Jump to content



Поп фолк скандали (Юни, 2021)


Препоръчани коментари

преди 2 минути, чушка. каза:

Нищо не може да замени истинското удоволствие от наргилето. Да ходиш специално при арабите до Женския пазар, да вземаш на черно тютюни, въглени, не бих го заменил за нищо. Самата емоция е много силна и вдъхновяваща.

Мой човек си, ще ти нося от чужбина - от якото! 

 

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Ivan_Kozarev каза:

Като споменахте Татяна, се сещам как преди много години Преслава ми разправяше, че двете били на концерт в Македония и ги настанили в обща спалня. 

Татяна била някаква мърла. Както вървяли цял ден из някакъв македонски град така легнала в леглото да спи вечерта, със същите дрехи, даже не си измила краката :D А на следващата вечер нещо в банята се беше изложила - имало някаква модерна душ кабина с нови кранове, но Татяна не успяла да се справи с нея и се подмила на мивката за лице :D 

Завиждала е и е пускала слухове за силните на деня. Тотя тресеше двете държави с 

 

  • Like 1
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ок, да довършим тогава ваучера за налагането на Токсичен и после ще се заемем с новия дует на любимата Тройница (и Преслава!!!), а и с предстоящата друга творба на Индийската принцеса и новото младо лъвче от харема.

За първия си месец проектът е с почти 2 милиона реални гледания в YouTube, при все че няма възможността да се развива като другите песни от сезона. Двойно и почти тройно повече от предните й песни. По другите платформи- значително по-добри позиции за нейна песен от всякога.

Извод: Деси Слава с приличен хит и през 2021!:bi:

 

  • Haha 1
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, SG каза:

Ок, да довършим тогава ваучера за налагането на Токсичен и после ще се заемем с новия дует на любимата Тройница (и Преслава!!!), а и с предстоящата друга творба на Индийската принцеса и новото младо лъвче от харема.

За първия си месец проектът е с почти 2 милиона реални гледания в YouTube, при все че няма възможността да се развива като другите песни от сезона. Двойно и почти тройно повече от предните й песни. По другите платформи- значително по-добри позиции за нейна песен от всякога.

Извод: Деси Слава с приличен хит и през 2021!:bi:

 

На фона на първичната Тройница си е не приличен, а направо хит :) 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Lelqtian каза:

На фона на първичната Тройница си е не приличен, а направо хит :) 

Има няколко първични Тройници, за коя става въпрос? :D

Между другото, Алфа триото беше напълно излишно и си личи, че Галин я е издал тази песен само защото вече се говореше за нея. Както виждаме, на мига е подготвил други парчета за Лидия и Симона, а доколкото чух и Десита е снимала самостоятелна песен. 😮

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 56 минути, Blueberry каза:

Клипът е сниман в КАВарна във Вила "Минка"!

За какво се харчат излишно не знам? Да бяха снимали у баба Въче, текмо да си види внучката жената. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Преди месеци тук няколко потребителя се опитваха да изкарват, че Галин залага еднакво на Десита и Лидия. Няколко месеца по-късно:

Лидия: 

Дует с Алисия

Дует с Преслава

Фт с Константин

Фт с Десислава

Дует с новоизгряваща звезда към която би трябвало да има интерес - Адъм.

През същото време:

Десита:

Дует с Галин.

Проекта с Меди изобщо не го броя защото е негово дело.

Думи ? Категорично нямам. Само пожелавам успех на Десита и дано скоро напусне тази компания. Не заслужават такава хитмейкърка създала ''ТОЙ''.

  • Like 9
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, SG каза:

Има няколко първични Тройници, за коя става въпрос? :D

Между другото, Алфа триото беше напълно излишно и си личи, че Галин я е издал тази песен само защото вече се говореше за нея. Както виждаме, на мига е подготвил други парчета за Лидия и Симона, а доколкото чух и Десита е снимала самостоятелна песен. 😮

Парчето на Симона е &Галин. Направи един хит момичето и сега ще я цедят и нея с дуети и триота - очаквано!

  • Haha 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, SG каза:

Има няколко първични Тройници, за коя става въпрос? :D

Между другото, Алфа триото беше напълно излишно и си личи, че Галин я е издал тази песен само защото вече се говореше за нея. Както виждаме, на мига е подготвил други парчета за Лидия и Симона, а доколкото чух и Десита е снимала самостоятелна песен. 😮

Вече ми се преливат дотолкова че спирам дори да различавам отделните Тройници и ги сливам в една първична :) 

  • Haha 2
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

Парчето на Симона е &Галин. Направи един хит момичето и сега ще я цедят и нея с дуети и триота - очаквано!

