК. И не са кой знае колко по-качествени от нещо хубаво българско. А висшата мода вече са съвсем лимитирани и ултраскъпи неща.

В една Сърбия (Даркчайлд, не лудвай :D) примерно знаете какви са повечето текстове на Марина за Цеца - виждаш Цеца колко време албум не е издавала, не е станала по-малко Цеца. И не ѝ е нужно на Цеца или на другите големи да се бъхтят в клубове, че да преживеят в месеца. И не дават луди пари за клип всеки път, и пак са класа. Така че тук малко баланс ни липсва.

Поздрав, в тоя период ми харесваше най-много.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Willy каза:

@Danger. кой е правил това? 🤣

IMG-20210620-154409-714.jpg

Сигурно @presi_fen! го е правил. Следващия постер ще е на @Hurricane и според мен той ще се постарае повечко. :D 

  • Haha 8
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Danger. каза:

Сигурно @presi_fen! го е правил. Следващия постер ще е на @Hurricane и според мен той ще се постарае повечко. :D 

Тоест нулева изненада как Кума Лиси си прави постерите самичка? 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Born to Die каза:

Уау, доста нови неща са излезли тази седмица, Емилия и Меди пръскат, Емрах също. Тук пак сте нахейтили, човек ще каже, че са пълни флопове, не знам колко ходите по клубове и колко следите тенденциите изобщо в музика, мода и т.н., но като клипове и визии, това е доста високо ниво и особено за България. Емилия пак бяга от себе си, но този път се е получило, въртят я супер много и гледанията са топ, особено след последните 2 флопа, на които разчиташе доста и загуби всякаква инерция. Определяте я като мутреса, реално е решила да покаже нещо различно и е вложила доста, сега на кой са парите, има ли значение... Все един и същи проблем в тази наша страна, някой е лъскав и се скача, защо? Това ми се гледа на мен, за звученето и аз я предпочитам лирична, но ето че сега гръмна и се получи точно с това. При Меди, пак хейт... В момента, в който някой нареди няколко хита и сякаш във форума става противен... Песента е супер, мегахит след мегахит, визиите са топ, толкова модерни, последните тенденции, извинявайте ама това не се прави лесно особено с някой като Меди, тръгнал от буквално никъде... Сякаш предпочатате да си остане на онова ниво от дебюта, да не го "барват", но младите търсят това, нормално е да се експериментира, за да им е интересно. И между другото из коменарите срещам думи като флоп все повече, сторитата с плейбек дори, на които се чува бясно крещене и знаене на песни на една седмица говори друго. Не се заяждам, но е лято, дайте го малко по-позитивно. Не знам има ли една певиц/певец, за която за нещо да не се хванем и да хейтим. Дето някой беше написал, да си останат по диваните с балните рокли и това е, който дръзне да вложи вече е надменен. Реално сезонът е супер силен откъм предложения.

Аз май съм единствената, която хейти Мехмед и тук-там Преси фенчетата, но основно хейтят “Скандал”. Обяснявала съм защо. Емилия пък я плюят само хората, които така или иначе не я харесват. Не виждам нещо лошо, повечето го правим на шега. Аз лично предпочитам да чета заядливи шегички с любимката ми (Емилия) пред вечната драма Преслава-Галена. 

  • Like 2
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , adorable каза:

Защото искат да си надскочат стандарта, а реално си остават едни бедни селянки в манталитета. Днеска имат пари, утре нямат, той целият живот е такъв. Много по-важно е какво правиш, като ги нямаш тия пари - понякога най-скъпото е идеята. Парадокс, но те правиха много по-яки песни, като имаха най-малко пари. Песента като е яка, никой не обръща внимание на клипа. Това мислене е само в България - обратнопропорционално на стандарта ни. Лъскавото, циганийката, самоцелният лукс. И излизаш на улицата - дупки и кич. Дискотеките - вмирисани. Затварят заведнията - Галин реве на площада.

Наскоро беше написано тук, че Емилия се е променила и отдръпнала от доста хора. Аз харесвам ужасно много нейната дискография, но ти много лично си приел повечето мнения. Чудесно, интересен клип. Не е проблем, че е извадила пари. Други неща са проблем. Начинът, по който го прави, бягството от предишното Аз, парадирането с марки. И това, че се влага главно и само в клипове и в нищо друго. А Емилия преди, там дето ревеше и тя от наградите, с онова гадното червило от Калифорния, казваше: "Аз пък не обичам да снимам клипове, не обичам да ме скубят, гримират по сто часа". Нещо е сменила плочата обаче. Преслава поне си казва, че не обича и то наистина си личи, че не се напъва в тая посока.

