Jump to content



Поп фолк скандали (Май, 2021)


Препоръчани коментари

19-25ти май седмична класация за гледания само от БГ

  1. Скандал - 1.5 млн
  2. Точно в три - 1.37 млн
  3. Аномалия - 1.21 млн
  4. Автомата - 863к
  5. Токсичен - 789к
  6. Момиче от лед - 715к
  7. В твоето легло - 674к
  8. Беля - 583к
  9. Искам да се напиеш - 545к
  10. Да си знаят - 544к
  11. Твоите измами - 473к
  12. Изкушение - 472к
  13. Само ако бях - 382к
  14. Ще ми гледаш гърба 2 - 328к
  15. Hajde - 308к
  16. Грешници - 296к
  17. Грешна си - 289к
  18. Дрогирани - 257к
  19. Баленсиага - 254к
  20. Нежно - 233к
  • Thanks 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 5,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 3 минути, Danger. каза:

40К за седмият ден би трябвало да ти говорят нещо. 

Всъщност са под 30k от вчера по това време до сега. Но не е ли вече ясно, че в момента системата на YouTube си прави някаква обработка на фалшивите гледания и затова видеото ще си стои зациклило докато те не се наваксат с реални, както беше при Ивана и Малина?

преди 2 минути, Olay каза:

За периода до 25ти май - 1.1 милиона гледания, 800k от България, 90к от Индия, 20к от Русия - останалите 190к от Европата; демек вече е над милион от България + емигранти;

Добре звучи. Дано тая ненужна глупост с фалшивите гледания да не убие потенциала на песента. Очаквам от утре или вдругиден да виждаме вече реалните дневни цифри.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, SG каза:

Всъщност са под 30k от вчера по това време до сега. Но не е ли вече ясно, че в момента системата на YouTube си прави някаква обработка на фалшивите гледания и затова видеото ще си стои зациклило докато те не се наваксат с реални, както беше при Ивана и Малина?

Добре звучи. Дано тая ненужна глупост с фалшивите гледания да не убие потенциала на песента. Очаквам от утре или вдругиден да виждаме вече реалните дневни цифри.

Ама те сега са си и реалните, еднократно е купувано 90к или 110к (някъде първите 3 дена), оттам нататък са си реални гледания.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Olay каза:

Ама те сега са си и реалните, еднократно е купувано 90к или 110к (някъде първите 3 дена), оттам нататък са си реални гледания.

Твърде странни изглеждаха скоковете и спадовете до едно време. А ако купените гледания наистина са били само около 100k то значи за първите три дни е имала реални 650k, а в следващите три- още към 350k. Абсурд после изведнъж да падне на 20k дневни.:helpsmilie:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, SG каза:

Твърде странни изглеждаха скоковете и спадовете до едно време. А ако купените гледания наистина са били само около 100k то значи за първите три дни е имала реални 650k, а в следващите три- още към 350k. Абсурд после изведнъж да падне на 20k дневни.:helpsmilie:

Е що, типично е това видео да предизвика първоначален бум с толкова известни лица, които сигурно и са промотирали видеото в социалните си профили. Но реално песента няма огромен потенциал да се слуша много (поне за сега). Прекалено еднообразна спрямо всички песни излезли. Хората отвориха линковете, видяха за какво стана дума, не се впечатлиха толкова от песента за да си я слушат толкова често може би.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Olay каза:

Е що, типично е това видео да предизвика първоначален бум с толкова известни лица, които сигурно и са промотирали видеото в социалните си профили. Но реално песента няма огромен потенциал да се слуша много (поне за сега). Прекалено еднообразна спрямо всички песни излезли. Хората отвориха линковете, видяха за какво стана дума, не се впечатлиха толкова от песента за да си я слушат толкова често може би.

На Десислава дори флоповете в нейния канал не са падали толкова бързо под 30k, а камо ли клип, който за 6 дена е имал милион. За мен със самото видео нещо не е наред още от началото и както вече се уверихме това е обвързано с купените гледания, които системата се мъчи да асимилира. Ще се изненадам ако няма покачване, когато това се случи.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Fun fact:
Камелия е била топ името сред БГ певиците за 2018 и 2019 (по търсения в тубата) в югославските страни, но от лятото на 2020 до сега, Галена е над всички певици (едит: Преслава е втора); Явно интересът към Камелия е отшумял.

*за последните три години Галена винаги си е била номер 1 в Хърватия, Праси в Македония.

  • Like 3
  • Thanks 1
  • Wow 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Olay каза:

Fun fact:
Камелия е била топ името сред БГ певиците за 2018 и 2019 (по търсения в тубата) в югославските страни, но от лятото на 2020 до сега, Галена е над всички певици (едит: Преслава е втора); Явно интересът към Камелия е отшумял.

*за последните три години Галена винаги си е била номер 1 в Хърватия, Праси в Македония.

Как проверяваш, че ми е интересно да цъкна за няколко държави? 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Fast каза:

Влизаш в YouTube charts, търсиш Bulgaria и натискаш върху снимките на изпълнителните в Топ 20.

Ама аз не искам това - искам примерно да видя в държава Х кой български изпълнител е най-популярен, а не какво се харесва в България. Не ща Топ 20, искам Топ 1 от България примерно за 5 различни държави. Не знам как да се иззразя. 

  • Thanks 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 часа , VulkoIsTheBest каза:

Сряда - Азис си връща лидерското място

1. Азис 183К

2. Галена и Меди 176К

3. Робов и Малката 129К

4. Илиян и Александрова 122К

5. Данна и Робов 95К

 

bonus:

15. Деси Слава - Токсичен 40К

22. Симон - Само гледай 27К

85. Галена и Ц. Янева - Пей сърце 10К

На Данна и Робов е яка, но идва малко досадно от негова страна 3 дуета в толкова кратък срок един от друг. Може би този с Данна е най-якия от трите, поне според мен. 

