Jump to content



Поп фолк скандали (Май, 2021)


Препоръчани коментари

  • Отговори 5,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 2 минути, WindWalkerMonk каза:

Не знам за какво са им певица на година по 10 пъти. Земи я веднъж и тогава дай на другите път. Галена набра скорост именно като показа среден пръст идната година. Не знам после що влезе пак в матрицата. Иначе за мен топ годината на Галена е като излезе пак ли. Тогава заслужаваше най - много. Даже ще я намеря:

Е тва е прием на песен. 

Даваш ли си сметка, че... чакай... така ли беше? Спри ме и Пак ли излезнаха в една година?

Бясната година.

Тогава Спри ме изби рибата и "Лудата дойде", но Галена не беше на летния концерт в центъра на София.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес стават 5 години от хита на 2016. Помня как мачкаше всичко живо, въпреки че всеки ден излизаха тотални хитове като Фараона, Вертолета, Гот ми е, В друг живот. Няма да ти пиша на Пепи остана в сянка сред всички тези мега хитс. 5 години по-късно пак държим сезона и годината засега със Скандал. Ей това е!

 

  • Like 1
  • Love 6
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, SG каза:

За жалост. Все пак не смятам, че в ранните години всичко беше само заради екипа. Занимаваше й се с това на жената, искаше да поднася на публиката творчеството, което й беше на сърцето. После вече се заби само с нейните си еднакви песни и взе да смята всички за криви. Но и това не стана веднага, имаше си някои страхотни попадения дори и когато вече не беше по върховете.

То за да си по върховете по онова време не значеше да си задължително номер 1 или в ТОП 3. Имаше много по-голям избор на изпълнители с мега успехи, но Гло независимо от броя на нейните винаги си е изпъквала като едно от най-големите имена.

Според мен си е баш до екипа. Понеже говорим за Галена. Виж колко израстна като изпълнител като си намери екип. Ама Галена ги слуша, не се репчи и презаснема нещата докато не се получат. Това не е само до пари, сега ша ма извиняват на бабче феновете. И не е само да "прЕвличаш хора с позитивна енергия". 

Абсолютно дъно е Глория. Помня, че Азис й наби тотален хит в ръцете и тя направи всичко възможно от мегахит да задуши песента до хит. Не помня как се казваше, ама беше балада. Всички я слушаха около мен, а тя я клипира след месеци и дори не я представяше и налагаше. Дъно е! Ти ако си композитор ше метнеш ли топ мелодиите ти на тва животно. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

Днес стават 5 години от хита на 2016. Помня как мачкаше всичко живо, въпреки че всеки ден излизаха тотални хитове като Фараона, Вертолета, Гот ми е, В друг живот. Няма да ти пиша на Пепи остана в сянка сред всички тези мега хитс. 5 години по-късно пак държим сезона и годината засега със Скандал. Ей това е!

 

Ма ти видя ли, че днеска я бях включил в класацията? А тя имала рожден ден. Беше в ТОП 100 със 10К гледания.

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, VulkoIsTheBest каза:

Ма ти видя ли, че днеска я бях включил в класацията? А тя имала рожден ден. Беше в ТОП 100 със 10К гледания.

Е тва й е топ хита на Галена и Стара Каравана. Другите са ми много под въпрос. Жалко, че не я чухме на нито 1 концерт. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, VulkoIsTheBest каза:

@Willy Поздрав с този момент:

Ийстрьел!

Само ти, приятеля ти и SG я харесвате тази песен, стига! 😭
Поздрав с нещо много по-яко от треторазядничка!

 

  • Like 2
  • Haha 1
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, WindWalkerMonk каза:

Е тва й е топ хита на Галена и Стара Каравана. Другите са ми много под въпрос. Жалко, че не я чухме на нито 1 концерт. 

Обаче Галена става като Глория - няма някой тотален хит, тип визитна картичка. Всеки се сеща за различни хитови песни. 

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, VulkoIsTheBest каза:

Ма ти видя ли, че днеска я бях включил в класацията? А тя имала рожден ден. Беше в ТОП 100 със 10К гледания.

Тя вече месец-два е в класацията. Прави си всяка година по 3-4 милиона което е повече от средно 10к на ден.

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

Обаче Галена става като Глория - няма някой тотален хит, тип визитна картичка. Всеки се сеща за различни хитови песни. 

Много по смирена е засега от Глория. Докато не изгони всички около нея, няма да стигне нивото на баба. Галена има проблем, че не може да пее. Но всичко друго й е топ. 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Само ти, приятеля ти и SG я харесвате тази песен, стига! 😭
Поздрав с нещо много по-яко от треторазядничка!

 

Приятелят ми е голям критерий, вярвам в мнението му и знам, че ще се хареса на младите. Тя и на дърти се харесва.

  • Like 2
  • Haha 4
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Willy каза:

Само ти, приятеля ти и SG я харесвате тази песен, стига! 😭
 

 

Модератор ми се меси в личния живот и изявява внушение. Да бъде свален одма! Ще го замерваме с камъни! 🤣

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, asylum каза:

Обаче Галена става като Глория - няма някой тотален хит, тип визитна картичка. Всеки се сеща за различни хитови песни. 

Гюра става само да си разхожда балните ролки в Правец, този път единствено не е седнала върху някоя саксия.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, WindWalkerMonk каза:

Много по смирена е засега от Глория. Докато не изгони всички около нея, няма да стигне нивото на баба. Галена има проблем, че не може да пее. Но всичко друго й е топ. 

Имах предвид единствено хитовостта. 

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче всеки път като се говори за по-стари хитове на Галена, се изпуска този дует. 8 милиона за песен качена след 2 години е направо перфектен резултат и е една от най-слушаните "ретро" песни.

 

  • Like 7
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, VulkoIsTheBest каза:

Модератор ми се меси в личния живот и изявява внушение. Да бъде свален одма! Ще го замерваме с камъни! 🤣

Tой вече не е модератор :D

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, payner_tv каза:

Роксана ще пробива в Сърбия

 

Иска й се да стане втора Юлия! Но има потенциал. Вече е замязала на Рени, първа буква Р също има. Хъ-хъ.

Майтапът настрана - има много цигани в Сърбия и Македония, а тук вече й е тясно. Няма накъде повече да расте в България. Има си тотални хитове, продуцентът няма да я бута за нищо повече. Даже не знам що е в Пайнер, като и сама се оправя перфектно. 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...