Jump to content



Поп фолк скандали (Май, 2021)


Препоръчани коментари

преди 31 минути, Stela каза:

@meleto 187 страници в скандалите, а има още няколко дни до края на месеца. Ще мине 200, а тази от април е с 60! Преди няколко дни го споменах, но ти се направи, че не си видял. От колко време не е имало такава активност тук, че аз дори едва смогвам да изчета... Влизам и има +10 страници и то не пълнеж, а интересни коментари и дискусии. Преди това влизайки виждах 2-3 страници изписани за дни. И това не са само мои наблюдения. ;) Статистиките са при теб, виждаш ги и е честно фактите да се отчетат. Причините също са ясни. 

 

Не, не съм видял. Защо да се правя, че не съм видял? 

Предлагам да спреш да спамиш. Не уцели и темата. С това не помогаш нито на себе си, нито на... фактите. А и това не е въпрос, който да те касае.

 

 

  • Haha 1
  • Confused 1
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 5,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 10 минути, Fast каза:

Между другото, защо никой не е отбелязал, че "Ти да видиш" най-после е издадена официално? Едва сега забелязвам.
https://open.spotify.com/track/38FLu8eBifPMhxyRxiTVWM?si=76a0352dffd44fae

 

Много яка - винаги ме е кефила. Жалко, че и тя изтече ей така и не я реализира по никакъв начин. А според мен си имаше потенциал песента - различна ми звучеше. Но тогава на Преси много песни все и изтичаха - “Ти да видиш”, “По моята кожа”, “Кажи здравей”. 
 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, HIStory каза:

Румяна ми е любимка, но не съм убеден, че щеше да някакъв фактор след 2001-ва година, по всяка вероятност и тя щеше да замине в десета глуха при всички звезди на Милена Рекърдс - Луна и Диана примерно също се слушаха масово, ама къде ги след 2001-ва? Пайнера закопа всички останали със старта на Планета. 

Пайнерът щеше да я лапне и вкара в редиците си.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, meleto каза:

Не, не съм видял. Защо да се правя, че не съм видял? 

Предлагам да спреш да спамиш. Не уцели и темата. С това не помогаш нито на себе си, нито на... фактите. А и това не е въпрос, който да те касае.

 

 

Тити още не е направила 10К абоната, а някои пишат чалгата за залязваща.:bye1:

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, GSA каза:

Много яка - винаги ме е кефила. Жалко, че и тя изтече ей така и не я реализира по никакъв начин. А според мен си имаше потенциал песента - различна ми звучеше. Но тогава на Преси много песни все и изтичаха - “Ти да видиш”, “По моята кожа”, “Кажи здравей”. 
 

"По моята кожа" излезе с ТВ версия през Декември '12 и тресеше дискотеките половин година.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

Пайнерът щеше да я лапне и вкара в редиците си.

Колкото лапна посочените две... По това време май беше приключил с практиката да прибира изпълнители оттук-оттам, аз поне не се сещам за някой външен, подписал с Пайнер в периода 2000-2008 да речем 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Fast каза:

Доколкото помня беше добавена в сетлистата в последния момент, защото изтече онлайн малко преди концерта. Поправете ме ако греша.

Знаеше се два дни преди концерта, че ще я пее, а Преса също знаеше че ще вземе “Песен на годината” за “Режим Неприлична”.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, HIStory каза:

Колкото лапна посочените две... По това време май беше приключил с практиката да прибира изпълнители оттук-оттам, аз поне не се сещам за някой външен, подписал с Пайнер в периода 2000-2008 да речем 

Луна подписа с тях прзе 2005-та и издаде албум през 2006-та с няколко сингъла. А заглавният беше силно ротиран по Планета:

 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

Луна подписа с тях прзе 2005-та и издаде албум през 2006-та с няколко сингъла. А заглавният беше силно ротиран по Планета:

 

На Луна й бяха само издадел на тоя албум, не са й били продуцент. Че си е и плащала за ротация. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, HIStory каза:

Колкото лапна посочените две... По това време май беше приключил с практиката да прибира изпълнители оттук-оттам, аз поне не се сещам за някой външен, подписал с Пайнер в периода 2000-2008 да речем 

Е имаха си конкурси за изпълнители от време на време, както и сега.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, HIStory каза:

На Луна й бяха само издадел на тоя албум, не са й били продуцент. Че си е и плащала за ротация. 

На обложката на албума й се водят "копродуценти"
R-14314451-1613969641-5035.jpeg.jpg

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

На обложката на албума й се водят "копродуценти"
R-14314451-1613969641-5035.jpeg.jpg

Което е различно от подписване на продуцентски договор - не съм се интересувал тогава, но съм убеден, че сама си е платила всичко по направата на албума, може за издаването да са се разбрали някакъв начин. А за ротацията знам, че си е плащала. То през 2005-та точно до Луна бяха опряли, когато бяха в зенита си 😁

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, GSA каза:

Много яка - винаги ме е кефила. Жалко, че и тя изтече ей така и не я реализира по никакъв начин. А според мен си имаше потенциал песента - различна ми звучеше. Но тогава на Преси много песни все и изтичаха - “Ти да видиш”, “По моята кожа”, “Кажи здравей”. 
 

Ти да видиш се пееше по кръчмите, знаеше се. 

