Jump to content



Поп фолк скандали (Май, 2021)


Препоръчани коментари

  • Отговори 5,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 2 минути, Andrew Cunanan. каза:

За мен на века! Кои изобщо са Меди, Галена, Преслава, Глория и Камелия - някакви най-обикновени селски миячки и хигиенистки, които могат само да забърсват краката на КРАЛИЦА СИМА.

Ми то го казваш като ирония, но под лъскавия имидж са си баш грозни селски тетки. Симона поне е естествено красива без интервенция.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, WindWalkerMonk каза:

Ми то го казваш като ирония, но под лъскавия имидж са си баш грозни селски тетки. Симона поне е естествено красива без интервенция.

и е завършила гимназия, без малко да делим едно и също учебно заведение. 🌙

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Andrew Cunanan. каза:

За мен на века! Кои изобщо са Меди, Галена, Преслава, Глория и Камелия - някакви най-обикновени селски миячки и хигиенистки, които могат само да забърсват краката на КРАЛИЦА СИМА.

Радвам се, че все повече хора виждат истината. :D

преди 36 минути, Willy каза:

Абе на Деса да не са й махнали купените гледания? Не мина ли милиона преди 2 дни? Защо още няма и 1.1М?

 

За радост май се случва това, което се случи с Малина и Ивана- гледанията забиват и си остават на това ниво докато съответната цифра не се натрупа естествено. Дано скоро, като тръгне да трупа пак, да е с прилични цифри.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 49 минути, Willy каза:

Абе на Деса да не са й махнали купените гледания? Не мина ли милиона преди 2 дни? Защо още няма и 1.1М? 

Неее, Оцко ѝ е спрял кранчето към Майка Индия. 😩 Т'ва ли ѝ беше целият индийски филм? Много кратък, бе. Егати. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

В опита си да й помогнат, й прецакаха песента. А можеше спокойно да си стартира с реалните 200к и да си задържа над 100к поне седмица-две и да си е пак на първо място в Трендинга. 

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , WindWalkerMonk каза:

Ми то го казваш като ирония, но под лъскавия имидж са си баш грозни селски тетки. Симона поне е естествено красива без интервенция.

Е то остана да има интервенция на 18 години...Но пък за сметка на това се появи гола в дебютния си клип.

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, чушка. каза:

Е то остана да има интервенция на 18 години...Но пък за сметка на това се появи гола в дебютния си клип.

Суза ти казва "мераба"  :D 

 

  • Like 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мнение съм, че в Рамания както винаги много се избързва със заключенията за Алфите. Новата песен не е върха, но по нищо не отстъпва на дивите комерси на големите имена и затова навярно ще бъде поредния им хит. Кеф е да ги гледа и слуша човек тричките, стига да си сложим настрана пристрастията към старите баби.

Все пак излезе нещо, което да зарибява и да ни разсейва от индийските сериали, че са твърде депресарски.

  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, SG каза:

На мнение съм, че в Рамания както винаги много се избързва със заключенията за Алфите. Новата песен не е върха, но по нищо не отстъпва на дивите комерси на големите имена и затова навярно ще бъде поредния им хит. Кеф е да ги гледа и слуша човек тричките, стига да си сложим настрана пристрастията към старите баби.

Все пак излезе нещо, което да зарибява и да ни разсейва от индийските сериали, че са твърде депресарски.

кое топ име е пускало песен, звучаща като зле обработено демо без мелодия? 

  • Like 7

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Danger. каза:

Галин не спира да отговаря със злоба обаче. :bye:

7CC95D5D-996C-4073-9477-F4FB6D843641.jpeg

Така като почне да се обяснява като ученичка... Срам, срам, срам.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, penakavalli каза:

Така като почне да се обяснява като ученичка... Срам, срам, срам.

И защо трябва да ги "взима в студиото"? Аудио файлове само там ли може да се слушат? Като е толкова ербап, да го пусне онлайн да чуем. 

  • Like 4

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Земетрътлите и Емица пуснаха поредните флопове, Азис падна, хита няма да има конкуренция поне до новите песни на двамата!

 

Така е, прав си! 

  • Haha 1
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, asylum каза:

кое топ име е пускало песен, звучаща като зле обработено демо без мелодия? 

На мен песента не ми звучи така. Всичко е въпрос до личен възглед.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, BobiTo каза:

Гъбин обясни, че Сими не е била гола в клипа, а с телесно бельо. 

 

От днес слушам само песни на Симона. Другите на сапун, защото са долни и пошли до ЕДНА. 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...