Деса с огромен спад... Твърде бързо и рязко спадат гледанията, което всъщност е логично щом са спрели кранчето на пазаруването. Теорията, че клипа предизвикваше интерес пропадна. 

Симон заслужава повече, много зарибява песента. Двете Симони извадиха страхотни песни. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , Lelqtian каза:

Не разбирам тая мания да докарват Анелия от третия пол по тия обложки? Още повече на тая вече я има кралицата Елза. 

Но Мумията определено добре са я нагласили тоя път. 

Хич не ги бива с обложките. Снимката на Преслава е стара. Поне да бяха сложили от новите. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

https://m.fakti.bg/life/582604-divi-skandali-sled-finala-na-kato-dve-kapki-voda

Не знам дали е коментирано, но Сторарови са вдигнали валянки на Маги заради уж нагласената победа на Рафи в капките. Чак и ПР екипът на предаването е взел отношение. Аз съм в потрес. Все едно не могат да си позволят 20 такива коли, докато Рафи се блъска по пиано баровете за мизерни хонорари.

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Fast каза:

https://m.fakti.bg/life/582604-divi-skandali-sled-finala-na-kato-dve-kapki-voda

Не знам дали е коментирано, но Сторарови са вдигнали валянки на Маги заради уж нагласената победа на Рафи в капките. Чак и ПР екипът на предаването е взел отношение. Аз съм в потрес. Все едно не могат да си позволят 20 такива коли, докато Рафи се блъска по пиано баровете за мизерни хонорари.

Единственото важно в статията е името на Татяна! 

Да си гледат работата всички. Фики нали е печелил вече. А явно коли не могат да си купуват, защото Фики преживява от кредити в последно време. Освен да е очаквал, че ще си избие борчовете чрез печалба и сега да са му потънали гемиите.. 

  • Like 2
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , VulkoIsTheBest каза:

Симона пее много зарибяващо, много секс има в гласа й и е талантлива.

В момента дори мога да кажа, че най-много ми харесва от другите Алфи. А и тя дебютно, със самостоятелна песен извади по-голям хит от тях. Техните самостоятелни не успяха да се наложат толкова ударно. Най-силните им песни са в колаборации. Симона явно успя да спечели хората. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Fast каза:

https://m.fakti.bg/life/582604-divi-skandali-sled-finala-na-kato-dve-kapki-voda

Не знам дали е коментирано, но Сторарови са вдигнали валянки на Маги заради уж нагласената победа на Рафи в капките. Чак и ПР екипът на предаването е взел отношение. Аз съм в потрес. Все едно не могат да си позволят 20 такива коли, докато Рафи се блъска по пиано баровете за мизерни хонорари.

Само прецакват имиджа на Фики като добро и скромно момче, който си изгради в предаването. А и за какво биха могли да се оплакват след като Рафи цял сезон беше подценяван за сметка на хваленето на Фики и Михаела.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , VulkoIsTheBest каза:

Земетръс - 205К

Емануела - 225К?

Утре Емануела влиза под номер 1 в България! Хаха успя кучката. Да видим за колко дълго ще е. Но си мисля, че триото ще надделее в следващите дни.

На Емануела не е лоша, но не ме впечатли с нищо честно казано. Поне на този етап. Пято, слушано, гледано... А и тези цигански вокали прекаляват с тях 😁

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, asylum каза:

Единственото важно в статията е името на Татяна! 

Да си гледат работата всички. Фики нали е печелил вече. А явно коли не могат да си купуват, защото Фики преживява от кредити в последно време. Освен да е очаквал, че ще си избие борчовете чрез печалба и сега да са му потънали гемиите.. 

Сигурен ли си? Старши наскоро подари спортна кола на Емрах по случай пълнолетието му.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , VulkoIsTheBest каза:

Олеее и С кое право е от 2010!!

Значи направо Галена е погребала Преслава тогава, съвсем заслужена награда.

 

"Блясък на кристали" с Андреа също е от тази година.

И тази много я харесвам, нищо, че не беше сред хитовете:

 

  • Like 2
  • Love 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , VulkoIsTheBest каза:

Роксана вдигнала патардия до bTV, през Фейсбук сигнализирала, че не я допускат обратно в България. Екип на медията отива да я интервюира в Белград. - Даа, много ми е трудно, набедиха ме, че съм болна, сега съм изолирана тук. Казаха ми да невдигам много шум и да си мълча, иначе щели да ме бият.

Стига, нека не я пускат, да си я държат там! Тя живее в моя град и ако се прибере ще домъкне зарази. Не я искаме тук! 😂

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , чушка. каза:

На Гюра визитните й картички са няколко. 

- Жоро Илиев

- Я, се разкарай от тук с тая камера

- Бални рокли

- Трактористка

- Саксии

Какви саксии? 😁

Пропускаш шЪмара и как заплашваше ... 😂

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, SG каза:

Само прецакват имиджа на Фики като добро и скромно момче, който си изгради в предаването. А и за какво биха могли да се оплакват след като Рафи цял сезон беше подценяван за сметка на хваленето на Фики и Михаела.

Фики имаше страхони образи и доказа, че може да пее почти всичко, а не само фолк. Някои образи му бяха направо 1:1. Не мисля, че хваленето му беше пресилено, нито пък са подценявали Рафи. И на него му даваха доста силни оценки. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...