Jump to content

Поп фолк скандали (Юни, 2021)


Препоръчани коментари

То в този жанр май само по ГИК + Азис, Деска, Преслава и Галена се е припадало и гледало като на лидерки. 
След тях Анелия, Емилия, Софка, Тони, Коце, Алисия, Емануела, че дори и Цура Янева като изпълнители които са вечно в топа и имат тотални хитове, но никога не са били категоричен и изявен номер 1.

Мария, Райна, Джена, Гергана, Елена, Малина, Илиян, че и Яница няколко нива под вторите защото имат и доста слаби периоди или не са се задържали дълго. 

Вижте, обаче, изпълнители като Фики, Галин и Теди не знам къде да ги сложа. Май още са в някакъв процес на доказване.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, xroflx9 каза:

Нищо общо с тия трите щото и те имат самостоятелни мегахитове,които са им визитни картички. Баш си е ниво Татяна,Биляна и останалите непрокопсанички.

Всяка певица си има мегахит само Емилия има една Боровинка да я защитава.

Е видяхме визитката й Не виждам на концертите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, xroflx9 каза:

Нищо общо с тия трите щото и те имат самостоятелни мегахитове,които са им визитни картички. Баш си е ниво Татяна,Биляна и останалите непрокопсанички.

Всяка певица си има мегахит само Емилия има една Боровинка да я защитава.

Емилия също имаше големи хитове, но сякаш не са много съхранени към днешна дата. Сещам се за "Не виждам", "Мечтата ми вземи", "Целувай ме", "За мене забрави", "Когато всичко свърши" и някои по-малки хитове. Друг е въпроса дали към днешна дата се помнят. Тя на концерти не ги налагаше, а винаги пееше най-новото и старите песни се позабравиха.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, DevilWish каза:

Много съм назад с информацията! :D Мислех да го споделя. Опасна е Глория! Ще си пише каквото пожелае! Кой е той, че така ще й нарежда? Кой му дава право на това?! 

Без този тон! Селяните на село, моля!!! ❤️ :D 

Пффф, тая па дива селянка още ли мърда. Къф е тоя зор на чалгаджийките да се правят, че знаят английски. Глория тинейжъра я знаем. Преслава god morning a също. Галена и Ивана да не говорим.

налрая само Теди Александрова ще излезе топ англичанката.

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, WindWalkerMonk каза:

Е видяхме визитката й Не виждам на концертите.

Това някаква нова песен ли е? За първи път я чувам.

преди 4 минути, Ivan_Kozarev каза:

Емилия също имаше големи хитове, но сякаш не са много съхранени към днешна дата. Сещам се за "Не виждам", "Мечтата ми вземи", "Целувай ме", "За мене забрави", "Когато всичко свърши" и някои по-малки хитове. Друг е въпроса дали към днешна дата се помнят. Тя на концерти не ги налагаше, а винаги пееше най-новото и старите песни се позабравиха.

Разбира се,че са забравени както трябва да забравим и за съществуването на Счетоводителката,белким спре да ни досажда и най сетне приключи тая 20+ годишна агония. 

  • Haha 3
  • Angry 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Willy каза:

Тази песен е толкова еднаква и вече чувана, че няма накъде. Всяка песен на Кости 2010-13 имаше този отсвир.

2021 сме, на фона на тройниците и останалата скрап и жаждата за ретро си изпъква! От Булгериа до Ромения! 

 

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

А Кости защо се бута да участва в почти всеки клип на всяка песен, която той е анранжирал? В някои клипове го няма ама в повечето му лъщи плешивата кратуна. 

Добре, че поне в Хаваната го няма. :no2:

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тези, които много мрънкат за качествените неща на Емилия, защо не слушат тая песен, а? Иначе ще друсат Q4ek под звуците на хита и ще се пускат по полилеи като бабата от клипа. 

 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Емилия е добра певица с чудесна дискография, а най-важното е, че и към днешна дата продължава да се старае. Всякакви други мнения по темата са проява по-скоро на злоба. 

