Jump to content



Поп фолк скандали (Май, 2021)


Препоръчани коментари

преди 2 минути, VulkoIsTheBest каза:

Дето някъв баровец свинчуга обарва Галена и тя му дава на участие.

Мен в Галена винаги ме е дразнило, че позволява такива неща. Аз ти разказах как един й съсипа участието като й дърпаше микрофона на морето преди две години. Но сега на последното направо се потресох как позволи да й издишат цигарен дим съвсем нарочно в лицето. Отделно и този дето го направи е изрод де, щото нали ясно. Но и тя че го позволи беше...

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 5,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Мен в Галена винаги ме е дразнило, че позволява такива неща. Аз ти разказах как един й съсипа участието като й дърпаше микрофона на морето преди две години. Но сега на последното направо се потресох как позволи да й издишат цигарен дим съвсем нарочно в лицето. Отделно и този дето го направи е изрод де, щото нали ясно. Но и тя че го позволи беше...

Унижения. Уж кралици, пък какви селски унижения минават...

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, WindWalkerMonk каза:

Това си е абсолютно нейн проблем. Това което казваш е, че някой е продукт на време в което нямаше компютри, но после отказал да ползва такива когато станали ежедневие и сега е безработен. 

Нейн проблем си е, да. Трябва да си адаптивен.

По този повод да се поздравим с една от двете най-адаптивни от нейната генерация, на която не й дреме дали ще я обвинят, че се топи като кубче лед с 18-годишен и затова и през 2021 смачка с хит.

 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Мен в Галена винаги ме е дразнило, че позволява такива неща. Аз ти разказах как един й съсипа участието като й дърпаше микрофона на морето преди две години. Но сега на последното направо се потресох как позволи да й издишат цигарен дим съвсем нарочно в лицето. Отделно и този дето го направи е изрод де, щото нали ясно. Но и тя че го позволи беше...

Много близо допуска клиентите до себе си и й се качват на главата. 

ЯША, бе! 

https://www.youtube.com/watch?v=eFqZ4AxRwPc

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, SG каза:

Нейн проблем си е, да. Трябва да си адаптивен.

По този повод да се поздрави с една от двете най-адаптивни от нейната генерация, на която не й дреме дали ще я обвинят, че се топи като кубче лед с 18-годишен и затова и през 2021 смачка с хит.

 

Смачкала тя. Това и в ТОП 20 за годината няма да бъде.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

А с тази песен какво се случва? Пускат ли я по клубове? Ренесанс? Защо постоянно е сред най-слушаните песни?

Май е най-гледана като цяло за 2006. Каква ирония!

Screenshot-20210527-162012-Chrome.jpg

  • Like 1
  • Thanks 2
  • Haha 1
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

А с тази песен какво се случва? Пускат ли я по клубове? Ренесанс? Защо постоянно е сред най-слушаните песни?

Май е най-гледана като цяло за 2006. Каква ирония!

Screenshot-20210527-162012-Chrome.jpg

А тогава не отговори на очакванията за тотален хит. Нищо общо беше по-голям. На мен любимата ми песен на Галя тогава, а май и до ден днешен - Вземи си дъх

Единствено Адриана обаче има осанка и потенциал за световна звезда

 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

А тогава не отговори на очакванията за тотален хит. Нищо общо беше по-голям. На мен любимата ми песен на Галя тогава, а май и до ден днешен - Вземи си дъх

Единствено Адриана обаче има осанка и потенциал за световна звезда

 

Доника е в клипа и я направи хит след 15 години!!

  • Haha 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Willy каза:

А с тази песен какво се случва? Пускат ли я по клубове? Ренесанс? Защо постоянно е сред най-слушаните песни?

Май е най-гледана като цяло за 2006. Каква ирония!

Screenshot-20210527-162012-Chrome.jpg

Явно е започнала да се показва отстрани, а и Галена вече е най-гледаната жена в страната и в историята на youtube, виж че ТОП 100 е пълен с нейни песни.

Тази песен през 2006 не беше чак такъв голям хит, много по-големи имаше.

  • Like 4
  • Thanks 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Oбявиха новата песен за Евровизия:

Какво мислите ? Харесва ли ви ?

