Jump to content



Поп фолк скандали (Май, 2021)


Препоръчани коментари

преди 28 минути, Fast каза:

Сигурен ли си? Старши наскоро подари спортна кола на Емрах по случай пълнолетието му.

Да, но не е много за тука. 

Иначе Стораро си е Стораро, Фики си е Фики - вероятно е закъсал младшито.

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 5,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 6 минути, Stela каза:

Фики имаше страхони образи и доказа, че може да пее почти всичко, а не само фолк. Някои образи му бяха направо 1:1. Не мисля, че хваленето му беше пресилено, нито пък са подценявали Рафи. И на него му даваха доста силни оценки. 

Фики се справи чудесно, това си е факт. Но някак си изненадата беше по-скоро в предишния сезон. В този също беше добре, но двамата с Михаела бяха изкарвани някакво друго ниво едва ли не. Имаше си го подценяването на Рафи, определено, той си заслужаваше поне на даден етап от шоуто да бъде на върха в класацията или поне на номер 2.

Между другото, конкретно в този сезон имаше някое и друго изпълнение на Фики, което не ми се струваше на живо. Но предполагам, че всички имат такива.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , SG каза:

На Десислава дори флоповете в нейния канал не са падали толкова бързо под 30k, а камо ли клип, който за 6 дена е имал милион. За мен със самото видео нещо не е наред още от началото и както вече се уверихме това е обвързано с купените гледания, които системата се мъчи да асимилира. Ще се изненадам ако няма покачване, когато това се случи.

Когато събереш на едно място Оцко, Азис, Галин, Фики, Либия...ами какво друго може да стане освен хипермега лоша карма?

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 56 минути, asylum каза:

Единственото важно в статията е името на Татяна! 

Да си гледат работата всички. Фики нали е печелил вече. А явно коли не могат да си купуват, защото Фики преживява от кредити в последно време. Освен да е очаквал, че ще си избие борчовете чрез печалба и сега да са му потънали гемиите.. 

Май и той като Шиши ще яде Бой, Бой.

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, DarkChild каза:

@Willy
си къса паспорта в изблик на ярост.

Шушана

Новата ти

Дяволско желание

Пия за тебе

Тези песни на Пепи много се слушат тук, особено първите 3. Галче само Пак ли, Диагнозата и Пей сърце съм чувал. 

  • Like 1
  • Haha 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, DarkChild каза:

Когато събереш на едно място Оцко, Азис, Галин, Фики, Либия...ами какво друго може да стане освен хипермега лоша карма?

Ами например... пробив в Индия?:Jumpy:

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Fast каза:

https://m.fakti.bg/life/582604-divi-skandali-sled-finala-na-kato-dve-kapki-voda

Не знам дали е коментирано, но Сторарови са вдигнали валянки на Маги заради уж нагласената победа на Рафи в капките. Чак и ПР екипът на предаването е взел отношение. Аз съм в потрес. Все едно не могат да си позволят 20 такива коли, докато Рафи се блъска по пиано баровете за мизерни хонорари.

Кой е Рафи?
Съжалявам, но не слушам безизвестници!

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , VulkoIsTheBest каза:

Олеее и С кое право е от 2010!!

Значи направо Галена е погребала Преслава тогава, съвсем заслужена награда.

 

"С кое право" излезе около 24-ти Декември, а клипът към краят на Януари 2011-та.
Галена за 2010-та има:
*Януари - Една целувка, която я беше нарекла като песен за участия;
*Февруари - клип на "На две големи", която беше излязла Ноември 2009-та + представянето й на годишните награди;
*Май - албум + промоция + Тихо ми пази;
*Юни - откриване на концерта пред катедралата Александър Невски с "Знам диагнозата" на плейбек, по-късно изпълнение на "Утешителна награда" + Блясък на кристали с Андреа и ТВ версия на "Опасен за жени" от Автограф;
*Юли/Август - участие на турне;
*Октомври - изтичане на Аларма в интернет пространството;
*Ноември - Запали/За пари + клип на Аларма
*Декември - РД на Планета + изтичане на С кое право в интернет;

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Stela каза:

"Блясък на кристали" с Андреа също е от тази година.

И тази много я харесвам, нищо, че не беше сред хитовете:

 

Голяма грешка на Галош, че не я направи сингъл. Тази + Ще се проваля, ако бяха попаднали в ръцете на Преслава - щяха да тресат държавата.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Andrew Cunanan. каза:

Галена за 2010-та има:
*Януари - Една целувка, която я беше нарекла като песен за участия;
 

Това беше тотален хит цяло лято по дискотеките. Любимата ми песен. 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, BobiTo каза:

Хитът, които незнайно защо Преси не клипира. :(

 

За да не разочарова единствения си политкоректен фен - Фаст :)

  • Like 1
  • Haha 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рафи каза в интервюто на финала, че от 5 години няма песен и не е правил музика. При това положение е нормално да пее предимно в пиано барове. Самия той не е работил и не вложил в развитие на кариерата си. Какво друго да се очаква? Капките не е предаване за раздаване на помощи за да му дадат колата, понеже не може да си я позволи. Както и да не я печели Фики, защото може да си купи 3 такива примерно. Имайте предвид и че продуцента Маги е арменец, също като Рафи и не изключвам да е имало побутване. Рафи се справяше чудесно, не мога да го отрека, имаше уникално направени образи и заслужава наградата, Фики и Михаела също. Странното на мен ми е това, че точно зрителския вот беше винаги за Фики, а изведнъж избраха Рафи. Със сигурност е очаквал, че пак ще го изберат и затова изглеждаше разочарован. В такива моменти това е естествена човешка реакция, всеки иска да спечели първото място. 

Ако трябва да говорим за злоба, реакциите на Азис поради факта, че все оставаше последен бяха показателни. На него вече му личеше, че не си намира място заради ниските оценки от журито и зрителския вот. 

 

  • Like 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Andrew Cunanan. каза:

Голяма грешка на Галош, че не я направи сингъл. Тази + Ще се проваля, ако бяха попаднали в ръцете на Преслава - щяха да тресат държавата.

"Ще се проваля" е брутална. Просто с това пускане на песните от албума една след друга остана незабелязана на фона на останалите. Може би защото е баладична. 

  • Like 4
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Stela каза:

Рафи каза в интервюто на финала, че от 5 години няма песен и не е правил музика. При това положение е нормално да пее предимно в пиано барове. Самия той не е работил и не вложил в развитие на кариерата си. Какво друго да се очаква? Капките не е предаване за раздаване на помощи за да му дадат колата, понеже не може да си я позволи. Както и да не я печели Фики, защото може да си купи 3 такива примерно. Имайте предвид и че продуцента Маги е арменец, също като Рафи и не изключвам да е имало побутване. Рафи се справяше чудесно, не мога да го отрека, имаше уникално направени образи и заслужава наградата, Фики и Михаела също. Странното на мен ми е това, че точно зрителския вот беше винаги за Фики, а изведнъж избраха Рафи. Със сигурност е очаквал, че пак ще го изберат и затова изглеждаше разочарован. В такива моменти това е естествена човешка реакция, всеки иска да спечели първото място. 

Ако трябва да говорим за злоба, реакциите на Азис поради факта, че все оставаше последен бяха показателни. На него вече му личеше, че не си намира място заради ниските оценки от журито и зрителския вот. 

 

Аз не забелязах разочаровано изражение у Фики, но е нормално да  го почувства.

Относно Азис си права- Например Луна често беше в дъното, но се забавляваше докрай и не й пукаше, въпреки че някои образи бяха спочуличливи и високо оценени от журито. 

  • Like 2
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...