Jump to content



Поп фолк скандали (Май, 2021)


Препоръчани коментари

преди 3 минути, WindWalkerMonk каза:

Идвам само да кажа, че се радвам, че една от най гадните песни в чалгата е забравена. Дано никога не се възроди отново. 

а именно?

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 5,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 1 минута, Danger. каза:

Точно така.

Само във форума Галена и Преслава са масови любимки в момента, а извън него хората се кефят на Десислави, Анелии, Крисковци, счетоводителки и компания. 

Преслава си е масово приемана за голяма и навън, името й от ретро чалгата още й помага, което понякога е нечестно спрямо другите. По същата причина Галена не е чак толкова голяма колкото нея ама пък е мнооого по-добра и за чалга публиката е ясно, че откъм качество и успехи е над другата. Десислава и Анелия пък са по-скоро като Прес- масово приети за големи още от време оно, а това че вече не правят толкова хитове като нея и Галс е друг въпрос. Счетоводителката сама си убива позициите, а Криско дори няма да го коментирам като чалга име.

Но темата не беше как се приемат самите изпълнители като имена, а как вие си извъртате нещата за хит на годината. Ще отречете ли, че Хабиби, Мотел, Дай ми още, Шушана, Джале, Проблем, Антилопа и там няколкото на Криско и Гери-Никол от въпросния период са по-големи хитове от всичко на Галена и Преслава по същото време?

  • Like 1
  • Love 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, SG каза:

Но темата не беше как се приемат самите изпълнители като имена, а как вие си извъртате нещата за хит на годината.

2015 е Хабиби

2016 е Пей, сърце (Дай ми още е почти на едно ниво с нея, въпреки че излезе в последните дни от годината и се разви през следващата. Дори и в момента първата прави по-силни гледания и е в топа в нейбъла)

2017 е Мотел (Шушана предизвика по-голяма истерия, но беше за два месеца)

2018 е Шефката (вече Феноменален е по-големият хит)

2019 е Тръгвай си (вече Добре ли си и Пиян са си по-големите хитове)

2020 е Проблем (Джалето е тотален чуждестранен хит, така че не мисля, че трябва да го броим)

2021 до момента е Скандал

Кое от написаното е лъжа?

  • Like 3
  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

На Глория студиото не знам дали още го ползват колегите и дали й носи доходи, но имам една идея за нея. Може да направи аквапарк на басейна и хората да го ползват срещу такса. Симона може да пее вечерта, а Стефка да готви в кухнята. Глория пък ще се снима с желаещите срещу такса.

  • Like 1
  • Haha 7
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DarkChild каза:

На Глория студиото не знам дали още го ползват колегите и дали й носи доходи, но имам една идея за нея. Може да направи аквапарк на басейна и хората да го ползват срещу такса. Симона може да пее вечерта, а Стефка да готви в кухнята. Глория пък ще се снима с желаещите срещу такса.

Тук няма да има печалба.

  • Haha 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Danger. каза:

 

2016 е Пей, сърце (Дай ми още е почти на едно ниво с нея, въпреки че излезе в последните дни от годината и се разви през следващата. Дори и в момента първата прави по-силни гледания и е в топа в нейбъла)

2017 е Мотел (Шушана предизвика по-голяма истерия, но беше за два месеца)

 

Дай ми още е хитът на 2017. По-голям от Мотел. 

преди 2 минути, WindWalkerMonk каза:

Един шит. От нея умират мозъчни клетки.

Добре, че не знам тогава! И не искам! 

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Danger. каза:

2015 е Хабиби

2016 е Пей, сърце (Дай ми още е почти на едно ниво с нея, въпреки че излезе в последните дни от годината и се разви през следващата. Дори и в момента първата прави по-силни гледания и е в топа в нейбъла)

2017 е Мотел (Шушана предизвика по-голяма истерия, но беше за два месеца)

2018 е Шефката (вече Феноменален е по-големият хит)

2019 е Тръгвай си (вече Добре ли си и Пиян са си по-големите хитове)

2020 е Проблем (Джалето е тотален чуждестранен хит, така че не мисля, че трябва да го броим)

2021 до момента е Скандал

Кое от написаното е лъжа?

