Jump to content



Поп фолк скандали (Май, 2021)


Препоръчани коментари

  • Отговори 5,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 3 часа , SG каза:

Аз съм силно вдъхновен да отида до Индия и да направя анкета на улицата какво мислят за новия хит на Десислава. Бързичко ще натрия носа на Рамания.:cv:

Айде, ще сме като принц Али и джинито. Така ще влезнем по улиците. Ето ме мен:

image.png.acc64808844abfae741e40a9e6bf2902.png

А вместо принц Али по улиците ще пуснем химна:

 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, plambata каза:

Варна обожава Галена и Меди 

https://fb.watch/5J33yxQVAL/

Не знам, ама не ги отразяват. Това е карма щото днеска се смяхте на Преса. Ето ви ги топ 3 звездите. Пълнят, но са фон. 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, asylum каза:

Очевидно имаме голям потенциал на индийския пазар

Значи Десището тоя път добре се е насочила завалийката. Ся вече не върви да ѝ викам омóтана. 🤷‍♂️

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, WindWalkerMonk каза:

Не знам, ама не ги отразяват. Това е карма щото днеска се смяхте на Преса. Ето ви ги топ 3 звездите. Пълнят, но са фон. 

@чушка. качи клипчета от там преди няколко дни. Пак си с грешна информация. :1000(29):

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Не знам, ама не ги отразяват. Това е карма щото днеска се смяхте на Преса. Ето ви ги топ 3 звездите. Пълнят, но са фон. 

И как разбра, че не ги отразяват? Чушка беше дал клипчета от участието - беше си тотален гърмеж.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Danger. каза:

@чушка. качи клипчета от там преди няколко дни. Пак си с грешна информация. :1000(29):

Виж, аз говоря за това конкретно. И нека вярвам на това което виждам. Мога да ти направя стоп кадър, където Галена се калчоти пред некви хора, а те си танцуват. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, Willy каза:

Мале тая сериозно ли ще пуска такъв клип??! 2006 не сме! На това му се вика сама да гониш публиката от себе си.

20210525-211736.jpg

Счетоводителката пресъздава клиповете си от 2006-та?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, WindWalkerMonk каза:

Не знам, ама не ги отразяват. Това е карма щото днеска се смяхте на Преса. Ето ви ги топ 3 звездите. Пълнят, но са фон. 

Точно.

И днес пак пуснали клипче на Преса, в което първо тя звучи супер яко. Второ хората пеят не силно, но да речем средно. А го пуснали с целта да покажат, че песента не се знае.. :1000:

  • Like 2
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, VulkoIsTheBest каза:

Точно.

И пак пуснали клипче на Преса, в което първо тя звучи супер яко. Второ хората пеят не силно, но да речем средно. А го пуснали с целта да покажат, че песента не се знае.. :1000:

Много зависи от дискотеката, хората, настронието. На това конкретно клипче наистина имаше моменти в които подскачаха по сцената, а хората блееха. На чушка може да е подбрал пиковите моменти. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, VulkoIsTheBest каза:

Точно.

И пак пуснали клипче на Преса, в което първо тя звучи супер яко. Второ хората пеят не силно, но да речем средно. А го пуснали с целта да покажат, че песента не се знае.. :1000:

209к vs. 83k - как ти стои? :D

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, plambata каза:

209к vs. 83k - как ти стои? :D

Добре, биха я сега. Имам един въпрос на който искам да ми отговориш сериозно. Коя песен на Галена може да вдигне хората както ги вдига Дяволско желание. 

Eто го: 0:55

https://ibb.co/L5fTBkK

Нямам против Галена, но вие мерите с двоен аршин всичко. Като пуснах подобно на Пиян тук се кефехте, но сега...

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, plambata каза:

209к vs. 83k - как ти стои? :D

Лошо му е на магьосника. :D

От “хита на сезона” падна на “извън топ 3”. Не разбирам смисъла да се преструва насила на фен на Преслава, която толкова мрази попринцип. Опитва се да подразни някого, а в същото време става за смях.

@VulkoIsTheBest

Иначе онзи ден поствам клипче с много добър прием на “Скандал” и ми отговаряш с “Пеят я пет човека, нищо особено”, а на мъртвилото на “Леглото” казваш, че приема бил среден. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Danger. каза:

Лошо му е на магьосника. :D

От “хита на сезона” падна на “извън топ 3”. Не разбирам смисъла да се преструва насила на фен на Преслава, която толкова мрази попринцип. Опитва се да подразни някого, а в същото време става за смях.

@VulkoIsTheBest

Иначе онзи ден поствам клипче с много добър прием на “Скандал” и ми отговаряш с “Пеят я пет човека, нищо особено”, а на мъртвилото на “Леглото” казваш, че приема бил среден. 

Ще приема думите ти, ако качиш клипчета без Галена и Преслава на приемите. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, WindWalkerMonk каза:

Добре, биха я сега. Имам един въпрос на който искам да ми отговориш сериозно. Коя песен на Галена може да вдигне хората както ги вдига Дяволско желание. 

Eто го: 0:55

https://ibb.co/L5fTBkK

Нямам против Галена, но вие мерите с двоен аршин всичко. Като пуснах подобно на Пиян тук се кефехте, но сега...

Не го виждам това клипче, явно трябва рег. За "Дяволско желание" не мога да кажа нищо. Това е истински мега хит. Но е отпреди 16 години. Днес Галена е много над Преслава във всяко едно отношение. 

  • Like 1
  • Dislike 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

И никой не каза нищо за фалшивите скандирания на име и аплодисменти на Галена. @Danger. как ще коментираш, че и тя го направи ?


@plambata това няма как да се оспори. Галена макар и да грачи, прави нещо. Сред хората е. Само заради това я издухва по всичко за клубовете. Сега трябва да сме обективни. преслава е тотал щета, подпряла се, плейбечи и то дори не е презаписала песните. Кво да спорим... тя не ЕБАВА грам.

преди 1 минута, plambata каза:

Не го виждам това клипче, явно трябва рег. За "Дявослко желание" не мога да кажа нищо. Това е истински мега хит. Но е отпреди 16 години. Днес Галена е много над Преслава във всяко едно отношение. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, WindWalkerMonk каза:

И никой не каза нищо за фалшивите скандирания на име и аплодисменти на Галена. @Danger. как ще коментираш, че и тя го направи ?

Това е било преди 7 години. Може и от Пайнер да са го направили с цел да я подбутнат повечко, може и Галена сама да е поискала да й усилят приемите. Факт е, че приемите й бяха завишени, но реално пак си имаше  добри приеми. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, plambata каза:

Пуснах си "Дяволско желание" чак от умиление... Беше голям хит на бала ми. :D На онази Преслава бях фен. Тази от последната декада не мога да я дишам. 

Много й помагат дж-ите и националната телевизия. Е виж в Две капки вода, последните сезони само нейни песни пеят. Идеята ми е, да сме малко по - обективни. Преслава е дъно в момента, няма спор, но пак е много напред. За изпълнител който не прави нищо, има чудовищен хонорар и сигурно топ 3 по участия. Бие със сигурност 95% от жанра.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...