  • Like 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, WindWalkerMonk каза:

Пффф, тая па дива селянка още ли мърда. Къф е тоя зор на чалгаджийките да се правят, че знаят английски. Глория тинейжъра я знаем. Преслава god morning a също. Галена и Ивана да не говорим.

налрая само Теди Александрова ще излезе топ англичанката.

❤️ All Right ❤️ 

  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, Willy каза:

То в този жанр май само по ГИК + Азис, Деска, Преслава и Галена се е припадало и гледало като на лидерки. 
След тях Анелия, Емилия, Софка, Тони, Коце, Алисия, Емануела, че дори и Цура Янева като изпълнители които са вечно в топа и имат тотални хитове, но никога не са били категоричен и изявен номер 1.

Мария, Райна, Джена, Гергана, Елена, Малина, Илиян, че и Яница няколко нива под вторите защото имат и доста слаби периоди или не са се задържали дълго. 

Вижте, обаче, изпълнители като Фики, Галин и Теди не знам къде да ги сложа. Май още са в някакъв процес на доказване.

Анелия си беше баш лидерка първите години. Дори за 2006 до последно не е било ясно дали на нея няма да дадат Певица. Просто беше по-ново име от Гло, Камс и Дес, които вече си бяха утвърдени големи. Интересното е, че преди края на 2003 Анелия категорично беше по-голяма звезда от Ивана.

А от всички останали Софка винаги си е била Софка и в дългосрочен план си остава непоклатима, лидерка или не. От 90те имахме още Сашка и Румяна, за жалост за кратко, но си бяха лидерки.

преди 25 минути, WindWalkerMonk каза:

Пффф, тая па дива селянка още ли мърда. Къф е тоя зор на чалгаджийките да се правят, че знаят английски. Глория тинейжъра я знаем. Преслава god morning a също. Галена и Ивана да не говорим.

налрая само Теди Александрова ще излезе топ англичанката.

Зорът на всичките произлиза от около 2 десетилетия и по-точно- от първите стъпки на чалга певица по този неизследван тогава терен. С годините все повече се забелязва колко изпълнителки са гледали как смело Дес излиза извън чалга рамката и им се е искало някой ден и те да се пробват.:whistling:

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега като се замислих и като разцъках дискографията ѝ, ми се струва ми, че няма певица, която да е по-разнообразна в музикално отношение от Емилия. Тя буквално мина през всяка една "епоха" в чалгата - има песни от класици като Пламен Велинов (н-р Река на любовта), Красимир Гюлмезов (Ангел в нощта); беше знаково име на Токича; правила е уникални гръцки кавъри, особено баладите; възраждала е велики песни като "Грешница"; избухваше и с песни с никому неизвестните тогава Нидал Кайсар, Ави Бенеди; вземала е много силни песни на Оцко и Кости; нейни са и едни от най-големите авторски шедьоври от "мелодичния попфолк" - като песента по-долу, която обожавам, като "Отново не дойде", "Когато всичко свърши"; страхотна е и във фолклора. Не знам дали има и 10 песни в кариерата ѝ, които не бих искал да си пусна днес. Голяма е, една от най-най-големите!

И не, не съм фен на Iphone.  :D

 

  • Like 3
  • Love 4
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, plambata каза:

Сега като се замислих и като разцъках дискографията ѝ, ми се струва ми, че няма певица, която да е по-разнообразна в музикално отношение от Емилия. Тя буквално мина през всяка една "епоха" в чалгата - има песни от класици като Пламен Велинов (н-р Река на любовта), Красимир Гюлмезов (Ангел в нощта); беше знаково име на Токича; правила е уникални гръцки кавъри, особено баладите; възраждала е велики песни като "Грешница"; избухваше и с песни с никому неизвестните тогава Нидал Кайсар, Ави Бенеди; вземала е много силни песни на Оцко и Кости; нейни са и едни от най-големите авторски шедьоври от "мелодичния попфолк" - като песента по-долу, която обожавам, като "Отново не дойде", "Когато всичко свърши"; страхотна е и във фолклора. Не знам дали има и 10 песни в кариерата ѝ, които не бих искал да си пусна днес. Голяма е, една от най-най-големите!

