Jump to content



Поп фолк скандали (Май, 2021)


Препоръчани коментари

  • Отговори 5,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 5 минути, presi_fen! каза:

Хахах защо не погледнете сторитата на Преслава или неискате да коментирате а? 🤣🤣

какводанеискамедакоментирамекатоиматрипоголемихита?

  • Like 5
  • Thanks 1
  • Haha 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Willy каза:

Коментирай факта че има по-малко месечни гледания дори и от Беден в сърцето.

Факт, но всъщност ако трябва да сме честни 4,3 млн. за месец хич не е лош резултат. Просто първите три дни направи впечатлението, че песента ще бъде огромен хит, а тя се превърна в среден. “Къде беше ти” колко имаше с точност за месец? 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Danger. каза:

Факт, но всъщност ако трябва да сме честни 4,3 млн. за месец хич не е лош резултат. Просто първите три дни направи впечатлението, че песента ще бъде огромен хит, а тя се превърна в среден. “Къде беше ти” колко имаше с точност за месец? 

Не е лош резултат, но тя вече е паднала на 70к и до края на вторият си месец може да няма и 6М.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

Не е лош резултат, но тя вече е паднала на 70к и до края на вторият си месец може да няма и 6М.

Напълно нормално според мен. Няма как, с една и съща песен за пореден път да има кой знае какъв успех. Беше интересно и различно с “Да гори” и “Пиян”, но после се изчерпа. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, GSA каза:

Къса памет нещо - не е на добре. 

Да не мисля само за това. Прибрала към се в 23:30 от работа. Прегледах набързо, и гредах други неща и си легнах. Станах днес рано за втора доза ваксина. Прибрах се, обядвах и тръгнах сега пак за работа. Даже имам още неща да гледам, но довечера вече  Освен това в срада пък от работа директно на Каце в Слънчев цряг като се преобличах и оправях на работа. Всичко мина така неусетно и ей го сега пак съм на работа. Забързано ми е напоследък ежедвевието. Докато легна и ставам. 

  • Love 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Не е лош резултат, но тя вече е паднала на 70к и до края на вторият си месец може да няма и 6М.

Резлутатът е добър, но песента омръзна на всички и никой няма желание да си я пуска.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, Danger. каза:

1) Не чувам топ прием. Не беше ли ти този, който каза, че във въпросната дискотека има ехо и абсолютно всички песни там имат приеми? 

2) Много добре знаеш кога ще е, а именно

 

96F999D3-F605-4BEA-AB66-E93585B08CC2.jpeg

Още не сме чули дори и “Беден в сърцето” на живо.

Ааа, така ли стана сега?! А тогава хаха си сложил... Много бързо обръщаш палачинката :) 

ПП: Btw това същата ли дискотека е? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Danger. каза:

Емануела дори и с яка и слушаема песен флопна, просто каквото и да пусне тази жена, няма начин да види голям хит. :dontgetit:

 

Хубаво е че хората се дистанцират от нея, след всичките й конспиративни теории, прояви на расизъм и други идиотщини.

  • Like 3
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 55 минути, Danger. каза:

Емануела дори и с яка и слушаема песен флопна, просто каквото и да пусне тази жена, няма начин да види голям хит. :dontgetit:

 

Преслава я прокле след скандала им след участието на Емица във Вип Брадър през 2018-та, отделно там лъсна колко е несъстоятелна сама без огромният гръб и подкрепа на Миглена + неприятният й за всички образ, който отврати цялата фейсбук хайка с пандемичните си драсколици.

  • Love 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , presi_fen! каза:

Хахах защо не погледнете сторитата на Преслава или неискате да коментирате а? 🤣🤣

Преси мачка с приеми - на плейбеци,на живо дискотеката се дере - истинска кралица!

