Jump to content



Поп фолк скандали (Май, 2021)


Препоръчани коментари

преди 13 минути, ice_hot_sm каза:

Т'ва, някои чалга фенове са ебати помиярите. Може ли на въпреки критичен коментар, но поднесен съвсем културно, да се отговаря с лична нападка по подобен махленски начин? 

 

Screenshot_20210529_202933.jpg

Screenshot_20210529_203040.jpg

Кой е отговорил? 

преди 10 минути, xroflx9 каза:

Реших да напиша нещо,но като прочетох,че "Точно никога"била противна и се отказах. Но не се изненадвам,щом тук се възхвалява дебелата габровска безврата свиня-Воня Великова си е съвсем в реда на нещата да не се оценяват подобни бруталки,които са дори на фолклорна основа.

Едното няма нищо обкщо с другото. Феновете на Ваня харесваме и Точно никога. Не уцели. 

преди 5 минути, чушка. каза:

 

"За кво да си вкарвам отрицателни емоции, това са пълни глупости"

 

Ти самият си отрицателна емоция, говньо! 

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 5,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Чалга абонатите в канала на Планета, които и под най-гнусната песен пишат "хит", "уникална", "който хареса да не се оттърве от късмет 10000 години", "харесай и утре ще имаш хубав ден" и тн., са най-гадните.

  • Like 3
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, чушка. каза:

Чалга абонатите в канала на Планета, които и под най-гнусната песен пишат "хит", "уникална", "който хареса да не се оттърве от късмет 10000 години", "харесай и утре ще имаш хубав ден" и тн., са най-гадните.

Мен най ме кефят феновете на Яница, които я споменават под всеки клип! 

  • Like 1
  • Love 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

Мен най ме кефят феновете на Яница, които я споменават под всеки клип! 

Има всякакви откачалки мило, зад многото профили, реално стои един човек. Създават илюзия, че е чакана, а реално последната й песен няма гледания, няма участия, ако има такива, никой не ходи. Скоро ще се прибира в Средна кула и ще вари компоти в двора.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, чушка. каза:

Има всякакви откачалки мило, зад многото профили, реално стои един човек. Създават илюзия, че е чакана, а реално последната й песен няма гледания, няма участия, ако има такива, никой не ходи. Скоро ще се прибира в Средна кула и ще вари компоти в двора.

Емануела и Ангел преди пишеха злобни коментари в Сигнал беге. Емуто със сигурност продължава да се вихри в тубата.

А за Яница някой ми беше казал, че когато започна да набира скорост с Оцко, е плащала на 15-на фена да създават очакване за нея чрез коментари. Не вярвам все още да плаща, но вероятно й е свършило някаква работа преди 5-6 години. 

  • Like 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Кой е отговорил? 

Не го знам кой е този. Просто си пуснах песента, защото ме кефи, та се за четох в коментарите и ми направи впечатление постът на това момиче, критикуващо голотията на Симона, а под нейния някъв тъпунгер я нападнал лично и писал, че голотата в клипа била "направена много добре". 

Тия правят ли разлика между голота и голотия, между естетическо и пошло... Например сега се сещам за клиповете на Анелия и Ивена, в които и двете се разказват чисто голи, но всеки кадър там е заснет много добре и стои естестски, докато тук, особено в частите на дивана, където си е откровен чекнеж, е мината тая граница. Иначе на мен ки харесва самият замисъл на клипа и това да е гола, но не са го изпипали докрай, така че максимално да стои добре а фона на иначе умерената и със смислен текст песен. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, xroflx9 каза:

Някой да ми каже каква е драмата в сторитата на Галин. Причиних си травма само да му гледам несъразмерната муцуна,няма да си травмирам и ушите.

Че е бил инициатор Десита и други Алфки да не учат, да се отказват от образованието си, с идеята да бъдат при него. Казва, че Десита учи в НБУ, а Адам в Германия. Опровергава.

  • Like 1
  • Thanks 3
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, ice_hot_sm каза:

Не го знам кой е този. Просто си пуснах песента, защото ме кефи, та се за четох в коментарите и ми направи впечатление постът на това момиче, критикуващо голотията на Симона, а под нейния някъв тъпунгер я нападнал лично и писал, че голотата в клипа била "направена много добре". 

