Jump to content



Поп фолк скандали (Юни, 2021)


Препоръчани коментари

преди 1 минута, Blueberry каза:

Имам един въпрос към вас - ако любимият ви актьор е примерно Джон Уилямс (измислено име), харесвате всичките му роли, обичате всичките му филми, ще ви пука ли, ако той никога не е печелил "Оскар", никога негов филм не е разбивал бокс офис рекорд, никога не е бил признаван за най-добър актьор на годината и т.н., ще ви пука ли и ще ви накара ли да го харесвате по-малко? Защо изтъквате, че Емилия никога не е била певица, нямала самостоятелен мегахит и тн, при положение, че има мега яката дискография, която и към днешна дата е приятна за слушане?

 

Абе,стига я защитава тази несретница! Не смогвам да ти слагам ядосани човечета.

  • Haha 3
  • Angry 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Blueberry каза:

Имам един въпрос към вас - ако любимият ви актьор е примерно Джон Уилямс (измислено име), харесвате всичките му роли, обичате всичките му филми, ще ви пука ли, ако той никога не е печелил "Оскар", никога негов филм не е разбивал бокс офис рекорд, никога не е бил признаван за най-добър актьор на годината и т.н., ще ви пука ли и ще ви накара ли да го харесвате по-малко? Защо изтъквате, че Емилия никога не е била певица, нямала самостоятелен мегахит и тн, при положение, че има мега яката дискография, която и към днешна дата е приятна за слушане?

 

Ами не знам Силве. Джон Уилямс е печелил пет Оскара и е най - великият композитор в историята на киното. Има над 40 номинации и държи най - известната мелодия в историята на киното - тази на Междузвездни войни. Отделно е написал Индиана Джоунс, Хари Потър, Джурасик Парк, Хук, Списъка на Шиндлер, челюсти и т.н.

и двамата с Ема се занимават с музика, но той е институция. По скоро двамата са антипод един на друг.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Blueberry каза:

Имам един въпрос към вас - ако любимият ви актьор е примерно Джон Уилямс (измислено име), харесвате всичките му роли, обичате всичките му филми, ще ви пука ли, ако той никога не е печелил "Оскар", никога негов филм не е разбивал бокс офис рекорд, никога не е бил признаван за най-добър актьор на годината и т.н., ще ви пука ли и ще ви накара ли да го харесвате по-малко? Защо изтъквате, че Емилия никога не е била певица, нямала самостоятелен мегахит и тн, при положение, че има мега яката дискография, която и към днешна дата е приятна за слушане?

 

Миличка, разбира се, че няма да ни пука. Така задаваш своя въпрос, че отговорът да е ясен и положителен, в твоя полза. Любим актьор може да ни остане и да продължи, но това няма да промени факта, че няма Оскар и не е чупил рекорди. За нас ще е номер едно, но не и масово, това също никак не е маловажно.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, чушка. каза:

Въпрос на гледна точна, според мен стана по-забележима след дуетите с Теофиков и получи масово внимание върху себе си с тези проекти.

Извинявай, ма е смешно да кажеш че Емилия се била забелязала след почти 20 годишната кариера заради дует с някво лапе. 

Със същия успех може да кажеш че Галена се забелязала покрай дуетите с Меди или Кума Лиса покрай Ин кънчрол :) 

 

 

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, asylum каза:

Първата песен на Счети, която чух и, разбира се, обикнах, въпреки че беше правена с вдъхновение от този тогавашен хит

Емилия тръгна с Мария, Райна, Валя, Малина, Есил Дюран, Татяна... И сега е над всички тях, а някои направо са се отказали вече или преквалифицирали във фолклорни певици. 

Не е вярно, че е станала по-хитова след Башур - само дуетите с Теофика са й хитове. Преди това имаше много повече, по Коково време. Явно просто ви дразни с други неща. Мен лично ме кефи как се облича, има хубави снимки. По ми е интересна от втръсналата Галена, но това е субективно, естествено. 

И на мен Легендата ми е една от любимите нейни, но ще си призная, че тази песен и още 2-3 нейни хита съм ги слушал по онова време и дори не съм отразявал кой ги пее. Името Емилия изпъкна за мен чак когато Десислава напусна Пайнер и съответно Счети и Гергана на мига станаха нейни клонинги, които системата наложи успешно.

Много впечатлен от нея останах в последствие през годините, защото успя да си извоюва свое място в жанра и беше една от малкото, които се задържаха. До преди 1-2 години, когато мутренския живот започна да й се отразява и това да ме отблъсква. И нямам в предвид, че е тръгнала за носи маркови дрехи и да снима лъскави клипове, а че се промени чисто като поведение и нагласа към другите хора- поне от това, което чувам.

Но да се върнем към хитовете, ето това й е най-големия всъщност: :D

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Lelqtian каза:

Извинявай, ма е смешно да кажеш че Емилия се била забелязала след почти 20 годишната кариера заради дует с някво лапе. 

Със същия успех може да кажеш че Галена се забелязала покрай дуетите с Меди или Кума Лиса покрай Ин кънчрол :) 

 

 

Всеки може да твърди каквото си пожелае, но аз от своя страна моята теза, мога да я докажа, докато твоята ти, не.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Lelqtian каза:

Извинявай, ма е смешно да кажеш че Емилия се била забелязала след почти 20 годишната кариера заради дует с някво лапе. 