  • Like 1
  • Thanks 3
  • Haha 3
  • Love 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато във форума се "вгради" клип от YouTube и си го пуснеш, отчита ли се като гледане или трябва да се отвори в самото им приложение, за да стане това? Питам, да знам, че не ми се дават views на повечето нови бози, които с надежда пускам, аха, случайно да се окаже добра песен. Хах

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Andrew Cunanan. каза:

Ако беше добре възпитана - щеше да се отдели, да изгради кариера и тогава, когато е узряла и се е сблъскала с достатъчно житейски проблеми от битов, материален, морален и философски характер, които е съумяла да преодолее сама без гърба на известната си майка - да сформира семейство и да роди дете, за което да се грижат тя и мъжът до нея, а не като сега - да го тръснат на ръцете на бабите, а те да ходят по интервюта, за да парадират колко са щастливи. Философите са казали, че щастието обича тишината! А тя, горкичката Сима, не изчака и 3 месеца да навири детето си по социалните мрежи. Въз основа на кой признак от поведението й я квалифицираш като "добра"? Фактът, че да подаде още едно гърло на ръцете на майка си ли? Ако беше добра и обичаше и уважаваше майка си - щеше да се отдели, да не я занимава със себе си и да я остави да живее своя собствен живот - от което Глория има огромна нужда, 20 и кусур години се беше посветила на Сима на и на кариерата си, а време за себе си - не получи.

Нито виждам изградена житейска философия у Симона, но ценностна система. Сузанита е друго тесто - едно младо момиче, което се трансформира в млада жена, която има доблестта и смелостта да застане пред цяла България, споделяйки проблемите си и кашите, които е сътворила, отсичайка - аз сгреших и обещавайки, че ще се поправи. Да, всички сме имали моменти на умопомрачение и сме правили тотални простотии, за които по-късно сме съжалявали. Нека безгрешните хвърлят първи камък по Сузанита. Майка е била болна от рак на гърдата - един от бичовете на 21-ви век, силно се надявам сега да е в ремисия и повече да не й се налага да сблъсква с тази коварна болест, а баща й е слепец. Няма значение дали си изкарва парите с цици, путка и гъз, винаги го е правила, за да помогне на родителите си, а не като Симона да чака на някого. В Сузанита виждам много повече човек, който е интересен, който е съзрял, който се бори с живота, който изгражда житейско верою, отколко в стерилната Симона с лелчинския манталитет, която е копие на майка си за бедни хора от народа.

Интересно е, че ако Симона не беше дъщеря на Глория - никой нямаше да й слуша песните, дори шепата останали фенове на Глория. Опита със стерилни лелчински незапеваеми песньовки - греда, опита се да бъде комерсиална, правейки песни с някакви Насовци и възпявайки амазонки - пак греда. Абсолютно никаква харизма и чар няма това момиче, като скопено е. Талантът е на средно ниво - чуваме далеч по-добре пеещи таланти по тези формати. Да се преориентира, с кариерата й на "певица" е свършено, още преди да е започнала, язък за парите на Калория, който е хвърлила по обучението на Сима в НБУ - греда.

Какво като Глория е била строга майка? Да не би да е успяла да създаде и възпита вундеркинд? За 25 годишна Сима е наследила всички недостатъци на родителите си - кифленските пози и чупки, превзетост, лелчинско поведение, скопеност, студенина и т.н. И ако Глория може да си позволи да се държи по този начин, защото е постигнала много в живота си, защото е тръгнала от Две могили и е завършила с милион и сто хиляди тираж на първите си два албума, минавайки Лили Иванова, само и благодарение на талант, упоритост, всеотдайност и креативност, пишейки лирика и композирайки песни, тресли цялата държава, то Сима с нейното никаво творчество - не може. Защото е никоя сама. Защото не се е доказала, защото винаги ще остане просто дъщерята на Глория и Илия Загоров, с дъщерите на Силвия Кацарова и Стоянка Мутафова могат да си организират клуб на неуспешно реализирали се, опитвайки се да прекопират кариерата на известните си майки, уви неуспешно.

