Jump to content



Поп фолк скандали (Май, 2021)


Препоръчани коментари

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Не са слухове. Баш си го  клецаше.  Даже се беше отпуснала и беше казала, че направо я сцепил първата вечер. 

И за Теди Александрова се говореше, но аз не вярвам. 

Фокси беше казал, че Соня Немска пуснала на дъртия, та й дал награда за песента от Оцко. хъ-хъ

  • Wow 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 5,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 1 минута, asylum каза:

И за Теди Александрова се говореше, но аз не вярвам. 

Фокси беше казал, че Соня Немска пуснала на дъртия, та й дал награда за песента от Оцко. хъ-хъ

За други не знам, само за Джена 100%. Аз чакам някой от форума да снесе дали още пали той. 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, WindWalkerMonk каза:

За други не знам, само за Джена 100%. Аз чакам някой от форума да снесе дали още пали той. 

Хабиби и Мариян имаха скандален разговор под формата на коментари във фейсбук - явно си мислеха, че са в чата. :D 

Та ХабибЕ сподели, че го е минала и не бил нищо особено в леглото

Явно на него е посветена

 

 

  • Haha 2
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Беше най-добрата приятелка на Галена, дори беше поливала с маркуч от покрива за клипа на "Дъждовно реге". Време е Галя да възроди тези хитове

 

  • Haha 1
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чудесно образователно четиво

https://bg.wikipedia.org/wiki/Кристал_(оркестър)

Кристал
 
Националност Ямбол, България
Стил поп, попфолк, фолклор
Активност 1987 - 2007
Музикален издател ЕТ Кристал, Перфект аудио, Пайнер
 
Бивши членове Тони Дачева
Гинка Иванова
Христо Минков
Андон Събев
Мустафа Чаушев
Мариана Калчева
Салко
Зорица
Борислав
Мая
Мариета
Таня
Рейхан
Севгинар и Гюлбахар
Кати
Стефани
Севджан
Емин
Дева
Катя
Фатма Ширин
Дора
Петя
Фила
Андон
Хабиби
Малките кристалчета
Иско
Александра
Сибел
Мариела
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , WindWalkerMonk каза:

Това според мен е измислица. както и идната година, че Галена била изкупила залата и сринаха Преслава. Просто Преслава беше топ името, а Галена имаше набедената за хит Тихо ми пази, която е нищо повече от популярна песничка. Нямаше с какво да я бие. 

Набедената за хит:

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Kriminal каза:

Една от малкото естествено хубави певици

Как ще е  естествено хубава*, като се е родила мъж, а сега е жена?!

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , WindWalkerMonk каза:

Това според мен е измислица. както и идната година, че Галена била изкупила залата и сринаха Преслава. Просто Преслава беше топ името, а Галена имаше набедената за хит Тихо ми пази, която е нищо повече от популярна песничка. Нямаше с какво да я бие. 

Набедената за хит 2:25

 

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , WindWalkerMonk каза:

То е било по телефона. Те така са им казвали кво ше земат. Ама ако е в тва в Маринела последното, по - добре, че не спечели. Вътре имаше само деца дето викаха за Галин и Преслава. Честно казано и Галена да беше щеше да го отнесе. 

Спечели "П(л)есен на годината" за "Генерал" в Маринелата.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Дайте да залагаме колко % от трафика на Токсичен ще са от чужбина след като YouTube насилствено секнат пробива на Деси Слава на източните пазари.<_< Според мен ще са към 20%, все още държа на нещата, които казах първите дни и които биха покачили леко гледаемостта извън България.

Този, който каже най-близката цифра до официалната печели билет за първия концерт от предстоящото грандиозно турне Desi Slava Hit Mix Banitsa Tour в Мумбай!

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Olay каза:

Набедената за хит 2:25

 

Много добре пее тук. Но приема не е уау. Anyway, държанието на феновете на онова награждаване беше просташко и долно. Галена колкото и да е елементарна постъпи достойно. Единствената сигурно в онази зала и за десетилетие достойна постъпка в Пайнер.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Danger. каза:

@SG хората вече забравиха за тази песен, че е излизала. Нека и Рамания забрави за нея. :happyppl:

Нека да почакаме и да видим истинските цифри преди да правим такива заключения, все пак.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, SG каза:

Дайте да залагаме колко % от трафика на Токсичен ще са от чужбина след като YouTube насилствено секнат пробива на Деси Слава на източните пазари.<_< Според мен ще са към 20%, все още държа на нещата, които казах първите дни и които биха покачили леко гледаемостта извън България.

Този, който каже най-близката цифра до официалната печели билет за първия концерт от предстоящото грандиозно турне Desi Slava Hit Mix Banitsa Tour в Мумбай!

Гледанията от Индия не са помръднали за последните дни, явно е загубила интерес. Махнете 90к и имате реалните гледания, 90к не са огромна драма според мен. Толкова гледания има и от Варна + Бургас.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Olay каза:

Гледанията от Индия не са помръднали за последните дни, явно е загубила интерес. Махнете 90к и имате реалните гледания, 90к не са огромна драма според мен. Толкова гледания има и от Варна + Бургас.

Благодаря за инфото.

Значи вече реално си е минала милиона. За една седмица. За какъв забравен флоп можем да говорим в такъв случай?:huh:

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, SG каза:

Благодаря за инфото.

Значи вече реално си е минала милиона. За една седмица. За какъв забравен флоп можем да говорим в такъв случай?:huh:

За периода до 25ти май - 1.1 милиона гледания, 800k от България, 90к от Индия, 20к от Русия - останалите 190к от Европата; демек вече е над милион от България + емигранти;

  • Thanks 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, SG каза:

Дайте да залагаме колко % от трафика на Токсичен ще са от чужбина след като YouTube насилствено секнат пробива на Деси Слава на източните пазари.<_< Според мен ще са към 20%, все още държа на нещата, които казах първите дни и които биха покачили леко гледаемостта извън България.

Този, който каже най-близката цифра до официалната печели билет за първия концерт от предстоящото грандиозно турне Desi Slava Hit Mix Banitsa Tour в Мумбай!

Залезе!

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Olay каза:

За периода до 25ти май - 1.1 милиона гледания, 800k от България, 90к от Индия, 20к от Русия - останалите 190к от Европата; демек вече е над милион от България + емигранти;

Тоест само 100К са купените? Е, не е много, песента очевидно е предизвикала интерес в България, даже се учудвам колко много гледания има от тук.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...