Jump to content



Поп фолк скандали (Май, 2021)


Препоръчани коментари

преди 1 минута, asylum каза:

Бях убеден, че присъства! 

Можеше да се получи по-интресен финал - Деса на клозета. Идеален завършек на този "социален" проект. 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 5,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Току що, HIStory каза:

Можеше да се получи по-интресен финал - Деса на клозета. Идеален завършек на този "социален" проект. 

На Продиджи оригиналният клип май започваше в кенефа, хъ-хъ.  Слочаенос? 

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, HIStory каза:

Разгледах го - освен Алисия и Стораро друг хитов техен изпълнител нямат - останалите познати имена са самопродуциращи се. Но все пак благодаря, видях някакви Елици и други подобни, които иначе нямаше да зная, че съществуват. 

Много са си добре Фен Тв - и са на светлинни години от Планета Кокошарник дето се напълни с Тройници, Бездарници и други уонабита дотам. 

Имат си не един, а два ежедневни поздравителни блока, единия от които с оркестър и изпълнители на живо, а другия водещите едва смогват нали. Живи да ги ожалиш. 

Изобщо дреми им на хоботчето на Слончето дали си чувал Елици или не, ти изпускаш ;) 

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, asylum каза:

Пак казвам - сами се оправяха. Пропускаш Биляна и Яница от същия период. Те клип не видяха поне 3 години. 

Еми затова са продуценти - преценяват продукта и инвестират. Не съм казал, че е било по равно за всички. Тя Биляна си беше бита карта изначално, не знам с кой акъл са й дали изобщо поле за изява. В погледа обаче Биляниш много ми бие на нея - същата пустош, съвпадението на имената не е случайно. Виж, Яница с инат (и пари) дръпна, макар и след десетилетие в десета глуха. Пайнера сам е признавал едно време, че е сбъркал, че не е инвестирал в Траяна след "Още малко". 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Lelqtian каза:

Много са си добре Фен Тв - и са на светлинни години от Планета Кокошарник дето се напълни с Тройници, Бездарници и други уонабита дотам. 

Имат си не един, а два ежедневни поздравителни блока, единия от които с оркестър и изпълнители на живо, а другия водещите едва смогват нали. Живи да ги ожалиш. 

Изобщо дреми им на хоботчето на Слончето дали си чувал Елици или не, ти изпускаш ;) 

 

Ма тва сериозно ли е 🤣 Това ли им е нивото? То DMsat е като MTV  пред тая самодейност 🤣🤣🤣

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Fast каза:

Някой от вас има ли спомени защо М-тел се отказаха от тях? 

Чалгата позагуби позиции и беше логично да се разграничат от нея, спонсорирайки попа. Това основно се изтъкваше, но според мен нещо не са се разбрали с алчния простак Митю, и са се разсъхнали нещата. 

преди 4 минути, HIStory каза:

Еми затова са продуценти - преценяват продукта и инвестират. Не съм казал, че е било по равно за всички. Тя Биляна си беше бита карта изначално, не знам с кой акъл са й дали изобщо поле за изява. В погледа обаче Биляниш много ми бие на нея - същата пустош, съвпадението на имената не е случайно. Виж, Яница с инат (и пари) дръпна, макар и след десетилетие в десета глуха. Пайнера сам е признавал едно време, че е сбъркал, че не е инвестирал в Траяна след "Още малко". 

Ами да бе инвестирал по-късно. Тя се разори да инвестира, накрая се побърка и освини. 

преди 1 минута, HIStory каза:

Ма тва сериозно ли е 🤣 Това ли им е нивото? То DMsat е като MTV  пред тая самодейност 🤣🤣🤣

Сериозно-несериозно, важното е да е доходоносно. С какво Планета е повече? Глория колко пъти повдигна въпроса защо нямат предавания на живо, в които да пеят хитове и представят нови песни, вместо да харчат за клипове? 

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, HIStory каза:

Ма тва сериозно ли е 🤣 Това ли им е нивото? То DMsat е като MTV  пред тая самодейност 🤣🤣🤣

И коя фолк телевизия е на по-добро ниво? Фен са абсолютния топ, само остана да заредят Ванчето в плейлистата. 

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Fast каза:

Виждал ли си канала на С мюзик?

Не, ама съм виждал Звезде гранда и се мъча да го сравня с производството на родната "водеща" (както разбрахме) музикална телевизия. Абсолютна гавра. 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 58 минути, Stela каза:

Защо си нервен? Кое е спам? Сложила съм песен за да бъде поста ми по темата и правилата. Нали това е част от правилата, а и тук ежедневно има спам коментари с линк към фолк песен. Моя коментар е проблем, а другите такива не са, така ли? Погледнато реално ти току що направи същото - отговори ми и сложи песента на Тита и Джена. Освен това обсъждам темата "Поп фолк скандали", което си е свързано с нейната функция. Въпроса ме касае като потребител на форума от 13 години. Всеки потребител влизащ тук иска да вижда активност и да му е интересно да чете и коментира. Ако ти е такъв проблем премести коментара ми.

