Jump to content



Поп фолк скандали (Юни, 2021)


Препоръчани коментари

Току що, Blueberry каза:

На предната снимка са като майка (Преси) и дъщеря (Лидия), а тук са като mean girl head cheerleeder на абитуриентския си бал и дизайнерката на роклята й.

May be an image of 2 people

Тъжно е да се докараш на видима възраст поне 60 и в същото време да се нагиздиш като нещо средно между абитуриентка и кума на циганска сватба. 

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Blueberry каза:

May be an image of 2 people and people standing

Пресавекс изглежда невероятно! Нямам търпение да видя визиите, които, за щастие, не са били подготвени от КазанКазански. За Лучка няма как да не ми пука повече. Надявам се само, че песента ще е на нивото на Преса, а не на това на Алфа, щом ще излезе в нейния канал.

  • Like 2
  • Haha 3
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Blueberry каза:

На предната снимка са като майка (Преси) и дъщеря (Лидия), а тук са като mean girl head cheerleeder на абитуриентския си бал и дизайнерката на роклята й.

May be an image of 2 people

WAP Balkan edition.

 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, penakavalli каза:

Пресавекс изглежда невероятно! Нямам търпение да видя визиите, които, за щастие, не са били подготвени от КазанКазански. За Лучка няма как да не ми пука повече. Надявам се само, че песента ще е на нивото на Преса, а не на това на Алфа, щом ще излезе в нейния канал.

Подпиши си предизвестието за напускането на сектата на Свидетелите на Галена.

  • Haha 6
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, чушка. каза:

Подпиши си предизвестието за напускането на сектата на Свидетелите на Галена.

Подписано е! Ако Галя направи дует с някоя алфа, директно го входирам в управата в Смядово!

  • Like 1
  • Haha 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, penakavalli каза:

Пресавекс изглежда невероятно! Нямам търпение да видя визиите, които, за щастие, не са били подготвени от КазанКазански. За Лучка няма как да не ми пука повече. Надявам се само, че песента ще е на нивото на Преса, а не на това на Алфа, щом ще излезе в нейния канал.

Като ще е списъкк с нереалистични желания, знам че няма как да стигнат нивото на Ванчето, но не може ли да е поне на ниво Татяна? Тя поне е по-слушаема, за разлика то Кума Лиса или Омекичките. Та крайния резултат да не е 

 

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Всички копират от световните звезди, само Риана и Шакира копираха българскитe!

 

Идолки и икони! Поливах се с вода и си представях,че съм в клипа!

  • Haha 5
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Blueberry каза:

We've always preferred Nicki & Ari!

 

П.П. Преслава е Ники, щото едно време имаше цицки.

Айде пак..не разбирам как е възможно да имаме толкова различен музикален вкус??  Вторият им дует ми е неслушаем  :((

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Blueberry каза:

На предната снимка са като майка (Преси) и дъщеря (Лидия), а тук са като mean girl head cheerleeder на абитуриентския си бал и дизайнерката на роклята й.

May be an image of 2 people

Новите лица на VOGUE!

На база на снимките и заглавието очаквам доста смислена песен с лесбо нотка в клипа т.е нискобюджетен В твоите очи.

Но ако поне малко се доближава до предишната горчива песен на Прес, и двете ще се сдобият с хит, какъвто едната не е имала от години, а другата- въобще!

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Бързо ми кажете коя чалгарка рекламира вейпчетата Ice,защото много ми се пуши такова,а ако е някоя противнячка не искам да й спонсорират клиповете с моите пари!

  • Haha 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, xroflx9 каза:

Бързо ми кажете коя чалгарка рекламира вейпчетата Ice,защото много ми се пуши такова,а ако е някоя противнячка не искам да й спонсорират клиповете!

Вероятно всички. 

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, SG каза:

Новите лица на VOGUE!

На база на снимките и заглавието очаквам доста смислена песен с лесно нотка в клипа т.е нискобюджетен В твоите очи.

Но ако е поне малко се доближава до предишната горчива песен на Прес, и двете ще се сдобият с хит, какъвто едната не е имала от години, а другата- въобще!

 

Те хубаво с нови лица, ма кво праим VOGUE като си ги поиска обратно? 

 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, xroflx9 каза:

Бързо ми кажете коя чалгарка рекламира вейпчетата Ice,защото много ми се пуши такова,а ако е някоя противнячка не искам да й спонсорират клиповете!

Торино и Пашата :D

Мн бързо свършват Ice, вземи си Вейп про и спонсорирай Антонио!

 

  • Haha 3
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Blueberry каза:

Торино и Пашата :D

Мн бързо свършват Ice, вземи си Вейп про и спонсорирай Антонио!

 

Не му е толкова голям..таланта,че да го сторя!

Препоръчай ми някой вкус.🥰

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Blueberry каза:

Торино и Пашата :D

Мн бързо свършват Ice, вземи си Вейп про и спонсорирай Антонио!

 

Аз всеки път си взимах различни, 4-5 марки съм пробвал, а от 2 седмици не ми се пуши изобщо и май ги спрях. Има едни дебели кръгли, не съвсем плоски кат запалки, без никотин, те бяха най-яки

 

  • Like 2
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, xroflx9 каза:

Не му е толкова голям..таланта,че да го сторя!

Препоръчай ми някой вкус.🥰

Прасковата се оказа учудващо яка. От скука си я избрах и очаквах да е лайно. Напомня на Танг-прахче.

 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Интересно е, че Галин дава най-силните имена в колаборации с Лидия. С Алисия, Константин, Преслава. За Десита остава Аднан бийтс и повелителят на гей клубовете из Европа, Гъбин.

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Като споменахте Татяна, се сещам как преди много години Преслава ми разправяше, че двете били на концерт в Македония и ги настанили в обща спалня. 

Татяна била някаква мърла. Както вървяли цял ден из някакъв македонски град така легнала в леглото да спи вечерта, със същите дрехи, даже не си измила краката :D А на следващата вечер нещо в банята се беше изложила - имало някаква модерна душ кабина с нови кранове, но Татяна не успяла да се справи с нея и се подмила на мивката за лице :D 

  • Haha 9
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Lelqtian каза:

Почти всички :) Ванчето засега си пафка наргиле  

 

И аз така. Цигарки тип запалки са ни под нивото! Друго си е да дърпаш от маркуч, на масата да си (с) украса!

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

И аз така. Цигарки тип запалки са ни под нивото! Друго си е да дърпаш от маркуч, на масата да си (с) украса!

 

Нищо не може да замени истинското удоволствие от наргилето. Да ходиш специално при арабите до Женския пазар, да вземаш на черно тютюни, въглени, не бих го заменил за нищо. Самата емоция е много силна и вдъхновяваща.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...