Jump to content



Поп фолк скандали (Май, 2021)


Препоръчани коментари

Току що, Fast каза:

yFLgQzd.jpg

Залагат и фокусират на Джена. Анелия има прекалена обработка. Преслава е като сфинкс. Емануела като дърта :). На Джена операциите са много успешни и вижте как износва цяла обложка на гърба си. Браво, Джени! Поне в едно да ти провърви!

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 5,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 4 минути, asylum каза:

Иска й се да стане втора Юлия! Но има потенциал. Вече е замязала на Рени, първа буква Р също има. Хъ-хъ.

Майтапът настрана - има много цигани в Сърбия и Македония, а тук вече й е тясно. Няма накъде повече да расте в България. Има си тотални хитове, продуцентът няма да я бута за нищо повече. Даже не знам що е в Пайнер, като и сама се оправя перфектно. 

Така или иначе, те имат сватби няколко на ден и празнуват със седмици, не знам за кво й беше да се бута в Пайнер. Пее на цигански частни партите, не съм я виждал никъде по клубове.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, чушка. каза:

Така или иначе, те имат сватби няколко на ден и празнуват със седмици, не знам за кво й беше да се бута в Пайнер. Така или иначе си пее на цигански частни партите, не съм я виждал никъде по клубове.

Тя самата се оплакваше в интервюта, че не й дават участия в клубове, а отчита сватбите и чужбинските участия, които сама си намира. Явно някакъв комплекс да е у фирма, че да й завиждат циганите. И по концерти ходеше, а вече концерти йок. Синът й е направил студио, идеално време да се маха от курника. 

  • Like 2
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Роксана вдигнала патардия до bTV, през Фейсбук сигнализирала, че не я допускат обратно в България. Екип на медията отива да я интервюира в Белград. - Даа, много ми е трудно, набедиха ме, че съм болна, сега съм изолирана тук. Казаха ми да невдигам много шум и да си мълча, иначе щели да ме бият.

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

Иначе @asylum на Глория това лесно щеше да й стане визитка: 

 

Имаше и 1 с 4 милиона. Но не можеше да я пее и издава на носител. Те затва и я махнаха от концерта й. Сега е оправила правата, но беше станала драма с композитора именно защото нашя Галя се беше помислила за ЗВЕЗДЪ. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче песните на Галена от 100 живота насам дори и в компилации не ги включват. 
Има си канал, не пайнер й качват песните в платформите, Сашка й урежда участията...не знам защо ощe седи там, дори и на различен договор. Турнета и награди няма, концертите май и тях щe ги спират, остава само една ротация по телевизията, която никой не гледа.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , VulkoIsTheBest каза:

Роксана вдигнала патардия до bTV, през Фейсбук сигнализирала, че не я допускат обратно в България. Екип на медията отива да я интервюира в Белград. - Даа, много ми е трудно, набедиха ме, че съм болна, сега съм изолирана тук. Казаха ми да невдигам много шум и да си мълча, иначе щели да ме бият.

Стой си там, ма, яж плескавици и пафкай цигарки! Пей, сърче! Свят широк - тесни гащи!

Това беше дискотечен терминатор

А това се пееше от всички кръчмарски оркестри. Тотален мегахит

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , WindWalkerMonk каза:

Иначе @asylum на Глория това лесно щеше да й стане визитка:
Имаше и 1 с 4 милиона. Но не можеше да я пее и издава на носител. Те затва и я махнаха от концерта й. Сега е оправила правата, но беше станала драма с композитора именно защото нашя Галя се беше помислила за ЗВЕЗДЪ. 

На Гюра визитните й картички са няколко. 

- Жоро Илиев

- Я, се разкарай от тук с тая камера

- Бални рокли

- Трактористка

- Саксии

  • Haha 4
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , WindWalkerMonk каза:

Иначе @asylum на Глория това лесно щеше да й стане визитка:

Имаше и 1 с 4 милиона. Но не можеше да я пее и издава на носител. Те затва и я махнаха от концерта й. Сега е оправила правата, но беше станала драма с композитора именно защото нашя Галя се беше помислила за ЗВЕЗДЪ. 

Аз тая песен за първи път я чух преди няколко години - смятай!

Имаше много хитове Гюра - Дар от бога, Златна клетка, Илюзия, Ледена кралица, Червена светлина, Дива нощ, Приятелко ти моя най-добра, Очакване.

Тя си пееше само Реката, Любовния дъжд, Циганско сърце и Феникс. 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, asylum каза:

Ако беше умна и бизнесдама, за каквато я изкарват тука, все още щеше да е там, където казваш. 

Те хората се променят във времето. През 1994 е държала да издаде естраден албум с чалга нюанси и на мига е продала над половин милион. През 2021 още не е влязла в новото време и почти всеки дебютант има по-успешна песен от последните й чалги. 

преди 10 минути, WindWalkerMonk каза:

Според мен си е баш до екипа. Понеже говорим за Галена. Виж колко израстна като изпълнител като си намери екип. Ама Галена ги слуша, не се репчи и презаснема нещата докато не се получат. Това не е само до пари, сега ша ма извиняват на бабче феновете. И не е само да "прЕвличаш хора с позитивна енергия". 

Абсолютно дъно е Глория. Помня, че Азис й наби тотален хит в ръцете и тя направи всичко възможно от мегахит да задуши песента до хит. Не помня как се казваше, ама беше балада. Всички я слушаха около мен, а тя я клипира след месеци и дори не я представяше и налагаше. Дъно е! Ти ако си композитор ше метнеш ли топ мелодиите ти на тва животно. 

