Jump to content



Поп фолк скандали (Май, 2021)


Препоръчани коментари

преди 6 минути, VulkoIsTheBest каза:

Господине, забравете за тази песен и отнесете бъдещите си молитви към следващия проект. Парчето ще падне на под 20К през новата седмица. @plambata я нарече хит, и взе, че всичко отиде, замина, край!

Че защо да забравям? Това, което се случва с видеото не е заради слаб интерес. А и Десислава е имала хитове много преди ерата на YouTube, можем да се кефим на успехи дори и да си останем със зациклили гледания на клипа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 5,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 10 минути, Willy каза:

Малката вече е минала Преслава на гледания от БГ. До макс 4-5 дни я минава и официално в тубата.
image.png.b17f5e3c0c18c9919c8285465c1d5d4e.png

Значи можем да считаме "В твоето легло" за най-големият САМОСТОЯТЕЛЕН хит този сезон до момента?

Untaddsitled.png

  • Like 1
  • Haha 6
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Andrew Cunanan. каза:

Значи можем да считаме "В твоето легло" за най-големият САМОСТОЯТЕЛЕН хит този сезон до момента?

Untaddsitled.png

Приятелката беше с по-добри резултати, сори. Второ място е свободно, само да не яде Бой, бой от Цуца, щото гледам че много задържа.

 

  • Haha 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

Приятелката беше с по-добри резултати, сори. Второ място е свободно само да не яде Бой, бой от Цуца.

 

Къде беше ти излезе през зимата.
Пресис ще мине в обозримо бъдеще Бой бой по гледания. :bleh:

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

Къде беше ти излезе през зимата.
Пресис ще мине в обозримо бъдеще Бой бой по гледания. :bleh:

Но няма да я мине по хитовост и цялостен продукт.

  • Like 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

 

https://www.youtube.com/watch?v=6gWBDc_M_7E&ab_channel=KolovskiKolovski
+ощe eдно клипче с 740к
 

~4M и на двата хита като дуетно предложение. Вече са с по два огромни хита и за 2021 а годината не е свършила ехеее

 

  • Thanks 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента на Преслава засега се развива точно като Беден в сърцето, както прогнозирах. Очаквам и в дългосрочен план да си остане един от по-големите хитове на годината, но далеч от най-големия.

Според мен Азо ще остане с мега хита на 2021. Сега тъкмо я чух да гърми от една кръчма, реално точно това си е типа песен, която се слуша от масата и си остава.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента на Азис има ли смисъл да я водим в класациите след като очевидно не се усеща нито за хит на годината, нито хитовостта й отговаря на тези гледания? 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Danger. каза:

Песента на Азис има ли смисъл да я водим в класациите след като очевидно не се усеща нито за хит на годината, нито хитовостта й отговаря на тези гледания? 

Азис е пуснал нова п(л)есен?:dontgetit:

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, meleto каза:

Не знам защо този сезон нищо не ми звучи като хит, който да се задържи повече от месец. Приятни песнички и това е.

Защото нищо не е хит. Неслучайно се наложи Ванчето да предложи втора версия на тоталния хит на годината, просто защото нищо друго не върви след

 

  • Like 3
  • Confused 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, asylum каза:

И тук в кръчмата до нас кънтеше Азо вчера. Не го понасям, но ми писна да слушам само за Преса и Галеса. 

И на мен, но в такива случаи е добре да се запитаме какво въобще правим във форум за Преслава и Галена? :D

Феновете им винаги са склонни да изкривяват нещата, за да е едната от двете с хита на годината. Затова за хит на 2015, 2016 и 2017 не се броят Хабиби и Дай ми още, които пробиха и в чужбина, нито пък някой се сеща за Шушана. Джале пък никой не го води успех на чалга певица, очаквам след някоя и друга година да бъде отписана и Проблем. Никой не се сеща и за мега хитовете на Криско, Тита и Гери-Никол, които в същите години бяха над всичко на Галслава.

Добре, че поне форумът е от 50 човека, а другите 6-7 милиона може да са на друго мнение.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, SG каза:

Добре, че поне форумът е от 50 човека, а другите 6-7 милиона може да са на друго мнение.

Точно така.

Само във форума Галена и Преслава са масови любимки в момента, а извън него хората се кефят на Десислави, Анелии, Крисковци, счетоводителки и компания. 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, meleto каза:

Не знам защо този сезон нищо не ми звучи като хит, който да се задържи повече от месец. Приятни песнички и това е.

Ма то т'ва е тенденция от поне 10-на години, с изключение на някоя друга песен. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...