Пич, ти тотално не си в час. ОпрАви твоя живот и тръгна да философстваш хората какви били. Частта за Сузанита даже не си струва коментара. Айде със здраве. 

ПС: От цялото си сърце ти желая дете като Сузанита. :)

  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)
преди 11 часа , DenFevgo каза:

Пич, ти тотално не си в час. ОпрАви твоя живот и тръгна да философстваш хората какви били. Частта за Сузанита даже не си струва коментара. Айде със здраве. 

Някой непознат като започне да се обръща към мен с "пич", "брат" и т.н., ми става първо крайно неприятно, второ- първосигналната ми система веднага отчита колко много му липсва елементарно възпитание.

Моят живот е супер, аз съм висок, строен, сексапилен млад левент с голяма сочна *****, с розово-червена глава и изпъкнали вени. 

А пасивната агресивност на агитката ви - като се чувствате крайно слаби и несъстоятелни да оборите опонента с додоводи - започвате да отвръщате с лични нападки - показва как не сте израснали детските и пост-тийнейджърските години в ментален аспект. Язък за огромните ви по мащаб претенции!

 

Редактирано от pechenko
Нецензурен език
  • Haha 4
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, DenFevgo каза:

 

ПС: От цялото си сърце ти желая дете като Сузанита. :)

Внимавай какво пожелаваш другиму - за да не ти се сбъдне на теб самия.

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , DenFevgo каза:

Жестоки глупости. Симона е безкрайно възпитано и добро момиче. А Глория е била изключително строга майка. 

Каква трябва да бъде малката, като Сузанита, като Ивон?? Айде стига тъпотии. 

Не че нещо, но строгото родителство води до тежки психологически травми, и създава несигурности. 

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , zai4eto82 каза:

Да не мисля само за това. Прибрала към се в 23:30 от работа. Прегледах набързо, и гредах други неща и си легнах. Станах днес рано за втора доза ваксина. Прибрах се, обядвах и тръгнах сега пак за работа. Даже имам още неща да гледам, но довечера вече  Освен това в срада пък от работа директно на Каце в Слънчев цряг като се преобличах и оправях на работа. Всичко мина така неусетно и ей го сега пак съм на работа. Забързано ми е напоследък ежедвевието. Докато легна и ставам. 

Напълно те разбирам. Още не съм стигнал до предаването с Исмаил. ще се опитам довечера да го изгледам, обещал съм ти! 

преди 1 час , Fast каза:

Хубаво е че хората се дистанцират от нея, след всичките й конспиративни теории, прояви на расизъм и други идиотщини.

Едва ли някой знае и се интересува от проявите й. Просто песните й затъпяха осезаемо. Съвпаднаха нещата. То по тая логика Преса трябваше да е бита карта още преди 5-6 години. 

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Луна загърби материалното! Певицата разпродава имоти, иска над 1 млн. лв. за пентхаус в София

https://www.vbox7.com/article:005a45ee66?fbclid=IwAR33fmvSz9tOsq0dwmpYLim5Wepy6rpySc157DeHTTBSEWsLLkngfgJMBiY

Айде купувайте, Луда продава :D

Загърбила материалното.... ХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХ

  • Thanks 1
  • Haha 2
  • Love 2

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, asylum каза:

 

Едва ли някой знае и се интересува от проявите й. Просто песните й затъпяха осезаемо. Съвпаднаха нещата. То по тая логика Преса трябваше да е бита карта още преди 5-6 години. 

Преслава е хитра и знае как да отклони вниманието, докато Емануела буквално спами в страницата си ежедневно. А онзи пост за 5G и Бил Гейтс обиколи всевъзможни страници.

  • Like 3
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Fast каза:

Преслава е хитра и знае как да отклони вниманието, докато Емануела буквално спами в страницата си ежедневно. А онзи пост за 5G и Бил Гейтс обиколи всевъзможни страници.

+Обижда хората, посмели да изкажат критика към нея.

  • Like 1
  • Haha 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...