За Галена съм съгласен. Но при Глория бяха някак различни нещата. Тя е продукт на време, в което беше достатъчно да пееш каквото ти е на душата и то да стане хит дори без клип. Затова и същата не се задържа, когато дойдоха времената, в които би й било от полза вече да работи с екип.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, чушка. каза:

На Гюра визитните й картички са няколко. 

- Жоро Илиев

- Я, се разкарай от тук с тая камера

- Бални рокли

- Трактористка

- Саксии

- Дивани

- Маминка

- Кубче лед

  • Haha 4
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, чушка. каза:

На Гюра визитните й картички са няколко. 

- Жоро Илиев

- Я, се разкарай от тук с тая камера

- Бални рокли

- Трактористка

- Саксии

Много не я харесват и има защо. В смисъл коректен човек е, но не знае как да се държи и това отблъсква хората. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, WindWalkerMonk каза:

Много не я харесват и има защо. В смисъл коректен човек е, но не знае как да се държи и това отблъсква хората. 

Добър човек е, но очаква да й четат мислите, а не са длъжни. И явно е обидчива. 

  • Like 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Willy каза:

Обаче песните на Галена от 100 живота насам дори и в компилации не ги включват. 
Има си канал, не пайнер й качват песните в платформите, Сашка й урежда участията...не знам защо ощe седи там, дори и на различен договор. Турнета и награди няма, концертите май и тях щe ги спират, остава само една ротация по телевизията, която никой не гледа.

Може договорът й да е такъв, че да не й дреме, просто  двете марки Пайнер и Галена взаимно да си ползват имената. Галена не е тъпа, опекла си е нещата, а вече има и собствен канал. Твърде късно го направи. Мисля, че преди това са й отчитали някакъв също голям процент от гледанията. Има песни, от които са направили по 15-30К $.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, SG каза:

Те хората се променят във времето. През 1994 е държала да издаде естраден албум с чалга нюанси и на мига е продала над половин милион. През 2021 още не е влязла в новото време и почти всеки дебютант има по-успешна песен от последните й чалги. 

За Галена съм съгласен. Но при Глория бяха някак различни нещата. Тя е продукт на време, в което беше достатъчно да пееш каквото ти е на душата и то да стане хит дори без клип. Затова и същата не се задържа, когато дойдоха времената, в които би й било от полза вече да работи с екип.

Това си е абсолютно нейн проблем. Това което казваш е, че някой е продукт на време в което нямаше компютри, но после отказал да ползва такива когато станали ежедневие и сега е безработен. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Хит на годината от Потната Мангалка. Дори не я бяха поканили на концерта, впоследствие я включиха в началото, след като няколко се отказаха. Нито я имаше на афиша, нито беше обявена в клипчетата, дето пускаха на всяка певачка.

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, VulkoIsTheBest каза:

Може договорът й да е такъв, че да не й дреме, просто i двете марки Пайнер и Галена взаимно да си ползват имената. Галена не е тъпа, опекла си е нещата, а вече има и собствен канал. Твърде късно го направи. Мисля, че преди това са й отчитали някакъв също голям процент от гледанията. Има песни, от които са направили по 15-30К $.

Дори всичко това да е така, пак няма файда да кеси там. Фирмата печели от нея, дори само от името й, дори да не им отчита нищо. Нейната печалба е точно нулева - отдавна няма престиж в това да висиш в Димитровград. Ще е много яко да е напуснала и да го обяви покрай Гласът на България. 

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, WindWalkerMonk каза:

Това си абсолютно нейн проблем. Това което казваш е, че някой е продукт на време в което нямаше компютри, но после отказал да ползва такива когато станали ежедневие и сега е безработен. 

Като личният ми лекар, който беше на 30 и нещо и не пожела да се научи да ползва компютър. Е, смених го след време. 

Това също беше хит

 

  • Haha 1
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, asylum каза:

- Дивани

- Маминка

Помните ли, че в началото на кариерата си имаше някакъв много досаден паразит? Какъв беше - "принцип", "по принцип", "принципно" или нещо от тоя сорт, което вкарваше на неуместни места в изреченията и извън контекст. 

  • Like 2
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

@WindWalkerMonk Докарал си сътресения в семейството на Галена. Случайно някой е пратил снимката, която ти публикува на Галин - мъжа й. Бил много разочарован - меко казано. Галена имала синини, две участия засега са отменени.

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, VulkoIsTheBest каза:

@WindWalkerMonk Докарал си сътресения в семейството на Галена. Случайно някой е пратил снимката, която ти публикува на Галин - мъжа й. Бил много разочарован - меко казано. Галена имала синини, две участия засега са отменени.

Коя снимка, кой? 

Това беше станало като визитка на Галя, но после нещо изветря.Може би щото дует. 

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, VulkoIsTheBest каза:

@WindWalkerMonk Докарал си сътресения в семейството на Галена. Случайно някой е пратил снимката, която ти публикува на Галин - мъжа й. Бил много разочарован - меко казано. Галена имала синини, две участия засега са отменени.

То е старо тва. Тоя нали й финансира Хаваната, ама май не й бяха стигнали парите за антураж и тя си се гримирала или нещо подобно имаше. Вече не ги помня дословно. Тя лапа на Доган, затова и си праи квото иска. 

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

Коя снимка, кой? 

Това беше станало като визитка на Галя, но после нещо изветря.Може би щото дует. 

 

Дето някъв баровец свинчуга обарва Галена и тя му дава на участие.

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, VulkoIsTheBest каза:

Дето някъв баровец свинчуга обарва Галена и тя му дава на участие.

Един познат е барабанист в Шумен - беше поствал снимки как се целува с Галена на сцената по време на нейни участия :D

  • Haha 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...