Jump to content



Поп фолк скандали (Май, 2021)


Препоръчани коментари

преди 3 минути, Danger. каза:

Това е било преди 7 години. Може и от Пайнер да са го направили с цел да я подбутнат повечко, може и Галена сама да е поискала да й усилят приемите. Факт е, че приемите й бяха завишени, но реално пак си имаше  добри приеми. 

Тя си ги беше дала да ги едитват. Отделно си беше монтирала скандиране на името. Иначе си имаше топ приеми след Преслава. Идеята ми е, че са един дол дренки като започнат да чийтват. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 5,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 6 минути, WindWalkerMonk каза:

Много й помагат дж-ите и националната телевизия. Е виж в Две капки вода, последните сезони само нейни песни пеят. Идеята ми е, да сме малко по - обективни. Преслава е дъно в момента, няма спор, но пак е много напред. За изпълнител който не прави нищо, има чудовищен хонорар и сигурно топ 3 по участия. Бие със сигурност 95% от жанра.

Тя успя да изгуби най-важното обаче - уважението на хората. Прочети коментарите за нея под изпълнението на Софка снощи - правят я крива. Хонорарът е до време, репутацията е дългосрочният актив, който тя безвъзвратно изгуби, точно защото е дъно в много отношения. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От новия клип на Илиян ми направи впечатление колата. Много прилича на колата на Коце. 

Ами да, на Коце е. Аз съм я виждала и на живо тази кола. Ще го питам днес по някое време. 

То просто никой няма като неговите коли у нас. Нищо чудно да я е дал на Илиян за клипа, защото са приятели. 

  • Haha 3
  • Confused 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, plambata каза:

Тя успя да изгуби най-важното обаче - уважението на хората. Прочети коментарите за нея под изпълнението на Софка снощи - правят я крива. Хонорарът е до време, репутацията е дългосрочният актив, който тя безвъзвратно изгуби, точно защото е дъно в много отношения. 

Ми докато има подкрепата на дж-ите ще е много добре. И да, правят я крива, напълно заслужено, но това може да се каже и за Галена, и за Глория. Погледни коментарите на Галена при Рачков или къде другаде беше. Отделно виж Глория, която беше в болница й хората я съсипаха. 

Дори @Danger. и @Willy ще ти кажат как я защитаваха Галена тогава. Чалга звезда мнооооого трудно ще има добро възприятие. За едно си прав, Преслава го имаше, но то бяха наркотици, побоища, не знам си кво. Затова трябваше да е бетер Сузанита, тя още пълни клубовете. Това имам предвид, че е феномен. Тя трябвапе да е срината със земята. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Новата на Десислава е ебати хита! Чух я на домашното парти вкъщи тази вечер (е, нищо че аз я пуснах, но тва са подробности ся). Истински хит! Истинска индийска Кралица! Разби, смаза, разкърти с тая песен! Потвърдено! Ето и доказателство! 

 

IMG_20210525_232413.jpg

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Ми докато има подкрепата на дж-ите ще е много добре. И да, правят я крива, напълно заслужено, но това може да се каже и за Галена, и за Глория. Погледни коментарите на Галена при Рачков или къде другаде беше. Отделно виж Глория, която беше в болница й хората я съсипаха. 

Дори @Danger. и @Willy ще ти кажат как я защитаваха Галена тогава. Чалга звезда мнооооого трудно ще има добро възприятие. За едно си прав, Преслава го имаше, но то бяха наркотици, побоища, не знам си кво. Затова трябваше да е бетер Сузанита, тя още пълни клубовете. Това имам предвид, че е феномен. Тя трябвапе да е срината със земята. 

Самият факт, че тя вече категорично не е номер 1 според мен я срива достатъчно. Тя беше свикнала на всенародната любов и това отношение сега едва ли ѝ е на сърце. Затова и всичките ѝ песни са по калъп и я е страх да мръдне и на сантиметър встрани. Опитва се да се задържи в топа с тези комерси, но както казах и преди няколко дни този бизнес модел вече не сработва. Да, досега вадеше някакъв късмет, но конкуренцията вече е много по-голяма. Галена е едно на ръка. Виж какви хитове правят новите звезди на деня, които са 15-16 години по-малки от нея. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, plambata каза:

Самият факт, че тя вече категорично не е номер 1 според мен я срива достатъчно. Тя беше свикнала на всенародната любов и това отношение сега едва ли ѝ е на сърце. Затова и всичките ѝ песни са по калъп и я е страх да мръдне и на сантиметър встрани. Опитва се да се задържи в топа с тези комерси, но както казах и преди няколко дни този бизнес модел вече не сработва. Да, досега вадеше някакъв късмет, но конкуренцията вече е много по-голяма. Галена е едно на ръка. Виж какви хитове правят новите звезди на деня, които са 15-16 години по-малки от нея. 