Тебе, по твое време да имаше още казарма. Да те пратят... Да не ти се връща...

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Willy каза:

Доника е в клипа и я направи хит след 15 години!!

Доника правела магии да вземе късмета на леля си. Галена разбрала за това, сега е отритната и мълчи в Смядово Доника.

  • Haha 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

Доказателство, че и Youtube е голям фактор и ако поиска ще направи дадени песни (които имат потенциал) златни хитове. Стига да се показват по-често като предложения отстрани.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Danger. каза:

Доказателство, че и Youtube е голям фактор и ако поиска ще направи дадени песни (които имат потенциал) златни хитове. Стига да се показват по-често като предложения отстрани.

Не може да превърне тази песен в златен хит. Само на цифри. Да взема Галена да я изпее на някой концерт, ама не смее.

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, VulkoIsTheBest каза:

Смачкала тя. Това и в ТОП 20 за годината няма да бъде.

Тя със самото си излизане е един огромен успех за Камелия, която покрай свежото агнешко ще бъде слушана и от най-малките с чисто нова песен. И отрязването на носа се оказа добър пи ар, със сигурност доста хора на всякакви възрасти са си пуснали видеото от любопитство и вече са запознати, че Камелия има ново хитово парче- а са все по-малко песните, които са отразявани и извън дискотеката, все пак.

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, VulkoIsTheBest каза:

Явно е започнала да се показва отстрани, а и Галена вече е най-гледаната жена в страната и в историята на youtube, виж че ТОП 100 е пълен с нейни песни.

Тази песен през 2006 не беше чак такъв голям хит, много по-големи имаше.

Знам, аз дори и за хитче не я смятах. 
Много яко че дори и песните й от началото на кариерата имат много гледания. Хаха Представям си след години някое ново незапознато фенче на Галена как влиза и се кара "Какви хитове имат Анелия, Ивана, Гергана и всички други през 2006 бе, вижте Галена как има 5 пъти повече гледания."

  • Haha 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, VulkoIsTheBest каза:

Не може да превърне тази песен в златен хит. Само на цифри. Да взема Галена да я изпее на някой концерт, ама не смее.

Не говоря конкретно за тази песен, а като цяло. Иначе според мен “Душата ми крещи” си е златен хит. Помня, че я изпя на едно участие през зима 2017 в 33 и много добре си се прие. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, GSA каза:

Като говорим за 2006 година:

 

Втората е една от най-любимите ми песни евър, а първата тотален златен хит. Дори и в Македония я пускат.

  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Danger. каза:

Не говоря конкретно за тази песен, а като цяло. Иначе според мен “Душата ми крещи” си е златен хит. Помня, че я изпя на едно участие през зима 2017 в 33 и много добре си се прие. 

Кажи какво очакваш в днешния ден четвъртък, ще имаме ли раздвижване в класациите?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, VulkoIsTheBest каза:

Кажи какво очакваш в днешния ден четвъртък, ще имаме ли раздвижване в класациите?

Да се надяваме. Нещо голям спад последните дни. Явно баловете са на привършване. :D 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, VulkoIsTheBest каза:

Не може да превърне тази песен в златен хит. Само на цифри. Да взема Галена да я изпее на някой концерт, ама не смее.

Къде? :D 

преди 2 минути, Danger. каза:

Не говоря конкретно за тази песен, а като цяло. Иначе според мен “Душата ми крещи” си е златен хит. Помня, че я изпя на едно участие през зима 2017 в 33 и много добре си се прие. 

Аз я мразех тая песен, като излезе, въпреки че Галя ми беше любимка в оня период. Много провлачено ми звучеше, а за сегашния момент си е направо супер песен. ПаднАли са ми критериите покрай алфабозите :D 

преди 1 минута, VulkoIsTheBest каза:

Кажи какво очакваш в днешния ден четвъртък, ще имаме ли раздвижване в класациите?

А какво ти е мнението за новия диамант Тасним и какво бъдеше й предричаш?

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Danger. каза:

Да се надяваме. Нещо голям спад последните дни. Явно баловете са на привършване. :D 

Но не можеш да отречеш, че беше добър сезон, три песни правеха над 150К consistently през целия период на баловете. Други две около 100К и малко повече.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...