Jump to content



Поп фолк скандали (Май, 2021)


Препоръчани коментари

  • Отговори 5,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 5 минути, BobiTo каза:

Мирис на малини, резенчета дини... ❤️ 

 

Това тук е истинската Галена. Всички останали изгъзици след това са просто някаква роля и имитация.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DarkChild каза:

Това тук е истинската Галена. Всички останали изгъзици след това са просто някаква роля и имитация.

Пак не е зле. Аз я предпочитах тогава :D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, asylum каза:

Пак не е зле. Аз я предпочитах тогава :D

Да, имаше нещо симпатично наивно в нейното поведение на селско курве. Сега е изшлайван борсук.

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, plambata каза:

Опа, видяхте ли кой е оглавил Тренда - Деса Толумбеса. Това може би е потвърждение, че алгоритъмът на YT по никакъв начин не отчита истински ли са гледанията или не. Което е доста интересно - по принцип YouTube работят основно с изкуствен интелект. Например, ако използваш някоя песен в рекламно клипче да речем, Тубата я хваща веднага и рекламата се блокира.

Българския Тренд се изгражда само на база българските показатели т.е феновете й в Индия е трябвало да ползват VPN, за да я бутнат на върха тук. Но да речем, че не са били чак толкова отдадени щом в собствената си държава са я качили едва с 10%. <_<А това значи, че Токсичен реално успя да се качи на върха, въпреки всички други хитове.

На мен ми е по-странно защо YouTube не махат фалшивите гледания. Преди време имаше случаи с купуване при Малина и Ивана и бързо им ги разкараха.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Willy каза:

Помним ли този МЕГАХИТ?! Мачкаше отвсякъде! Протестираха тогава в коментарите че не е номинирана за дует на годината. Пайнера явно е бил pissed че гледанията са в Ара, а не на неговият клип. Гледам че е минала и 32 милиона, баси хита! Всички топ имена, дори и Кама и Глория, а суун и Софка имат песни над 30М...само Пепи не... :)

 

 

Да - където я пуснаха във ВИП Брадър и кралица Луна възкликна: “А това е някаква циганска песен” зарад вокалите в началото. 

  • Haha 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, SG каза:

 

На мен ми е по-странно защо YouTube не махат фалшивите гледания. Преди време имаше случаи с купуване при Малина и Ивана и бързо им ги разкараха.

Те на своя глава бяха купували от някакви сайтове, дето тубата ги хващаше. И Пайнера им се е карал после, хъ-хъ. 

  • Haha 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, DarkChild каза:

Това тук е истинската Галена. Всички останали изгъзици след това са просто някаква роля и имитация.

Много е яка, тя като поведение и сега си е същата, ама маркова. 😁

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, plambata каза:

Опа, видяхте ли кой е оглавил Тренда - Деса Толумбеса. Това може би е потвърждение, че алгоритъмът на YT по никакъв начин не отчита истински ли са гледанията или не. Което е доста интересно - по принцип YouTube работят основно с изкуствен интелект. Например, ако използваш някоя песен в рекламно клипче да речем, Тубата я хваща веднага и рекламата се блокира.

Или наистина е звезда в Индия. Не завиждайте!!!

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, GSA каза:

Да - където я пуснаха във ВИП Брадър и кралица Луна възкликна: “А това е някаква циганска песен” зарад вокалите в началото. 

Най-култово беше, когато не отразяваше съществуването на Преса в къщата, но когато пуснаха песен на Джена, седна до наскоро разделелия се с Везирката Джино и изтърси "Много хубав глас! Кой пее?" - с един удар три заека! 

  • Haha 7

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И Коце харесва новата на Данна с Александър Робов. И на мен ми хареса снощи като я чух от първия път за разлика от на Камелия. Ето,че има разлика кой пее. И двете са на Ники Пашев, но определно на Данна с Робов е много хубава. 

  • Dislike 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, zai4eto82 каза:

И Коце харесва новата на Данна с Александър Робов. И на мен ми хареса снощи като я чух от първия път за разлика от на Камелия. 

Много е гадно да нямаш собствено мнение, направо жалка работа. :1000(29):

  • Like 5
  • Haha 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Danger. каза:

Много е гадно да нямаш собствено мнение, направо жалка работа. :1000(29):

Напротив, Коце сега си е качил песента. А аз я харесах вчера като я чух като се прибрах от работа. Има разлика. Недей приказва, като не знаеш. И да песента е хубава, за разлика от на Камелия, 

  • Sad 1
  • Dislike 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...