Mи време е за нови звезди. Просто остаряха тези и омръзнаха. Всяко нещо си има времето, нормален цикал на нещата. Се1 Мадона да е вечно номер 1, няма как да стане. А и ако сме честни, беше номер 1 доста повече отколкото и се полагаше. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

@WindWalkerMonk, защо така негативно си настроен към Галена, "грачила", пък не знам си какво, не знам си защо, ходиш на нейни участия? Не звучиш обективно, нито реално.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, чушка. каза:

@WindWalkerMonk, защо така негативно си настроен към Галена, "грачила", пък не знам си какво, не знам си защо, ходиш на нейни участия? Не звучиш обективно, нито реално.

Защото си грачи. Ето ако някой мисли, че не е обективно:

https://www.vbox7.com/play:f8e95e6a86

Ходя, защото ходим с компания. Прави разлика между това да се забавлявам и да я боготворя. Вие я боготворите, но тя си е една кръчмарка. 

http://www.kliuki.bg/wp-content/uploads//2015/03/galena-2-300x200.jpg,

Ако искаш ще я пратим на известни вокални педагози в youtube как пее на живо и ше чуеш обективно мнение. Е ще пратя необработения Планета Лято. И това, че прави нещата както всички останали си е факт: монтира си фалшиви аплодисменти, скандирания. Аз няма да си затворя очите, само защото харесвам или не харесвам някого. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, plambata каза:

Самият факт, че тя вече категорично не е номер 1 според мен я срива достатъчно. Тя беше свикнала на всенародната любов и това отношение сега едва ли ѝ е на сърце. Затова и всичките ѝ песни са по калъп и я е страх да мръдне и на сантиметър встрани. Опитва се да се задържи в топа с тези комерси, но както казах и преди няколко дни този бизнес модел вече не сработва. Да, досега вадеше някакъв късмет, но конкуренцията вече е много по-голяма. Галена е едно на ръка. Виж какви хитове правят новите звезди на деня, които са 15-16 години по-малки от нея. 

То пък какви хитове правят новите? хД
Ясно е че само Галена е конкуренция на Преслава, но те дори и това не искат да го признаят и я изкарват лидерка, но отдавна, много отдавна не е. Просто държи супер силно ниво.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, WindWalkerMonk каза:

Защото си грачи. Ето ако някай мисли, че не е обективно:

https://www.vbox7.com/play:f8e95e6a86

Ходя, защото ходим с компания. Прави разлика между това да се забавлявам и да я боготворя. Вие я боготворите, но тя си е една кръчмарка. 

http://www.kliuki.bg/wp-content/uploads//2015/03/galena-2-300x200.jpg,

Ако искаш ще я пратим на известни вокални педагози как пее на живо и ше чуеш обективно мнение. Е ще пратя необработения Планета Лято. 

Това е субективно мнение. На всеки възприятията за добър и лош глас са различни, и зависи от това, което ти носи съответния изпълнител като емоция и усещане.

За мен Галена има уважението и признателността към хората, пее на живо, раздава се, стига ми. Пак казвам, че това е поп-фолк, а не опера, че да очакваме кристални възможности от някого..

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, чушка. каза:

Това е субективно мнение. На всеки възприятията за добър и лош глас са различни, и зависи от това, което ти носи съответния изпълнител като емоция и усещане.

За мен Галена има уважението и признателността към хората, пее на живо, раздава се, стига ми. Пак казвам, че това е поп-фолк, а не опера, че да очакваме кристални възможности от някого..

 

На теб ти стига, аз уважавам това. Но както се казва, тя обективно погледнато след две операции е без глас. Кофти тръпка, при Анелия също, но е факт. И бтв, това е точно защото не се пази. Надявам се сега ме разбирате, аз не я мразя, слушам й песни. Просто ако погледнете отстрани на нея и Меди им се прощава всичко. Другите са на сапун. Едно време съсипахме Преслава, че се бута със силните на деня. 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, WindWalkerMonk каза:

На теб ти стига, аз уважавам това. Но както се казва, тя обективно погледнато след две операции е без глас. Кофти тръпка, при Анелия също, но е факт. И бтв, това е точно защото не се пази. Надявам се сега ме разбирате, аз не я мразя, слушам й песни. Просто ако погледнете отстрани на нея и Меди им се прощава всичко. Другите са на сапун. Едно време съсипахме Преслава, че се бута със силните на деня. 