Тия правят ли разлика между голота и голотия, между естетическо и пошло... Например сега се сещам за клиповете на Анелия и Ивена, в които и двете се разказват чисто голи, но всеки кадър там е заснет много добре и стои естестски, докато тук, особено в частите на дивана, където си е откровен чекнеж, е мината тая граница. Иначе на мен ки харесва самият замисъл на клипа и това да е гола, но не са го изпипали докрай, така че максимално да стои добре а фона на иначе умерената и със смислен текст песен. 

Мани ги. Аз помислих, че Гъбин се е изказал, хъ-хъ

  • Haha 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, ice_hot_sm каза:

Не го знам кой е този. Просто си пуснах песента, защото ме кефи, та се за четох в коментарите и ми направи впечатление постът на това момиче, критикуващо голотията на Симона, а под нейния някъв тъпунгер я нападнал лично и писал, че голотата в клипа била "направена много добре". 

Тия правят ли разлика между голота и голотия, между естетическо и пошло... Например сега се сещам за клиповете на Анелия и Ивена, в които и двете се разказват чисто голи, но всеки кадър там е заснет много добре и стои естестски, докато тук, особено в частите на дивана, където си е откровен чекнеж, е мината тая граница. Иначе на мен ки харесва самият замисъл на клипа и това да е гола, но не са го изпипали докрай, така че максимално да стои добре а фона на иначе умерената и със смислен текст песен. 

Този профил, който е отговорил, вероятно е от екипа на Алфа. Имат си техни хора, които са ангажирани точно за тази цел.

  • Like 2
  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , SG каза:

Песента на Преслава засега се развива точно като Беден в сърцето, както прогнозирах. Очаквам и в дългосрочен план да си остане един от по-големите хитове на годината, но далеч от най-големия.

Според мен Азо ще остане с мега хита на 2021. Сега тъкмо я чух да гърми от една кръчма, реално точно това си е типа песен, която се слуша от масата и си остава.

И аз днес я чух най-накрая, а сутринта направих на въпрос, че досега не се е случвало. И Симона чух днес - за трети път, доста открояващ се хит.

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, VulkoIsTheBest каза:

И аз днес я чух най-накрая, а сутринта направих на въпрос, че досега не се е случвало. И Симона чух днес - за трети път, доста открояващ се хит.

Тази седмица чух точно три песни навън - Азо, Галя и Меди и два пъти Близалка. Коментирай последната - не се ебавам. 

  • Thanks 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, чушка. каза:

Този профил, който е отговорил, вероятно е от екипа на Алфа. Имат си техни хора, които са ангажирани точно за тази цел.

Ебати, всичко ли е схеми в тая игра... Сакън, човек да не ги изкртитикува, макар и умерено. Тоя па Галин става все по-противен. Да го видим с подобни еднодневки къде ще е след 5 години. Залагам, че вече няма да го бръснат за певец и ще се ориентира абсолютно само към продуцирането на други изпълнители. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, ice_hot_sm каза:

 Да го видим с подобни еднодневки къде ще е след 5 години. Залам, че вече няма да го бръсна за певец и ще се ориентира абсолютно само към продуцирането на други изпълнители. 

Дано! 

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, xroflx9 каза:

Децата отвън са надули този сексуален хит. Почерпете се и вие!

 

Всички деца, които слушат тази песен, очаква ги страхотно бъдеще и развитие. Гарантирам!

  • Like 2
  • Love 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, xroflx9 каза:

Децата отвън са надули този сексуален хит. Почерпете се и вие!

 

Както е тръгнало, ще се молим на иконите за поне такъв хит да направи някоя. Нищо общо с тоталните хитове от едно време, но след Феноменален и Въртележка нито един хит не се е откроил. Изключвам Ваня ти Великова. 

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, чушка. каза:

Не, те живеят в Смядово.

Дояде ми се смядовска луканка. Време е Ванчето Великова да възпее и луканката, като луксозна алтернатива на кренвиршите и сармичките от едноименния хит за бития калдъръм. 

  • Haha 1
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, asylum каза:

Тази седмица чух точно три песни навън - Азо, Галя и Меди и два пъти Близалка. Коментирай последната - не се ебавам.

Разбира се, че си я чул. Нали я слушаш всеки ден. :3fdb8960598fa63e:

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, VulkoIsTheBest каза:

Разбира се, че си я чул. Нали я слушаш всеки ден. :3fdb8960598fa63e:

Ми не. Аз слушам Гърмеж с Марто Джи! По в мой стил е музичката. Яша, бейб! 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...