Посочи ми една, която парите не се променли. Просто при някои личат жестоко много комплексите от село.

А когато Глория харчеше парите на Жоро Илиев викаше ли й комплексирана селянка, че не си спомням? Или като я видехте всички пищяхте като пуйки пред заколение, само защото изведнъж стана лъскава и луксозна? И като залезе и вие я изоставихте, изведнъж забелязвайки кофти характера й, ммм дам...

Емилия нито е избягала от себе си, нито парадира с марки. Тя винаги е залагала на супер разнообразни песни, продължава да си пее и фолклор, нещо което всички от уж топа отдавна престанаха да правят. Дори в стилистиката на Турболенция е имала песни и преди, просто й ги правеше Ави за 5 пъти по-малко пари. Конкретния клип е идеен, но в никакъв случай не е лъскав или скъп. И не парадира с нищо - тя има 6 кадъра в него, от които на половината й се вижда само главата, а в другите е с костюмчета дето едно време ги носеше Екстра Нина.

И никой не се е отдръпнал от нея, защото тя никога не е допускала феновете си в близкото си обкръжение. Нито е завъждала агитки, нито е приятелка с фенове. Да, с някои е по-близка и ги знае по име, но там уважението е на друго ниво, и тя им го демонстрира доволно.

Ако ще посочваш примери за избягали от себе си, започни с Анелия. Или с Ивана, или с Преслава...

 

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

И сега от това което писахте вчера, да разбираме, че Емилия има готови песни и с Тони и Теофиков ли? С Жадор също беше загатнала самата тя. Нещo соло ще чуем ли в близките 5 години? Нещо в което ще участва с повече от 20%?

  • Like 1
  • Sad 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не разбирам как е възможно певачка като Емилия да има фенове за бога?!? Та то всички лидери в чалгата са започнали малко след или с нея с изключение на баба Гло. На кариерно ниво Счетоводителката е равна на Татяна.

  • Haha 4
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, DrAkO каза:

А когато Глория харчеше парите на Жоро Илиев викаше ли й комплексирана селянка, че не си спомням? Или като я видехте всички пищяхте като пуйки пред заколение, само защото изведнъж стана лъскава и луксозна? И като залезе и вие я изоставихте, изведнъж забелязвайки кофти характера й, ммм дам...

Емилия нито е избягала от себе си, нито парадира с марки. Тя винаги е залагала на супер разнообразни песни, продължава да си пее и фолклор, нещо което всички от уж топа отдавна престанаха да правят. Дори в стилистиката на Турболенция е имала песни и преди, просто й ги правеше Ави за 5 пъти по-малко пари. Конкретния клип е идеен, но в никакъв случай не е лъскав или скъп. И не парадира с нищо - тя има 6 кадъра в него, от които на половината й се вижда само главата, а в другите е с костюмчета дето едно време ги носеше Екстра Нина.

И никой не се е отдръпнал от нея, защото тя никога не е допускала феновете си в близкото си обкръжение. Нито е завъждала агитки, нито е приятелка с фенове. Да, с някои е по-близка и ги знае по име, но там уважението е на друго ниво, и тя им го демонстрира доволно.

Ако ще посочваш примери за избягали от себе си, започни с Анелия. Или с Ивана, или с Преслава...

 

Нещо бъркаш човека. Харесвам Глория от самото начало, не от 2003. Не припадам по клиповете й от тогава, сантиментите ми по други нейни албуми надделяват. И не съм я "изоставял". Други го направиха. Напротив, аз съм бил съм критичен и съм заставал зад нея, когато е трябвало. Последно го направих след ситуацията с хотела в Марково и коронавируса. Моля ти се, другия път бъди по-запознат, като нападаш. И говорихме за Емилия, за която нищо лошо не казах, но... тука трябва да прехвърчат искри постоянно явно и да се затапва. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, xroflx9 каза:

Аз не разбирам как е възможно певачка като Емилия да има фенове за бога?!? Та то всички лидери в чалгата са започнали малко след или с нея с изключение на баба Гло. На кариерно ниво Счетоводителката е равна на Татяна.

Емилия никога не е била в топ 3, но чак на ниво Татяна - абсурд :D  По-скоро е на ниво Джена, Малина, Мария, Райна и т.н. като цялостна кариера.