Какво означава "бута се със силните на деня", като Галена винаги е била от силните за годината. По-скоро за Меди е комплимент и уважение,  че изпълнител като нея прави дует с него. Ако питаш Меди, сигурен съм, че би ти казал същото. 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Баба Въчка е права да не харесва новото лице на Преслава.

Вижте я снощи в Капките как изглежда. Не мога да приема, че с това момиче като деца си играехме. Коренна разлика. Тогава беше естествена, усмихната и много по-красива.

1621876946-presi.jpg

  • Like 3
  • Wow 2
  • Confused 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, чушка. каза:

Какво означава "бута се със силните на деня", като Галена винаги е била от силните за годината. По-скоро за Меди е комплимент и уважение,  че изпълнител като нея прави дует с него. Ако питаш Меди, сигурен съм, че би ти казал същото. 

Ами това което правеше и Преслава - дуети с най - хот изпълнителя. Елена, Константин, дори в Палатка се набута. Тук помниш на кво я правеха. Това, че презаписа на Милко песента. Галена горе долу прави същото лепна се за Фики като нашумя, сега на Меди. 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, WindWalkerMonk каза:

Ами това което правеше и Преслава - дуети с най - хот изпълнителя. Елена, Константин, дори в Палатка се набута. Тук помниш на кво я правеха. Това, че презаписа на Милко песента. Галена горе долу прави същото лепна се за Фики като нашумя, сега на Меди. 

Нямам спомен Галена да е презаписвала чужди песни, да ги въртят по дискотеки или да ги пее на свои участия, както превеше тя, няма как да го сложа на една везна.

Миналата година, Галена държи най-силния женски хит, в лицето на 100 живота, тогава кой й помогна, да не би да беше Меди? 

На нея не й трябва да се бута при някакви, че да прави хитове, както и ще се види със следващите й песни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, чушка. каза:

Нямам спомен Галена да е презаписвала чужди песни, да ги въртят по дискотеки или да ги пее на свои участия, както превеше тя, няма как да го сложа на една везна.

Миналата година, Галена държи най-силния женски хит, в лицето на 100 живота, тогава кой й помогна, да не би да беше Меди? 

На нея не й трябва да се бута при някакви, че да прави хитове, както и ще се види със следващите й песни.

Милко й я подари. Нали и той каза, че за него е комплимент. Дилан също. Отделно Преслава 2019 държеше най - големият самостоятелен хит в лицето на Пиян, който лесно може да се бори за хита на годината, заедно с Добре ли си, и песните на Емилия. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Милко й я подари. Нали и той каза, че за него е комплимент. Дилан също. Отделно Преслава 2019 държеше най - големият самостоятелен хит в лицето на Пиян, който лесно може да се бори за хита на годината, заедно с Добре ли си, и песните на Емилия. 

За мен по-голям хит от Пиян е Паника, това са лични мои впечатление от това, което съм виждал и наблюдавал. Да не говорим за съвършения проект "Сърце", който е едно от малкото стойностни неща, появявали се по Планета. Добре ли си вече е съвсем друго нещо, което Преслава не е имала в близките години.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Утре Коце в Габаната. а Тони Стораро в Корнъра. Дали няма да стане много шумно. Единият в едната, другия в другата дискотека. Ама Меди и той утре в Корнъра. Явно Меди и Тони Стораро заедно. 

Меди беше и на 24 май. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, чушка. каза:

За мен по-голям хит от Пиян е Паника, това са лични мои впечатление от това, което съм виждал и наблюдавал. Да не говорим за съвършения проект "Сърце", който е едно от малкото стойностни неща, появявали се по Планета. Добре ли си вече е съвсем друго нещо, което Преслава не е имала в близките години.

@Willy колко са гледанията на Добре ли си от България, и колко на Пиян ? За мен Пиян е на едно ниво с Добре ли си, и по - голяма от Паника. Сърце си е песен на Галена. Но няма за какво да спорим. Аз не отричам хита в момента на Галена. Просто показах нагледно как и тя се тунингова по клипове съвсем целенасочено. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, WindWalkerMonk каза:

@Willy колко са гледанията на Добре ли си от България, и колко на Пиян ? За мен Пиян е на едно ниво с Добре ли си, и по - голяма от Паника. Сърце си е песен на Галена. Но няма за какво да спорим. Аз не отричам хита в момента на Галена. Просто показах нагледно как и тя се тунингова по клипове съвсем целенасочено. 

Ако я нямаше Галена, щяхте да си гледате някакви блудкави клипове, снимани в мазета или свинеферми и да се чудите защо нямаме световни клипове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...