преди 7 минути, HIStory каза:

На Луна й бяха само издадел на тоя албум, не са й били продуцент. Че си е и плащала за ротация. 

Не е плащала за ротация, въртяха я нон-стоп. Платената ротация беше два пъти дневно в убити часове за други изпълнители. Участваше им и в предавания, сборни програми. https://www.vbox7.com/play:e614d15f

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, HIStory каза:

Което е различно от подписване на продуцентски договор - не съм се интересувал тогава, но съм убеден, че сама си е платила всичко по направата на албума, може за издаването да са се разбрали някакъв начин. А за ротацията знам, че си е плащала. То през 2005-та точно до Луна бяха опряли, когато бяха в зенита си 😁

Много знаеш, ама в случая нищо не знаеш. Естествено, че сама си е платила песните и клиповете, както всички вече правеха по онова време. Оставаше и ротация да си плаща. 

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, meleto каза:

Не, не съм видял. Защо да се правя, че не съм видял? 

Предлагам да спреш да спамиш. Не уцели и темата. С това не помогаш нито на себе си, нито на... фактите. А и това не е въпрос, който да те касае.

 

 

Защо си нервен? Кое е спам? Сложила съм песен за да бъде поста ми по темата и правилата. Нали това е част от правилата, а и тук ежедневно има спам коментари с линк към фолк песен. Моя коментар е проблем, а другите такива не са, така ли? Погледнато реално ти току що направи същото - отговори ми и сложи песента на Тита и Джена. Освен това обсъждам темата "Поп фолк скандали", което си е свързано с нейната функция. Въпроса ме касае като потребител на форума от 13 години. Всеки потребител влизащ тук иска да вижда активност и да му е интересно да чете и коментира. Ако ти е такъв проблем премести коментара ми.

 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Fast каза:

Е имаха си конкурси за изпълнители от време на време, както и сега.

Мисълта ми беше, че в посочения период не са прибирали изпълнители от други фирми, каквато практика имаха по-късно. Та Румяна едва ли щеше да е там, каквато беше тезата. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, HIStory каза:

Мисълта ми беше, че в посочения период не са прибирали изпълнители от други фирми, каквато практика имаха по-късно. Та Румяна едва ли щеше да е там, каквато беше тезата. 

Кали и Луна горе-долу по едно време влязоха. Даже бяха поканени заедно в Станция Нова и се скараха на живо, малко след като Луна напусна и оплю политиката на фирмата :D Фекалина им ближеше гъза, а след години постъпи като Луна. 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, HIStory каза:

Мисълта ми беше, че в посочения период не са прибирали изпълнители от други фирми, каквато практика имаха по-късно. Та Румяна едва ли щеше да е там, каквато беше тезата. 

Те още през 90-те обраха немалко звезди на Милена Рекърдс - Екстра Нина, Нелина, Вероника и други, за които сигурно не се сещам. 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

Много знаеш, ама в случая нищо не знаеш. Естествено, че сама си е платила песните и клиповете, както всички вече правеха по онова време. Оставаше и ротация да си плаща. 

Глупости - тогава още масово се финансираха и песни, и клипове, вече ако искаш нещо уау - доплащаш. Конкретно тоя албум - Луна си го прави, занася го в Пайнер и се споразумяват да го издадат. Къде е продуцентството тук? Тя Таня Боева откара така десетилетие сигурно с Ара, но не са й били продуценти. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, HIStory каза:

Глупости - тогава още масово се финансираха и песни, и клипове, вече ако искаш нещо уау - доплащаш. Конкретно тоя албум - Луна си го прави, занася го в Пайнер и се споразумяват да го издадат. Къде е продуцентството тук? Тя Таня Боева откара така десетилетие сигурно с Ара, но не са й били продуценти. 

Те и Глория и Екстра Нина си продуцираха албумите, но си бяха у фирмата. Та и сега са си там ;) А Таня ти Боева беше далеч по-малко от десетилетие в Ара и си беше техен изпълнител. В момента считаш ли Емилия, Галена за пайнерки? Ама са си там. Луна и на концерта на Ивана пя. 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, asylum каза:

Те още през 90-те обраха немалко звезди на Милена Рекърдс - Екстра Нина, Нелина, Вероника и други, за които сигурно не се сещам. 

През 90-те да, говорим за периода 2001-2008

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, HIStory каза:

През 90-те да, говорим за периода 2001-2008

Ми Ара беше доста силна в тоя период, защо да я напускат? Милена беше на практика фалирала. Съни си беше добре също. Вероника се присламчи някъде 2002 май. Мариана Славова също- 

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

Те и Глория и Екстра Нина си продуцираха албумите, но си бяха у фирмата. Та и сега са си там ;) А Таня ти Боева беше далеч по-малко от десетилетие в Ара и си беше техен изпълнител. В момента считаш ли Емилия, Галена за пайнерки? Ама са си там. Луна и на концерта на Ивана пя. 

Не кой знае колко по-малко изкара Боева с такива отношения с Ара, било то и на приливи и отливи. Глория е друга бира, а Нина е ясно колко я брояха за жива - оня ден слушах няколко песни от "Позволи ми" - ми страшен албум, супер клипове като за тогава. На Рени албума също от 2003-та - също. Крепост даже няма да го споменавам. И накрая Ваня Калудова - топ, качеството - в кофата. Нещо не ми го побира главата

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...