Със същия успех може да кажеш че Галена се забелязала покрай дуетите с Меди или Кума Лиса покрай Ин кънчрол :) 

 

 

Счети винаги е била хитова и обичана, макар и не нумеро уно на чалгатропика! ЯВно им се набиха на очи дуетите с лапето, щото бяха два поредни хита, а тя рядко е имала последователни хитове. Плюс беше хитова суша по времето, когато излязоха - цялата година беше зле откъм хитове. Счети устояваше в много по-конкурентни години. 

  • Haha 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, asylum каза:

Таня Боева е била два пъти певица на годината и не виждам да се припада по нея тук... 

Единсвено щото си смени фейса толкова пъти та вече не я различаваме от вездесъщата Тройница в която всички искат да се превърнат. 

Така че нека приготвим матраци и други меки постелки, ако случайно някой реши да припада :)

 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, SG каза:

И на мен Легендата ми е една от любимите нейни, но ще си призная, че тази песен и още 2-3 нейни хита съм ги слушал по онова време и дори не съм отразявал кой ги пее. Името Емилия изпъкна чак когато Десислава напусна Пайнер и съответно Счети и Гергана на мига станаха нейни клонинги, които системата наложи успешно.

Много впечатлен от нея останах в последствие през годините, защото успя да си извоюва свое място в жанра и беше една от малкото, които се задържаха. До преди 1-2 години, когато мутренския живот започна да й се отразява и това да ме отблъсква. И нямам в предвид, че е тръгнала за носи маркови дрехи и да снима лъскави клипове, а че се промени чисто като поведение и нагласа към другите хора- поне от това, което чувам.

Но да се върнем към хитовете, ето това й е най-големия всъщност: :D

 

 

Факт е, че всички наричахме Счети копието на Деса, но за щастие успя да се открои и изгради по-различен стил след албума Ангел в нощта. Следващите поколения вероятно въобще не намират прилика, но тогава беше очебийна и ушобийна, най-вече. 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, чушка. каза:

Всеки може да твърди каквото си пожелае, но аз от своя страна моята теза, мога да я докажа, докато твоята ти, не.

Чудесно, ти си защитавай тезата, а аз ще поздравя с песен на Таня ни Боева. 

 

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Lelqtian каза:

Единсвено щото си смени фейса толкова пъти та вече не я различаваме от вездесъщата Тройница в която всички искат да се превърнат. 

Така че нека приготвим матраци и други меки постелки, ако случайно някой реши да припада :)

 

Бърже по едно шалте за всички изпаднали в 

 

  • Love 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

Факт е, че всички наричахме Счети копието на Деса, но за щастие успя да се открои и изгради по-различен стил след албума Ангел в нощта. Следващите поколения вероятно въобще не намират прилика, но тогава беше очебийна и ушобийна, най-вече. 

Имаше го тоя момент, но после станаха митничарска снаха, гепи визията на Кама/Гергана/Памела Андерсън, изправи си гърбицата и Токича да и направи гърмежен албум. Та не че не се беше забелязала и преди това, но си беше топ още тогава.

Но понеже сме на вълна припадане  

 

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Blueberry каза:

May be an image of 2 people and people standing

"Държа ръката на вдъхновението си през всички тези години. How would you describe it?"

Всички знаем че тези девойки преди Галин да ги вкара в чалгата, дори и не слушаха този стил. Данна е истинската фенка на Преслава, трябваше с нея.

  • Like 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, asylum каза:

Факт е, че всички наричахме Счети копието на Деса, но за щастие успя да се открои и изгради по-различен стил след албума Ангел в нощта. Следващите поколения вероятно въобще не намират прилика, но тогава беше очебийна и ушобийна, най-вече. 

То приликата беше брутална, човек. И при Гергана, и при Димана. И при Преслава имаше някакъв опит ама тя си имаше твърде много нейна си индивидуалност и не стана баш същото. Този човек беше обсебен да си замени ТОП любовницата хаха... :D

преди 6 минути, Blueberry каза:

May be an image of 2 people and people standing

Все едно влизат заедно във Вип Брадър.

Ох, сега ще трябва да слушам post-2010 песен на Преслава повече от всякога.

  • Like 1
  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Lelqtian каза:

Имаше го тоя момент, но после станаха митничарска снаха, гепи визията на Кама/Гергана/Памела Андерсън, изправи си гърбицата и Токича да и направи гърмежен албум. Та не че не се беше забелязала и преди това, но си беше топ още тогава.

Но понеже сме на вълна припадане  

 

Първата ми любима чалга, припадам винаги на нея! От кеф! 

 

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Blueberry каза:

May be an image of 2 people and people standing

Мернах заглавие тия дни как направили Мадона на нищо щот се била направила триъгълна на няква снимка. 

Може само да ни радват постиженията и напредъка на техниките в дигиталната обработка които позволяват дори на новопропяли инфлуенцърки и никому неизвестни, бедни жени от народа да се видят като Кралицата на попа, въпреки несъответствието в ЕГНтата. 

  • Haha 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Blueberry каза:

На предната снимка са като майка (Преси) и дъщеря (Лидия), а тук са като mean girl head cheerleeder на абитуриентския си бал и дизайнерката на роклята й.

May be an image of 2 people

Дизайнерите Пембе-шкембе Кенан ли са обаче?:girl_in_love:

  • Haha 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Blueberry каза:

На предната снимка са като майка (Преси) и дъщеря (Лидия), а тук са като mean girl head cheerleeder на абитуриентския си бал и дизайнерката на роклята й.

May be an image of 2 people

"Дръжте се нормално, минава вашия кръш"

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...