 

Ако беше извън правилата щях да го скрия. Спам е това което правиш.

Не съм нервен, а обективен. Не стига, че сто пъти се правят какви ли не отстъпки (дори с твоя профил, който трябваше да банна поради системни нарушения!), а и имаш наглостта да ми даваш съвети и препоръки. Че и да ходатайстваш за други хора. Нахално си е, никак не харесвам такива изпълнения и жалко ако не си го забелязала. Такъв подход само вреди на целите ти/ви.

 

Темата е за поп фолк, а не за потребителите и техните постижения.

Това дали ще замръзне на милион?

  • Like 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, HIStory каза:

Не, ама съм виждал Звезде гранда и се мъча да го сравня с производството на родната "водеща" (както разбрахме) музикална телевизия. Абсолютна гавра. 

Водеща в България. Сърбия тук не ни интересува ;) 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

След дискусиите днес исках да допълня класацията си за най-гледани изпълнители 2010-2021, добавяйки и периода 2000-2009 и останах без думи от това коя води от първите две за които имам готови цифрички. 😃😃😃

Преслава - 82.4М

Глория - 84.4М 

i-

  • Haha 5
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, asylum каза:

Водеща в България. Сърбия тук не ни интересува ;) 

Еми обидно ми е някак, чак ме е срам🤣 Тва тея същите ли са, дето организираха турнета и Балкански музикални награди? Ей на това му се вика регрес. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, HIStory каза:

Еми обидно ми е някак, чак ме е срам🤣 Тва тея същите ли са, дето организираха турнета и Балкански музикални награди? Ей на това му се вика регрес. 

Той регресът е постоянен и навсякъде, но сам каза, че публиката харесва това - Фен ТВ и ДСТВ са по-успешни от Планета към днешна дата. Подобни поздравителни блокове имаше и Веселина ТВ, която превърна Пепа в звезда. 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Lelqtian каза:

И коя фолк телевизия е на по-добро ниво? Фен са абсолютния топ, само остана да заредят Ванчето в плейлистата. 

 

Точно се чудех какво им липсва, благодаря - Великова ще се впише идеално в тая "медия". То и без нея цирка е пълен, ама друго си е тя да сложи черешката. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, HIStory каза:

Еми обидно ми е някак, чак ме е срам🤣 Тва тея същите ли са, дето организираха турнета и Балкански музикални награди? Ей на това му се вика регрес. 

Регрес е 2021 с розавите носталгични очила да въздишаш по събития от преди поне 3 петилетки. 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Той регресът е постоянен и навсякъде, но сам каза, че публиката харесва това - Фен ТВ и ДСТВ са по-успешни от Планета към днешна дата. Подобни поздравителни блокове имаше и Веселина ТВ, която превърна Пепа в звезда. 

Аз нямам проблем с поздравителните блокове, напротив, но имам проблем с качеството, с което се осъществявят и пародиите, които налагат. Относно блоковете на Веселина - ми те бяха на по-високо ниво през 2005-та, отколкото тези на Фен през 2021-ва, тва нормално ли е? 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Lelqtian каза:

Регрес е 2021 с розавите носталгични очила да въздишаш по събития от преди поне 3 петилетки. 

Фенчето веднага иде на помощ - като ще е Носталгия, да е НОСТАЛГИЯ! 

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, HIStory каза:

Не, ама съм виждал Звезде гранда и се мъча да го сравня с производството на родната "водеща" (както разбрахме) музикална телевизия. Абсолютна гавра. 

Изглежда някой от екипа на Фен ТВ им е голям фен, защото ги копират 1/1 в момента.
Странни до абсурдни песни + евтини майтапи.

И на мен ми е тъжно какво бяха, а в какво се превърнаха.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, HIStory каза:

Аз нямам проблем с поздравителните блокове, напротив, но имам проблем с качеството, с което се осъществявят и пародиите, които налагат. Относно блоковете на Веселина - ми те бяха на по-високо ниво през 2005-та, отколкото тези на Фен през 2021-ва, тва нормално ли е? 

Определено не е нормално да не съобразяваш реалността с календара. 

Моля се на иконите за теб. 

 

  • Love 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Lelqtian каза:

Регрес е 2021 с розавите носталгични очила да въздишаш по събития от преди поне 3 петилетки. 

Тц, регрес е да прокламираш като музикално чудо всеки новопоявил се жаден за слава фрийк, другото се превъзмогва. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Lelqtian каза:

Определено не е нормално да не съобразяваш реалността с календара. 

Моля се на иконите за теб. 

 

То хубаво за реалности говориш, ама на тая нивото й е 93-та година, кой живее във миналото - не знам, но от двама ни определено не съм аз. 

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...