Това беше истинската Емилия. Сега е друг човек.

 

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Danger. каза:

@Willy е притеснен от факта, че “Турбуленция” ще стане балкански хит и ще мине гледанията на “Скандал”!

публикувано от Iphone 12 Pro Max 512 GB

Тази песен е толкова еднаква и вече чувана, че няма накъде. Всяка песен на Кости 2010-13 имаше този отсвир.

  • Like 3
  • Angry 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 52 минути, Jouey каза:

15E3B85F-9464-4CF5-A020-B99D6F84AF78.png

Много съм назад с информацията! :D Мислех да го споделя. Опасна е Глория! Ще си пише каквото пожелае! Кой е той, че така ще й нарежда? Кой му дава право на това?! 

Без този тон! Селяните на село, моля!!! ❤️ :D 

  • Haha 3
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Ivan_Kozarev каза:

Емилия никога не е била в топ 3, но чак на ниво Татяна - абсурд :D  По-скоро е на ниво Джена, Малина, Мария, Райна и т.н. като цялостна кариера.

Това беше истинската Емилия. Сега е друг човек.

 

 

2019 беше топ 3 женки с Преслава и Галена.

  • Like 3
  • Angry 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

И Меди, и Емилия разбиват. В неговите гледания само в началото имаше нещо съмнително (ако Оцко купува недоумявам какви са тия жалки 3k, 20k, с които предварително зарежда клиповете, да вземе да уреди поне едни 100k и да се почувстват като световни звезди :D ), но бързо се нормализираха нещата и в момента си прави реални цифри.

Сезона е открит с два хита едновременно, а тепърва предстоят още предложения. Не знам от кога жанрът не е бил чак толкова раздвижен.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, DrAkO каза:

А когато Глория харчеше парите на Жоро Илиев викаше ли й комплексирана селянка, че не си спомням? Или като я видехте всички пищяхте като пуйки пред заколение, само защото изведнъж стана лъскава и луксозна? И като залезе и вие я изоставихте, изведнъж забелязвайки кофти характера й, ммм дам...

Емилия нито е избягала от себе си, нито парадира с марки. Тя винаги е залагала на супер разнообразни песни, продължава да си пее и фолклор, нещо което всички от уж топа отдавна престанаха да правят. Дори в стилистиката на Турболенция е имала песни и преди, просто й ги правеше Ави за 5 пъти по-малко пари. Конкретния клип е идеен, но в никакъв случай не е лъскав или скъп. И не парадира с нищо - тя има 6 кадъра в него, от които на половината й се вижда само главата, а в другите е с костюмчета дето едно време ги носеше Екстра Нина.

И никой не се е отдръпнал от нея, защото тя никога не е допускала феновете си в близкото си обкръжение. Нито е завъждала агитки, нито е приятелка с фенове. Да, с някои е по-близка и ги знае по име, но там уважението е на друго ниво, и тя им го демонстрира доволно.

Ако ще посочваш примери за избягали от себе си, започни с Анелия. Или с Ивана, или с Преслава...

 

Проблема е, че е точно показна. Глория и Галена например изглеждаха мутреси, но и на двете, както и Мара/Цура марките им стояха като на модели.

При Емилия стоят смешно повечето пъти. Отделно тя цял живот е с различни мутряги, демонстрираше личния си живот, а интригите с Анелия й носиха кариерата 15 години. Докато Ана цепеше с мега хитове, Ема висеше по списанията да вие че щяло да има промоция в кошарите.

Добре че беше Теофила и Кости да види и тя мегахит.

  • Like 1
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Ivan_Kozarev каза:

Емилия никога не е била в топ 3, но чак на ниво Татяна - абсурд :D  По-скоро е на ниво Джена, Малина, Мария, Райна и т.н. като цялостна кариера.

Това беше истинската Емилия. Сега е друг човек.

 

 

Нищо общо с тия трите щото и те имат самостоятелни мегахитове,които са им визитни картички. Баш си е ниво Татяна,Биляна и останалите непрокопсанички.

Всяка певица си има мегахит само Емилия има една Боровинка да я защитава.

  • Haha 2
  • Angry 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Willy каза:

Тази песен е толкова еднаква и вече чувана, че няма накъде. Всяка песен на Кости 2010-13 имаше този отсвир.

Още имаш възможността да замениш Андроида напълно лесно, просто следвай правилните стъпки! 

 

  • Haha 5
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...