Jump to content



Поп фолк скандали (Май, 2021)


Препоръчани коментари

преди 28 минути, Olay каза:

1. Германия, 2. Великобритания, 3. Турция, 4. Нидерландия, 5. Бразилия 🙄

Еб*чите на Гъбин в Бразилия го следят дали е още в форма. Скоро не е ходил да го правят на гъба.

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 5,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 51 минути, FolkEmpire каза:

Рафи е сладолед, Рафаел Бохосян е арменско джудже :D

Джуджето победи назобения великан.

Не виждам какво се чудите. Рафи вече е печелил Капките, както и X-фактор и е много по-талатлив от Фикрет. Дори дума за сравнение не може да става.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, penakavalli каза:

Сашка Ейнджълова, Деси Слава и Оцко, обсъждайки плейлиста за първия ѝ концерт в Сибир и евентуална казачок версия на “Казваш, че ме обичаш” на по купа топъл борщ:

BB60F7AF-46F0-4B8A-892E-C69D33FD1FB3.jpeg.5a8b460edef9067fef9f7ba8c515d555.jpeg

Голяма сладурана е тук милата Мецислава.

  • Like 1
  • Haha 4
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, Danger. каза:

Е вие какво очаквахте, Фики да се разплаче от щастие ли? :1000(29):

Иначе аз не виждам злобен/завистлив поглед от негова страна. Може да е разочарован, но не мисля, че по някакъв начин злобее срещу чуждата победа.

И аз не забелязах.

преди 38 минути, WindWalkerMonk каза:

Аз пък чух близалка също от кола, моята. Очертава се като мегахит защото беше около НДК.

Е, и аз минах оттам. Хит си е. 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Willy каза:

Деса колко много е качила пак гледанията в най-слабият ден, когато всички падат. В Индия е имало празник!

Не, но утре е празник! 

image.png.f03463552161783a3c2cf540020d7907.png

  • Like 3
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 51 минути, Willy каза:

Деса колко много е качила пак гледанията в най-слабият ден, когато всички падат. В Индия е имало празник!

Открили са, че песента е токсична за коронавируса. С нея борят вълната от зараза там.

  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , penakavalli каза:

Сашка Ейнджълова, Деси Слава и Оцко, обсъждайки плейлиста за първия ѝ концерт в Сибир и евентуална казачок версия на “Казваш, че ме обичаш” на по купа топъл борщ:

BB60F7AF-46F0-4B8A-892E-C69D33FD1FB3.jpeg.5a8b460edef9067fef9f7ba8c515d555.jpeg

Специално за тоя фен клуб в Сибир подготвя специална версия на мега хита от МеЦеСлав и Ванчето "Защо те превърнах в лед" 

 

  • Haha 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , SG каза:

Това ще да е било по време на някои тукашни избори- затова българите в Нидерландия са се обединили, за да покажат на коя партия са привърженици.❤️

Но за Слави отказвам да приема, че би тръгнал да се занимава с купуване на гледания точно сега (да не каже някой, че си защитавам само мойта). Просто шантава работа. Човек чак да го хване яд като се сети, че ако навремето Дес беше приела насериозно предложението му за дует, днес Боливуд вече щеше да им е тесен!

81QugmHzzhL._SX355_.jpg.3d6be1c732714058574a80680a39c3c6.jpg

Нали уж "Paroles, Paroles" на Далида и Ален Делон щяха да правят. Не знам що пропадна тая идея, но искрено се радвам, версията на Слави и Невена е пълна подигравка с оригинала - Слави ломоти по мутренски, Невена мънка за фон... Трагедия, добре, че ДС не участва в тоя резил. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , penakavalli каза:

Делхи Слава пристигайки на първото си участие в Мумбай:

 

Ех, някой да монтираше толкова изпипано и музикалните клипове на Деса🙊

  • Haha 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, zai4eto82 каза:

На 25  май 2019 имам спомен с Коце на масата му в Планета Пайнер Бургас. :P

Върху масата в клуба ли сте се награбили? 

 

  • Thanks 2
  • Haha 4
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , SG каза:

Еее така се развали бъзика, щом и най-голямата чалга звезда и бъдещ премиер се оказва сензация в Индия.😄

Тъкмо мислех да предложа по-често да гледаме от къде идват гледанията на повече клипове, защото със сигурност ще има изненади. Между другото, тези дни не се ли говореше, че Цветелина Янева е имала съмнителни гледания от Нидерландия, тогава защо сега всички имат?:blink:

Но Луна не се е кандидатирала за премиер, нито пък Клеа?! 💀

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Willy каза:

Деса колко много е качила пак гледанията в най-слабият ден, когато всички падат. В Индия е имало празник!

Да не е било ПАЗАРЕН ден в Индия вчера? 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Olay каза:

Слави
1. Великобритания, 2. Германия, 3. САЩ, 4. Испания, 5. Индия 😶

Можеш ли да провериш колко от гледанията на “Изкушение” са от чужбина и главно от кои държави? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Ако искате вярвайте, ама чувам "към анусите нямам интерес".

И аз :bn:
Кога Боливудската и Новосибирска принцеса Слива Дес ще качи тази песен в стрийминг платформите?

  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , VulkoIsTheBest каза:

4 МИЛИОНА за химна на всички магове, вещици и вълшебници 😍

Няма да питам - А Галена и Меди кога? щото, докато го напиша и ще се е случило. 😋

Мда...😄

Screenshot_20210525-104207_YouTube.jpg

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Willy каза:

Деса колко много е качила пак гледанията в най-слабият ден, когато всички падат. В Индия е имало празник!

Как ще коментираш, че скоковете са през ден? Мъча се и не намирам логика да ги купуват така.:wacko:

преди 3 часа , HIStory каза:

Нали уж "Paroles, Paroles" на Далида и Ален Делон щяха да правят. Не знам що пропадна тая идея, но искрено се радвам, версията на Слави и Невена е пълна подигравка с оригинала - Слави ломоти по мутренски, Невена мънка за фон... Трагедия, добре, че ДС не участва в тоя резил. 

 

Дори не знаех, че я е записал с друга. Десислава е много несериозна. Чуди се каква чалгия да пусне и с коя компания да подпише, вместо да си подбутне позициите с дует с чалгарят, който вече е повече от само шоумен.

преди 1 час, Andrew Cunanan. каза:

Но Луна не се е кандидатирала за премиер, нито пък Клеа?! 💀

Луна по някаква причина си е нацелила по-малко влиятелния пост на президента, а Клеа... докато не вземе да пусне Мъжкари не я пускаме да се разсейва с някакви други глупости като политика!:read:

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, SG каза:

 

Луна по някаква причина си е нацелила по-малко влиятелния пост на президента, а Клеа... докато не вземе да пусне Мъжкари не я пускаме да се разсейва с някакви други глупости като политика!:read:

От гледна точка на престиж - да си президент е по-влиятелно. Но от гледна точка на влияние, въздействие и власт - да си премиер е най-добрата позиция.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...