Jump to content



Поп фолк скандали (Май, 2021)


Препоръчани коментари

преди 1 минута, чушка. каза:

С кои песни Фики е бил над Галена?

Забрави се, но тогава беше категорично по-голяма сензация от продукцията на Галена.

  • Haha 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 5,8k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Кой е Галин и как е възможно да бъде сравняван с Галена, която от "Утешителна награда" насам има свръх успешна музикална кариера ?????

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, RumyanaFen каза:

Тя е напуснала Пайнер май не фигурира вече към списъка с артисти.

Верно са я махнали. Доскоро беше там, с някаква червена дреха. 

  • Like 2
  • Sad 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, чушка. каза:

С кои песни Фики е бил над Галена?

По Фики имаше национална истерия, но може би най-големият му хит беше Бум. В същия период и Галя имаше тотални хитове, де. Сега никой няма песни като от оня период. 

  • Like 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Willy каза:

Фики да, точно заради това и правеха дуети с него, а не само той да се бута при тях, както се говори тук. Галин обаче, огромно НЕ! Може би само при малките, но той в нито една година няма по-голям хит от Галена.

Точно пък 2014 и най-вече към края имаше неочакван бум и при Фики, и при Галин. Спомням си, че после за наградите за първи път категорията за Певец на годината беше едва ли не по-интересна от Певица. Успеха им продължи и през 2015 и донякъде 2016, просто във въпросните периоди Галена също си беше на върха.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Спрете да бутате Жалин навсякъде, така все повече опротивява и на малката частица хора, които го харесват все още.

Всяка жаба да си знае гьола.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Willy каза:

ПЕТИЦИЯ да снима и налага този брутал, който заслужава да е на върха в planetaofficial без конкуренция!!!

Всичките й песни заслужават да бъдат на върха в канала на planetaofficial, че да правим добро впечатление на чужденците, които попадат на канала.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

ПЕТИЦИЯ да снима и налага този брутал, който заслужава да е на върха в planetaofficial без конкуренция!!!

Тази песен заслужаваше официален видеоклип!

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

ПЕТИЦИЯ да снима и налага този брутал, който заслужава да е на върха в planetaofficial без конкуренция!!!

Аз това го броя за клип. По-добре е от повечето тв версии в мазето. 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, asylum каза:

Аз това го броя за клип. По-добре е от повечето тв версии в мазето. 

Да, но не го пускаха по Планета до 2016 и писаха "интернет версия"...

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, чушка. каза:

Всичките й песни заслужават да бъдат на върха в канала на planetaoffical, че да правим добро впечатление на чужденците, които попадат на канала.

То и сега не е нещо по-различно. Stream КОЙ! 180к и се завръща в топ 3!
image.png.97ba9ef5f2418bba91ce451a3ae3ad01.png

  • Like 1
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Willy каза:

Забрави се, но тогава беше категорично по-голяма сензация от продукцията на Галена.

Да - песента си беша хит, но тогава сензацията на годината като цялостен продукт си беше “Хавана Тропикана”. 
Смятам, че дори “Горе-долу” и другите песни на Оцко от този период доста олекнаха в съзнанието на публиката, след като се рабра, че основните орнаменти не са всъщност авторски, а крадени. Кулминацията на този период с взаимстваните от къде ли не песни на Оцко беше с “Твоите думи” на Гергана, където беше големия скандал. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тук мисля, че ни заслепява неприазънта към Галин. В смисъл нека оставим Галена, Преслава, Фики и т.н. Ако Гальо се държеше по нормално, щеше да е доста уважаван защото се опитва поне да продуцира нови звезди. Къде успешно, къде не, все пак опитва. Но както казах, държанието му на "аз имам пари, вие не" и "грозни сте, тъпи сте, аз съм готЕн" не позволява симпатии към персонажа му.

 

  • Like 9
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Willy каза:

Да, но не го пускаха по Планета до 2016 и писаха "интернет версия"...

Пускаха го, много пъти съм гледал, дори без да пускам редовно ТВ. Даже преди година и половина я засичах често в един период.

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

То и сега не е нещо по-различно. Stream КОЙ! 180к и се завръща в топ 3!
image.png.97ba9ef5f2418bba91ce451a3ae3ad01.png

Надявам се Феноменамен да се изстреля на върха, когато се появи Juzni vetar 2. 

  • Like 2
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, WindWalkerMonk каза:

Тук мисля, че ни заслепява неприазънта към Галин. В смисъл нека оставим Галена, Преслава, Фики и т.н. Ако Гальо се държеше по нормално, щеше да е доста уважавам защото се опитва поне да продуцира нови звезди. Къде успешно, къде не, все пак опитва. Но както казах, държанието му на "аз имам пари, вие не" и "грозни сте, тъпи сте, аз съм готЕн" не позволява симпатии към персонажа му.

 

Хората му симпатизираха повече, когато работеше с Оцко и въведе някакъв свой стил със свежи песнички, макар и детски еднодневки. После се насра с чупки и стойки, песните също са боклИци. 

  • Like 4

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, GSA каза:

Да - песента си беша хит, но тогава сензацията на годината като цялостен продукт си беше “Хавана Тропикана”. 
 

Сензацията в Хавана беше

 

Opera Snapshot_2021-05-25_111919_www.youtube.com.png

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Опа, видяхте ли кой е оглавил Тренда - Деса Толумбеса. Това може би е потвърждение, че алгоритъмът на YT по никакъв начин не отчита истински ли са гледанията или не. Което е доста интересно - по принцип YouTube работят основно с изкуствен интелект. Например, ако използваш някоя песен в рекламно клипче да речем, Тубата я хваща веднага и рекламата се блокира.

  • Like 1
  • Wow 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Помним ли този МЕГАХИТ?! Мачкаше отвсякъде! Протестираха тогава в коментарите че не е номинирана за дует на годината. Пайнера явно е бил pissed че гледанията са в Ара, а не на неговият клип. Гледам че е минала и 32 милиона, баси хита! Всички топ имена, дори и Кама и Глория, а суун и Софка имат песни над 30М...само Пепи не... :)

 

 

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

Помним ли този МЕГАХИТ?! Мачкаше отвсякъде! Протестираха тогава в коментарите че не е номинирана за дует на годината. Гледам че е минала и 32 милиона, баси хита! Всички топ имена, дори и Кама и Глория, а суун и Софка имат песни над 30М...само Пепи не... :)

 

 

Много копия излязоха после. 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...