Jump to content



Поп фолк скандали (Май, 2021)


Препоръчани коментари

Току що, чушка. каза:

Ако я нямаше Галена, щяхте да си гледате някакви блудкави клипове, снимани в мазета или свинеферми и да се чудите защо нямаме световни клипове.

Това не е вярно. Малина си правеше клипове, Камелия също цепеше с клипове. Цветелина Янева и Андреа също влагаха във видео продукция. Затова говоря, Галена е топ, но не е сама там. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 5,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Току що, WindWalkerMonk каза:

Това не е вярно. Малина си правеше клипове, Камелия също цепеше с клипове. Цветелина Янева и Андреа също влагаха във видео продукция. Затова говоря, Галена е топ, но не е сама там. 

По-добро заснемане, операторска работа, режисьорска от тези клипове на Галена няма. 

  • Like 1
  • Love 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, чушка. каза:

Ако я нямаше Галена, щяхте да си гледате някакви блудкави клипове, снимани в мазета или свинеферми и да се чудите защо нямаме световни клипове.

Ооо тя Галя като е изкопирала световните клипове, е голяма работа. Да направи нещо невиждано, тогава да я хвалим... А тя е просто една евтина жена в скъпа опакова! 
 

ПП: Никога няма да достигне нивото на Андреа! Тя беше новатор!

  • Like 1
  • Dislike 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Hurricane каза:

Ооо тя Галя като е изкопирала световните клипове, е голяма работа. Да направи нещо невиждано, тогава да я хвалим... А тя е просто една евтина жена в скъпа опакова! 

Поне не е като Преслава, евтина жена и евтина опаковка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Ivan_Kozarev каза:

Баба Въчка е права да не харесва новото лице на Преслава.

Вижте я снощи в Капките как изглежда. Не мога да приема, че с това момиче като деца си играехме. Коренна разлика. Тогава беше естествена, усмихната и много по-красива.

1621876946-presi.jpg

Горката баба Въче, как не се отказала до сега от внучка си в държавен вестник се чудя аз?

Още по-добре, кажи на баба Въче да се регистрира в рамания да ги накажа аз, че съм насъбрал на внучка и.

То пък да вземе да изравни границите жената от приказките за внучка си от нас та да ми тежи на съвестта после - не мерси. Хич да не и казваш да чете тук - че ще се вкараме форума в беля - ще ни закрият накрая. 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, чушка. каза:

Поне не е като Преслава, евтина жена и евтина опаковка.

Но с цял арсенал вечни хитове и голям глас. Да, пее на плейбек, мързелива е, но таланта е там. А ние говорим за певици все пак. Както и да е, казах каквото имам. Аз се забавлявам, но не ги приемам за некъф връх и двете. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Азис пада под Галена и Меди

1. Галена и Меди 190К

2. Азис 183К

3. Данна и Робов 134К

4. Малката и Робов 127К

5. Илиян и Теди 110К

6. Деси Слава 96К

7. Симона 80К

8. Преслава 78К

9. Джена и Тита 75К

10. Камелия и Робов 59К

  • Like 1
  • Thanks 2
  • Wow 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 49 минути, VulkoIsTheBest каза:

Азис пада под Галена и Меди

1. Галена и Меди 190К

2. Азис 183К

3. Данна и Робов 134К

4. Малката и Робов 127К

5. Илиян и Теди 110К

6. Деси Слава 96К

7. Симона 80К

8. Преслава 78К

9. Джена и Тита 75К

10. Камелия и Робов 59К

И Преслава под Симона.🙂

Жесток сезон, обожавам!!!

  • Like 2
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 59 минути, Willy каза:

И Преслава под Симона.🙂

Жесток сезон, обожавам!!!

Започвам да се надявам при следващото боцкане с хилуарон Галена да направи инфекция на лицето и да се наложи да й го ампутират цялото. На злорадостта със зло!

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Вчера разби момиче от лед като я пуснаха. Голям хит е наистина. А до нас, едни счупеняци, единия косата си боядисал. Направо ми идеше да му забия нещо метално. Така се кълчеше и чекнеше, че настръхнах. Направо и така си въртяха гъза и на Скандал и на всички останали. Идеше ми да го изритам по едно време със все сила. Ако си мъж бъде мъж бате. Иначе Галена и Преслава разбиха също. И некви други пущаха, не ги знаех.

  • Like 1
  • Haha 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 11.05.2021 г. от 20:33, Hurricane каза:

Стига си носил от 9 кладенеца вода, за да изкараш Галя топа на годината. Признай един път, че Преслава смаза с хита на годината (засега). “Къде беше ти” е прекрасна песен, но остана в месеца, в който излезна. Сори! А и като се вземе предвид слабото дуетче, което представи с Меди, нещата стават още по-зле. Тази песен ще ѝ черната точка тази година. Да видим дали ще има още такива, че с песента “Тук-там” това се очертава. Албум няма да спаси положението ;) 


:roll1::roll1::roll1::roll1::roll1:

ПресаПлейбека с хита на годината ? 'Скандал" слабо дуетче ? 'Скандал' черна точка ?:roll1::roll1::roll1::roll1::roll1:

 

 

Screenshot_20210526-131212_YouTube.jpg

Screenshot_20210526-131252_YouTube.jpg

  • Haha 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, FikLena каза:


:roll1::roll1::roll1::roll1::roll1:

ПресаПлейбека с хита на годината ? 'Скандал" слабо дуетче ? 'Скандал' черна точка ?:roll1::roll1::roll1::roll1::roll1:

 

 

Screenshot_20210526-131212_YouTube.jpg

Screenshot_20210526-131252_YouTube.jpg

Абе вие какво очаквате? Не може да се пее една и съща песен и всеки път да се получава. На хората им писна от едно и също. Време е за разнообразие и живо пеене - иначе зад борда, където им е мястото. 

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , WindWalkerMonk каза:

Вчера разби момиче от лед като я пуснаха. Голям хит е наистина. А до нас, едни счупеняци, единия косата си боядисал. Направо ми идеше да му забия нещо метално. Така се кълчеше и чекнеше, че настръхнах. Направо и така си въртяха гъза и на Скандал и на всички останали. Идеше ми да го изритам по едно време със все сила. Ако си мъж бъде мъж бате. Иначе Галена и Преслава разбиха също. И некви други пущаха, не ги знаех.

За мен Симона е сензацията на сезона. I mean, всички очакват хитове от Галена, Меди и Преслава, но Момиче от лед беше нещо крайно неочаквано.

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , WindWalkerMonk каза:

Вчера разби момиче от лед като я пуснаха. Голям хит е наистина. А до нас, едни счупеняци, единия косата си боядисал. Направо ми идеше да му забия нещо метално. Така се кълчеше и чекнеше, че настръхнах. Направо и така си въртяха гъза и на Скандал и на всички останали. Идеше ми да го изритам по едно време със все сила. Ако си мъж бъде мъж бате. Иначе Галена и Преслава разбиха също. И некви други пущаха, не ги знаех.

Ужас! Добре, че не си ме снимал.

  • Haha 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, SG каза:

За мен Симона е сензацията на сезона. I mean, всички очакват хитове от Галена, Меди и Преслава, но Момиче от лед беше нещо крайно неочаквано.

За мен на века! Кои изобщо са Меди, Галена, Преслава, Глория и Камелия - някакви най-обикновени селски миячки и хигиенистки, които могат само да забърсват краката на КРАЛИЦА СИМА.

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...