И не, не съм фен на Iphone.  :D

 

Не се променям е жестока ❤️ Една от най-най-любимите ми.

  • Like 2
  • Love 2
  • Angry 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

А тази песен помните ли я? На мен лично ми е една от най-любимите балади от фолка!

Гласът й на "начало или край настъпва" е един път.

  • Like 1
  • Love 5
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Willy каза:

А тази песен помните ли я? На мен лично ми е една от най-любимите балади от фолка!

Гласът й на "начало или край настъпва" е един път.

Малко е блудкава. Има много по-силни балади Емилия.

"Не виждам", "Ти си луд" и "Не се обръщай" например.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Willy каза:

А тази песен помните ли я? На мен лично ми е една от най-любимите балади от фолка!

Гласът й на "начало или край настъпва" е един път.

Тази не, но виж тази няма забравяне :)

 

 

  • Haha 1
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Ivan_Kozarev каза:

Малко е блудкава. Има много по-силни балади Емилия.

"Не виждам", "Ти си луд" и "Не се обръщай" например.

Това да е чувствена за мен е по-важно от това да е силна, често ходят ръка за ръка тези две неща, но има и разминавания.
 

Обаче, всички може да се съгласим, че най-добрата й песен е:

 

  • Like 1
  • Love 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 56 минути, Willy каза:

То в този жанр май само по ГИК + Азис, Деска, Преслава и Галена се е припадало и гледало като на лидерки. 
След тях Анелия, Емилия, Софка, Тони, Коце, Алисия, Емануела, че дори и Цура Янева като изпълнители които са вечно в топа и имат тотални хитове, но никога не са били категоричен и изявен номер 1.

Мария, Райна, Джена, Гергана, Елена, Малина, Илиян, че и Яница няколко нива под вторите защото имат и доста слаби периоди или не са се задържали дълго. 

Вижте, обаче, изпълнители като Фики, Галин и Теди не знам къде да ги сложа. Май още са в някакъв процес на доказване.

Анелия беше категоричен номер едно и любимка на цялата държава в продължение на поне две години, в които беше непоклатима, после отново в Топ 3 с тотални хитове, и виновница за това много хора да прослушат чалга и да я погледнат с други очи. Бил си много малък и/или нямаш наблюдения над ситуацията в България по това време. По Преса и Галя никога не е имало такава истерия, няма и да има. Иначе към днешна дата те са над нея, но пак бихме могли да я сложим под номер 3.

Фики се доказа още през първата си година и всички го знаеха. 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бате тука се споменават некви песни които никой не знае. Река на любовта и куп други лайна. Песните на Глория и Ивана са мегахитове пред тия до 1.

Не знам колко от вас са ходили на ретро, но там Емилия е звучала бегло с хайде на купона и дуета с Мария. Никога не предизвикала със старите си песни избухване. Мара я пръска със спомен и не те обичам. Имало е ретрота в които дори не са я пускали, веднага се сещам преди години в Търново.

нито 1 друга не се пропуска като почнем от Галош и Преса, минем през Кама и Деса, Анелия и стигнем чак до Глора, Дачева, Софа и Ивана. Дори Глория винаги звучи с поне 1/2 песни.

  • Like 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

Анелия беше категоричен номер едно и любимка на цялата държава в продължение на поне две години, в които беше непоклатима, после отново в Топ 3 с тотални хитове, и виновница за това много хора да прослушат чалга и да я погледнат с други очи. Бил си много малък и/или нямаш наблюдения над ситуацията в България по това време. По Преса и Галя никога не е имало такава истерия, няма и да има. Иначе към днешна дата те са над нея, но пак бихме могли да я сложим под номер 3.

Фики се доказа още през първата си година и всички го знаеха. 

2003-5 не са ли годините на секси иви?

 

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...