Jump to content

Поп фолк скандали (Юни, 2021)


Препоръчани коментари

Току що, Willy каза:

Не го вдигам, заслужено си е, поне засега. Всеки е имал такива моменти. Примери от последните години:
Денис Теофиков от Грешка беше до И това ще отмине
Галин и Фики 2014-16
Гери-Никол 2015-17

Има точно един изпълнител който да е заслужил каквото и да било. Другите ще чакат да бъдат пуснати в харема. 

 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, BobiTo каза:

Фики и до сега лети високо, злобата от загубата в Капките го доказа.

 

С какво точно е показал злоба. Тръгнал е да плюе и да се оплаква по интервюта ли? Ако е имало разочарование в реакцията му, то е нормално, хора сме все пак. Този който лети високо от посочените от мен, е Галин. Флопва като за световно, а самочувствието е като за световна звезда.

  • Like 2
  • Dislike 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

С какво точно е показал злоба. Тръгнал е да плюе и да се оплаква по интервюта ли? Ако е имало разочарование в реакцията му, то е нормално, хора сме все пак. Този който лети високо от посочените от мен, е Галин. Флопва като за световно, а самочувствието е като за световна звезда.

Галин си признава за всеки флоп. Призна си за дуета с Теди, за триото с Адам и Маджуна, призна си и за новата песен. Фики да си го чул някога да си признава, че нещо не му е хит? Точно злоба си е, ако не бяха в ефир и след толкова народ, би забил един на Рафи от яд. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Lelqtian каза:

Има точно един изпълнител който да е заслужил каквото и да било. Другите ще чакат да бъдат пуснати в харема. 

 

Не знам защо, но този проект на Ванче ми се вижда някак си твърде комерсиален. Друго си е Близалка и Моли се на иконите, които бяха iconic отвсякъде.

  • Love 4
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, BobiTo каза:

Не ми се измъквай, включвайки Тройниците, а се върни на шефа им! 

 

Ако си мислиш, че ще коментирам тази неприятна персона в повече от един пост.

  • Like 2
  • Haha 1
  • Angry 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Willy каза:

Не знам защо, но този проект на Ванче ми се вижда някак си твърде комерсиален. Друго си е Близалка и Моли се на иконите, които бяха iconic отвсякъде.

И аз това отбелязах. Звучи като пайнерска песен. Искам неподражаемия стил на Ванчето с Иконите, Милото и Близалката!

Поздрав за истинските шефове!

 

  • Love 4

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, asylum каза:

Защо другите да могат, а той да не може? Има повече участия от всички. 

Именно защото има повече участия от всички, е безсмислено- сам го каза. Ако песните му не са хитове, няма да има участия, няма да се въртят и тн. Забравете тази теза, измислена.  

Ако Скандал имаше купени гледания, нямаше да е най-големият хит за сезон пролет, по-голям хит от него няма, с по-добър прием няма, с по-дибър клип няма. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Willy каза:

Не знам защо, но този проект на Ванче ми се вижда някак си твърде комерсиален. Друго си е Близалка и Моли се на иконите, които бяха iconic отвсякъде.

Ванчето си е икона сама по себе си и прави за разнообразие дори от комерсиалната боза гърмеж :) 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, чушка. каза:

Именно защото има повече участия от всички, е безсмислено- сам го каза. Ако песните му не са хитове, няма да има участия, няма да се въртят и тн. Забравете тази теза, измислена.  

Ако Скандал имаше купени гледания, нямаше да е най-големият хит за сезон пролет, по-голям хит от него няма, с по-добър прием няма, с по-дибър клип няма. 

Кога това е спирало Преса, Галя, Андреа, Фики или други актуални в момента? Купуват си гледания и още как, хит-нехит, все тая! 

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

Кога това е спирало Преса, Галя, Андреа, Фики или други актуални в момента? Купуват си гледания и още как, хит-нехит, все тая! 

Галена никога не е купувала гледания, другите не ме интересуват, честно казано.

  • Like 1
  • Haha 7
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Willy каза:

Да, call me 

 

Ама Галена преди е била много по-освободена, изказвала се е добре, последните години, защо така е затъпяла? 

"Аз обичам кич, камъни и капси"!

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

 

преди 2 минути, asylum каза:

Кога това е спирало Преса, Галя, Андреа, Фики или други актуални в момента? Купуват си гледания и още как, хит-нехит, все тая! 

Всички купувачи вече изгърмяха и така и не видяха какво е това истински гърмеж :)  

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, чушка. каза:

Именно защото има повече участия от всички, е безсмислено- сам го каза. Ако песните му не са хитове, няма да има участия, няма да се въртят и тн. Забравете тази теза, измислена.  

Ако Скандал имаше купени гледания, нямаше да е най-големият хит за сезон пролет, по-голям хит от него няма, с по-добър прием няма, с по-дибър клип няма

left the chat

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, чушка. каза:

Галена никога не е купувала гледания, другите не ме интересуват, честно казано.

Да не си припомняме периода 2013-2015, когато дори медиите гръмнаха с новини за манипулациите им с Фикрет ;) Точно тя е първоизточника на купените гледания в България. От нея тръгна всичко! 

 

  • Like 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Hurricane каза:

left the chat

Този клип се брои за лятото вече и разгръща потенциала си тогава. Нека да не забравяме, че Галена още не е представила своето предложение. Много бързате. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, чушка. каза:

Този клип се брои за лятото вече и разгръща потенциала си тогава. Нека да не забравяме, че Галена още не е представила своето предложение. Много бързате. :)

То и ти бързаш с хваленето. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, чушка. каза:

Този клип се брои за лятото вече и разгръща потенциала си тогава. Нека да не забравяме, че Галена още не е представила своето предложение. Много бързате. :)

То лятото ша мине докат чакаме. 

 

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...