Jump to content



Поп фолк скандали (Май, 2021)


Препоръчани коментари

преди 2 часа , Danger. каза:

Емануела дори и с яка и слушаема песен флопна, просто каквото и да пусне тази жена, няма начин да види голям хит. :dontgetit:

 

Проблемът е, че песента нито е слушаме, нито яка. Просто е за бавноразвиващи и хора  със съмнителен вкус.

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 5,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

И аз да попитам: Какво ѝ е на Симона Загорова? Като за млада жена на нейната възраст се държи доста добре. Има премерено поведение и приказки. Глория и да е била строга, то по-скоро, мисля, е била съвсем умерена в строгостта си и съвсем не виждам Мончето да има някакви "травми" от подхода на майка си. Съвсем нормално си се държи Загорова. По-отворена е от Глория, но същевременно носи и някои нейни черти, като например да е една идея по-сдържана в поведението си. Смятам че Примата ни е случила на дъщеря. 🙂

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, ice_hot_sm каза:

И аз да попитам: Какво ѝ е на Симона Загорова? Като за млада жена на нейната възраст се държи доста добре. Има премерено поведение и приказки. Глория и да е била строга, то по-скоро, мисля, е била съвсем умерена в строгостта си и съвсем не виждам Мончето да има някакви "травми" от подхода на майка си. Съвсем нормално си се държи Загорова. По-отворена е от Глория, но същевременно носи и някои нейни черти, като например да е една идея по-сдържана в поведението си. Смятам че Примата ни е случила на дъщеря. 🙂

Нищо й няма. Просто липсва харизма.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази тема се превърна в дискусия само около пухкавата лелка - дъщеря на Калория. Дайте да си говорим за истински жени!

 

  • Like 2
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, чушка. каза:

Нищо й няма. Просто липсва харизма.

Не знам, може би... Макар че е чаровна и артистична. А като глас е класи над много други, но нещо не ѝ се получава с песните и отделно това, че е дъщеря на Глория, сякаш е като бреме за кариерата ѝ. Не е лесно да си дете на известен родител и след това да съумеел да се изградил като успешно име в същата професия. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Симона си е съвсем ОК, но може би в този род потенциала да си голяма звезда се предава през поколение. Очакваме след години Галина да е мега звезда и да се бори с Паола за върха. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нормално. Иначе Оцко ще трябва да киха още парá и за глоби. Не стига че се е оръсил за Индия, поне тва да си спести, хаха. 

Язък, прецака си проекта наш'та дебеланка. Не е мръднала от 1,1млн. Но така ѝ се пада. Щом се подвежда по Оцковите схеми и тъпотии, нека ѝ. Много ме дразнят такива мошенически схеми и изкуствено помпане на его. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Danger. каза:

1) Не чувам топ прием. Не беше ли ти този, който каза, че във въпросната дискотека има ехо и абсолютно всички песни там имат приеми? 

 

 

Може би е време да посетиш УНГ специалист да провери слуха в такъв случай. Цялата дискотека е в екстаз. При положение, че изпълнението е на плейбек. Аман от затваряне на очите и манипулации.

  • Like 1
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, ice_hot_sm каза:

Нормално. Иначе Оцко ще трябва да киха още парá и за глоби. Не стига че се е оръсил за Индия, поне тва да си спести, хаха. 

Язък, прецака си проекта наш'та дебеланка. Не е мръднала от 1,1млн. Но така ѝ се пада. Щом се подвежда по Оцковите схеми и тъпотии, нека ѝ. Много ме дразнят такива мошенически схеми и изкуствено помпане на его. 

Той още излъчва клипа на Ася и Уродлена - Яка е к*рвата ти с цигарите, а трябваше да го цензурира ама .. :D

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, ice_hot_sm каза:

Нормално. Иначе Оцко ще трябва да киха още парá и за глоби. Не стига че се е оръсил за Индия, поне тва да си спести, хаха. 

Язък, прецака си проекта наш'та дебеланка. Не е мръднала от 1,1млн. Но така ѝ се пада. Щом се подвежда по Оцковите схеми и тъпотии, нека ѝ. Много ме дразнят такива мошенически схеми и изкуствено помпане на его. 

Деса, бясна, отивайки да тропа с крак в офиса на Оцко заради замръзналите гледания: "Да беше преценил какво си причинил!"

 

  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , zai4eto82 каза:

Да не мисля само за това. Прибрала към се в 23:30 от работа. Прегледах набързо, и гредах други неща и си легнах. Станах днес рано за втора доза ваксина. Прибрах се, обядвах и тръгнах сега пак за работа. Даже имам още неща да гледам, но довечера вече  Освен това в срада пък от работа директно на Каце в Слънчев цряг като се преобличах и оправях на работа. Всичко мина така неусетно и ей го сега пак съм на работа. Забързано ми е напоследък ежедвевието. Докато легна и ставам. 

Ми като не мислиш само за това недей го споделяй като не може да се сетиш. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

Деса, бясна, отивайки да тропа с крак в офиса на Оцко заради замръзналите гледания: "Да беше преценил какво си причинил!"

 

с кофичка крилца в ръцете от KFC и ги маа яко :D

  • Haha 4
  • Love 2

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, VulkoIsTheBest каза:

Когато @plambata нарече една песен "тотален флоп"

https://www.instagram.com/stories/preslava_official/2583927611991535762/

Ти я нарече хита на годината, така че и двамата сте в двете противоположности. :D 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, VulkoIsTheBest каза:

Когато @plambata нарече една песен "тотален флоп"

https://www.instagram.com/stories/preslava_official/2583927611991535762/

Пиян е огромен хит, да я изпее на концерт!

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, SG каза:

Интересното е, че Токсичен още се води номер 4 в Trending for music, не я знам как става тази работа. :D

Господине, забравете за тази песен и отнесете бъдещите си молитви към следващия проект. Парчето ще падне на под 20К през новата седмица. @plambata я нарече хит, и взе, че всичко отиде, замина, край!

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Danger. каза:

Ти я нарече хита на годината, така че и двамата сте в двете противоположности. :D 

На клипчето по-скоро звучи по-близо до моето определение, отколкото като тотален флоп. Представям си, ако си даде зор за на живо какво ще е.

edit: В Астрологично отношение сме точно да двата противоположни края на зодиака, хехе

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Willy каза:

Малката вече е минала Преслава на гледания от БГ. До макс 4-5 дни я минава и официално в тубата.
image.png.b17f5e3c0c18c9919c8285465c1d5d4e.png

Да, сега оставаше да има същите участия, приеми и интерес към персоната си като Преслава и щастието ти щеше да е пълно, ама уви...

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, VulkoIsTheBest каза:

Представям си, ако си даде зор за на живо какво ще е.

Факт е, че песента ако се изпее на живо носи съвсем друга емоция. Хората не са глупави и знаят кое е запис или плейбек, просто не им отдават голямо значение.

Галена на едномесечен хит като “Дай ми любов” пръскаше с тотални приеми, но всичко това е защото песента се изпълнява на живо. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, VulkoIsTheBest каза:

Да, сега оставаше да има същите участия, приеми и интерес към персоната си като Преслава и щастието ти щеше да е пълно, ама уви...

Спори се за сезон и година и там Аномалия е по-голям хит. Другото не ме засяга.:holiday:

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...