Тройници :) Пък и целия им "бизнес" план се върти около това свежата плът да бълва дуота, триота, хорове или квото им падне все 3-4 седмици та някой им запомни заглавията. Това няма да стане разбира се, докато физиономиите им са еднакви, а въпросните "музикални" произведения неразличими въпреки разните конфигурации в които "пеят" но карай. 

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, GSA каза:

За какво се харчат излишно не знам? Да бяха снимали у баба Въче, текмо да си види внучката жената. 

Поне ще е автентичен и различен клип. Ще имат богат избор от локации - в кокошарника, в градината където бабето пали огън на казана да вари лютеница или вътре в къщата където радиото и телевизора са покрити с ковьорчета плетени на една кука :D 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Незнам какво да очаквам от Преслава и Лидия , но знам ,че няма да разочароват сигурен съм!

Иначе скоро да очакваме 

Лидия и Симона

Симона и Десита

Десита и Адам

Адам и Симона 

Симона и Маджуна

Десита и Маджуна 

Абее манджа с грозде 🤣🤣🤣

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, presi_fen! каза:

Незнам какво да очаквам от Преслава и Лидия , но знам ,че няма да разочароват сигурен съм!

Иначе скоро да очакваме 

Лидия и Симона

Симона и Десита

Десита и Адам

Адам и Симона 

Симона и Маджуна

Десита и Маджуна 

Абее манджа с грозде 🤣🤣🤣

Когато дори Тройницата не щат дуети с Кума Лиса ... 

  • Like 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Willy каза:

Парчето на Симона е &Галин. Направи един хит момичето и сега ще я цедят и нея с дуети и триота - очаквано!

Поне вече се е отчела със соло хит, позволяваме й тази година да дава от силата си на зажаднели за хит като Галин. :D Някои други за жалост още не са виждали такъв соло хит само защото ги бутат във всевъзможни колаборации и хората вече започват да ги възприемат така.

преди 15 минути, Lelqtian каза:

Вече ми се преливат дотолкова че спирам дори да различавам отделните Тройници и ги сливам в една първична :) 

Тази първична си има доста хитове значи, щом е комбинация от няколко. Но е разбираемо, че е трудно да направи по-голям хит от легенда като Деси Слава, на нея все пак всичко й е мега хит и остава във времето.

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, DenFevgo каза:

Щом не е в Козлодуй "При ГИЦА", не ми го хвали.

Като каза Козлодуй, се замислих, че само в АЕЦ-а не са нахълтали нашите чалга гърли, за да снимат проекти. Дано някоя да прочете това и да се навие да ни предложи проект с ядрена тематика, в който се търка в пръчка обогатен уран.

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, penakavalli каза:

Като каза Козлодуй, се замислих, че само в АЕЦ-а не са нахълтали нашите чалга гърли, за да снимат проекти. Дано някоя прочете това и се навие да ни предложи проект с ядрена тематика, в който се търка в пръчка обогатен уран.

Яница не само ще се търка в пръчка, ами ще си я напъха между краката. :D 

СЕМ одруса "Пайнер" заради вагината на Яница БЛИЦ - Новини от  България и света

  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Blueberry каза:

May be an image of 2 people and people standing

Много са красиви и двете! Очаквам готина песен - и двете пеят яко, интересно ще е да ги чуем в дует най накрая! 🥰

П.П Някой знае ли защо дават клиповете по Планета без логото на телевизията?

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, BaGaBoNtIn каза:

П.П Някой знае ли защо дават клиповете по Планета без логото на телевизията?

Явно не са забелязали. Професионалисти! 

  • Haha 2
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , xroflx9 каза:

Абе аз не знам дали Пламбата отива в тоалетната като му пуснат Преса или Алисия в дискотеката ама на мен като ми пуснат Емилия и директно сменям мястото и не го посещавам за поне няколко месеца. Ванчето Валекова няма ли да я изяде тази?

Признавам, че имаше времена, в които не смогвах да тичам до сервизните помещения в Плаза - по 6-7 пъти на вечер, заради тия двете. Пазих си маса по-наблизо. В последно време нямам такива проблеми - я ги пуснат с по 1 песен, я не. И като заговорихме на тая тема веднага се сетих за повелителката на WC-тата и единствената ѝ песен, която съм слушал повече от 5 пъти:

 

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Роско каза:

Планета, вече са потвърден канал?! 😲

Те дорде ги потвърдят, закриха канала. Фен тв са потвърдени от години. 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...