Ами добре, радвам се да видя, че се признава истината (като изключим попаджиите, които както видяхме през цялото време са си били прикрити чалгари). Само за 2016 бих поспорил, защото понякога ТОП песните от края на предходната година са най-големите и в следващата, какъвто беше случая с Хабиби. При класация тип Билборд пак Азо би бил с хита на годината в една Year-end chart.

За 2019 да не изляза фен на Преслава ама за мен на територията на България най-голям хит е Пиян, поради познатата още от ретро чалгата причина, че скандала продава и затова всички искаха да видят новия нос. Ако гледаме успехи комбинирано във и извън България- Добре ли си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

Дай ми още е хитът на 2017. По-голям от Мотел. 

Добре, че не знам тогава! И не искам! 

И за двете ДА!  И акула със сигурност е по голям хит от добре ли си/пиян.
 

иначе топ хит:

 

  • Haha 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Имам чувството, че живеем в някаква паралелна вселена, където при вас звучи Десислава, Емилия, Анелия и разни други утайки, а реалността е съвсем различна. 

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Haha 1
  • Dislike 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, чушка. каза:

Имам чувството, че живеем в някаква паралелна вселена, където при вас звучи Десислава, Емилия, Анелия и разни други утайки, а реалността е съвсем различна. 

Това че нямат хит в момента не ги прави утайки. И това, че нямат мутри да им плаща екипите и клиповете. Утайка значи да си продажен, като например да лапаш на Доган, да те обарват дебели чичаци мутраци пред всички. Мило, недей с лошо. Изкарала Галена хита за двата месеца и вече връх, нищо че пукнат хит не е оставила във времето горката.

  • Like 3
  • Dislike 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Т'ва, някои чалга фенове са ебати помиярите. Може ли на въпреки критичен коментар, но поднесен съвсем културно, да се отговаря с лична нападка по подобен махленски начин? 

 

Screenshot_20210529_202933.jpg

Screenshot_20210529_203040.jpg

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, чушка. каза:

Имам чувството, че живеем в някаква паралелна вселена, където при вас звучи Десислава, Емилия, Анелия и разни други утайки, а реалността е съвсем различна. 

Ами не, просто някои доста ги подценявате въпросните имена. Нима не е факт, че са стабилно разпознаваеми сред масата българи (Емилия по-малко от другите две) и че вече две десетилетия че и повече си пускат хитове, макар и не много редовно напоследък?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Реших да напиша нещо,но като прочетох,че "Точно никога"била противна и се отказах. Но не се изненадвам,щом тук се възхвалява дебелата габровска безврата свиня-Воня Великова си е съвсем в реда на нещата да не се оценяват подобни бруталки,които са дори на фолклорна основа.

  • Sad 1
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Willy каза:

Уиндера отдавна е показал/а че  стилът й/му на писане се води по чувство на емпатия и със слабите на деня. Нищо ново! хд

Ми не, просто се изразих със същия стил за Галена за да видиш как изглежда. И всичко си е истина, ако беше ходил на турнетата щеше да видиш как се приемат старите й песни.

иначе актуалните й хитове са топ. Не всичко е цифри в YouTube.

Вчера скандал сцепи в илюжън, но дали ще цепи догодина по това време?

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

192785725_4059646867407768_5620425440185

"Са мъчат да напрайят ПР на мой гръб"

"Десита учи вишу образувание в НБУ"

"Да му пусна дело"

"За кво да се занимавам с глупости"

"За кво да си вкарвам отрицателни емоции, това са пълни глупости"

 

  • Haha 5
  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, чушка. каза:

192785725_4059646867407768_5620425440185

"Са мъчат да напрайят ПР на мой гръб"

"Десита учи вишу образувание в НБУ"

"Да му пусна дело"

"За кво да се занимавам с глупости"

"За кво да си вкарвам отрицателни емоции, това са пълни глупости"

 

Да, тва много дразни. И сторито с гумата беше тъпо. Трябваше да си каже, че постъпката е тъпа и сега ще даде 1200 лева. Вместо това: ти ще си останеш дришльо.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, ice_hot_sm каза:

Т'ва, някои чалга фенове са ебати помиярите. Може ли на въпреки критичен коментар, но поднесен съвсем културно, да се отговаря с лична нападка по подобен махленски начин? 

 

Screenshot_20210529_202933.jpg

Screenshot_20210529_203040.jpg

Аз мога да кажа защо и какво трябва да се направи, но ще ме баннат. Въпреки това пожелавам на повечето ...

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...